Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

dajdda
27. únor 2010

qipik:tak to jsme měli taky prasklou tyč ve sváru na obouch stranách,je to ta tyčka jak je na ní připnutý košík.A taky se kýval se ze strany na stranu 😒

qipik
27. únor 2010

leonik:už po druhý,poprvé to bylo taky s kolečkem,kmitalo že se kočar celej třasl...a pak hups..upadlo... 🤐 😖 😠 dajdda: jj přesně tam!!! jako tohle sem nečekala,docela mě to překvapilo že se to u kočarku stalo,človek si myslí že ma bezpečný kočar a ono tohle.... tak sem rada že se to stalo i jiným,ale opravdu nejrači bych jim nakopala zadky..kočar by měl sloužit a ne pořad na reklamaci...a hlavně bejt bezpečnej 😠

marselina
28. únor 2010

no holky??já vám vůbec nezávidím,asi jsem fakt nějaká vyjímka,ale naše vozítko zatím bez sebemenšího problému 🙂 snad to teď nezakřiknu ☹

qipik
28. únor 2010

marselina?máš ty vůbec v-cross 😀 😉

mysickas
28. únor 2010

ahoj holky!tak to síla s těma kočárkama.tak nám ten podvozek v-max drží jak blázen,nevyklá se,vůbec nic s nim není,akorát po sněhu nechtěl jet, a trojkolovej podvozek(který jsem nakonec sehnala samostatně) se mi na něm rozbila červená páčka na aretci u předního zdvojenýho kola 🙄 takže je na reklamaci.už nevím co si mam myslet.jo a ten v-cross už máme jako druhý kočár,náš první (baby active)nám zase celej zrezl a jel do strany! ☹ takže mám na to štěstí. 😖

marselina
28. únor 2010

qipik: jj mám vcrosíka 😀 😀

staninka77
1. bře 2010

Tak to vám holky uplně závidím některým co nemáte sním problémy raěji jsem fakt měla jít do jíného typu kočárku jak to V-crossu.
Musíme ho co nejdříve dát na reklamaci abych mohla potom sním jeztit bez problému.

qipik
1. bře 2010

co s ním máte staninka? a ještě sem se chtela zeptat... " dajdda:jak dopadla reklamace s tou zlomenou tyčkou? 😖

dajdda
1. bře 2010

qipik:no svařili to a bylo.Já myslela,že vymění podvozek...........sem to,ale naivka 😅 Ale jak to byklo prasklý,tak mi přišlo,že to bylo slepený.Nevim.

dajdda
1. bře 2010

jako příště bych raději ty prachy do kočárku vrazila než tohle.Teď máme ppGT3 completo a to je paráda.

alti
1. bře 2010

Se zájmem pročítám diskusi a nevěřím, že máte taky V-Cross. Já od začátku co kočárek máme doma jsem nadmíru spokojená! Jezdíme už ve sporťáku a letošní sněhovou nadílku zvládáme i v tomto terénu bez problémů. Já i manžel jsme větší postavy a tak kočárek vyhovuje svou výškou a bydlíme na vesnici, kde jsem ocenila především to zdvojené přední kolo. 😵
Kočárkujeme u nás ve větším počtu a každá si stěžuje u kočárku na "něco jiného" kromě mě! Jedna sousedka měla kočárek na reklamaci už 2x s podvozkem, jedna dokonce s dost drahým a značkovým kočárkem byla na reklamaci, kde jí opravu vůbec neuznaly ap. Je to nejspíš né podle značky kočárku, ale podle štěstí na kus. 😒
Jediné co mě osobně u kočárku chybí ke 100% je, že málo houpe jinak OK.

marselina
2. bře 2010

tak mě napadlo,nemůže být u těch kočárků různí výrobci??někdo má na kočárku babyworld a někdo zase něco jiného.osobně mám ten babyworld a opravdu bez problémový kočárek

mysickas
2. bře 2010

marselino,také mě napadlo to samé!!já mám taky babyworld na obouch dvouch podvozcích.a podívej: jeden drží jak čert a druhej mi nevidržel ani týden.asi fakt záleží jakej chtneš kus,jedenje dobrej a třeba tři jsou špatný!!! je fakt,že v-cross(trojkolka) méně houpe oproti v-maxu(čtyřkolce) ta houpe až moc bych řekla.

alti
2. bře 2010

tak já koukám a mám na podvozku napsáno pouze V-cross a to jak vepředu, tak na bocích. Nechápu proč je v tom rozdíl?! 😕
Čuju nějakou kulišárnu, nevím proč by jeden výrobce označoval takto rozdílně stejné podvozky. Pokud to někdo zjistíte dejte vědět. 😲

cervenec
3. bře 2010

Tak já mám označení babyworld pouze na korbě,na podvozku je jen v-cross 😉 žádný problém zatím nemám,samo má svoje mouchy,ale za ty prachy 😉 na každým kočáru je něco co vadí,ale míň to naštve na kočáru za 10tis než na kočáru za 20tis 😀

