Kočárek Twister baby smile, kde ho koupim?

baca
5. led 2007

Ahojtě holky, v jednom fotoalbu jsem viděla kočárek Twister baby smile a zalíbil se mi. Nemůžu ho ale na netu nikde najít. Nevíte o něm něco? Kde ho najít...atd.

kim
5. led 2007

Ahoj Baca: dobrý vkus 😉 mě se taky moc líbí, bohužel o něm skoro nic na netu neni, pouze jeden inter.obchod, kde jsem ho objevila http://shop.internetshopping.cz/index.php?node=...

baca
autor
5. led 2007

díky kim, to je on.škoda, že není ve stříbrné barvě. Ale ta modrá taky není k zahození.

kim
6. led 2007

Tak to já jsem se zamilovala do toho zeleného 😀

aaandrejka
6. led 2007

ten kocik je fakt super, ale mam taky pocit, ze mam malicku vanicku

paula58
25. pro 2007

ahojko chodi sem este niekdo?Ja mam novy tento kocik a je ok ma dost velku vanicku. 🙂

evitkamalicka
25. pro 2007

paula58
a kde si ho kupila?

paula58
26. pro 2007

evitkamalicka,ahoj kupili sme ho v polsku a ideme mat asi chlapceka a kupili sme oranzovy kocik a je tak asi skor zre babu ale je kreasny ani raz pouzity.paci sa aj tebe?Aj ty cakas babo?

audreyd
31. pro 2007

kočíky baby smile predáva na slovensku babyland - kuk www.babyland.sk my máme baby smile orion a sme s ním veľmi spokojní 🙂 nechali sme si ho aj pre druhé bábo 😀 je vynikajúci hlavne na zimu!!!

laetti
4. srp 2008

Zajímalo by mě zda někdo tento kočárek má a jaké jsou zkušenosti. díky moc 😉

gimik
4. srp 2008

Ahojky, taky o něm uvažuji. Nevíš, jaké jsou jeho barevné varianty? 🙂 😉

mirka755
4. srp 2008

ahojky tady jsou barevné kombinace 🙂 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15240674&tab=1

gimik
4. srp 2008

Hmm, já ho právě našla na internetu i zelený, tak jsem si říkala, že je si víc variant, než ty 4 🙂 😉

http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?pid=585349

mirka 755: Máš s ním nějaké zkušenosti? 😀

mirka755
4. srp 2008

on ten zelený byl snad loňský model, letos jsou snad jenom tyhle. Ne ne nemám, loni když jsem vybírala kočár tak jsem na něj přišla pozdě a pak mě mrzelo, že jsem nepočkala. Jinak bych do něj určitě šla. Je podobný Espiru Atlanticu, měla ho jedna paní co se mnou chodila na kyčle a měla ho v šedé barvě a byla moc spokojená 🙂

gimik
4. srp 2008

Já se právě rozhoduji mezi Atlanticem a tímto a nevím do kterého raději jít 😉 . Tady u nás ve městě už má Atlantic hodně lidíí.
Ale zase jsem slyšela, že Twister je víc poruchovej, tak nevím, pro kterej se rozhodnout 🙂 . ☹

mirka755
4. srp 2008

gimik: každý kočár může být poruchový, já vůbec neberu na vědomí kdo nadává na který kočár. To bych se z toho zbláznila a nevybrala si žádný, protože skoro každé jsou nejlepší kočárky Jané, Casualplay, Quinny apod. Jenomže kdo dá za kočár v dnešní době 20 000 Kč 😒 ??? Pro mě jsou to zbytečně vyhozené peníze 😖 . A ani se mi většina nelíbí ☹ . Na Firkon co mám vybraný jsem také zrovna nejlepší recenze nečetla, ale mě se líbí a to je hlavní-jezdila jsem s ním v obchodě a byla fakt super

sofia1
4. srp 2008

akurát nad ním rozmýšlam,maju ho v bratislave 9 900sk 🙂

petruci6
17. zář 2008

baby to je polsky kocik?paci sa mi aj cena je super,ale co kvalita?nechcem po 2mes reklamovat kocik,alebo kupovat novy...

