Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

pac
29. črc 2009

Zdravím, sklenicko24, tak to jsi mě moc nepotěšila, my ho vezeme reklamovat zítra. Tak jsem fakt zvědavá, jak to dopadne.

sklenicka24
29. črc 2009

No tak to ti budu držet pěstičky, jesli ti řeknou něco jiného, tak na ty své vážně vlítnu. Tak dej vědět jak jsi dopadla.

Máte v čem jezdit????

pac
30. črc 2009

Půjčili jsme si golfky od kamarádky, ale příčí se mi tam malou dávat v šesti měsících. No, co člověku zbývá. Když jsme kočárek kupovali, tak nám slibovali, že půjčují náhradní kočárky. Tak jsme zvědavá, jak to dopadne. Byla bych radši za kočárek, malá ještě nesedí. Tak pak dám vědět.

monterka
30. črc 2009

Hojky holky,mě se V cross hrozně líbí a chtěla by ho,ale to co tu od vás čtu o podvozcích,tak nevím. Nevíte náhodou kde by se dal sehnat v Polsku...jezdíme do Polského Těšína. Díky!

jankapavol
30. črc 2009

holky,ja jsem celkem zoufala z toho sportaku.Olimu se tam nelibi.je cely takovy z kopecka,kdyz ho tam dam,tak jakoby furt klouze dolu.je to takove nepohodlne.nemate prosimvas nekdo navod k tomu sportaku?ja mela jen k autosedacce.

k tomu bilymu vnitrku,ja jsem to proste rozstrihla a babi mi tam nasila suchy zipy.nebudu se furt piplat s nejakyma sroubkama

sklenicka24
31. črc 2009

Janka fakt jo, no takto by se mi také líbilo. Hele návod asi nemám, juknu do krabice. Tak to jsem zvědavá, jak se mu tam bude líbit, ale zatím se do korby vejde, sice tip top, ale je tam

evita_ij
31. črc 2009

a vleze mimi do korbičky i ve fusáku pohodlně? 😉

jankapavol
31. črc 2009

oli se narodil v unoru,tak se do vanicky vlezl krasne s fusakem.ale ted-v pul roku,by se mu tam fusak uz asi nevlezl

evita_ij
31. črc 2009

janka: ok, ja rodim v listopadu, tak to snad pres tu zimu zvladnem 😀

marselina
31. črc 2009

evita:určitě jo,já rodila v prosinci a hlubokou korbu jsme měli ještě v květnu,pak už neviděl ven,tak jsme dali sporták.do hluboké korby se vleze i ted,ale musela bych mu tam dát polštářek aby viděl,škoda že hl.korba není polohovatelná

leonik
2. srp 2009

ahoj holky, tak my zase budem muset snad reklamovat 🙄 Tentokrát košík pod kočárkem. Máme ho prodřený od těch koleček, jak při jízdě o něj dřou, tak se tam udělaly dvě díry, až k té pevné podložce toho dna. Máte to některá taky tak, že vám ty kolečka dřou o ten košík? Já v něm vozím pouze pláštěnku 😠

marselina
2. srp 2009

mě košík o kolečka nedrhne,a to v něm vozím i nákup i když se do něj blbě dávají věci když je nasazenej sporták,dost malá díra na to tama něco prostrčit 😢

leonik
2. srp 2009

marselina: vy máte tu trojkolku, asi tam je ten košík teda líp řešenej 🙂 o tom, že se tam věci špatně dávají ani nepíšu 😖 Malej jezdí ve sporťáku, a jelikož ještě nesedí, tak to mám pořád do úplnýho lehu a ty věci tam opravdu nedám. Tak co potřebuju, vozím v tašce na rukojeti. Proto mě štve, že když v tom košíku vozím jen tu pláštěnku, že ho mám tak roztrhaný 😠 😠 Ty nový modely mají ty košíky už taky líp vyřešený, že jsou zkosený u těch koleček. Tak uvidím, jak pochodíme 😖

sklenicka24
2. srp 2009

Ahojky, já ho tedy prošoupaný nemám, ale za to se mi rozbily cvoky, no vůbec mi to nedrží, tak jak má, tak ho vozím na křivo, ale nechám si to udělat tady u nás, než se zase s tím chlapem hádat 🙄 🙄 🙄

leonik
2. srp 2009

holky, to mně neříkejte, že máme ten problém jen my 😕 😅
sklenicka: tak cvoky nám zatím drží 😅 My jsme zatím problém s první reklamací neměli, tak snad uspějeme znova. No někteří prodejci nejsou zrovna příjemní, když se něco reklamuje 😖

marselina
3. srp 2009

aby jsme nakonec jednou holky nelitovaly že jsmr si v cross koupily,že?já jsem teda zatím spokojená i když mě naštvalo že když jsem kočík kupovala stál 11tisíc a ani ne tři týdny po koupi ho zlevnili o 3někde až 4tisíce ☹

petrucha
3. srp 2009

tak nam kosik taky drhne o kolecka a to i kdyz je prazdny 😠 😠 , ale ja to resim tak, ze posouvam ty pasky vepredu, ktere drzi kosik, trochu nahoru a pak to nedrhne. Jakmile, ale trochu sjedou zacnou zase drhnout a posouvam a posouvam a posouvam 😠 😠 😠
JInak my mame kocarek porad na reklamaci a cekam, kdy se ozvou, ze je podvozek na prodejne k vyzvednuti, ve stredu to budou dva tydny, tak pevne doufam, ze se ozvou kazdym dnem 😒

