Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

gabik76
29. bře 2009

Slecna.ala-nejsem přímo z Ovy,kousek vedle 🙂 no já jsem taky zvědavá co vyberu 😉 A s tím polskem si hlavu nedělám,ono to to není doTěšína zase daleko a pokud vím,ohledně reklamací není problém,i když teda doufám že to nebude potřeba 😉 Navíc koukám taky na cenu,takže každá tisícovka dobrá 🙂

sunnye
29. bře 2009

gabi - koukni ještě na tenhle. Neviděla jsi ho v reálu?

http://www.oblibene.cz/kocarky/?run=1&item=6298...

gabik76
29. bře 2009

Sunny jo viděla jsem ho,ale nezkoumala detailně,taky není špatný,ale na můj vkus nízký...spíš se mi líbí ta nová verze Firkonu Verano,mám ho v albu.

sunnye
30. bře 2009

gabi - toho jsem si nevšimla, vypadá ještě líp. Jsem zvědavá, co vykoukáte v Polsku, určitě pak napiš.

sunnye
30. bře 2009

gabi - tak jsem dneska náááhodou zavítala do prodejny s Firkony. Verano mě fakt nadchnul. Je lehoučký, má širokou korbičku, pruží, hezké barvy a všechny tech.parametry, co chceme. Díky za tip.

gabik76
30. bře 2009

není za co 😉 vidíš já ho naživo ani neviděla 😉jen ten co jsi mi poslala odkaz... a není moc nízký?

sunnye
30. bře 2009

není, naopak má vyšší rukojeť, na což mě paní hned upozorňovala, že je vhodný i pokud je manžel vyšší. Určitě ho omrkni někde v reálu. Mě se teda líbí, že má korbičku 80x35 cm, takže se tam půl roční dítě v zimě v pohodě vleze. Je teda fakt lehoučký. Barvy jsou v reálu taky o dost hezčí než na netu.

gabik76
30. bře 2009

tak vybráno? 😉

sunnye
31. bře 2009

Vypadá to že jo 🙂 Manžel včera říkal, ať si ho teda koupím, ale já chci ještě kouknout na ten V-max. Snad to stihnu dneska nebo zítra. Ale z Verana jsem fakt nadšená. Kdy vy jedete do toho Polska?

gabik76
31. bře 2009

To nevím,v pátek nebo sobotu...ted jsem ještě objevila tenhle...je dooost dobrý http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zb...
Asi jsme odvedli tuhle diskuzi jinam tak se omlouvám... 😵

sunnye
31. bře 2009

hmm, pěkný. Ale nenašla jsem tam váhu. Mě se teda na tom Firkonu líbí velikost korbičky.Rodím v srpnu, takže v zimě už bude mimi macek, tak aby měla pohodlí. Určitě se o víkendu ozvi, jak jsi dopadla, jsem docela zvědavá. Já zítra vyrazím kouknout a ten V-max, tak pak písnu.

já se teda taky omlouvám, za změnu tématu 🙂

aaalenkaaa
1. dub 2009

Tak jsme byli v Opatovicích a viděla jsem v reálu V-cross, je super, krásně ovladatelný, i ho prodavačka chválila.

sunnye
1. dub 2009

ali, zajdi se podívat do Krtkova ráje na Gočár.tř. a koukni na ten Firkon Verano, ať můžeš porovnat.

