Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

sarkav
autor
22. bře 2008

Ještě přidávám odkaz na kočárek http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2...

petyna
26. bře 2008

Ahoj sarkav, tak právě tenhle jsem si koupila 😀 Je černobéžový, ale bez kšiltu. Líbil se mi na první pohled, manžela zaujalo pérování a nafukovací velká kolečka 😀 Zatím ale nemůžu víc říct, to až s mimčem vyrazíme 😉
Ty ho máš vybraný a zvažuješ nebo sis ho koupila?

tevina
27. bře 2008

Ahoj holky,
Petyna nemohla bys přeměřit vnitřní rozměr hluboký korbičky?Děkuju 🙂

petyna
27. bře 2008

Ahoj holky, tevi, mohla, ale jsme zaparkovaný u babči na půdě, stačilo by ti to tak během týdne? 🙂

sarkav
autor
1. dub 2008

Milá Petyno, moc děkuji za odpověď, za ty míry budu vděčná i já. zatím ho nemám,ale taky se my líbí tak sháním info. Taky je to polský kočár, tak myslíte že něco vydrží? 😉

Kdyby to bylo jen trošinku možné, byla bych vděčná za foto.

moc moc moc moc děkuji

Šárka 🙂

petyna
2. dub 2008

Ahoj Sarkav, polský je, ale bylo mi řečeno, že je to jeden z těch lepších polských výrobců. Máš taky polské kočáry, trojkombinace za šest, osm tisíc. Ty jsou těžký jako kráva.
Fotky toho mého ti ukázat můžu, dám si ho do alba, tak tam na něj mrkni. V obchodě teda stojí 12500,-, takže o něco dražší, ale zas si tam paní, která obchod vlastní, nechává do těch kočárků šít fleecové dečky do barvy, vypadá to fakt hezky, to uvidíš na té fotce, uvnitř mám tu dečku vloženou, je oboustranná. Vlastně nevím odkud jsi a říkám ti tady o našem obchodu 😀
Jinak se musím přiznat, že jsem na ty rozměry zapomněla 😅 , ale polepším se. Rozhodně ale není ta korbička malá jako třeba u Chicca, na to jsem taky hleděla, aby se tam mrňousek pěkně vešel 🙂

sarkav
autor
3. dub 2008

Milá Petyno, koukla jsem do alba, ale je tam zatím jen jedna fotečka, tak asi zbytek dodáš.
Já jsem ze severní moravy, takže určitě nebudeš bydlet poblíž, protože já se chci jet podívat na kočárek až do Zlína, což je takových 100 km od nás, nikde blíž v-cross není. Ještě se chci zeptat nemáš strach z té černé barvy? aby nevyšisovala?

No snad my malej v te korbě chvilku vydrží, rodím totiž větší děti 😀 (první syn 4150 g a 52 cm)

tak děkuji za foto, a i případné další info? jo a kdy čekáš miminko? my v červnu 🙂

Šárka

kpetra
3. dub 2008

Ahoj. My sice kočárek už máme, ale stejně jsem nakoukla a tento kočárek se mi líbí. Taky máme polský kočár (Mikrus Alu Sprint) a nemáme s ním problém.Našla jsem stránky, kde jsou rozměry V - crossu, korbička je určitě dostačující. My máme srovnatelnou korbičku a náš malý se v ní vozil asi do půl roku.Pak už tam nechtěl stejně být, protože neviděl ven.Ale zrovna koukám, že má korbička polohovací záda, tak to ji využijete dýl.
Sarkav - když jsi ze Severní moravy, proč si nezajedete přímo do Polska?

sarkav
autor
3. dub 2008

kpetro, jsem sice ze SM,ale nevím kam do Polska přímo zajet, nevím kde přesně se prodává 😅
I když tam prý vyjde opravdu o hodně levněji 🙂

petyna
4. dub 2008

Ahoj holky, Šárko, já jinou fotku pořízenou nemám. Tuhle jsem vyfotila mobilem před obchodem, abych mohla poslat mmsku manželovi. Dál už jsem ho nefotila ☹
Z vyšisování strach ani nemám, když to není látka, tak to snad tak trpět nebude. Spíš si říkám, jestli nebude broučkovi uvnitř teplo 😝 , budem muset vyhledávat stín 😎
Páni, to jsi měla pěknýho cvaldu 😀 , teď čekáte zase chlapečka? My máme termín 4.6.
A co ty Petro, nebude nějaký sourozeneček? 😀

sarkav
autor
6. dub 2008

AHoj Petyno, někde jsem četla že je jedno jestli jekočárek černý nebo bílí, že je v něm steně horko a asi na tom něco bude. i když jedeš v autě jak je vedro jak v barevném tak v černém.

