Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

sklenicka24
19. srp 2009

Aháá, no tak to se mám na co těšit. Ten mám právě v merku, ale asi si ho seženu na MMB, tak jich je dost 😵

Ale moc děkuji 😉

majanak
19. srp 2009

no, ťuk a sme u toho. Ten emitexovej fusak má přece oddelávací ten spodek!!!sem pude ten bordel z botiček!

Ja ho pro autosedačku neprořezávala, tak mě to čeká ted na zimu, no z toho strach nemám, to asi nejde ani pokazit ty "díry" jsou obšité..jen vědět kam jsem ho strčila. Já se těšim. Už budem velcíí 🙂

leonik
19. srp 2009

ahoj 🙂
skleni: ten fusak emitex je právě velkej, pro větší děcko, když se nastaví. Jinak ještě prodávají Aesthetic. Ten je taky nastavitelnej, ale dražší.

majanak: jo, ale co na podzim, to s fusakem jezdit nebudeš 😅 a co ty boty od bláta, budou na ty podpěrce nohou 😝I když vy ještě asi budete malí, ne? Psala jsi, že jste ho kupovali v únoru. Já jsem ho prořezala akorát do autosedačky až na kluka. Na holku jsme ho neměli prořezanej vůbec, ani v kočáru. Nesnesla být uvázaná 😒

majanak
19. srp 2009

leo: nene, my na podzim určo ješte chodit nebudeme:D (teda, já jo, děcko ne-e)

leonik
19. srp 2009

majanak: 😀 😀 Co víš, některý děti jsou šikovný a chodí už v 9.měsících 😉

majanak
19. srp 2009

I kdyby chtěl, nebude, přece si nenechám zadělat kočár 😀 😀 😀 😎

marselina
20. srp 2009

taky řeším jak budu mít na podzim a v zimě pěkně zasviněný kočík,tu slídu na sportáku totiž taky nemáme ☹ už mě napadlo že mu snad na boty nechám ušít návleky nebo že by igelity na botičky 😀 😀
jinak zatím žádný problém s kočárkem nemáme

sklenicka24
20. srp 2009

hele já jsem měla prvního také obyč kočár a dalo se to i v zimě. Bylo mu rok a půl a v pohodě, šlapat se mu moc nechtělo, tak nemusíte mít strach, určitě budou hačat.

katarina.pitonakova
22. srp 2009

Ahojte holky,

citam, ze je tu vela nazorov na kocarky Firkon Verano a V cross. Termin porodu mam za 6 tyzdnov a uz by som chcela mat kocarek vybaveny, bohuzial nevieme sa rozhodnut medzi Firkonom a V cross. byvame ve 4 patre takze budem hlboku korbicku bravat casto do schodov Firkon verano ma 5.5 kg a V cross 4.2 inak mi pridu skoro rovnake az nato, ze Firkon Verano ma lepsiu vybavu.
Mate niekto skusenosti s nosenim miminka v hlbokej korbicke do schodov?

Vsetkym maminam pekny den

leonik
22. srp 2009

katarina: já se pokoušela jednou spící dítě přenést do druhýho patra v hluboké korbě a víckrát ne 😅 Je to hrozně těžký s tím dítětem. My jsme měli těžké dítě, tak to bylo i tím 😒 Nadřela jsem se teda dost. Holky tady určitě přidají taky svoje zkušenosti 😉

katarina.pitonakova
22. srp 2009

Ja vim :D pravdepodobne budem mat ruky ako Herkules 😒 ale co ine mi ostava??? ☹ inak som sa uz rozhodla definitivne pre Firkon Verano takze hura v pondelok po neho do Tuchlovic.

sklenicka24
22. srp 2009

Ahojky

já jsem to nezkoušela, asi bych se ztrhla. Ale jako řešení vidím kočárek s vložnou taškou na novorozence. Ta je rozhodně lehčí. Přeji příjemný nákup

leonik
23. srp 2009

katarina: já jsem měla na první dítě kočár s vložnou taškou, a jak píše sklenicka, je lehčí a líp se nese do schodů 😉 Taky přeju dobrej kup, a hlavně potom spokojenost 😉

sklenicka24
26. srp 2009

Kočky normálně jsem našla originál fusaky do toho našeho kočárku. Ale asi bude lepší Emitex z druhé ruky, hodím se odkaz http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16199505&ta...

zrovna ten první by pasoval nám, ale nevím nevím

evita_ij
26. srp 2009

Jojo, ty fusáky znám, jsou krásnééé, ale praktičtější a teplejší bude určo ten oblíbený EMITEX

sklenicka24
26. srp 2009

Evit: a už jsi se rozhodla???

