Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

jalka11
27. únor 2009

Mne se zda ze ta trojkolka je širši... tak kuli tomu jsme si brali čtyrkolku.. hlavne at se vejde do vytahu...

jalka11
27. únor 2009

jo a barvicka je v albu.. 😵

veverka83
27. únor 2009

Jasně tak my výtahem jezdit nebudeme, takže tohle řešit nemusíme.Barvička je krásná, hezký jste vybrali.My budeme mít klučíka, takže my půjdeme do něčeho tmavšího

lenka.dv
27. únor 2009

Já chtěla jedině čtyřkolku.
V mém okolí takový kočár nikdo nemá, ale byli jsme se na něj podívat v Brně v obchodě a hned jsem se do něj zamilovala, manželovi se taky moc líbil. A jeli jsme ho kupovat do Kroměříže, kde ho měli taky za cenu 7990,-

jalka11
27. únor 2009

hlavně ať nam dobře slouží.. 😀

sunnye
27. únor 2009

tak holky V-travel je u mě opět v kurzu 😀 včera jsme byly s kamarádkou v jednom obchodě, kde mají opravdu široký výběr kočárků a jsem úplně v šoku, že 90% jich vůbec nepruží!!!! To fakt nechápu. Navíc vzhledově je V-cross fakt bezkonkurenční. A ta cena... 😉 Takže se vrátil do role mého favorita 🙂
my chceme jedině 4 kolku, protože je stabilnější a např. ve sněhu je lepší mít dvě stopy, než tři.

veverka83
27. únor 2009

Ale na druhou stranu, kde se budeš brodit ve sněhu?cesty a chodníky už snad všude jsou ohrnutý, tak snad se nikde nebudeš brodit závejema 😀

sunnye
27. únor 2009

já jsem z vesnice a ne všude to takhle funguje 😉 jinak já bych chtěla kočárek, se kterým můžu i na lesní a polní cesty, takže ta 4 kolka je na tohle praktičtější. Ale všechno je to o pocitu, jestli se ti bude s 3kolkou jezdit dobře, tak proč ne 🙂

lenka.dv
27. únor 2009

Taky mi bylo řečeno, že čtyřkolka je vhodnější do terénu 😉

pipet
27. únor 2009

My vzali čtyřkolku - jednak kvůli zdejšímu terénu, přišla mi stabilnější a lépe ovladatelná, třeba když s někým stojíte a popojíždíte kočárem tam a zpátky, to přední zdvojené kolečko se otočilo a "vzpříčilo"... Do sněhu mi to přijde jedno, buď vás bude prudit přední zdvojené kolo, nebo čtyři stopy - přední kola jsou blíž u sebe než zadní. Ale zase má ta trojkolka lépe vyřešené stupátko na nohy u sporťáku - u čtyřkolky tam není to kovové stupátkona podvozku, jenom to čalouněné na konstrukci sportovní sedačky.

veverka83
27. únor 2009

A u čtyřkolky se ty kola nepříčí?S tím stoupátkem sem si toho vůbec nevšimla.A chci se zeptat, ta hluboká korbička je vevnitř bílá u všech barevných kombinací?

astrane
27. únor 2009

sunnye-jestli budeš jezdit tam,kde je hodně sněhu,tak je lepší mít pořádný kola-to teda má a za sebou a i tak to není nic moc....kdybych si měla prohrnovat 3 nebo 4 stopy...no nevím jestli bych to se svou vahou utlačila-hlavně když je ten sníh pořádně mokrej...ve městě jich už jezdí plno,těch V-crossů 😉 -je v módě 🙂

zuzanic
28. únor 2009

ahoj holky. koukám, že konverzace o v-crossu nezamrzla. asi před měsícem jsem o tomto kočáru hledala info a narazila i na tuto diskuzi.
my si ho zrovna včera dovezli domů. jsem nadšená! jsem z rožnova p.r. objednali jsme ho ve zlíně. sice ho prodávají ještě v kopřivnici, což je blíž, ale to je jen internetový obchod a ve zlíně jsme si ho prohlédli, vyzkoušeli přímo ten náš kus, ne výstavní, a teprve potom odvezli.
vzali jsme vezri travel. předtím jsem přemýšlela nad x-landerem, ale pak porovnala rozměry apod. a bylo rozhodnuto. navíc v rožnově je x-lander na každém rohu, kdežto v-cross jsem viděla jen jeden, což mě taky těší 😉
takže už se těším až vyrazíme (teď končíme 34tt.) 🙂

veverka83
28. únor 2009

Jéé já ti závidím, já už ho chci taky, my na něj nejspíš pojedeme do Ostravy a jakou máš barvičku? 🙂

