Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

sifonka
30. srp 2009

To už mě taky napadlo, jestli není víc výrobců tohoto kočárku. Někde píšou, že je výrobce tako, někde baby world. Je to jeden a ten samej? Jak to je? 😕 Někde píšou, že výška kočárku je 110, jinde 115. I podvozky travel jsou různé (ve předu s obloukem jako u tříkolky cross nebo jen tyčky, které končí kolerčkem). Který je vůbec lepší? 😅 Vybírání kočárku je dost složité 🙂

leonik
30. srp 2009

ahojky
evita: tak snad nadšení z kočárku zůstane i při používání 😉 🙂
sifonka: máme napsáno na podvozku babyworld, o tom že by to byl výrobce tako jsem neslyšela 😕 Jsou to všechno polský kočárky. My máme podvozek jen s tyčkama na kterých jsou kolečka. Ty s tím obloukem, to už je prý vylepšený model toho našeho kočáru. Tak nám to říkali nedávno v prodejně 🙂

betelgeuzz
31. srp 2009

Ty kočárky se asi pořád vylepšují. Před asi 2 měsici jsme byli v obchodech a v jednom nám ukazovali v-max s polohováním zad v hluboké korbičce, ale v ostatních to neměli. Na netu o tom taky nikde nepsali. A teď jsem se dívala a už skoro na všech netových obchodech polohování mají. Takže někdy je asi lepší počkat, až se do prodeje dostanou nové kolekce, protože už mají nějaké další vychytávky.

sifonka
31. srp 2009

Holky, je těžký dostat kočárek na chodník? Přece jen už na kočárkách není takové odpružení jako dřív. 🙂 Jak se Vám s ním jezdí? 😉

karmeelka
31. srp 2009

Ahoj mám tp až v prosinci...ale už bych taky ráda měla kočáre vybraný...dost se mi líbí V Cross....ale když čtu o problémech s tím podvozkem tak nevím...hlavně nevím jaký jiný vypbrat,když tento mě dost nadchl....

nevíte náhodou zda v Opatovicích n/L mají tyto kočárky,nebo někde v okolí Pardubic...aby jsme ho mohli pořádně okouknout?díky

barica
31. srp 2009

kočárky mají v Opatovicích, dle zkušeností známých mají i rychlý servis a kromě 2 let záručního servisu poskytují i 4 roky pozáruční, což mi přijde docela slušné... navíc je možné si vybrat, jakou barevnou kombinaci člověk chce, barev mají přehršle🙂... byla jsem z kočárku docela nadšená, co se do ovládání a ceny týče, ale když jsem pak doma četla diskusi, tak mám pocity smíšené a budu to muset ještě ozkoušet... jenže ono se to bez dítka zkouší úplně jinak, než pak v praxi🙂...

tak prosím, kdo máte tento kočárek a jste spokojení, pište🙂...

barica
31. srp 2009

Tak mám aktuální info, kolega, který kočárek už cca rok užívá a v létě otestoval i sporťák mi řekl, že už by si tento kočárek znovu nekoupil:(... a to právě kvůli sporťáku... hluboká korba prý OK, servis v Opatovicích super, takže i pokud kočárek zatáčí, tak vše okamžitě vyřeší, nicméně sporťák je nešikovný, opěrka zad se hodně špatně ovládá a dítko je při složené boudičcce v kočárku stísněné, protože tam nemá dostatek místa... takže asi tak...

Holt jediný geniální kočár je Teutonia, jen kdyby měli trošku větší korbičku... ale stejně už to je jen o centimetrech...

pac
1. zář 2009

Ahojky, souhlasím s kolegou, hluboká korbička super, sporťák děs, špatně se ovládá polohování zad a s tou boudičkou také souhlasím, malá je tam taky napresovaná, a to je léto. My jsme koupili golfky a jezdíme s golfkama a Ivča je tam mnohem spokojenější. Takže já už bych do sporťáku taky nešla.