marselina
3. bře 2010

na korbě zase nemám vůbec nic já,ale na podvozku ze předu v cross a z boku babyworld.dnes jsem dokonce viděla jednu maminku co má v travel (čtyřkolku) a označení na kočárku měla stejné jako já v cross,vždyt to přece v cross není,tak už fakt nechápu 😒

mysickas
3. bře 2010

já na korbě taky nic nemam!!!!a na podvozku ze předu mam:v-cross a na bocích je v-cross a pod tim malýma písmenama babyworld. a na tom druhym mam v-max ze předu a z boku v-max a pod tim malyma písmenama babyworld.moje kamarádka má taky v-cross,ale ta zase vůbec žádný označení nemá 😕 takže taky vůbec nechápu

cervenec
3. bře 2010

tak se omlouvám ,na podvozku mám pod nápisem V-cross taky malým www stránky babyworld 😉 ,a nápis babyworld mám na nákupním koši a na korbě(ve švu našitej lísteček) 😉 A taky mám 4 kolku a na podvozku mám v-cross( mi připadne,že to v-travel je označení jen na papíře,aby se jim to nepletlo) 😝

cervenec
3. bře 2010

tak jsem zmatená jak goro 😀 ,našla jsem kočku,která má stejný kočár, dokonce koupený ve stejným obchodě a má uplně jiný podvozek 😅 no jednu výhodu to má - každá máme originál 😀 😉

petulik.zlin
3. bře 2010

Zdravím všechny! Tak jsem se prokousala tímto tématem, protože tento kočárek byl také mým favoritem, ale po přečtení asi ještě zkusím pohledat nějaký jiný...Času mám ještě dost... 😵 Jen jsem se chtěla zeptat, co mě docela překvapilo je to ohledně autosedačky z této sady. Opravdu se jen položí na sedák v autě a přepásá pásem? Přijde mi to teda dost nestabilní a při nárazu nebezpečné.. 😲 Oprtoi pevně usazeným sedačkám.. Kdo používal, můžete mi napsat svou zkušenost? Děkuji..

moncicik
3. bře 2010

Zdravím Vás.Také máme tento kočárek a jsem maximálně spokojena.Mám třetí dítko a na každé jsem měla jiný kočárek a co se týče v-crossu tak vyhrál.Obzvláště v té kruté zimě byl super,všechny maminy sotva tlačily ten svůj a já jela uplně lehce.Manipulace s ním je lehoučká, není to složité na skládání,přehazování korbiček.
Pořídila jsem si i skate tzv.vozitko za kočár ,pže mám 2,5 leteho klučinu a vozí se parádně.
Takže mužu říct že DOPORUČUJI!!!

leonik
3. bře 2010

ahojky, my máme taky na podvozku na boku napsaný v-cross a pod tím malý nápis babyworld, ale nikde jinde nic napsanýho nemáme, jak čtu, že to máte někdo i na koši a korbě 😕 😅

cervenec
5. bře 2010

petulik: jak myslíš sedačky pevně usazené?pokud myslíš isofix,tak to je úplně jiný uchycení.Tohle je prostě klasika, dáš do auto a pásama připoutáš 😉 jako v-cross nemá žádnou super autosedačku, pokud bych víc cestovala asi bych investovala do lepší 😉

leonik
8. bře 2010

ahojky, nemáte některá problémy, že vám kočárek táhne k jedné straně? 😖 Kola máme dofoukaný stejně, a přesto pořád táhne doleva 😝

cervenec
8. bře 2010

leonik- no možná trošku jo,ale my dofoukaný stejně nemáme 😀 ,takže to svádím na to 😉 ale není to moc,nic co by mi nějak vadilo 😉

leonik
8. bře 2010

cervenec: tak u nás je to hodně znát 😝 Při jízdě musím pořád vyrovnávat, a nemluvě o tom, když mám v jedný ruce kočár a v druhý holku 😖 To pak ruka pěkně bolí, jak musím zabírat 😀 😝

cervenec
9. bře 2010

leonik:tak já mám v druhé ruce max deštník a s tím to jde 😀 ale mám ještě hlubokou,takže u sportáku to třeba bude jinak 😒

lenka.dv
9. bře 2010

Nám kočár taky táhl víc doleva, bylo to hodně blbý, pač jsem vedla ještě psa... Ale přišlo mi, že to víc táhlo u sporťáku, když jsem ho měla proti směru jízdy. Kočár jsem už prodala a koupila jinej sporťák, s ním jsem max spokojená.

verisek
9. bře 2010

petulik: ja resila stejnej problem, nechce se mi porad sedacka pasat a prijde mi to malo bezbecny, takze jsem koupila nakonec maxi cosi se zakladnou easy fix, pokud jezdis hodne autem tak doporucuju sedacku ktera se nacvakne na zakladnu, je to k nezaplaceni

leonik
9. bře 2010

cervenec: tak u hluboký korby už nevím, jestli nám to dělalo, páč už je to nějaká doba co s ní nejezdím 😀 Ale u toho sporťáku to dělá 😝

lenkadv: jj, přesně tak, jak píšeš, táhne to, když jedu proti směru 😝 A to