evita_ij
26. srp 2009

furt neeee, pojedem teprve do Ostravy omrknout ještě jiný kočík, pak se definitivně rozhodnu a odjedem už s nějakým kočárkem 😀

sklenicka24
26. srp 2009

HIHI, no tak zatím ještě nějaký čas máš viď?? Koukala jsem i tobě do alba, ten zelený bych chtěla vidět na vlastní oči, je moc pěknej.

leonik
26. srp 2009

sklenicka: jé, to vidím poprvý ty fusaky 😕 🙂 Jsou pěkný, ale pochybuju že by se mně tam malej třeba ve 2,5 letech vlezl 😅 My máme emitex, sice už má něco zažitýho, ale na malýho ještě musí vydržet 😀

leonik
26. srp 2009

evita:jj, souhlas se sklenickou 😅 moc pěknej kočárek ten zelenej. co je to vůbec za značku, nemůžu to najít 😅

sklenicka24
26. srp 2009

Leo: je to Espiro GTX myslím, je fakt úžasnej, hele hned bych měnila. Jinak já jsem včera našla na mmb paní a ta prodává emitex za 650,- tak do něj asi půjdu. je jako nový

evita_ij
26. srp 2009

jj, je to Espiro GTX, je super, ale nakonec jsme objednali V cross, nejsem si uplne jista rozhodnutim, ale ten espiro ma napr. strasne maly kosik a nemeli ho tam v te zelene, jen modry a cerveny - ten cerveny byl super
a ani tam nemeli autosedacku, tak trochu zklamani

sklenicka24
26. srp 2009

Evit: takto je škoda, tenhle také nemá nic extra koš,al to jsi asi viděla viď. 😉

leonik
26. srp 2009

skleni: tak to je hodně dobrá cena za ten fusak 🙂

evita: tak koukám, že jste se nakonec rozhodli pro v-cross 🙂 Mně by na tom espiru vadily jen ty průhledný okýnka na boudě u sporťáku. Měla jsem už jeden takový kočár a dost do něj svítilo 😒 A taky jsem četla, že je snad šířka sedáku jen 31 cm, to je dost málo. Jinak je moc pěknej. Ale každej kočár má svý pro a proti 😉 Tak snad budeš s V-crossem spokojená. Objednali jste čtyřkolku nebo trojkolku??

evita_ij
27. srp 2009

joo,snad budem spokojeni!!!! 😀 Máme objednanou čtyřkolku. A ten košík je podstatně větší než u toho espira, viděla jsem včera oba. Nepotřebuju obří koš, ale aspon nějaký použitelný.
leonik: vidíš, mě se ty okýnka zas líbily 😀 a to lůžkko je asi plus minus stejne s v-crossem, neměřili jsme to, a na netu jsou všelijaké údaje...
No to je jedno, každý kočár má svoje zápory a tak věřím, že na ty dva roky, co budu v cross pouzivat, ze bude uzitecný a hlavně at se nekazí, to je moje největší přání 😉

pipet
27. srp 2009

Katarina - Zkontroluj, jakým způsobem se korba vycvakává, V-crossovou já sama nemám šanci vycvaknout a pak když ji nesu, bodají mě do nohy ty čuply, kterýma se to přicvakává na podvozek 😅 V tomhle případě bych byla jasně pro tu vložnou tašku.

katrin111
27. srp 2009

ahoj holky takze doporucujete kocik v cross???taky je to muj favorit tak snad vykona dobrou sluzbu........ 😉

katarina.pitonakova
27. srp 2009

Pipet- Ahoj diky moc ten V corss som skusala odopnut korbu a ide to strasne tazko, takze som sa nakoniec rozhodla pre Firkon tam to ide lahucko. Mam aj tasku pre babatko tak dufam, ze to nejako zvladnem ale bude aj tak kvalitna posilka kedze ja mam 47 kg v beztehotnom stave :D.
Ked sme boli pozerat V cross vadila mi hlavne sportova verzia a polohovanie ako pisali aj ine maminy, potrebujes tri ruky 😒

Drzim palce vsetkym aby si vybrali to najmensie zlo co sa tyka kocikov, lebo ani jeden nieje idealny :D

sifonka
29. srp 2009

Ahoj holky, pořád se rozhoduju, který kočárek koupit. Termín se mi pomalu blíží a já začínám být z hledání kočárků dost vyřízená. Líbí se mi i v-cross travel, ale každý obchod má různé podvozky travel (vepředu s obloukem jako u tříkolky cross nebo jen tyčky, které končí kolečkem) 😅 Poradíte mi, který je lepší a hlavně bezproblémový? Děkuju 😀

evita_ij
30. srp 2009

Ahojky,tak my už máme ten náš dooooomaaa!!!! jupí, je parádní a vůbec nejde těžko sundávat korba, vše jde hladce a lehce. Tak nevím, existuje více typů stejného kočárku? 😅 😅