sifonka
2. zář 2009

Ahojky, nevíte náhodou jestli podvozek max je lehčí než travel? Dá se s ním jezdit i po horších cestách? 🙂

sklenicka24
2. zář 2009

Já se také přiznávám, už bych si ho nekoupila a abych pravdu řekla, koukám po jiném. 😢

leonik
3. zář 2009

skleni: tak to jsme dvě 😅 My ho máme teda pořád ještě na reklamačce, ale zvažuju že se ho zbavím 🙄 Už máš nějakej vybranej, kterej by se ti líbil? Já pořád hledám, ale žádnej mně zatím nepadl do oka, hlavně kvůli našim obřím rozměrům 😀 Takže prostornej, otáčecí nafuk.kola a otáčecí korba 😒

aaalenkaaa
3. zář 2009

Tak jsem dočetla poslední stránky a od V-crossu jste mě odradily...ještě že existuje tato diskuze!
Protože mě jde hlavně o kvalitu sporťáku, přeci jen v něm to dítě budu vozit delší dobu, hluboká je na chvíli. Takže to ovládání polohování mě dost zaskočilo.
A to obtížné sundávání korby z podvozku...to je blbý, když budeme jezdit autem a sundávat korbu do auta 🙄

Tak hledám dál, teď uvažuju nad Firkonem Verano a Bambi ozon http://www.maximshop.cz/detske-zbozi/kocarky/ko...

sklenicka24
4. zář 2009

Ahoooooojky

Leo: nemám zatím vůbec nic, jelikož mi opět blbne kolečko, tak asi část zimi odjezdíme ve staré káře a pak nevím. Jsem strašně zklamaná, fakt mě to s... protože člověk si myslí, co to nekupuje za bombu a ono prd.

Aaa: ten ozon nic moc, ale to Verano bych brala. Vypadá stabilněji a bytelněji.

marselina
4. zář 2009

holky,my se zatím držíme a s kočárkem nemáme žádné problémy.to polohování je asi trošku nedořešené,ale zvládáme to,přidržím loktem a provázek stáhnu.zatím jsme teda fakt spokojení,jezdíme ve sportáku,tam se tobíkovi moc líbí a vydrží spát i víc jak hodinu a to není žádný prdítko,74cm a 9115kg,místa máme pořád dost,zkoušela jsem i fusak a taky pohoda

sklenicka24
4. zář 2009

Fakt?? no tak alespoň někdo, a nemáš nějaké fotečky???

marselina
4. zář 2009

chceš fotekčy samotné kočárku nebo i s miminkem??můžu klidně poslat.

kettm
4. zář 2009

Ahoj, já se teda taky hlásím, k těm spokojeným, korbička se sundává trochu hůře, ale jde spíš o cvik. Sporťák jsme zkoušeli zatím jednou, protože se do korby zachvíli nevlezeme, (4,5 měsíce 6kg) jenže to je myslím problém většiny dnešních hlubokých kočárků.
Pozor na přefoukání koleček, tatínkovi se podařilo hned napoprvé, ještě jsme nebyli ani z porodnice doma ☹ zkroutili se ráfky.
Plánuju jezdit ve sporťáku přes zimu a na jaro-léto koupím golfky, přeci jen jsou skladnější.

marselina
4. zář 2009

ohledně koleček ano musí být nafouklé do určitých atmosfér,někde jsem tady psala i do kolika,už si to nepamatuju.my je měli nafouklé poprvé taky blbě,ráfky se nezkřivily,ale zato nám zatáčel na jednu stranu,po upravení nafouknutí je vše OK

sklenicka24
4. zář 2009

Mar: spíš s mimčem. Mě přijde, že Vojtula v něm hrozně zapadá ☹

kukinek
4. zář 2009

Taky nad tímhle kočárkem přemýšlíme, ale když si pročítám diskusi, tak teda nejsem moc nadšená 😒 Dalšího favorita máme Dorjana, ale nějak nejsem schopna se rozhodnout, moc se mi u něj totiž nelíbí sporťák, ale zase když tady čtu o nevýhodách sporťáku u v travelu, tak jsem nalomená na ten dorjan...no je to mazec vybrat vozítko,to vám povím 😅

sifonka
4. zář 2009

Já se taky pořád nemůžu rozhodnout, který koupit. Termín se pomalu blíží a já pořád nemám kočárek.... ☹ Sporťák u dorjanu se mi taky nelíbí....ale který je dokonalý....na každém kočárku se najde něco špatného

sklenicka24
4. zář 2009

JJ sif: přesně tak, každý má něco. Já jsem tedy nespokojena, ale sporťák od Dorjanu je ještě hornší, je daleko menší a hlavně užží. Viděla jsem ho ve skutečnosti a je to pro hooodně malá mimi.

