Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

jalka11
24. únor 2009

Ahojky, 😉
Mě se taky moc líbi kočárek V-Travel, a jak vas tady čtu, tak spokojenost maximalní, az na par chybiček, ale to se stane..
Chci se spis zeptat jaky rozmery ma zlozenej podvozek??
Neobjednavali jste nekdo nahodou kočarek odtuď???
http://www.kocarek.com/cz/kocarky-v-travel-v-cr...

jalka11
24. únor 2009

Cena mi tam pride vážně úžastna a bezkonkurenční 🙂

lenka.dv
24. únor 2009

Chybičky má asi každej kočár, to si nevybereš, na každým bude něco....
Kolik má složenej podvozek nevím...
A z toho internetu jsem si ho původně chtěla taky objednat, ale pak jsem tam našla, jak tam jsou partnerské prodejny, že ho za stejnou cenu prodávají i v Kroměříži, což je pro nás kousek, takže jsme si pro něj jeli. 😉

sunnye
24. únor 2009

Holky já jsem teda pro něj skoro rozhodnutá. Fakt se mi moc líbí. Koupila bych ho taky v obchodě, stojí jen o něco málo víc, ale je k němu krom záruky i servis.

cvrcek
24. únor 2009

My jsme včera koupili 4 kolku právě v tom obchodě kocarek.com. Ale protože jsme z Ovy, tak, jsme si ho odvezli osobně. Cena tam je fakt super. Autosedačku jsme nebrali, protože ji máme poděděnou, takže i cena šla ještě o tisícku níž. A navíc nám kočár na zálohu půjčili domů = potřebovali jsme vyzkoušet, jestli se vleze do výtahu a do kufru auta....

Složený podvozek má rozměr 90x60 (výšku jsme neměřili, ale odhaduju to tak na cca 35 cm).
Kočár se v pohodě vleze i do výtahu pro 3 osoby (100x68 cm + zkosený roh)

Ten obchod v KM je taky fajn (myslím za přejzdem, koč. vav), jsou tam příjemné ženské a pořídila jsem si tam základ výbavy. Navíc bylo fajn, že je tam dost místa.

marselina
24. únor 2009

jinak jsem s kočárkem maximálně spokojená,tobík bude mít tři měsíce a pěkně se mi tam vleze i s ovečkovým fusakem,kamarádka ma X lander a tří měsíční dítko je tam narvané s fusakem a nemá už ani kousíček místa,je z toho maminka celá zoufalá

pipet
24. únor 2009

Panebože, my za něho vyplázli skoro 12000,- no co už. Já vozím čtyřměsíční i s fusakem a místa habaděj, ale ona je malinká=)) Jinak rozměry co jsem naměřila jsou tady http://pipet.rajce.idnes.cz/kocarek/ vždycky v popisu fotky pod ní.

petula...
25. únor 2009

ahoj holky, potřebovala bych vědět jak je kočár přesně dlouhý a široký. Máme strašně malý výtah, tak chci, aby se mi tam vešel. díky

veverka83
25. únor 2009

Ahoj maminy, chtěla bych vědět, jestli se kočárek v-cross dá houpat? 😒

marselina
25. únor 2009

v cross houpe,my houpeme docela často 😀 😀
do výtahu se podle mě v cross nevejde,podvozek má přední kola docela daleko od sebe

leonik
25. únor 2009

veverka83: houpací úplně není, jde tam nastavit měkkost odpružení.

marselina
25. únor 2009

řekla bych že oproti jiným trojkolkám houpe,není to třeba jako roan,ale houpat sedá v pohodě

jalka11
25. únor 2009

petula -pokud chces čtyřkolku tak ta se ti do vytahu vejde, trosku víš o tom psal cvrcek... 😉

sunnye
25. únor 2009

dneska jsem byla u kamarádky, má V-cross coutry, a rozmlouvala mi ho. Půlroční holčička už se jí tam sotva vleze. Taky je prý dost těžký. I když ona je jak tintítko, takže to zase není tak směrodatný. A já už měla skoro jasno. Teď mě zase nahlodala. Rodím v srpnu, takže na zimu bude dítko už macek....

marselina
25. únor 2009

tyhle typy korbiček doporučují tak do věku cca 6měsíců tak na zimu by se ti tam ještzě dítko mělo vejít.myslím že oproti jiným trojkolkám je korba docela velká třeba x lander je menší,cam cortina taky.

sunnye
25. únor 2009

No x-lander je fakt mrňavoučký. A po 6 měsících ho šoupnout do sporťáku??? A nebude mu v tom zima???

marselina
25. únor 2009

ne myslí se to jako kvůli fusaku půl roční dítko tam ve fusaku těžko narve.kdyby se ti narodilo dítko v březnu tak v zimě bys měla co dělat abys ho tam narvala

krista
25. únor 2009

petula... • 1d, 15tt • Dnes ve 12:31
Ahoj holčiny, chci si koupit tenhle kočárek, ale nic o něm nevím, tak bych byla ráda, kdyby jste ho některá měla, aby jste mi prosím napsala plusy a mínusy. Díky moc

lenka.dv • 29tt • Dnes ve 13:04
Tahle diskuze už tu je, mrkni:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

lenka.dv
25. únor 2009

Já s tím teda počítám, že na tu zimu dám mimčo do sporťáku, však na tom nic není, ne?

