Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

andy24
30. lis 2009

Skleni poslala ti zprávu do IP

apocalypsa
30. lis 2009

martinas.: řešila jsem stejný problém, tedy jaký je rozdíl mezi Baby world a Baby smile. Já ho shledala pouze v ceně a odlišnosti v konstrukci podvozku. Nakonec jsem si objednala od Baby smile V-max, protože je pro mě dostupnější co se týče místa nákupu. Chtěla jsem se vyvarovat nákupu přes internet. Byť by cena byla výhodnější, nevyplatí se mi pak při případné reklamaci posílat kočárek třeba na druhou stranu republiky poštou ... objednala jsem v tomto obchodě, ale osobně, přímo na krámě: http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zb...
Možná pro tebe budou v téhle verzi zajímavější barevné variace. Já šla do černé. Sice jsem váhala ještě nad kombinací antracit+tyrkys, ale ta černá mě uchvátila, když jsem ho viděla na vlastní oči v obchodě. Dodací lhůta je 14 dnů.
Byli jsme upozorněni, že všechny velkoobchody a dodavatelé v polovině prosince zavírají sklady a další objednávky se budou expedovat až po novém roce.

apocalypsa
30. lis 2009

martinas.: jen pro info, celá sestava, tj. sporťák + hluboká korba + autosedačka mě vyjde na bez pár korun 9 tis. Všechny tři části mají nánožník, autosedačka stříšku a polstrované bezp. pásy, které lze i polohovat dle velikosti dítěte. Hluboká korba má polohování zádíček, větrací síťku v zadní části boudy, pratelný komplet celý vnitřek. To se týká vlastně úplně všech textilnílch částí kočárku, vše lze sejmout a vyprat.
Snad jsem ti alespoň trochu pomohla při rozhodování 😉

martinas.
30. lis 2009

apocalypsa: ahoj, díky za info🙂 já jsem taky unešená z černé, jen mám strach, jak ty proužky tam budou vypadat, aby to moc nezářilo!! Musím to koupit přes internet, pač v obchodě nikde nemají tuto variantu:(

zuzulik
2. pro 2009

ahoj apocalypsa, mas uz ten kocarek doma???
prosim te ,vazi skutecne pouze 12,5kg...nekde se uvadi vaha az 15kg??
mas i autosedacku?? ma novorozeneckou vlozku a obloucek na hlavicku???
moc o tomto kocarku uvazujeme a tvoje odpoved by mi pomohla, dekuji 😉

sklenicka24
2. pro 2009

marti: no ta kombinace je super, já bych si v těch nových také vybrala.... ale?? mám smolíka. Hlavně, už bych nechtěla ten kočárek. Ten sporťák je opravdu na budku. Sice je oproti jiným takový jako mohutnější... ale... no nevím, moc materiálu, Vojta to má zmačkané nad hlavinkou....

zuzulik
3. pro 2009

maminky, ma V-Cross korbicka polohovani zadicek???

sklenicka24
3. pro 2009

ZuZ: jak která. My máme v-travel a ten to nemá.

marselina
3. pro 2009

nevím jak ty novější modely,ale ty starší v cross polohování nemají.osobně mi to dost chybělo 😒

zezukr
4. pro 2009

Byli jsme se podívat na kočárek dnes. V prodejně měli hlavně V-cross a V-max, jde jen o různé podvozky. V-max měli za 6 500,-.
Co se týče problému s ložisky, tak paní říkala, že ten problém vzniká, když se kolečko zaaretuje a s kočárem se jen tak popojíždí dopředu dozadu, nebo coufá, protože ty kolečka se při couvání přetáčí, což jim aretace neumožní, takže se ty ložiska časem vyčachtají.
Ještě jsem se chtěla zeptat, k čemu jsou polohovatelná záda u hluboké korbičky, když by mělo malé miminko ležet rovně?

zezukr
4. pro 2009

Ještě mě napadlo... hluboká korbička má v místě, kde leží hlavička takovou kovovou tyčku. Nevadí to miminku? Přijde mi to dost děsivé...

marselina
4. pro 2009

to polohování v hluboké korbě,mě osobně se tobiášek vlezl do kočárku ještě v 7měsících,ve 4nebo v 5 jsem už musela dát sporták,protože nechtěl ležet,řval jak tur a chtěl vidět,proto myslím že polohování v hl.korbě je super.
ta tyčka tam určitě nevadí,protože tam máš potom tu molitanovou podložku a ta je dost silná,tak že tyčka netlačí.

leonik
4. pro 2009

já si zase nedovedu představit, kdybych malýho vozila posazenýho v hluboký korbě 😖 Ty boky nejsou zas tak vysoký, bála bych se že vypadne. U sporťáku je aspoň to madlo, nebo kšíry. Malej byl ve sporťáku už v 5,5 měs. 🙂

sklenicka24
6. pro 2009

Ahojky

té tyčky bych se nebála... ničemu to tam nepřekáží. Mě to polohování také chybělo... mám Vojtu už od 5 m ve sporťáku. Jak píše Mar.... neviděl ven 🙂

marselina
6. pro 2009

leonik:nemám namysli aby dítko sedělo v hl.korbě jako pravítko,ale takový ten polosed(pololeh),prostě aby dítko vidělo ven,to mi chybělo,já jsem jak debil vozila v košíku pod kočárem polštářek abych mu vyhověla on viděl ven a hlavně byl klid a neozýval se řev z kočárku 😀

martinas.
6. pro 2009

Ahoj, jak jste spokojené se sporťáčkem v-travel? Nerada bych se zas ve výběru sekla :(

leonik
6. pro 2009

marsel: tak v polosedu, to jo 😅

martinas: já teda nejsem, a nejsem sama kdo s ním není spokojenej 😖 Zkus si to tady pročíst 😉 Ale najdou se i výjimky 🙂

martinas.
6. pro 2009

chjo :( já snad novej kočárek nevyberu... nemáte nějakej typ, kde je dobrej sporťák??

