Kočárek v bílé ECO kůži - imitace, máte zkušenost?

hanivasi
8. dub 2014

Ahojte holky,

chtěla bych si koupit kočárek v bílé ECO kůži - imitace. Nemáte s tím někdo zkušenosti? údržba a tak. Jestli na tom nejsou časem fleky, které nevyčistím. Prosím o vaše zkušenosti.

díky moc.

Hanka

arrowka
9. dub 2014

@hanivasi Ahoj, vozím sporťák složený převážně z bílé koženky. Denně ho kontroluju a otírám, nesmí se na něm nechat špína zaschnout, jinak je odstranění problematické. Velkému špinění částečně brání impregnace, já nedám dopustit na tenhle sprej: http://www.detskydum.cz/detail/gesslein-promaza...
Jinak jsem se někde dočetla, že na skvrny pomáhá čistící pěna na kůži, která se dá sehnat v obuvi, ale s tou nemám zkušenost.
Údržba je sice složitější, ale šla bych do bílého kočárku znovu, vypadá krásně a elegantně. 😉

hanivasi
autor
10. dub 2014

díky za názor, a flíčky od poletujícího hmyzu se čistí dobře? přeci jen je to trochu agresivnější, myslím. 😀

arrowka
10. dub 2014

@hanivasi Bohužel blbě. 😒 Zrovna to řeším, zůstal mi pidiflíček od rozpláclé mušky, budu muset na to něco koupit.

hanivasi
autor
10. dub 2014

tak mi pak dej, prosim, vedet, co ti na to pomohlo.

hanivasi
autor
13. dub 2014

no tak koukam, ze moc maminek nema takovej kocarek. Skoda, vic nazoru by se hodilo...

hojda
13. dub 2014

Zkus se poptat přímo u značek kočárků, které ho vyrábějí. Víděla jsem u TEutonia.

hanivasi
autor
13. dub 2014

jenze vyrobce kocarku mi nerekne opravdovy nazor matky. Zkusenosti, jak to vypada po case. Proto se to snazim zjistit zde.
ale kamoska me psala, ze prej celkove, i ze sedacek, lze vse vycistit CIFem.
Tak kdyby to ARROWKA zkusila a dala mi vedet, zda je to tak lehke 🙂

arrowka
14. dub 2014

@hanivasi Zatím jsem nic speciálního nekoupila, ale Cifem to doopravdy pustilo.
A jak vypadá kočárek po čase, na to není jednoznačná odpověď. Někdo pucuje kočárek denně, někdo ho několik týdnů neotře. Bílou koženku je prostě potřeba často otírat a impregnovat, pokud má zůstat pěkná.

hanivasi
autor
14. dub 2014

@arrowka : Cifem ti pustily i ty musky?

arrowka
14. dub 2014

@hanivasi Jojo.

hanivasi
autor
14. dub 2014

tak to je fakt dobre vedet. Hodne lidi me prave z te bile zrazuje a ja ji tolik chtela.
tak si hlavne musim pamatovat CIF, CIF CIF CIF CIF.....

babanci
22. pro 2015

My do něj právě nyní jdeme. Kdybych ho měla pucovat co hodinu, tak to klidně budu dělat, protože je to nádhera. Budeme mít celokožený, bílý celý. Vnitřek uvažujeme, jestli dorůžova /budeme mít holčičku/ nebo došeda, to by byl zase hodně elegantní. Do zítra se máme rozhodnout.

kurametla
22. pro 2015

@babanci Nechci byt rypava, ale naivni predstavy nastavajicich maminek me vzdy pobavi - "cisteni kocarku co hodinu", myslim, ze budes mit uplne jine starosti nez peci o kocarek. Za me je bily kocarek totalne neprakticky.

pekaska
22. pro 2015

my mame biely,kajtex tramonto luxus,aj bielu rukovat na kociku,maly bude mat v januari 2 roky a kocik vanicka aj sportova cast ako nova.cez zimu udrzba raz za tyzden utriet vlchkou handrickou a cez leto,ked su muchy castejsie.za mna jedine biely a boli sme neprehliadnutelni 🙂

kurametla
22. pro 2015

@pekaska To verim, ze jste byli neprehlednutelni ... sileny kocarek ... ale kazdy ma zkratka jiny vkus

formelina
22. pro 2015

Kamarádky měla a to dokonce z ruhé ruky a byl stále pěkný.Takže za mě proč ne 😉 a dobře se jí čistil..

babanci
22. pro 2015

F@kurametla Já nejsem maminka,ale babička. 😀Měla jsem tři děti a každý den jsem oucovala i kola u kočáru.Jsem takový magor,tak to budu dělat i teđ. Jdeme do kočáru Gesslein,to budeme nepřehlédnutelní.😀

pekaska
22. pro 2015

@kurametla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hojda
22. pro 2015

@babanci Jen pozor na tu údržbu, musí se to promazávat, jinak rozpraská.

babanci
23. pro 2015

@hojda Díky za informaci. Něco na to koupím a budu mazat.

babanci
9. únor 2016

Tak už ho máme doma. Je to nádhera. Tak uvidíme v praxi,zatím je do porodu u nás uložený. Dnes jsem vše vyzkoušela a musím říct,že tak vymakaný kočár jsem nikdy neviděla.

janice11
9. únor 2016

Ahoj, já mám kočárek celý z bílé koženky (teutonia) včetně tašky a můžu jen doporučit. Každou nečistotu snadno setřu vlhčeným ubrouskem. Vypadá super a je ideální hlavně na léto a že toto léto bylo sakra horké a slunečné!...bylo mi líto maminek s tmavými kočárky, co přes ně přehazovaly bílé plenky a všelijaké hadry.

babanci
9. únor 2016

@janice11 Že jo,taky si myslím,že to bude v pohodě. My máme na boudě odvětrávací díl,odepneme zip a pod ním je síťka. Teutonia...ten je taky parádní. Ten náš stál jako slušné ojeté auto,ale co....

janice11
9. únor 2016

@babanci jo, da se to..my mame teda bilou i konstrukci a kolecka a ty se teda spini velice rychle a je to i hodne videt..v tom ma vyhodu tmava konstrukce. V lete to bylo ok, ale ted v tomto pocasi je to horsi.

babanci
9. únor 2016

@janice11 Aha,my máme šedý kov a světle šedý loop a je to elegantní. Já chtěla bílou konstrukci,ale dcera,nastávající matka,mě přehlasovala.😊