Gabi - dnes jsem porovnala V-Max a Verano. V-max jde hrozně těžce přizvedávat, musela jsem fakt zabrat. Verano vpohodě, jednou rukou. Já mám fakt asi jasno 😉

gabik76
4. dub 2009

sunny tak my konečně koupili nakonec něco úplně jiného ale naprostá spokojenost 😀 koukni ke mne do alba.

sunnye
5. dub 2009

gabi - tak to je dobrý 😀 😀 😀 vypadá luxusně. My ale chceme 4kolku. Jsem už na 95% rozhodnutá pro ten Firkon. A nějaké poznatky o V-crossech a podobných kočárkách?

gabik76
5. dub 2009

Sunny my taky chtěli tenhle 4kolku ale normálně nám ji vyfoukli před nosem a oni dokonce prý chtěli 3kolku 😀 tak tomu se říká pech...nicméně já jsem spoko,pokud se zaaretuje kolečko,vlastně to zdvojené kol.tak terén zvládá v pohodě 🙂a nakonec se mi ta trojkol.líbí víc 😎
Jinak koukali jsme na Verano,je taky super ale na můj vkus zase velký,ale jinak manipulace skvělá,nadzvednout šel lehoučce,v porovnání s V-cross apod.tak pokud jsi rozhodnutá,jdi do něj 😉 V cros tam nebyl ani ten v-max akorát tam měli Dorjana,je ted vymakanější a ještě podobný Jet,ale my se zamilovali do toho našeho,hlavně pro to lehoučké ovládání a skládání ,fakt jednou rukou...už se mu pak nevyrovnalo nic 🙂a taky hlavně nám vejde do kufru
😀

nevesta2009
5. dub 2009

Čuuus,koukám tady na diskuzi, já mám doma V cross, ale GABIK taky jsme koukala na ten MACALu kočárek co máš, ano vypadal dobře, ale já jsem spíš koukala na 4 kolky.Tak snad bude dobře sloužit.Vidím že rodíš v dubnu už víš kde budeš chtít rodit.....??Vítkovice jsou zavřené do května, to je pech co!?!? ☹

veverka83
5. dub 2009

Tak konečně máme kočík doma, nakonec sme vzali čtyřkolku, když sem totiž na prodejně zkoušela jezdit s trojkolkou, tak sem ji málem převrhla na bok.Čtyřkolka mi přijde stabilní.Jinak sem s ním moc spokojená, sice zatím stojí v ložnici,ale už se nemůžu dočkat až vyrazíme do světa, tak snad bude dobře sloužit.Viděla sem v obchodě i ten Verano o kterém jste psali, líbil se mi hodně, docela sem o něm uvažovala, ale nelíbily se mi barvy a co hlavně, tak konstrukce mi přišla u V-crossu pevnější, ale zase má spoustu užitečných vychytávek. 😎

Marseli: prosím, prosím jak si psala o těch kolech, tak v návodu sem hledala, ale nenašla nic o tom, jak maji být nafouklé, nemohla bys mi prosím písnout, jak na ně, aby sme něco nevyvedli??

gabik76
5. dub 2009

nevesta-já taky koukala na čtyřkolku,ale pak se to zvrtlo 😀 manžel byl odpůrce tříkolek a nakonec vybíral on 😀 tak to se zvrtlo taky 😀
Rodit jdu do frýdku...

nevesta2009
6. dub 2009

GABIK: Hm o Frýdku jsem slyšela že to taky není úplně špatné.....ak potom někde poreferuj jaké to bylo 🙂
Přeju ať je to rychlé hih 🙂

marselina
6. dub 2009

veverka určitě se ti kouknu,myslím ale že už těch čtyřkolek je to vcelku jedno,u trojkolek by to dělalo ten problém že by kočík táhnul pořád na jednu stranu.

slecna.ala
7. dub 2009

veverka83: jestli jsem to správně pochopila, tak jsi se rozhodovala mezi v-crossem a Firkon-Verano? Já mám totiž stejné dilema....V-cross jsem na živo viděla, ale na Firkon v Ostravě nemůžu narazit.(kdyby někdo věděl, kde je k vidění, byla bych za toto info vděčná, moc by mi to pomohlo v rozhodování) Zajímalo by mě, co tě vedlo k tvému rozhodnutí ?

