Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

sklenicka24
28. zář 2009

Mich: tak s tím jsem problém neměla, měla jsem ho rozbalený 4 m před porodem, ale vůbec nesmrděl ani když přišel. TAkže opravdu nevím, jak poradit

sklenicka24
28. zář 2009

Micki: tak to také nevím, nikdy jsem to neměřila 😒

marselina
28. zář 2009

když jsme začali jezdit sportákem,tak tobiášek ještě neseděl,ale viděl od tama krásně tak byl spokojený a já taky že je on v pohodičce

marselina
28. zář 2009

mapich:tak s tím jsem problém vůbec neměla,jediná rada když nepůjde vyvětrat tak vyprat,třeba jen v aviváži

leonik
28. zář 2009

mapich: my jsme měli kočárek dva měsíce před porodem ve sklepě a nepřišlo mně že by smrděl 😒 Ale asi to bylo taky tím, že ten náš měli vystavenej nevím jak dlouho v prodejně. Tak třeba vyčuchl 🙂

majanak
28. zář 2009

mapich..a čím jako smrdí?Dá se to nak popsat? Jako gumou?
Náš voněl novotou 😨

mapich
29. zář 2009

To právě nevím co přesně smrdí, jestli ty plasty, nebo ty potahy?? Já teda pořád doufám, že to vyčichne, protože kamarádka co měla úplně jiný kočár, tak mě na "smrad" z novoty taky upozorňovala. Tak 14 dní už ho máme a do porodu nějakej ten týden taky chybí, snad to teda stihne vyvětrat. 😕
Díky za názory 😅

broucek2
1. říj 2009

holky, mám dotaz. Včera jsem koukala na v-travel a nějak se jim točil kryt kolem rukojeti, dělá to i vám?

leonik
1. říj 2009

broucek2: mně se tam teda žádný kryt netočí 😅

broucek2
1. říj 2009

zkoušela kočárek jsem už ve 3 obchodech a nikde jsem si toho nevšimla, až včera v tom posledním. Mají jej tam výrazně levnější než jinde, tak mám podezření, že je to na úkor kvality

marselina
2. říj 2009

teď se prý objevují v obchodek napodobenin v crossu,travelu atd.tak pozor na to.

sklenicka24
2. říj 2009

Ahojjky

Brouc: jj, mě to dělá jedna strana, ale myslím, že to ničemu nevadí.

Mar: jj, jsou koukala jsem na to, jmenují se Maxim a vypadají na chlup stejně, ale i přes velkou podobu se dají rozeznat.

broucek2
2. říj 2009

sklenicka24 navíc zrovna tento měl takové divně pěnové rukojeti, ale určitě to byl v travel orig. Spíše mě překvapuje, že v každém obchodě vypadá trochu jinak a je s jinými nápisy

marselina ono stačí, když se člověk podívá na net a nechá si je vyhledat, pak zjistí, že se trošku liší podvozky

marselina
2. říj 2009

skleničko:ještě v cross máš?včera jsem ho celý rozšroubovala na vyprání,tak kdybych ho nemohla dát do kupy,pošleš fota kam co dát a jak?? 😀 😀 zítra ho budu skládat tak bych písla do IP o pomoc 😉

sklenicka24
2. říj 2009

Brouc: jj, my jí máme také pěnovou, ze začáku mi to vadilo, ale pak j to zase praktické a nestudí. Já také nemám orig, nálepku, ptala jsem se na to, a paní mi řekla, že Poláci si to lepí jak chtějí. Ale pozor na nálepku Maxim, to je ta lacinější verze.

