Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

sklenicka24
7. pro 2009

Andy: ta guma by byla určo fajn 😉 🙂

andy24
7. pro 2009

Skleni, akorát nevím ☹ jak to ušít

sklenicka24
7. pro 2009

Andy: no tak to já ti asi neporadím, na takové věci jsem antitalent. Hele a co se na to zeptat výrobce?? mě když chyběla guma na autosedačce,t ak mi jí tam také oni přišili

leonik
7. pro 2009

dívala jsem se na tu bexu, a přijde mně, jak kdyby tam ta látka vzadu byla odeplá. Nebo se mně to zdá? Já tam vidím zip 😅 Jestli to teda vidím blbě, tak se mně zdá, že zase ta bouda oproti v- crossu je hodně malá- jako krátká. Že se nedá naklopit hodně dopředu. Nevím, no. Asi to chce vyzkoušet. tento typ kočárku jsem ještě naživo neviděla 😖

andy- tu gumu jsem tam chtěla našít, ale zas do toh nechcu vrtat, kdybysme třeba zas někdy reklamovali 😝 Jinak s gumou by to vypadalo rozhodně líp.

Nevíte proč je tam na tý boudě zip? Když to rozdělám, tak stejně se do toho vnitřku nedostanu 😒

andy24
7. pro 2009

tak mi na boudě zip nemáme.Tet jsem se na to koukala a zkusím tam našít asi cvoky jestli nějaký seženu a až se mi bude chtít a bude časík.

sklenicka24
7. pro 2009

Leo: ty jo, já jsem si také žádného zipu nevšimla, musím to večer prozkoumat. 😀

marselina
7. pro 2009

já mám na v crossu zip a ta látka co dole visí,tak ji můžu odepnout,ale nebudu to přece dělat pořád když dítko nespinká

martinas.
7. pro 2009

no docela jste mě rozhodili, uz jsem byla rozhodla pro v-cross, ale hodne si vas tu stezuje na tu sportovni verzi :(

andy24
7. pro 2009

Marsel ,tak to mi teda žádný zip nemáme.No zkusím našít cvoky pak uvidím.S polohováním jsem tet spokojená,paráda 🙂

marselina
7. pro 2009

co já to mám teda za kočár??? ☹ ☹
myslela jsem že i korbičky jsou stejný,tak že by nebyly????můžu klidně nafotit a dát do alba,jak to máme na boudě.myslíte holky že by šla nějak vyreklamovat ta látka,vždyt přece není možný že by nám to tak plandalo.když tobík sedí v kočárku,ne boudu mám shrnutou,tak tu látku má na hlavě,vůbec nedrží tvar,to je fakt jediný co mě na sportovní verzi s..e,ještě že máme golfáč a ten je parádní,

leonik
7. pro 2009

marsel: no, to je ono, přesně jak píšeš 😅 Tak přeci jen máš stejnou korbu 😀 Ta látka jak dolů visí se dá odepnout zipem. Musíte to tam mít i ostatní, možná jsem to jen blbě napsala 😅 Ale na co by se to odepínalo, vždyť to pod tím vypadá ještě blběji 😀

sklenicka24
7. pro 2009

Mar: jj, prosím, vyfoť

leonik
7. pro 2009

marti a ty čekáš mimi na kdy? nebo chceš jen sporťák?

martinas.
7. pro 2009

Já už mám 4měsíční holčičku, ale měla jsem takovej starší kočárek a byl hodně těžkej, tak chci co nejdřív koupit novej, ještě na zimu korbičku využiju, malá je malinká

sklenicka24
7. pro 2009

marti: no tak to jo. Přei hodně štěsstí s výběrem, určo se nám nezapomeň pochlubit 😉

marselina
7. pro 2009

skleničko nafotím a pošlu ti na mejlík 😉

andy24
7. pro 2009

Marsel
když budeš tak hodná i mě to pošly.Opravdu tam žádný zip já nemám 😒 Pošlu ti adresku do IP

sklenicka24
7. pro 2009

Mar: tak to jsi moc hodná, budu čekat. a předem děkuji

andy24
7. pro 2009

Holky tak jsem dneska uklízela tu hlubokou korbu,a ta látka i na ti boudičce vypadá hrozně.Taky jste tu boudu měli takovou né napnutou.Když koukám na jiný kočárky ti to mají pěkně napnuté.Co to zkusit reklamovat 😉

leonik
7. pro 2009

andy: taky ji nemáme na hluboký korbě napnutou, ale nevím, jestli by to zreklamovali 😖

sklenicka24
7. pro 2009

Andy: hmm, také pochybuji. Já už mám korbu uklizenou, ale děsím se toho, až se ho budu snažit prodat, jak bude vypadat 😖

martinas.
7. pro 2009

holky prosím, jak je to s polohováním zad a nohou u v-crossu? jde kazde zvlast a kolik mají poloh? díky

andy24
7. pro 2009

Holky já zkusím napsat do Zlína email a jsem zvědavá jestli mi na to odpovědí.Určitě už mě mají plný zuby. ☹

sklenicka24
7. pro 2009

Andy: hihi, to jsem zvědavá, co ti písnou

marti: myslím, že to jde u nožiček asi na 4 polony?? teď nevím přesně a zádíčka jak chceš, podle toho jak si nastavíš ten popruh 😉

leonik
7. pro 2009

andy: za zeptání nic nedáš, oni si tě nepamatujou. Víš co tam mají reklamací? 😉 Taky jsem zvědavá na odpověď 🙂

marti: tak já to polohování nevím, asi tak jak píše sklenička 🙂

marselina
8. pro 2009

marti polohování nožiček je asi jak píše sklenička a zádička podle toho jak si to vzadu nastavíš tím popruhem.
tu boudičku u hl.borby nemáme ani my krásně napnutou,taky písnu paní od které kočík mám co mi odpoví a poptám se i na tu hadru u sportáku,to je totiž děs. 😠 😠
holky během dneška nafotím ten zip a pošlu

marselina
8. pro 2009

holky,ještě než dám na bazar,nemáte zájem někdo o vůni z avonu In bloom od reese whiterspoon???sešli se mi dvě,orig.zabalené,PC 850 ted 500+50poštovné

martinas.
8. pro 2009

a jak jste spokojene s tou pěnovkou, co je na rukojeti. Já mám na starým kočáru rukojet gumovou, tak nevim, co je lepsi???

leonik
8. pro 2009

marti: já jsem s pěnovou rukojetí spokojená, měla jsem ji i na obou předchozích kočárech a nestudí to v zimě tolik do ruk, jako ta guma 🙂

martinas.
8. pro 2009

to jo, ale musí se to špatně udržovat v čistotě, ne?