Kočárek Twister baby smile, kde ho koupim?

baca
5. led 2007

Ahojtě holky, v jednom fotoalbu jsem viděla kočárek Twister baby smile a zalíbil se mi. Nemůžu ho ale na netu nikde najít. Nevíte o něm něco? Kde ho najít...atd.

mersinka
7. pro 2008

dnes sme prvy krat poskladali sportovu verziu na skusku a som spokojna, je to celkom priestranne a hlavne sa da kocar zlozit uplne jednoducho, takze do pivnice sa hravo zmesti 🙂 A opierka chrbta sa da sklopit takmer do uplneho lahu, coho som sa trochu obavala, ale je to super!
Aj ked popripinanie vsetkych casti a uchytov a cvockov a praciek je celkom hlavolam, logicky sa na to da prist 😀

petruci6
8. pro 2008

ako ste na to potom prisli??
lebo ten navod je naozaj velmi strucny
vanicka nebola taka zlozita,ale uz sa obavam tej sportovej verzie

ale potesila si ma,ze sa dala zlozit takmer do uplneho lahu,to bolo pre mna podstatne pri vybere kocika 😵

mersinka
8. pro 2008

vanicka je no problem, to sa len naklikne na podvozok a hotovo 😀
Sportovu sme skladali proste logicky, to sa fakt da, jednotlive pracky a cvoky nepopustia. Chvilku to trva, kym na to clovek pride, ale ide to. My sme to vcera skusili len zlozit, ale znovu sme ju schovali, lebo este mame na sportak cas.
Ak by si s tym v buducnosti mala problem, mozem ti to nafotit pekne postupne a poslat 😉

petruci6
8. pro 2008

fakt? to uz mas aj pofotene?

ja sa chystam na sportiak najskor buduce leto 🙂

mersinka
8. pro 2008

nie nemam este ale ked ho budem uz nastalo skladat, mozem pofotit 😉 my planujeme tak o 2 mesiace asi? zalezi od malej, zatial sa zmesti do vanicky aj s fusakom, takze je to ok.

petruci6
8. pro 2008

super tak pofot a hod do albumu,aspon nebudem v lete maturovat nad tym 😉

lillian
9. pro 2008

Ahojte baby, rozmýšľam nad týmto kočíkom, vyzerá celkom fajn, a aj cena je super, jedine ešte potrebujem vedieť, aký je ťažký. Budem totiž musieť kočík niesť po schodoch, tak aby ma neseklo v krížoch. 😀 Viete mi poradiť?

zadda1
10. pro 2008

to by chcelo vyskúšať a porovnať. niekde v obchode. ale naťahuj sa tehuľka 😝 manžel s ním ale veľmi ľahunko manipuloval.

mersinka
10. pro 2008

lilian, myslis len vanicku, nie? ja tak chodim na 3-tie poschodie, nemame vytah. Podvozok nechavam v pivnici, ten je dost tazky a vanicka je pisane ze vazi nejako 4 kila + babo, ja som si uz zvykla, mam to namiesto posilky a teraz v zime k tomu fusak a zababusene 7 kilove dieta. Kazdy mi vravi, ake to je tazke, ale ked tak chodim kazdy den, mne to ani neprijde 🙂
Ja som si to tiez vyskusala v obchode, ako to budem nosievat a v pohode 😀

petruci6
10. pro 2008

nam sa nastastie zmesti do vytahu,takze sa nemusim s nim natahovat

ale tu su cele udaje o nom:
Rozmery rozloženého kočiara:100cm/65cm/109cm Rozmery zloženého kočiara:45cm/65cm/95cm Rozmery sedacej časti:35cm/24cm/47cm Váha kočiara: 13 kg Váha vaničky: 4,5 kg

lillian
13. pro 2008

Ďakujem baby, asi si ho pôjdem skúsiť do obchodu. Teda manžel bude skúšať 😉 To bude najistejšie, a môžem hneď aj porovnať.

petruci6
14. pro 2008

v Ba ho maju vystaveny iba v babylande myslim

sisi33
20. pro 2008

ahojte baby a kde sa da tento kočiarik reklamovať?

petruci6
21. pro 2008

tam kde si ho kupovala iba 😒

majuska0
14. bře 2009

Ahojte babulky, viete mi poradit ci sa da prat sportova cast v pracke?