Sunnye: myslím, že pokud nebudeš mít nějakýho obra, tak se ti tam v zimě ještě vleze.A jak píše Marselina, tak x-lander je opravdu menší. A mě těžký teda nepřijde. No uvidím až v provozu.

lucka_g
27. únor 2009

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, nemáte některá tento kočárek vyfocený s tou sportovní nástavbou proti směru jízdy? nikde ho nemůžu najít, taky se mi moc líbí, ale 12500 se mi zdá moc, ale třeba ho ještě zlevní a kdo ho máte jste s ním zpokojené ?

veverka83
27. únor 2009

Ahoj holky,díky za odpověd, já ho ještě neviděla naživo, tak jsem váhala, protože houpání mi přijde docela důležité.Co když se mi narodí řvounek, že jo 😎 jinak, která z vás uvažuje o koupi, tak sem právě našla úúúplně bezkonkurenční cenu za celý komplet hluboká korba, sporták a autosedačka 8999,- kocarky-zlin.cz. jsem úplně natěšená, ale zdá se mi brzo kočárek už kupovat, ale nevím jak dlouho ta akce bude trvat, abych zase neprohloupila.mám 26tt, co myslíte?jinak jak sem koukala na fotky od Pipet, tak sem rozhodnutá 100%na těhle fotkách vypadá skvěle, líp než na e-shopech a doufám, že ve skutečnosti bude ještě hezčí.Největší problém bude ale asi s výběrem podvozku a barvy.Jsem ve znamení vah, takže váhám a váhám... ☹

jalka11
27. únor 2009

ahoj veverko..
tady ho maj jenom za 7990,00 Kč coz mi prijde uplne skvely 😎
http://www.kocarek.com/cz/kocarky-v-travel-v-cr...

lenka.dv
27. únor 2009

Veverka, já ho objednávala myslím v 27tt. Ono než se rozhodneš, jakou chceš barvu, tak to uteče a nekup to za tak výhodnou cenu 😉

veverka83
27. únor 2009

Jalko a to je jen internetový obcho nebo mají i kamenný, ne že bych přes net nikdy neobjednávala, ale kočárek bych si chtěla dobře prohlídnout.
Lenko takže ty ho máš už doma, jo?a jaký máš ten podvozek a jinak jsi spokojená?Být na mně, tak si ho jdu koupit, ale rodina má plno řečí, znáte to když někdo věří na pověry.

marselina
27. únor 2009

tak to je opravdu super cena.my i s příplatkem za nafukovací kola jsme dali 11200kč.
mimi se nám narodilo 6prosince a kočík jsme měli doma os 15září(teda u rodičů)

lenka.dv
27. únor 2009

Veverka, ten obchod ve v Ostravě, ale mají i za tu cenu v jiných obchodech, záleží, od kud jsi, mrkni na těch stránkách na partnerské prodejny 😉
My máme čtyřkolku s nafukovacími koly a kočárek je u mé mamky. Jsem z něj nadšená, je mnohem hezčí než na obrázku 😵

jalka11
27. únor 2009

Tak mi ho objednavali pres net, tady sme se na nej byli podivat u kamošky a byl božskej.. a ty prodejny jsou pro me daleko, tak proto pres net..

veverka83
27. únor 2009

No já jsem tak trochu všudezdejší 😀 momentálně žiju ve středních čechách, ale za měsíc se budeme stěhovat ke Zlínu, ale manžel má rodiče u ostravy, takže se teoreticky dostanu všude a jestli je v ostavě ještě o tisícovku levnější..já právě nevím o nikom, kdo takový kočárek má, takže v realu vůbec nevím jak vypadá.ale manža už je rozhodlý a i kdyby se mi asi něco nepozdávalo, tak by protestoval.On ho totiž objevil a znáte chlapy, že jo 😎 no a původně sme chtěli trojkolku, ale mně se začíná líbit čtyřkolka, ale zase těžko říct co je praktičtější, všude totiž čtu různé názory.Většinou je každý spokojený s tím co má doma, že?ach jo taky to pro vás bylo tak těžké? 😢

jalka11
27. únor 2009

no čtyřkolka, nebo trojkolka?? to bylo taky dilema 😅 manzelovi jse libili 4-kolka, mne 3- kolka.. a tetka babo rad.. tak sme udelali kompromis, ja vybrala barvu a von podvozek.. a jsme spokojeny oba.. 😎

veverka83
27. únor 2009

Takže asi čtyřkolka 😎 a barvička?mně ta trojkolka přijde taková mohutná, stabilnější,ale stejně nevím.docela vám závidím