Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

marselina
8. led 2010

já myslím že ten podvozek je vyšší hlavně i díky kolům,protože jsou větší než ty na 4kolkách,když kuknete tak jsou designově jiné i když všechny nafukovací.
zase se mi ale líbí když je nasazený sporták že je tak vysoko oproti jiným podvozkům,já jsem dost vysoká a manža má taky skoro 2mětry,tak že bysme se pak pěkně krčili
s podvozkem držím pěstičky,ale i já myslím že půjde bez problému objednat

majanak
8. led 2010

ahoj , no ale,taky uvidis kolik si za to řeknou - jestli 3,000 tak to teda nema cenu. a ono to tak bývá že jednotlivé části bývaji dražší než celý komplet. Nakonec se ti posejří i to..já su hrozná..ale fakt už tomu nevěřím.. 😅

Jo, dnes jsem jela po cyklostezce naporsto neupravene - a jelo se dobře..fakt traktůrek 😉 😉

dajdda
8. led 2010

Ahoj,tak jsem dnes dala konečně kočár na reklamaci tak uvidíme jak to všechno vyřeší.

veverka10
9. led 2010

Ahojky, mám podobnou prosbu jako ynosa. Chtěla bych se zeptat, kde se da kočárek vidět na živo v Brně nebo okolí. Kvůli reklamaci bych raději kupovala přímo v kamenym obchodě. Díky všem

leonik
9. led 2010

veverka: my jsme ho kupovali v Brně-Králově poli 😉 Taky jsem ho chtěla z kamennýho obchodu, a ne přes net 😉

majanak
10. led 2010

ahoj, v brne na Vackove ul. v krpoli..mi ho tam kupovali (i s monitorem dechu, fusakem a dalšima věcma)
Radím - prohlídni si jej pořádně a vyžaduj viděl PRESNE ten kus, který si budeš kupovat - neprohlížej si jiný s tím, že chceš ten samý akorát v jiné barvě..
Tak at dobře vybereš🙂a tesim s epak na tve zkusenosti tady v diskuzi 😎 😀 😀 🙄
Jana

majanak
10. led 2010

tak jsem to toho obchudku mrkla. maji stranky moje miminko (nebo tak nejak) si to vygůgli páč by me ten prispevek smázli jako reklamní..a mají tam za super cenu kočárky Cam Cortina X3 Tris. osobně s ním zkušenost nemám, ale je teda překrásnej, v hodne barevných variantách, adapter je urcite lip řeseny nez u v-crossu a celkove ten sportak vypada o moc lip..mi prijde..a po brne jich ted hodne jezdi..akorat nema nafukovaci kola, lae urcite se daji dokoupit..

veverka10
10. led 2010

Díky moc za rady, určitě tam zajdeme. Opravdu je tam taková různá kusová kvalita?

majanak
10. led 2010

Ahoj veverko, no možná je vždycky ta řada stejná..ale já už bych si to ted fakt pořádne prohlídla..nevím jestli sis četla ti diskuzi tady ale nekterá máme oddelavaci plandající hadru na sportaku - jiná ne, nekteré kocarky mají igelitem obalené stupatko u sportaku (a možná i madlo) a nekteré ne,polohovací korbu mají taky jen vyvolení 🙄 😖 ..a já bych rekla že je i dobre si se s podvozkem zkusit pojet..
Paní je tam strašně milá - ale upřímně - ona te na zadnou dnost neupozorní, naopak bude v-cross vychvalovat a řekne že nemají žádně reklamace..ale když pak budes mit doma mimi a nepojizdy kočár - je to fakt sranec. 🤐
a to nemyslím jen v-cross, já bych to radila i tem, kteří si kupují drahý značkový kočár...je to prostě spotřební zboží a může se stát že konkrétní kus je vadný...
Mě se to nestalo, já jsem s kočárek víceméně už sžitá a teda musím říct že hodně stoupl na cené v tom návalu sněhu co ted byl..ee sem se nak rozjela..tak pa 🙂

majanak
10. led 2010

dnost = zaludnost..sory za chyby 😝

mala_hodna
11. led 2010

ahoj holky,

já mám v-cross s podvozkem v max s tím nízkoprofilovým a naprostá spokojenost včera jsme byly venku v tom hrozným sněhu a bez problému. Já jsem hrozně chtěla Jané ale bohůžel 20tis na kočárek jsem neměla tak jsem musela koukat po těch levnějších, a jsem fakt hodně překvapená jak jsem s tím v crossem spokojená

majanak
11. led 2010

Ahoj malá, a už jste ve sporťáčku?