Spíš mám strach z toho šisování. Měla jsem na prvního syna kočárek Hoco, a i když my říkaly že kočárek nevyšisuje tak přeci jen je to poznat. a to taky nebyla normální látka, ale taková ta strukturovaná, nepromokavá. a to jsem měla kočárek tmavě modrý se světlým. tak nevím. 😝

Jinak ano, čekáme opět chlapce, tak jsem zvědavá kdy se nám ukáže, jestli bude v termínu nebo později jako Kubík. 😉

petyna
6. dub 2008

Ahoj Šárko, to jsi mě překvapila s tím vyšisováním. No uvidíme, teď už je stejně pozdě, tak se necháme překvapit 😀
Kolikátého června máš termín?

sarkav
autor
7. dub 2008

Ahoj Pety, no právě že vím jak to je, tak mám strach z té černé. ale uvidíme, třeba to nebude tak strašné 😅
taky jedna paní radila že prý existuje nějaký impregnační sprey v handy sport který brání vyšisování a zabraňuje i uv záření, ale nevím co je na tom pravdy, ale zjistím to 🙂

A termín mám 18.6. a podle genetiky 20.6. tak uvidíme kdy na nás chlapeček vykoukne 😀

petyna
7. dub 2008

Ahojda, kdyby jsi zjistila ten sprej, tak to by mě taky zajímalo.

Jsi s prvním chlapečkem ještě na mateřský? Asi jo, když píšeš dopoledne, že 😀 Už máte vymyšlené jméno? 🙂

hanulee
7. dub 2008

Ahoj holky, chystame se kupovat kocarek a v-cross depemo me zaujal. Nemuzu jen nikde najit, jake jsou jeho rozmery po slozeni... Nevite je nektera z vas?

Sarkav, mozna uz jsi rozmery korbicky nasla, ale kdyby nahodou ne, tak tady jsou - d: 76cm, š: 34 cm

kpetra
7. dub 2008

Ahoj
Tak sourozenečka neplánujeme. Ale kdo ví, třeba se to časem změní. Náš mrňous má 7 měsíců, tak máme na dlouho vystaráno.

Našla jsem tyto rozměry: http://www.mimina.cz/kocarky/v-cross-v-cross

kpetra
7. dub 2008

Sarkav - našla jsem si stránky firmy DEPEMO a tak jsou napsaní obchodní partneři i ze severu Moravy.Třeba nebudete muset jezdit až do Zlína a najdete ho někde blíž. http://www.depemo.cz/obchodni_partneri.php

petyna
10. dub 2008

Hanulee, kočár nemám doma, takže nemůžu bohužel vyhovět změřením. Ale složit jsme ho samozřejmě zkoušeli a po složení se rozhodně vejde do kufru každého osobáku.
Kpetro, chtěla bych mít dvě děti po sobě. Podle tvého mrňouska, za jak dlouho si umíš představit, že bys k němu měla dalšího? 🙂

sarkav
autor
16. dub 2008

ahoj Holky, Petynko, tak já už mám téměř 4 letého Kubíčka a teď budeme mít asi Filípka. 🙂

Hanulee děkuji za míry, taky jsem je našla 😀

Kpetro, tihleobchodníci sice kočárky prodávají, ale mají je na objednávku, ale já je chci vidět na živo, takže zajedu radši do toho Zlína, ale díky za tip 😎

Jinak holky začíná se my to nějak krátit, termín mám 18. června a zjišťuji že pořádně nemám nic nachystáno 😝

petyna
17. dub 2008

Ahoj holky, Šárko, manžel by chtěl taky Filípka, mně se taky moc líbí, ale měla jsem u rodičů 14 let psa Filipa, tak se od toho nějak nemůžu odprostit 😀 Tak u mě zatím vede Štěpánek.

My už jsme skoro nachystaný, tak už jsem klidnější. Akorát mám potíže s bolestmi stydké kosti a poslední dobou se to zhoršuje, mám strach, že se za dva týdny nepostavím. Včera jsem dostala v poradně dvě injekce, ale jinak se s tím prý nedá nic dělat, že to musím vydržet ☹

sarkav
autor
28. dub 2008

AHoj holky, Petyno, tak to se ti nedivím že Filipa nechceš, bylo by to divné.........Štěpán taky není špatné, tak budete mít Štěpánka no.

