Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

aaalenkaaa
3. črc 2010

PROSÍM, MÁM DOTAZ

u boudy na hl. korbě se bouda sklápí jak? Pouze se na ni rukou zatlačí nebo těmi 2 čudlíky dole po straně boudy (jak jsou schované v polstrování)? Nám totiž prodejce říkal, že jen ručně vzít za kraj boudy, ale co si pamatuju, tak dřív v jiném obchodě říkali že těma čudlíkama.....nerada bych to dělala blbě, abych to pak "nevychodila" a nějak se to neporouchalo.....

Díky

kackark
3. črc 2010

@aaalenkaaa Ahojky, určitě za ty dva čudlíky dole 😉

evita_ij
4. črc 2010

@aaalenkaaa na hluboké korbě se stahuje dolů jen s čudlíkama, nahoru to jde myslím bez čudlů. U sporťáku už žádné čudly nejsou, tak sis to asi popletla s tím. Tam to jde jen tak nahoru i dolů. A jo, ty čudly jsou schované v polstrování, chce to trochu cviku to najít, ale zvykneš si 😉

evcounek
4. črc 2010

Ahojky Holky,
před nedávnem jsem psala s nadšením, že si také kupujeme V-cross, ale už jsem se schladila. Kočárek jsme kupovali před vánoci a tuším v lednu jsme ho vezli na reklamaci (to se ještě nepoužíval). nedržela nám zaaretovaná boudička u hluboké korby. Teď po necelém dvouměsíčním provozu jsme reklamovali znovu opět tu samou závadu. musím podotknout, že jsem boudu dávali dolů zhruba tak 10x, když jsme kočárek převželi v autě. čudlíky na odaretování jsme používali. Včera jsme ho dali na prodejnu reklamovat tak jsem zvědavá jak dopadneme. Ještě, že jsou taková veda a jsem s naším bobešátkem zavřená doma.
Až budu vědět co a jak tak písnu

anieanne
4. črc 2010

@evcounek Do Octavie se vejde krásně 😉

evcounek
4. črc 2010

já vím, a je tam ještě plno místa na nákupy 😀

anieanne
4. črc 2010

@evcounek Jojo 😀 Taky už jiný auto nechceme 🙂

aaalenkaaa
5. črc 2010

Holky díky 😎

evita_ij
6. črc 2010

@evcounek hmmm, to máte asi nějaký vadný kus, já si zatím nemůžu stěžovat, ťuky ťuk 😉

aaalenkaaa
6. črc 2010

CHtěla bych se zeptat vás, co jste u V-crossu už přešli do sporťáku....
.......do jakého věku se vám dítko vešlo do hluboké korby? My budeme mít srpňárko a furt tak dumám, jestli v hluboké zimu odjezdíme s fusakem (takový ten velký beránkový po mě) nebo nee.....
A sporťák asi nejde do lehu úplně, co? Nepřišla jsem na to jak... A jak jste tam pak vozili mimča na spaní, když to nebylo do úplného lehu? Nevadilo vám to (u těch nesedících miminek)?

cervenec
6. črc 2010

:@aaalenkaaa já jsem malou dala do sportáku asi v 8 měsících,čekala jsem až bude sedět 😉 do hluboké se vejde ještě ted,ale chce vidět,takže ze sportáku je nadšená 🙂 ale taky záleží co čekáte,kluci bývají větší než holky 😉 ale jestli tam prcka narveš ve fusaku to netuším,ale snad jo 😉 každopádně do sportáku by jsi ho neměla dát dřív jak kolem půl roku,takže to nějak odjezdit budete muset 😀 jinak to polohování sportáku ne do uplnýho lehu mě hrozně štvalo,ted už jsem si zvykla,ale mám novej problém a to,že si už malá z toho pololehu sama sedne,takže když potřebuju ,aby spala,tak si furt sedá a já furt říkám lehni 😀 jak na psa 😝

anaji
21. črc 2010

ahojky. taky jsme nakonec koupili v-cross. zatím jezdíme 2 měsíce a jsme spokojený. za ty prašule je to myslím dobrej kočárek. má všechno, co jsme chtěli a zatím taky všechno funguje. 🙂

evita_ij
22. črc 2010

@anaji Já jsem taky spokojená, používáme ho 8 měsíců 😉 Malý je rozkošný, krásné fotečky 😵 😵 😵

evcounek
25. črc 2010

Hurááááááááááááá, tak máme kočárek zpátky. Teď to pro změnu opravili tak to snad už bude funkovat. 😖
Dali si s tím dost na čas měli to tam skoro tři týdny 😠 a já musela prcka vozit v autosedačce. Když jsem se konečně dokopala k tomu a si přivezla kočárek po mě (sice zádná krasavice, ale za to funkční) tak nám volali, že je to hotovo
tentokrát kloub vyměnili, a ne jen opravili. tak snad to vydrží. nejhorší na tom je, že jsme si to prý udělali sami. 😠 což není pravda. Málem jsem na krámu pukla vzteky. Zklápěli jsme boudu přesně podle návadu a stejně to ruplo tak co jsme s tím měli asi dělt. 😠
teď už v něm bebešek jezdí a moc se mu tam líbí. dnes jsme ho byly prubnout v Karlových Varech a zkouška dopadla na výbornou 😀

cervenec
25. srp 2010

Ahojky,tak já hlásím,že jsem slunečník v-cross musela reklamovat,každopádně mi ho dnes konečně poslali zpátky a reklamaci neuznali 😠 prý nevhodná manipulace,zlomil se mi v té pružině,takže podle nich bych ho vlastně asi neměla používat a bude to nejlepší 😝 takže pro příště si objednám no name za pár kaček a pak ho vyhodím a koupím druhej 😅 každopádně mě pěkně na..... 😖

betelgeuzz
31. srp 2010

Máte někdo zkušenost s ježděním asi ročního dítěte přes zimu ve sporťáku? já totiž nevím, jak to udělat. Předpokládám, že budu potřebovat fusak, ale to nebudu moct používat ten popruh přes madlo, ale popruhy. Jenže když jí připnu popruhy i přes ramena, tak se jí bude blbě sedět, je zvyklá být trochu v předklonu a takhle by musela být opřená. A když tam mám madlo, tak nezapnu nánožník.