holky za kolik jste kočár kupovaly? Já se vcery ptala chlapa, kolik to bylo, a on mi řekl 13 tis i s emitex. fusakem (ten byl max 1200)..a ted ho v tom obchodě kde jsme ho kupovali vidím za 7700..s autosedačkou tedy maximálne 10.000..je možné že je tak moc slevnili?jasně že jsme k nemu jeste brali plastenku..ale to je tak všechno..musím najít účet, trošku mi to vrtá hlavou.. 😲 🙂

mala_hodna
11. led 2010

majanak nene v hlubokém malému je necelých 5 týdnů

já jsem ho kupovala za 8600,- i sedačkou, pláštěnkou atd. ale viděla jsem i levnější ale v té barvě co jsem chtěla ho měli nejlevnější za těch 8600,- kupovala jsem ho na mimibazaru

dajdda
11. led 2010

majanak:jj asi je,protože mi ho kupovali na vánoce 2008 a stál 10 600 trojkombinace+jsme pak museli koupit síťku a pláštěnku.

majanak
11. led 2010

to je teda mazec 😒

leonik
11. led 2010

majanak: tak nás kočár na tý Vackový ul. v Brně stál s pláštěnkou 9841,-kupovali jsme ho 11/08

leonik
11. led 2010

jo a samozřejmě bez autosedačky 😒 Tam byl doplatek kolem 2. tis. navíc 😝

betelgeuzz
12. led 2010

Teda, to býval docela drahý kočár. My ho kupovali v říjnu a stál 8000 i s autosedačkou. Bez byl za 6500.

marselina
12. led 2010

a nás stál 11100kč se sedajdou a slídou,když vidím td ten pád cen,tak šílím

mysickas
12. led 2010

jo šel děsně dolu!když jsem byla těhotná(tedy loni) tak stál 13 tis.i s autosedačku.pak když jsme ho kupovali,stál 6500kč.samozřejmě slída byla zvláštˇ za 300kč. jo a kupovali jsme ho v Sokolově v dětˇátku. 🙂

mysickas
12. led 2010

malá-hodná:tak to se nedivim,že se vám jede dobřee s tima kolama,když tam máte korbičku.ono se s tou korbičkou jede perfektně když je tam sport´ák tak se s tím jede úplně jinak!váha větší váha je na předních kolech tedy na těch malých který se zapíchnou do sněhu a nechce to jet!! 😠 .ale nechci samozřejmě nikoho strašit,třeba ty to budeš mít dobrý,každá z nás má kočár úplně jiný a ten váš je třeba taky jiný.

majanak
12. led 2010

no, to je teda fakt kruty s tou cenou..já si fakt nekupovala nejlevnejsi kocar na trhu. Kupovali jsme v lednu 09 🙄 🙄 no co uz nadělam..

evita_ij
12. led 2010

Taky máme V-cross 4kolku a jsem moc spokojená, i těd v zimě na sněhu a ledu - OK!

majanak
12. led 2010

jojo, evi, korba byla fajn.. 😉 😖

qipik
16. led 2010

ahoj,nas stál 7600...kupovala semho v březnu....jinak sem dala pár foteček do alba..a,e musím mít na to klid a musím to ještě doladit apřidat víc Kačenek 🙂 😀

cervenec
17. led 2010

ahojky, my máme taky vcross 4 kolku 😉 zatím jezdíme v hluboké a víceméně spokojenost,akorát mi jde hrozně špatně odbrždovat 😒 abych napsala i klad,tak super přístup do košíku,takovej má málo který kočár 😉 jsem docela vyděšená ze sportáku,když to tady tak čtu,před chvilkou jsem ho byla skouknout a našla jsem ten suchý zip vzadu na té látce boudy a říkala jsem si,že to není možný,že na něco být musí a taky že jo 😀 je tam druhý suchý zip jakoby nad zádama jak se polohují,ta látka se tam připne a nevisí tolik,ale nezkoušela jsem to jak to vypadá na podvozku,ale nijak zázračně to na mě nezapůsobilo 😅 no nechám se překvapit na jaře 😉

cervenec
17. led 2010

jo a ještě pochválím hloubku korby 😉 taky je super krytej, malé tam ještě dávám navíc malou dečku,takže v tomhle počasí není ani vidět a já jsem v klidu,že na ní nefouká 😉 a hodně používám i tu stříšku,tak moc že už nedrží vzadu 😀 ještě se zeptám holek co mají už sporták,máte na něj speciální pláštěnku?a je dobrá?Díky moc.

leonik
17. led 2010

ahoj 🙂
cervenec: když je nasazená hluboká korba, tak přístup do kočárku je dobrej, ale u sporťáku ne 😝 Vždycky musím zvednout polohování nožiček, abych se tam vůbec dostala 😠 Jinak pláštěnku jsme měli univerzální, od emitexu, a pasovala jak na hlubokou korbu, tak na sportovní 😉

leonik
17. led 2010

oprava-chtěla jsem napsat přístup do košíku, ne kočárku 😉

dajdda
17. led 2010

cervenec:jj jak píše leonik přístup do košíku u sporťáku je na nic.Já jsem taky byla spokojená s hlubokou korbičku,ale sporťák bych raději neviděla.Teď máme peg perego gt3 completo sporťák a je to pohoda.