Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

dajdda
19. říj 2009

No hodně přemýšlím o tomto kočárku www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/ABC-Des... neznáte někoho kdo ho má?Ale úořád je mým favoritem casualplay S4,ale ta cena,jedině už ojetý,ale to je taky dost.

sklenicka24
20. říj 2009

Dad: no tak ten se mi také líbí, ale štve mě, že se nedá aretovat, bude asi těžké kormidlovat s dítětem a pořád točit kočár.

mě se líbí Zopa Fusion

Mar: slibovala jsi fotečky nových golfek, tak šup šup 😉

leonik
20. říj 2009

dajdda: ten je pěknej, ale našla jsem podobnej a má přední otočný kolo 😉 Cena je taky dobrá, tento se dá sehnat i za 3 tis 🙂
http://www.detskydum.cz/detail/hauck-roadster-s...

sklenicka24
20. říj 2009

Leo: jj, ten jet aké dobrý 😵 😵

dajdda
20. říj 2009

aha to sem nevěděla,že nejde zaaretovat no tak to je na nic.Ten hauck je taky pěknej.U Zopa Fusion mě vadí ty kolečka malý,nedovedu si s ním představit jezdit v zimě ve sněhu.

sklenicka24
20. říj 2009

Daj: už jsem ho viděla ve skutečnosti a zas tak malá nejsou. Je to podobné jako je Jané Nomád, akorád Zopa je levnější varianta 😵

marselina
20. říj 2009

skleni:zrovna dnes jsme trandili s novým kočárkem,máme golfáč viper zopa,to je ti vozítko,paráda,jsem moc moc moc spokojená,lehounký a i tobík v něm pěkně a dlouho dokáže spinkat,máme ho v tříkolce.něco nafotím a dám do albíčka,jen opět nestíhám.
dnes nastoupil kubíček do nemocnice na trhání nosní madlí,babička je tam s ním,zrovna mi volala že musím přijet do nemocnice podepsat souhlasy s operacemi atd. aby ho mohli vpůbec vyšetřit,že ona není zákonný zástupce,tož to mi kurna nemohla říct ta doktorka hned že tam musím osobně přijet a podepsat to.ví že mám miminko a že stále kojím,tak jsem na....á,čekám na manžu a frčíme

sklenicka24
20. říj 2009

Mar: tak ať vám to dobře dopadne. My byli loni. Ráno nastoupil jako první, za 10 minut bylo hotovo a odpol jsme šli domů. Udělej si zásobu s nanuky. Teplé nebude moct, tak alespoň chladit a chladit

Jinak ti to říct mohla, je to pipina ☹

leonik
20. říj 2009

já jsem taky měla možnost zajezdit si se Zopa Fusion, má ho kamarádka 🙂 Celkem dobrý, ale přijde mně že jak to má menší kolečka, tak mně to šlo ztěžka zatáčet, ale je to na zvyku, jsem zvyklá na ten náš, že se kola otáčí lehce a o 360st 🙂 Jinak kočárek je pěknej, prostornej 🙂

skleni a pomohlo Daníkovi odstranění těch mandlí? Nám bylo doporučeno už loni nechat je odstranit, ale nechce se mně do toho 😖 Ale teď je u nás jedna rýma za druhou, s nástupem do školky 😒

marselina: taky přeju ať to dobře zvládne 🙂

sklenicka24
20. říj 2009

Leo: not o bych řekla. Byli jsme nemocní pořád a jak říkáš, nástup do školky byl pr nás noční můra. Ale od té doby nic. Jako sem tam má tu bílou klasickou, ale už to není tak hrozné. Je to opravdu lepší.

marselina
20. říj 2009

skleni nanuků je nakoupeno snad milion,on na nich ujíždí.moc se těším až nám ustoupí nejen rýmy,ale řekli nám že se může stát že odezní i astma,tak uvidíme.vždycky totiž když má záchvaty kašle tak tomu předchází velké rýmy.
on jde na zákrok zítra a to v celkové anestezii a ve čtvrtek domů,tak uvidíme.
holky děkuji za přání,je to sice bnalita,ale jako správná maminka se bojím,ale ještě nejančím,tak je to v pohodě 😀 😀 😀 😀 😀

sklenicka24
20. říj 2009

Mar: Dandula byl také celou narkozu. Já jsem vyšilovala hrozně, hlavně po tom, co jsem ho tam musela sama odnést a čekat než usne, chudáčkovi se zvedal žaludek z té narkozy... ale zvládl to. Držím pěstičky

jana85
20. říj 2009

Mohu Vás poprosit o radu pro kamarádku? Má tento kočárek i s autosedečkou a malej má 3 měsíce a 6kg a ted se ji tam na zimu oblečenej už moc nevejde? Ta vložké z te autosedačky jde vyndat? Předem děkuji za rady?