alti
1. zář 2010

Ahojky,
@betelgeuzz jezdili jsme už loni s 8měs. mimi a to jak píšeš ve fusaku (beránku), podle počasí ještě s dekou a nánožníkem. Většinou v kočárku spal a když chvíli seděl tak samo bez popruhu, madla a bez poutání. Ve fusaku a nánožníku byl tak zamuchlaný, že neměl šanci se vyškrábat z kočárku. 😀 Nebyl nikdy problém. 😉

cervenec
6. zář 2010

@betelgeuzz Tak\ budu objednávat fusak a z toho ježdění v zimě ve sportáku mám trochu obavu 😅 no každopádně tam bude tak narvaná,že se z kočárku nedostane 😀 popruhy nepoužívám,minulý týden jsem je odmontovala,protože mi tam zavazí a ted když už jezdíme s nánožníkem,tak malá nevypadne 😉 jo a nánožník dám v pohodě i přes madlo 😅

kackark
8. zář 2010

Holky, potřebuji prosím radu. Vyndávali jste ze sporťáku tu vložku, když děti povyrostly, nebo tam patří pořád? Když bych jí vyndala přišel by mi kočár dost tvrdý, na druhou stranu se do něj malý už pomalu nevejde 😒

cervenec
10. zář 2010

@kackark myslím,že když ji vytáhneš,tak se prostor nezvětší 😒 je to jen o tom,aby se na tom líp sedělo,jinak je to fakt tvrdý 😒

cervenec
10. zář 2010

@kackark až ted jsem se podívala,že Tadeášek je ještě škvrně 😉 tak to je blbý,že už se ti tam nevleze a to přibude fusak atd 😅 v tom případě bych ji klidně vytáhla,protože bude mít pod sebou měkký fusak,ale já mám spíš problém s šířkou kočáru a to vložka nevytrhne 😒 naštěstí je malá malá 😀 ,tak ji tam snad nějak nacpu 😀

cervenec
9. říj 2010

Ahojky, jen jsem se chtěla podělit o zkušenost s praním sportáku 😉 hodila jsem nánožník,potah madla,tašku a celou boudu do pračky na minimální teplotu a dopadlo to dobře 😀 kočárek je jako nový,tak píšu jen info,že to jde 😉 a ted se chystám tam hodit i hlubokou 😀

cervenec
21. lis 2010

tak jsem vyprala i hlubokej a v poho 🙂

katule01
7. pro 2010

@cervenec ju to by bylo super... 🙂 ale jak se Ti povedlo to z toho sundat ten potah? Já už na to na rychlo koukala a zdálo se mi že to nejde? ☹
A ještě 1 otázka: Nějak se mi nemůže podařit aretovat ty kola, tam je nějaká pojistka? 😒 Děkuji za odpovědi

betelgeuzz
7. pro 2010

@katule01 A co ti nejde? U těch předních kol je taková klapka, je to vzadu nad kolem a to musíš pořádně zmáčknout. Pokud to kolo není ve správné pozici, tak se ještě točí a zaskočí to, až se do té správné pozice dostane.

katule01
7. pro 2010

@betelgeuzz 😉 jo tak dobrý, už jsem na to přišla... Já mačkala něco jinýho... 🙂 děkuji 😉

cervenec
7. pro 2010

@katule01 jde to v poho,stačí aku a je to 😉 teda stačí i křížovej šroubovák,ale aku je lepší 😀 jen je dobrý si dobře zapamatovat,jak to vypadalo před tím,než to rozmontuješ 😀

katule01
7. pro 2010

@cervenec Aha... 🙂 No jasný že je fajn si pamatovat, jak to bylo... Ale jsem moc ráda, že to teda jde a někdo to má vyzkoušený... 🙂 A hlavně že to nezapustilo... Protože až bude zase potřeba hluboká korba na druhé mimi, tak se musí každopádně vyprat...

cervenec
7. pro 2010

@katule01 jj šlo to a v poho 😉 pak jsem to jen z rubu přežehlila a je jako nový 🙂 mám taky v plánu použít hluboký i na druhý,ale mám obávu,že zádrhel bude v podvozku,tak už je hin a ještě je před náma zima 😒

katule01
7. pro 2010

jj, taky se pak pustím do praní... 😉 Hm, já teda doufám že vydrží i podvozek... 😒 My měli teď na reklamaci hlubokou korbu, zasekl se nám právy čudl na stahování boudy 😠 Stalo se nám to hned 1. měsíc, ale protože na reklamaci mají měsíc, tak sme to tam dávali až když jsme z toho vyrostli... A představ si jak jsem silná, napsali, že to bylo způsobený násilnou manipulací a stalo se to mě 😀