Mar: jj, mám, povídej, s čím potebuješ pomoct??? 🙂

eriska
2. říj 2009

Ahojky maminy,
jsem strašně ráda, že jsem našla tuto diskuzi. V dubnu se nám narodí mimčo, ale kočárku přemýšlíme už teď 😉 z internetu jsme měli vybraný x-lander, včera jsme ho jeli omrknout do opatovic a odjeli jsme s dojmem, že x-lander určo ne, ale v-cross to nejspíš na 99% vyhraje;) jen jsem se chtěla zeptat, když se mímo narodí na začátku dubna, asi se mu na zimu do korbičku s fusakem nevejde,co? mooc díky, že do této diskuze píšete, protože jak to tak čtu, tak v-cross čtyřkolka to vyhraje🙂 jen se dohodnout na barvě. Přítel je myslivec, tak prosazuje zelenou..naštěstí pro holčičku se oba shodneme na červené 🙂

sklenicka24
2. říj 2009

Ahoj Eri

určitě ne, já mám také dubňátko a už jezdíme ve sporťáku 😉 🙂

marselina
2. říj 2009

skleničko zatím neskládám,není čas,tak zítra.tobík je kus chlapa ale normálně se mi na knop vejde do hluboké korby,tak se vozí už druhý den tam,jen tam nechce spát a když je vzhůru tak sedí,(musí totiž vidět,holt zvědavej chlap) 😀

sklenicka24
2. říj 2009

Hele mar, tu zimu normálně u nás vidím bledě. Dnes jsem dala Vojtovi na zkoušku kombinézu a jen deku a byl tam jako sardinka. Ty jo, ten fusak se mi tam uričtě nevejde. zkoušela jsi to s Tobíkem????

marselina
2. říj 2009

skl.jo jo máme beránkový fusak a vleze s v poho a to je tobík vypasenej a ne tintítko

sklenicka24
2. říj 2009

Fakt?????? no tak já nevím, zítra to zkusím, mar: mohla bych poprosit zase o foto?? jsem z toho jalová 😅

marselina
3. říj 2009

jasan,odpo jdu ven tak ti to nafotím třeba i s fusakem 😀 😀
dnes hlídám sestřenici 2leté dítko tak mám doma 3,je to teda mazec a záhul mít 4,2,a 10měsíční 😉

sklenicka24
3. říj 2009

Ahojky

no tak to budeš hodná 😉 🙂 JJ, záhul to bývá. Já hlídala sousedce stejně starého kloučka jako je Daník a byl to mazec. 😅 😅 😅 😅 😅

marselina
3. říj 2009

tak dneska jsem to nestihla,tak zítra jo???dnes nějak nic nestíhám,ona je hodná ale ten náš rarach kubíček

sklenicka24
3. říj 2009

No to mi povídej, Dandula je také lump, asi to k tomu věku patří. Vůbec nechvátej, pěkně v klídku ju??? 🙂 🙂 🙂 😉

marselina
3. říj 2009

dobře,děkuji tak zítra.dobrou a hezké sny vám všem 😀

broucek2
3. říj 2009

tak dnes jsem viděla Maxim, byl moc pěkný, ale ta maminka s ním moc spokojená není, nejezdí jí rovně, uchází kolečka a to má jen měsíční dítě.
Jinak jsem si prohlížela V-travel a DorJan a zatím to vypadá, že díky zpracování, polstrování a referencím vyhraje DorJan. Cenově je rozdíl cca 300,-

sklenicka24
4. říj 2009

broučku: jj, ten se mi také moc líbil, ale má malý sporťák. Já na ten svůj tedy nadávám, ale o proti tomu to, je to opravdu koráb 🙂

broucek2
4. říj 2009

když jsem porovnávala velikosti vedle sebe, tak v nich není rozdíl

marselina
4. říj 2009

skleni:tak už jsem v koncích,kočík složený,ale nevím co s pásama??jak jsou ty polstry,tak to mám,ale nevím jak dát ty co vedou z boku,poradíš???
dnes jsme měli drakiádu a tobík dokonce i spal v hluboké korbě,ale nebyl čas ho vyfotit,ale vyfotím,je tam na knop,ale v poho se vyspinká