leonik
7. pro 2009

martinas:jo, je to těžký s výběrem 😒 Kočárů je strašně moc, jen si vybrat ten dobrej, a hlavně aby s ním byl člověk spokojenej 😖 já jsem vybírala půl roku, projeli jsme i nějaký obchody, kde jsme se na kočáry koukali, pročítala jsem nesčetně diskuzí na internetu o kočárcích a stejně nejsem spokojená 😒 Ale ty chyby a nedostatky se projeví až ježděním po nějaký době 😅 A máš ještě jiný kočárky vybraný než V-cross?

martinas.
7. pro 2009

ahoj leonik, no měla jsem vybraný ještě dorjan danny sport, ten sem ale vyloučila, pač se mi zdá moc malý... a ještě se mi líbil tento: http://www.gobaby.cz/?p=productsMore&iProduct=1116, ale nikde jsem ho neviděla naživo, tak nevím...jo a ještě jsem chtěla maxim, ten sem ale taky vyloučila, protože jsem ho viděla a u te sportovní verze ta zadová opěrka je moc úzká... tak nějak mi vychází jako nejlepší ten v-cross, ale na sportovní verzi jsem nečetla moc dobré hodnocení:( ale myslím, že na každém kočárku bych něco našla

marselina
7. pro 2009

martinas:podle mě je S max stejný jako v cross a v travel.liší jen podvozkama.všechny sportáky vypadjí dobře,vypnuté boudičky,ale ve skutečnosti děs a bída,látka teda spíš hadra vytahaná a mimču akorát zavazí nad hlavou(sportýky)
jinak jsem osobně až na tu boudu se sportákem spokojená,protože je orpoti jiným kočárkům dost velká,nevím nevím jak bych narvala tobíska i s fusakem např.do x landru 😀 😀 😀

leonik
7. pro 2009

marti: jj, ten danny sport se mně zdá oproti v-crossu malej, viděla jsem jednu ho u pár maminek 😒 To je jasný, že každej kočár má něco, ale do V-crossu bych teda nešla,páč ten sporťák je fakt příšernej 😝 Jak píše marsel, ta látka na tý boudě, to je děsně vyřešený. Nedělám nic jinýho, když chci malýho posadit třeba z pololehu, nebo lehu, že tu látku pořád cpu dozadu aby mu nezavazela na hlavě 🙄 ten co máš vybranej bych řekla jak marsel, že se liší pouze ten podvozek, jinak je to to samý 😒

marsel: já jsem teď měla možnost malýho dva dny vozit, v trojkolce x-landeru, a je o hodně prostornější, než v-cross. Není tak hlubokej, je pěkně otevřenej, a proto asi se mně zdá prostornější 🙂 Ale nechtěla bych ho kvůli tomu, že korba jde jen po směru 😖

sklenicka24
7. pro 2009

marti: nooo, tak ten je moc pěkný, ale také bych ho raději viděla na živo.

No ta látka na sporťáku je děstá, jsem myslela,ž e to upravím nůžkami.. ten kočár už nechci ani vidět

sklenicka24
7. pro 2009

Jo a ten Maxim.... no to je ještě větší hnus. To mi říkali i v obchodě a vidím to i na živo. Jedna paní s tím jezdí. A řeknu vám, o proti jejich sporťáku my máme luxus. Oni mají místo boudy kus hadru, která tam jen tak plandá jako špatně natažené prostěradlo...l.

marselina
7. pro 2009

leonik:
kamarádka má x lander XA 2009,je pravda že je otevřenější,že nejde otočit to vadí i jí,ale zdá se mi být oproti tomu našemu docela uzky.

leonik
7. pro 2009

skleni: nůžkama jo 😀To jsi myslela tu látku zvenčí u boudy, jak tam plandá? To už když jsme ho kupovali, tak mně ta látka tam přišla jako že divně vypadá 😅 Tak jsem si tak říkala, že tam třeba dám doma gumu do toho lemu, aby to bylo trochu stažený 😅

martinas.
7. pro 2009

a co říkáte na kočárek bexa?? máte zkušenost?? tam to vypadá, že ta stříška u sportaku jde odepnout...
http://www.tipstore.cz/?Page=32&show_detail=600

marselina
7. pro 2009

taky bych tu hadru nejraději ustřihla.přece když tobík neleží tak ji jak debil nebudu furt odepínat.ale já jsem to vyřešila,že jak je ta šnůřka na ppolohování,tak když tobík sedí,tak aby tam ta hadra neplandala,tak to zasrčím za tu šnůru a je to lepší.
kamarádka má cam cortinu,mají tam prý nějaké cvočky na upnutí,ale každou mamku kterou jsem cam cortinou viděla tak jí to plandá,ještě víc než nám,protože cam cortiny jsou mnohem nižší než ty naše véčka,vypadá to děsně,tak že holky,pořád na tom nejsme tak blbě jak s jiným kočárkem

sklenicka24
7. pro 2009

marti: přijde mi úplně to samé, ale ten sporťák je super, přesně tak bych si to představovala. Ten by se mi také líbil 😵

andy24
7. pro 2009

Ahoj holky
tak máme sporták s reklamace doma.Dneska jsme byly poprvé ve sportáku.Musím se pochlubit,polohování máme trošku jiné.Měla jsem tam taky ti popruhy jako vi,ale vubec nedržel.Tak to bylo na reklamaci a máme to předělaní jako u jiných ☹ kočáru,tak je to paráda.Ale jak píšete látka na sportáku katastrofa,nevím co s tím ,asi našít nějaký cvoky nebo tam dát gumu