leonik
4. zář 2009

kukinek: to mně povídej, já vybírala kočár půl roku, a stejně nejsem spokojená 😖 A to jsem si říkala, jak splňuje moje požadavky 😒

Já jsem si myslela, že ten sporťák u Dorjanu je skoro stejnej jak u v crossu. Vypadaly hodně podobně. Jak čtu, tak je to jinak 😒

jalka11
5. zář 2009

ahojky.. tak ja jsem do tet, mela s v-travel, jen dobre skusenosti, az na vcerejsek.. vcera nam odeslo lozisko na prednim kolecku... Manza rikal, ze ho v pondeli pujde koupit a da ho tam, tak snad to pujde.. jinak se mi fakt jako mesic na kočarek cekat nechce... Mam sice jeste jeden, ale ten je dobrej jen tak na zahradu 😀 ve meste by koukaly😅
Jinak spokojenost, akurat ti loziska na tom jsou nekvalitni...

lenka.dv
5. zář 2009

Ahoj!
Tak já s kočárkem jsem spokojená, ne teda úplně maximálně, ale jsem. Korbička se mi sundává suprově, lehce, nevím, co je na tom těžkého, ikdyž MM na to taky nadává, což nechápu 🙂 Ale jinak bojuju neustále s kolečkama. Přední jsem už měla pichlé, ale teď se mi neustále vyfukuje jedno zadní. Věčně ho mám vyfouklé. Už se na to díval i kamarád z pneuservisu, pichlé to prý není, tak nevím 😖 A někdy mám teda pocit, že mě kočár jede na jednu stranu. Ale jinak se mi s ním jezdí dobře, i v terénu.
Jen jste mě zaskočili s tím sporťákem, to je tak špatný? 😕 Za chvíli ho budem taky používat...

Jalka11: ložisko jsme už taky měnili 😉

leonik
5. zář 2009

jalka: nám teď taky odešlo ložisko na kole 😒 Už ho máme v servisu tři týdny 😖

lenka.dv: nám pořád jedno kolečko ucházelo, ale my je měli píchlý. Jinak mně přijde, že taky zatáčí, doprava. S tím sporťákem nejsem spokojená 😒 Ale každej kočár má něco..to si asi nevybereš 😒

jalka11
5. zář 2009

lenko.dv a menili jste si ho vy nebo servis?

dudkav
5. zář 2009

Ahojte, zaujima ma, ci aj nova verzia v-crossu- na trhu je asi mesiac, ma taketo problemy, ako tu spominate, to znamena problemy s loziskami, zatacanie na jednu stranu, suchanie tasky dole pod kolesami, problemy so sportovou castou, popripade ine nedostatky. Tento kocik sa nam s manzelom paci, avsak pokial by mala aj nova verzia mat taketo problemy, tak neviem, ci sa pren rozhodneme. Dakujem.

jalka11
5. zář 2009

Dudkav, tak ja jsem nespokojena, jen s tim loziskem.. a je pravda ze se nam trela taska, ale ji musis mit poradne zatizenou aby to delala.. jinak to je v poho. A co se tyče toho loziska tak podle myho je jedno ze jde o novou kolekci, protoze vyrobce je furt stejny, a pokud nekvalitni loziska pouzil uz pred tim, tak si myslim, ze tet si s tim hlavu lamat nebude, a bude je strkat i do nove kolekce.. 😖

dudkav
5. zář 2009

jalka11, dakujem. Chcem sa spytat, ci tu nie je niekto, kto ma najnovsiu verziu tohto kocika a ako je s nim spokojny. Dakujem.