zuzanic
28. únor 2009

no my nechtěli žádné výrazné barvy, takže jsme vzali variantu 30. na netu jsem našla černý a když mi pak volali, že ho objednávali, taxe chlap ptal, jestli budeme chtít černý nebo šedý. jsem nikde nenašla, že je ještě tato možnost! takže jsme vzali šedý, protože se mi moc nelíbilo dávat malé mimino do černého kočáru navíc v létě. ale je to tmavá barva, takže se neušpiní. a není tak tvrdá jako černá. prostě jsem asi fakt magor nebo co, ale jsem z něj nadšená a už chci chodit na procházky 😀

veverka83
28. únor 2009

No my právě chceme ten černý, šedý jsem taky nikde nenašla.a líbí se mi, že v té černé si můžu vyhrát s barvičkama u doplnků, ale to u taky, že?no doufám, že příští týden se už konečně dostanu do Zlína a testnu si ho naživo.tak piš nové poznatky.juj?každá rada dobrá

sunnye
28. únor 2009

Já viděla ten šedivý na živo a taky mě moc zaujal. černá je hezká, ale mám strach, aby se v létě mimi neuvařilo. On má V cross vůbec spoustu pěkných kombinací 🙂

zuzanic
1. bře 2009

veverka83: když jsme byli ve ZL my, tak tam měli asi jen tři barevné kombinace a dívala jsem se na zbytek až na jejich stránkách. a teď jech tam měli snad deset! ale ode mě si budeš muset na poznatky ještě počkat 🙂 máme termín 15.4. takže ještě nějakou dobu bude ležet zabalený v pokoji 😉

sunnye: přesně kvůli tomu létu jsme černý nechtěli. barevných kombinací mají hrozně moc, to máš pravdu. ale bohužel jsou na nich z 90% kytky a ty já nemám ráda a navíc pro kluka by se mi ani nepozdávaly....takže my ze všech možných variací měli vybrané asi 4 typy a pak se už rozhodovali mezi těmato.

sunnye
1. bře 2009

aha, tak to já zase kytky můžu i ty kolečka, co na nich mají 😉

alti
2. bře 2009

Tak mám od minulého týdne taky doma V-cross a to v té šedé barvě s modrýma kytkama. Je úžasný všem v okolí se moc líbí a mě ta kombinace moc vyhovuje dokonce jsem si mohla v obchodě vybrat ze dvou variant ušití- - jestli chci ten pruh s kytkama před boudičku příčně nebo podélně a taky různé varianty barevně slad. kapsy ap. Mám taky autosedačku a ta je tedy skoro celá jen s potahem těch modrých kytek. Je fajn, že to šijí pokaždé jinak, alespoň nebudou v okolí stejné kusy. Taky jsem měla strach z toho skládání a přehazování korbiček, ale je to snadné u nás to zvládá v pohodě i dcera. Taky se těším až vyjedu do terénu 😵

sunnye
2. bře 2009

alti, můžeš přidat fotku do alba??? Jen pro inspiraci 😉 díky

tiliamajka
3. bře 2009

Ahojte holky,

tak po delším čase jsem si našla opět tuto diskuzi, tak vám chci napsat mé čerstvé zkušenosti s kočárkováním.
My máme V-travel (koupený na konci října v Opatovicích, tehdy ho tam měli bez autosedačky za 7990,-) a zatím jsem s ním maximálně spokojená. Jsem z Havl.Brodu a čtyřkolku jsem radši brala taky kvůli předpokladům, že v zimě do velkého sněhu bude lepší (náš Tomášek se narodil 9.2.) Když jsme jeli na první prohlídku po porodnici k dětské doktorce, tak zrovna byly všude ve městě haldy sněhu i na chodnících a často jen prošlapané úzké chodníčky. V-travel hravě zvládl projet i s nezaaretovanými koly vyšším sněhem. Kočárek se krásně ovládá, je lehoučký (no ono když v něm zatím vozím jen 4,5kg-mové mimi, tak se to vozí, že), v korbě místa zatím dost. Vyhovuje mi, že když přenesu spící dítě v korbě do chladné ložnice na dospání, tak ta korbička na podlaze krásně houpe (tak uhoupu trochu se probouzející dítě).
Kočárek taky krásně pruží a při měkkém pérování i dobře dítě pohoupu. Jo a když jsou kola zaaretovaná, tak i tak pokud jemně rukou naznačíte směr zahnutí, tak kočárek začíná zatáčet docela bez námahy. Košík máme často dost plný, ale asi ne tak těžkých věcí, zatím mi to o kola nedrhlo.
Taky mi vyhovují praktické menší kapsy na tašce a malá kapsička vpředu na korbičce (třeba na mobil).
Takže určitě kočárek doporučuji.