sklenicka24
20. říj 2009

Jani: jj, jde to vyndat, my jsme jí také brzy vyndali. Ze spodu je takový plastový obdelníček, ten prostrčí dírou a už to jde samo 🙂

eriska
21. říj 2009

leo: já ještě váhám, přítel je rozhodnutý..jenže čím víc čtu ty diskuze, tak už rozhodnutá nejsem..čas je, ale od zítřka začíná rekonstrukce bytu a potáhne se min. do vánoc a já bych ráda, aby byl kočík vybraný a už se pro nej jen zajelo..

sklenicka24
21. říj 2009

Er: jj, to se ti nedivím. Já jsem ho také měla vybraný dřív.

Tak jak jsem tak pročítala ty diskuse o kočárkách,tak si asi nevybereme, můj velký fanda byl Concord Fusion, ale je strašně drahý, no a ty mamči si na něj také stěžují ☹ ☹ ☹

leonik
21. říj 2009

skleni: Concord byl taky můj favorit 😉 Ale jak píšeš, ta cena... 🙄 Ale je hodně prostornej, v neděli jsem zase na něj koukala v Chiccu 🙂

eriska: já jsem vybírala kočár půl roku, a stejně jsem si vybrala krám 🙄 😝

sklenicka24
21. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 to asi všechny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sklenicka24
21. říj 2009

Holky, co máte Emitex fusak, také vám tak debilně klouže????

staninka77
21. říj 2009

Ahojky děvčata.
Když si pamatuji když jsem měla jinej typ kočáru a taky mně hodně ten fusak i tam klouzal tak jsem byla hodně naštvaná.
To se ti ani nedivím že ti to tak vadí mně by to taky vadilo. ☹
Kočárek V-cross už máme uplně celej zapalcenej a zatím na tom kameném prodejně danej ale asi pro něj za týden pojedem a doma si vše nachystám do autosedačky co mně muj chlap doveze do porodnice.

marselina
21. říj 2009

holky: tak už to má kubík za sebou,ale zatím to není moc dobré,pořád krvácí a krvácí.sakra proč?????????

sklenicka24
21. říj 2009

mar: jak to??? nic ti neřekli?? bobeš malej, tak hlavně, ať je to brzy v pořádku. Držím pěstičky, drž se kočko

leonik
21. říj 2009

skleni: jo, klouže 😝 jak jsem už psala, nejde to nikde na tý zádový opěrce uchytit 😝 Ono to ani nijak nejde tam vymyslet, to uchycení, páč ta látka je tam našitá, tak ani není kam 😝 😝

marselina: šmankote, tak snad to bude brzo v poho 😖 Úplně mě děsíš, my se rozhodli, že to naší malý taky necháme odstranit 😒

sklenicka24
21. říj 2009

Je to opradu dojebaný kočár. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

staninka77
21. říj 2009

Mar-Držím palečky aby byl brzo pořádku.

dajdda
21. říj 2009

Mar:taky držím palečky ať je to v piřádku a malýho máte brzo doma.
no já jsem dneska dala poprve do kočáru ten fusak od kaiseru a zatim dobrýˇ,aspoň nějaký plus na tom. 😒

sklenicka24
21. říj 2009

Daj: nemáš fotečku???

dajdda
21. říj 2009

bohužel nemám,ale zítra nafotím a pošlu

marselina
22. říj 2009

holky moc moc děkuji.do rána krvácení přestalo,ale náš kubíček se rozhodl že pro změnu ted zase nebude smrkat ☹ má v nosánku sraženinku a dokud ji nevysmrká(nechtějí zbytečně odsávat)tak nepůjde domů,pořád domlouváme slibujeme hory doly,ale on ne a ne,že to neumí, 😠 😠 😠 a přitom to uměl krásně. 😉
skleni ted jdu do obchůdku pro pečivo,tak nafotím tobíka v zopíku a dodám do albíčka,posléze s fusakem ve v crossu.
leonik:to se vůbec nebojte jí to nechat odstranit,asi to nebolí,kubík říkal že ho to akorát lechtá v krku(asi po intubaci)