veverka83
7. dub 2009

slecna.ala: No já na něj narazila náhodou a hodně se mi líbil, ale jak už sem psala, rozhodla ta konstrukce. U V-crossu mi přijde pevnější a stabilnější.I celkově vypadá líp.Jinak rozměrově mi to přišlo asi nastejno, firkon má hodně vychytávek, jako třeba sítku na boudě, kdy odepneš ten kryt, ale zase to nevypadá hezky a když sem to viděla v realu, tak mi mimčo přijde strašně odhalené, ale to je možná jen pocit.Dál má polohovací záda v hluboké korbě, ale to si zase říkám, že až bude sedět, tak stejně půjde do sportáku a co se mi líbilo(i když stejně mimi nedáš jen tak na tu podložku), tak vnitřní výpln je oboustranná, na léto z takové tenké látky a z druhé strany na zimu něco jako flauš, z toho je i boční potah, ale na něm je zase zespod něco jako vatelín a myslím si že bys to asi nemohla dát do pračky i ten flauš si myslím, že by se mohl sežmolkovat.Ale třeba se pletu.Takže asi tak o firkonu, viděla sem ho v Těšíně hned za hranicí po pravé straně je malý obchůdek.Prodavačka moc ochotná, všechno ukázala, vysvětlila.Akorát ne sporták musíš přehodit boudu z hluboké korby, ale to neni asi až takový problém, možná bude bouda trochu vybledlá.To V-cross má na sportáku boudu zvlášt.Prostě rozměrově nastejno,dívala sem se na tu konstrukci a barvy má v-cross taky hezčí.Ale jinak je taky supr.Asi to chce vidět.Já už ted taky váhala nad V-crossem,ale když sem ho zase viděla aživo, tak bylo jasno.Tak snad sem ti trošinku pomohla.

Marseli:budeš hodná když se podíváš, jistota je jistota, bůhví, co to bude dělat u čtyřkolky 😀

jalka11
9. dub 2009

ahoj holky.. ty co mate uz v-travel, nebo v-cross, jak se sklada podvozek?? nechci za to moc trhat, at to nejak neporoucham, a nejak si nevim spomenout kde co mam zatahnout.. díky 😉

marselina
9. dub 2009

kousek od rukojeti je šedá pojistka tu jakoby vycvakneš a těma černýma uchama(takový držáky na boku)přitáhneš k sobě a kočík se ti složí.neumím to takhle moc popsat tak sand to pochopíš 😀

gabik76
9. dub 2009

slečna.ala-firkony mají v Hrabůvce na poliklinice prodejna Woko,ale nevím jestli mají i Verano.Jinak taky nevím...

jalka11
9. dub 2009

marselin - dekuji moc, takhle mi to stacilo.. =)

qipik
9. dub 2009

🙂 ahoj,tak už mam v-cross doma,tada u známý,ne že bych byla pověrčivá, 😒už se nemůžu dočkat až vyjedem na první prochazku,je opravdu úžasnej 😀 ......rozhodla sem se pro podvozek max...na internetu,na obrazku se mi moc nelíbil, ale na živo je upa super.......variantu mam černozelenou takže se i k tomu hodí černý podvozek než stříbrný.jinak se blíží termín,vlastně je to zítra 😅 🤐 tak mi držte palce!!!!!!!!!!!zatím hoj a všem budoucím maminkam přeju všechno nej 🙂

marselina
9. dub 2009

qipik:tak držíme pěstičky at je mimi v termínu a vše dobře dopadlo 😀

deenakee
10. dub 2009

Ahojte. Já taky koukám po kočárku v- cross (čtyřkolka) Původně se mi líbil x-lander, ale pro všechny váhající X-lander nemá vůbec žádné pérování, namůžete mimčo pohoupat a když jedete po hrbolatější cestě (stačí dlaždice) tak mimnko dost hrká - mě přijde že to pro něj musí být hodně škodlivé. Sama jsem si to ozkoušela....
V-cross má pérování - takže mimčo se dá aj trošku houpat a chrání ho to před otřesy - to pro mě je (krom velikosti korby) hlavní kritérium....