leonik
3. srp 2009

petrucha: dívala jsem se k tobě do alba, a ty máš už ten novější v-cross. Ten košík máš víc zkosenej, než my, tak jsem myslela že ty novější už nedrhnou 😨 🙄 My tam žádný pásky nemáme na košíku, tak to nemám ani jak utáhnout 🙄A máte aspoň náhradní kočár? Reklamace může trvat klidně i měsíc 😒

sklenicka24
3. srp 2009

mar: no taky si to někdy říkám. Já jsem ho koupla přes net, paní se dušovala, e už levnější nebudou a že to je jen akce na teď a ono houby, za měsíc byl na netu za 7000, taky jsem šla do kolen. 🙄 🙄 🙄 🙄

Pet: no tak to jste také moc dlouho nejezdili co?? U nás to trvalo 14 dní i s poštou, tak snad to u vás bude také ryachle, budu držet pěstičky. Jinak máš moc pěkné barvičky, ten se mi také líbil

petrucha
4. srp 2009

leonik drhnou drhnou a to i kdyz je prazdny 😠 😠 posouvam ty pasky, kterymi je pridelany kosik ke konstrukci, musim je dat vzdy co nejvyse a je to dobry, ale jak trochu sjedou, zase kosik drhne o kola 😒
a nahradni kocarek mame takovy predpotopni, mame pujceny kocarek od svagrove po synovci, ale je sileny, jako jezdi se s nim celkem dobre, ale je cerveny,teda spis byl 😀 😀 je hrozne vysisovany od slunicka, takze se s nim trochu stydim jezdit. Jezdim s nim jen u nas po vesnici a do lesa a do mesta s nim teda nejezdime 😀 😀

sklenicko no moc dlouho jsme s nim opravdu nejezdili 😒 poprve jsme byli na vychazce 25.5. a spokojeni jsme s kocarkem byli asi tyden, pak zacal blbnout podvozek a od ty doby uz se jen rozciluju, kdyz s kocarkem jedu 😒
Vybrala jsem si tyhle barvy na internetu, porad jsme se rozhodovali, jestli tenhle koupit i pro kluka..... a kdyz jsme se rozhodli a objednali tenhle, tak uplne ten samy zacal u nas ve meste jezdit 😒 😒 😀 😀 😀

a my tenhle kocarek i s autosedackou kupovali na konci dubna za 9500,-- Kc

evita_ij
4. srp 2009

holky, a máte 3-kolku V-cross nebo má někdo i 4-kolku V-travel? My se teprve na ne pujdem podivat, tak zkusime co je lepší na ovládání. Prý je lepší a stabilnější všeobecně 4kolka, tak uvidim.

pac
4. srp 2009

Tak my už máme kočárek vyreklamovaný. Opravil nám ho technik hned na prodejně, vyměnil ty nýty za šroubky a kolečka jsou v pohodě. Tak jsem byla ráda, protože nemáme náhradní kočárek. Čtu tu, jaké máte problémy s košíkem, nám o kolečka nedrhne a to tam vozím nákup, pláštěnku, deštník a další věci. Takže my tenhle problém nemáme.

sklenicka24
4. srp 2009

EVit: my máme 4-kolku, byla nám doporučena, ale jako první jsem doma měla 3-kolku 😀 😀 😀 a teď bych neměnila, i přes ty problémy

evita_ij
4. srp 2009

sklenicka: výborne, super, tak uvidime jak se mi budou zdát na živo, stále zvažuju více možností.... díky!

petrucha
4. srp 2009

evito my mame 4kolku v-travel a nebyt tech problemu s koleckama ovlada se supracky i v terenu se s nim jezdi moc fajnove. Muj bracha ma 3kolku sice od chicca a stabilni kocarek to moc neni, hrozne spatne se s nim sjizdi z chodniku atd..... byt tebou jdu urcite do 4kolky 😉 🙂

marselina
5. srp 2009

a já si zase trojkolku nemůžu vynachválit,vzhledem k tomu že má v předu to zdvojené kolo je dost stabilní,jsem spokojená

evita_ij
8. srp 2009

Dneska jsme na nej byli mrknout, je super! Jsem predbezne rozhodnuta pro V-travel, 4kolku.
Jeste dotaz: je vnitřek pratelny? jde lehce vyndat?

sklenicka24
8. srp 2009

Evit: jj jde, al eje to jako maturita 😀 😀 😀 Myslím, že je to na předešlé stránce popsáno 😵

lenka.dv
9. srp 2009

Holky, jde vydělat z autosedačky ta novorozenecká vložka? Jestli jo, tak jak? 😅

sklenicka24
9. srp 2009

JJ, jde, otoč sedačku, je tam takový kovový plíšek, ten trošku povol a ještě je tam takový plastový, ten taky povol a pak už to jde samo, já jsem si s tím také lámala hlavu, ale pak mi Kett poradila a je to hotové, dám ti fotečku do alba, tak tam jukni 😉