bzucinka
17. zář 2008

myslis tento? :

http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?cP...

pokial viem, tak je to polsky kocik ... vsade na nete som ho videla ako dvojkombinaciu - hlboky,plus sportovy za cca. 9 800,-- Sk . Aj v obchodoch. Ale ak ste z KE... tak na blsaku som ho videla spolu s autosedackou-vajicko za 10 500,-- Sk. Vo farbe cervena,modra, oranzova a olivova. A to uz sa mi zdal celkom slusny financny rozdiel. Tiez som nad nim uvazovala ...

petruci6
18. zář 2008

presne ten som myslela,len neviem nic o jeho kvalite,za tu cenu musi byt nejaka "vada" na nom
keby nebola tak sa fakt oplati a je stylovy a pekny

petruci6
8. říj 2008

kupil si niekto tento kocik?o mesiac ho chcem objednat,tak dufam,ze nebudem sklamana 🙂

nezbednica
9. říj 2008

Ahojte mne sa ten kočík tiež páči, ale ten orandžový, len neviem z akeho materiálu je ani či tá orandžová je naozaj taká sýta ako natých fotkách,nevidela ste ho niektorá naživo?

frog
9. říj 2008

Já vídám ten červený a khaki a barvy odpovídaj jako na obrázku.

nezbednica
11. říj 2008

Ja som dnes videla ten orandžový na živo a je perfektný.Už sme sa s manželom pre neho rozhodli.

petruci6
11. říj 2008

ahoj nezbednica a kedy ho kupujete?daj vediet ako sa osvedcil,ja ho chcem kupit o mesiac a pol

luciar79
11. říj 2008

Kamarátka má baby smile defender. kočík je ok velký a priestorný. ale ťažký. Ja som tiež mala poľský Breaker a preto som ho aj predala. šporťák by mal vážiť do 10 kg, podľa mňa. A dala by som si pozor či sa dobre skladá. či sa vám zmestí do auta a nemusíte z neho odmontovávať kolieska. A či ho vôbec žena dotoho kufra vytrepe.Je pravda že polske kočíky su dizajnovo veľmi pekné aj cena je rozumna. Ale ubrať pár kíl by im rozhodne nezaškodilo. 😒

martina1912
11. říj 2008

Ahojte ja mám baby smile twister a som s ním maximálne spokojná.Máme ho v červenej farbe.

nezbednica
20. říj 2008

Petruci mi ho tiež ideme kupovať až tak o mesiac

petruci6
21. říj 2008

aku farbu ste vybrali? ja chcem ten cerveny,len mam teraz dilemu aky fusak do neho

mersinka
21. říj 2008

ahojte, aj my ho mame a som s nim spokojna. Lahko sa s nim manipuluje, neviem si ho vynachvalit, ked porovnam s klasickym kocarom bez otocnych koliesok. Byvame na 3-tom poschodi bez vytahu, konstrukciu skladam a nechavam v pivnici a vanicku trepem v rukach. Je to o hubu, ale ina riesenie nemame. Aspon posilujem 😀 Auto nemame, tak problem so skladanim nemam. Ale do mensieho auta do kufra nie je sanca ho dostat cely, co sme skusali, tak do klasickej octavky sa vojde.

zabka82
21. říj 2008

ahojte.
Mersinka chci se zeptat, jak tady čtu máš kočárek baby smile twister. Taky se nám moc líbí a uvažujeme o něj. chci se zeptat, četla jsem na diskusích že holky nejsou moc spokojeni s předníma kolečkama. Už si nepamatuji přesně proč ale stěžovali si na rychlou jízdu že ty kolečka se třepou. tak se chci zeptat na tvou zkušenost. Jo a tady píšeš že se vleze do octavie, což je super, protože jí taky máme.
Jinak jsem právě tento kočárek viděla v Polsku a komplet i s autosedačkou by to vyšlo na 8200Kc což mi příjde super cena.