No a s tou kostí to ti neporadím, ale věřím že je to nepříjemné. taky ji pociťuji, sice to není tak strašné jak u tebe ale u prvního to vůbec neznám. Já dostávám injekce magnezia na tvrdnutí břicha, tak snad to taky bude dobré. 😉

A ty máš už teď někdy termín že? 😀

petyna
29. dub 2008

Ahoj sarkav, mně břicho vůbec netvrdne, když se o tom holky baví, ani nevím jaký je to vůbec pocit.

Termín mám 4.6., zítra začínáme 36. tt, přála bych si porod v 38. tt, když už vidím teď jak se valím 😝 Mám 160 cm, začínala jsem na 65 kg (takže už to nebyla žádná sláva) a mám + 13 kg ☹

sarkav
autor
21. čer 2008

ahoj Petyno, vidím že už máš miminko, co máš? já už to mám taky za sebou, máme Filípka, 3 kg a 48 cm, narodil se v neděli 15.6.08 🙂

marselina
21. čer 2008

také máme vybraný kočárek v cross,je to sice polský výrobek ale to roan marita taky který jsme měli na kubíčka byli jmse s ním naprosto spokojení,měli jmse ho dovezený přímo z polska a byl o více než 2500kč levnější než tady u nás.v polsku mají v cross také,stojí kolem 7000kč,už to máme očíhlé,pokud nemají zrovna tu barvu kterou chcete během dvou týdnů vám ji dodají,tak že v září vyrážíme pro můj vysněný,snad bledě modrý kočárek.
dodávají je se dvěma druhy kol,bud plnými a nebo nafukovacími,plné se ale moc neosvědčují a nejvíce prodávány jsou nafukovací.četla jsem diskuzi a tady v kamených obchodech není ani na omrknutí skoro nikde k vidění a když tak je během dne prodaný,což je pro nás škoda.

mata35
7. črc 2008
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Tak kočky, ako sa Vám jazdí s kočíkom V-cross? Prosím Vás a kde v Poľsku by sa dal kúpiť? Poradíte mi? Ja som zo západosl, kraja, blízko k Morave, najbližšie k nám som zistila, že ho majú v Zlíne za okolo 11.790 Kč.
Nie je poruchový? ďakujem a teším sa na odpovede

marselina
7. črc 2008

v polsku ho mají třebas hned v českém těšíně přímo místo celnice,tam je ted nová prodejna kočárků,vše se zárukou 2roky od narození miminka.tady v kamených obchodech ho bohužel skoro nikde nemají aby si ho člověk mohl odsoušet a když mají tak jeden kus a ten je hned prodaný

mata35
7. črc 2008
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

A vieš aj nejakú poľskú www, kde by som si to mohla pozrieť, prípadne odtiaľ objednať?

marselina
7. črc 2008

to bohužel nevím,jen cenu,ta se pohybuje okolo 7tisíc což docela ujde když ady stojí 11.

luca30
8. črc 2008

Ahoj holky,

tak jsem si včera odzkoušela s manželem kočárek V-cross a je úžasný..pocházím z Blanenska a tady jsou hned dva obchody, kde se dají vyzkoušet. Dokonce mě udivilo, že se manželovi líbí ta černobílá kytičkovaná verze, tu tam tedy neměli, ale jinak jich měli spoustu v jiných barvách.
Měli je jak na plastových kolech tak na nafukovacích, další co mě dostalo je že to je jak trojkolka nebo čtyřkolka..a další že čtyřkolka vepředu měla bud menší plastová kola nebo o něco větší nafukovací kola, což jsem na internetu nikde nenašla a navíc cena úplně suprová...8999+ autosedačka 1699,- nebo komplet kolem 11.540,-( cena na netu) paní ještě mluvila o nějakém příplatku za nafukovací kola 400,-, každopádně 8.999+1.699+400= 11098,- cena u nich v obchodě.
Nově je,že na kočárku není pružina, ale je tam takový píst, kterým si otočením zvolíte, jak moc chcete, aby kočárek péroval.

Prosím maminky, které mají tento kočárek, aby mi napsali své zkušenosti děkuji předem.Kočárek se nám zdál suprový i co se týče skládání nebo výměny korbičky za autosedačku, ta má jak stříšku tak nánožník.

cifer
8. črc 2008

Ahoj holky 🙂

luca30: prosím Tě kde na Blanensku se dá kočárek vidět? Jsem z Vyškova, takže bych to měla kousek 😉 Díky 🙂