petruci6
9. dub 2009

caute baby,

poradte ako zlozit sportovu cast,ja som z toho jelen 😒

petruci6
9. dub 2009

majuska podla mna nie,skus zavolat dovozcovi

kubko
14. dub 2009

ahojte kocky prosim o pomoc pre moju kamosku, aj ona by som si takyto chcela kupitbaby smile twister, ale da sa zakupit len kurierom, tak vaha, ked si ho nemoze obzriet zblizka. Kupovat kocik na dialku je trochu tazke. Ak by vas to velmi neobtazovalo mam na vas niekolko otazok. Mozete mi prosim povedat ake ma z vasho pohladu tento sportovy kocik, hlboky kocik a autosedacka nevyhody a co je na nom super? Taska je sucastou vybavy ku kociku alebo ste si ju museli dokupit, popripade kolko teda stala? Sportova verzia sa da dat uplne vodorovne do lahu a kolmo do sedu? Da sa preklapat rucka? Je v ponuke v obchodoch aj slnecnik? Autosedacka a vanicka sa upevnuju nakliknutim alebo adaptermi ako u x-landeru? Je vsetko z lahko cistitelneho a nepremokavejsieho materialu?
Viem, ze som asi velmi otravna, ale keby som polozila tieto otazky predajcovi, tak odpovedou by boli same chvaly a superlativy. Niet nad kritiku a chvalu cloveka, co kocik pouzil. Tak velmi pekne dakujem ak sa vam bude chciet odpovedat.

kubko
6. kvě 2009

Kamoska si ten kocik uz kupila cez kuriera a teraz este ak by niekto chcel oranzovy baby smile twister za 7900 sk aj s autosedackou tak tu je link
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5720558

ozi
7. kvě 2009

Čaute, nevie mi niekto povedať, či sa dá na twister namontovať buggypod smorph? Díky.

jankohrasko
9. črc 2009

Ahojte, mali by sme zaujem o tento kocik trojkombinaciu http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kociky_BABY-SMI..., v cervenej farbe, najlepsie s autosedackou. Nema niekto na predaj? Budeme ho potrebovat od septembra. Ponuknite.
Alebo ak by mal na predaj niekto aspon autosedacku.
Dakujem

danu
23. črc 2009

atuliatko • Dnes o 22:03
Zienky chcela by som sa opytat ci ste spokojne s tymto kocikom a ci sa da polohovat do uplneho lahu,resp.skoro lahu.a ci je dobre manipulovatelny.Diki

petruci6 • 1d • Dnes o 22:07
ahoj,
ja som ho mala a bola som s nim spokojna
myslis sportak ci sa da polohovat? jasne da,az do lahu
ovladatelny je perfektne,ja mam zimne dieta a cez sneh a prekazky idiel lahucko
predavam ho momentalne,lebo mame doma novy sportak 😉

petruci6 • 1d • Dnes o 22:07
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
🙂

atuliatko • Dnes o 22:15
ahoj. A za kolko ho predavas?Kolko stoji novy?

tamka84
23. črc 2009

ahojte baby, ja mám na predaj olivovo zelený, je krásny, používali sme iba 6mesiacov, športovú verziu len 3 krát.

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

na cene sa ešte dá dohodnúť.

miska4564
24. črc 2009

ahjte ja mam na predaj tento kocik oranzovej farby, po jednom dieťati a k nemu pridavam aj plienky huggies 94 ks

soporova
27. črc 2009

🙂 Ahoj JankoHraško, ja mám na predaj presne taký kočík ako chcete. používaný rok s červenosivým vajíčkom, ktoré sa dá nakliknúť na tento kočík a množstvo doplnkov k tomu. Cenu skús navrhnúť určite sa dohodneme, som z LM ale koncom augusta idem do Ba tak možmem priniesť. podrobnejšie foto kočíka možem poslať MMS ale ja si myslím, že je v 100% stave.

jankohrasko
30. črc 2009

soporova: pisala som Vam aj IP, ale ste mi neodpovedali, je to este aktualne?????

soporova
11. srp 2009

Dobrý jankohrasko, neviem prečo to nejde. Áno, je to ešte aktuálne. pre istotu Vám pošlem kontakt:
petasoporova@gmail.com, 0908940922, 0911199503

lenka0402
26. srp 2009

Ahojte
Ja mam zlu skusenost s tymto kocikom.Uz ho druhy krat reklamujem.Prvy krat mi to ani neopravili a poslali mi ho
spet az o mesiac,pretoze sa to posiela do ciech. Nezasla zom ani za roh budovy a opetovna reklamacia.

Dovod Predne kolieska plavaju a trasu sa pri rychlensiom pohybe,a potom trepe celym kocikom.
Chcem len upozornit mamicky,aby si to na svojich kocikoch odskusali,ist rychlensie ci to nebude robit aj vasimi
kolieskami,ak ano je to chyba vyroby,a najviac vas to potom moze zradit cez zimu ked bude sneh.

petulik254
26. srp 2009

Ahojte,no ja som ho videla a je úplne suprový🙂aj sme si ho kúpili a za super cenu tu v bazáre 😀 😀 😀

petulik254
28. srp 2009

no ja mám golfáče a tiež sa s ním nedá bežať...ved kolieská sú pohyblivé a takú rýchlosť nezvládnu!Podla mňa to robí každý kočík ked sa ide s ním rýchlo...no každý má inú skúsenosť 🙂 ked sú kolesá na pevno,tak je to iné...