sunnye
4. bře 2009

děkujeme za názor a doporučení. Zatím vypadá V-travel fakt ideálně. Taky bych ho měla z Opatovic, pokud se pro něj nakonec rozhodneme. Zatím to vypadá, že jo.

veverka83
4. bře 2009

😎 Tak maminy, já už konečně viděla V-cross naživo, tak sem byla nadšená z podvozku Max nebo tak nějak s nízkoprofilovými koly, ta konstrukce vypadá sportovněji, jako u tříkoláku.Travel nám nedoporučoval, ale už si nevzpomenu proč 😢 Jen se mi ta vanička zdála úzká, ale když sem nakoukla do ostatních kočárů. tak na tom byly stejně.Takže už mám asi jasno 🙂 Jen mně mrzelo, že tam neměli barevnou variantu, co chci já, ale hlavně že už sem si ho ošahala 😀

leu
4. bře 2009

ahoj tak vas zdravim
chtela bych se zeptat jestli jste nahodou nekdo neporovnavali Dorjana Danny sport 2009 s v cross...? je to hrozne vybrat ten spravny ze 😀

lenka.dv
4. bře 2009

Veverka, mě se ten podvozek teda vůbec nelíbí, ale tak hlavně, že se líbí tobě 😉 A jak píšeš, ty korbičky jsou asi všechny na stejno 😉

Leu, ten Dorjan jsem naživo neviděla, pouze na netu. Vzhledově jsou si docela podobní a myslím, že mají stejný rozměry. V tomhle ti ale neporadím.

sunnye
5. bře 2009

leu, koukni na stranu 4, tak je odpověď 😉
Jedna moje kamarádka se taky rozhodovala mezi V-cross a Dorjan DS09. Nakonec vybrali Dorjana. Prý jsou oba kočáry skoro totožné. U nich rozhold hlavně přístup prodavaček (V-cross- prodavačka arogantní, měli pocit, že jí obtěžují svými dotazy, u Dorjanu naopak velmi ochotná paní) a jí se zalíbil Dorjan barevně. Já viděla oba, mě osobně se víc líbí V-cross, ale je pravda, že jsou opravdu velmi podobné.
Asi jsem ti moc nepomohla, ale věř, nejsi v tom sama, mě už z kočárků hrabe 😀

mareka
6. bře 2009

Ahoj holky,
tak já přemýšlela mezi x-landrem, implast bolder a v-cross.
Mohu říct že jsme vybírali zhruba 6-7měsíců kočárek 😀 než jsme se dohodli s manželem, on chtěl modrý a já taky ale on x-lander a já furt špekulovala nad značkama.
Mohu říct že když jsem dala v-cross a x-lander vedle sebe, tak v-cross vedl hlavně v té pevné konstrukci což byla veliká výhoda a pak už jsem nechtěla jiný ale stále do poslední chvíle jsem vybírala z různých značek a nejví podobný tomu byl implast 😉
Takže jsme jeli do jedné firmy v praze kde jich měli nejvíc na výběr a paní před námi si vybrala zrovna poslední modrý o jsme chtěli mi, nakonec jsem vzala sv.šedivý viz mé album na fotce je tmavý blbě podsvícený pokoj .
Museli jsme už nějaký mít protože mám cca5-6týdnů do porodu a chtěla jsem to mít už vyřízený a nešpekulovat jinak v takovém množství bych si nevybrala 😀
Mohu říci že jsem s ním spokojená mám podvozek v-max zúžená čtyřkolka nafukovací kola a je opravdu lehce ovladatelný takže super, a manžel ho taky pochválil, nebyl při výběru jelikož byl na služebce, ale mohu vřele doporučit tento kočárek.
jinak všechny kočárky jsou zevnitř bíle potažené což je pro miminko super , že se prý nebojí jak v tmavých vevnitř kočárech.
Prodavačka super ochota věnovala se nám asi hodinu , vše donesla ze skladu různé barvy atd. mohu tu firmu doporučit kdyby měl někdo zájem.
Tak se mějte a přeju krásný výběr 😵

sunnye
6. bře 2009

mareka: takže nakonec máte V-cross nebo Implast? Nejak jsem to nepochopila 😅

paulie
6. bře 2009

Mareka:
kočárkama se probírám asi druhý měsíc a k V-crossu se vracím pokaždé jako k jistotě ... zatím se mi jevil jako nejlepší 🙂 A v Opatovicích u HK jsem koukala přesně na tvou barevnou kombinaci a moc se mi líbila 🙂
V pondělí jsem koukala na V-Max a mám pocit, že byl opravdu lehounký ... můžu se zeptat, jestli je to ta verze, kde má korbička větrání? Nebyla jsem si jistá, jestli je to V-max nebo prodávající špatně označil kočárek, protože V-cross ani V-travel ji neměli ... 😀

Díky moc, P.