Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

marselina
11. lis 2009

jj,ale přece jen do té doby se ti může zase zalíbit jiný kočárek a co potom s tímto ☹

verisek
11. lis 2009

tak v tom pripade bych ja nemohla nakupovat vubec nic 🙂 na kocarky koukame uz dlouho, spoustu jich vyzkouseli, ale v-cross nam vyhovoval, hlavne maji hezky design, akorat me stve ten izofix a vy mate trojkolku? ja mam ctyrkolku s nizkoprofilama a kdyz jsme zkoouseli, tak se nam s tim fakt dobre jelo, trvali jsem na nafukovacich kolech, tam se ti taky vyber kocarku zuzi, ne vsichni to delaji

verisek
11. lis 2009

jinak k tomu mame i slunecnicek a plastenku, vypada to moc hezky s tim destnickem 😉

marselina
11. lis 2009

jj,já mám trojkolku a jsem zatím spokojená až na nějaké maličkosti co se týká sportáku, v poho.připlatila jsem si za nafukovací kola a slunečník jsme v lét taky hodně užili,ted ho používám na golfáču(teda přímo ted ne,nesvítí sluníčko) 😀 😀 😀

betelgeuzz
13. lis 2009

Nepoužíváte někdo do hluboké korby vložnou tašku? Zajímalo by mě, která značka se tam vleze.

evita_ij
13. lis 2009

betel: tam asi nevleze nic, vždyt je to malinká korbička 😉

verisek
13. lis 2009

ja jsem toto nejak neresila protoze miminko se nam narodi v kvetnu, ale ze by ta korbicka byla zase nejak extra mala mi neprijde

marselina
13. lis 2009

korbička malá oproti jiným kočárkům určitě není,rozdíl je sice jen v podvozku ale z 3kolek má korbu největší,sporták např.oproti cortině nebo x landru taky.

andy24
13. lis 2009

Ahojky
tak nám pro změnu zase blbne druhé přední kolo.Min.týden nám přišlo spravený kolo,bylo to ložisko a tet to vypadá že to bude taky.A začal nám strašně vrzat nebo jako drhnout kloub u předního kola,máme čtyřkolku.Co myslíte dá se to promazat,mužskej za chvíli příjde tak to zítra asi zkusíme promazat. ☹ Mě už s kočárku trefí hlavně že jsem ho vybírala pul roku. 😉

marselina
13. lis 2009

andy,já bych skusila vytáhnout kola a pořádně je promazat,třeba to bude dobrý,když mi zadrhává brzda taky ji pořádně promažu sádlem

leonik
13. lis 2009

andy: manžel včera dofukoval kola, a začalo nám kmitat taky druhý kolo 😅 To jedno máme spravený, taky ložisko, a teď pro změnu to druhý začlo.Ale že by to bylo tím dofouknutím bych neřekla 😒 Tak nevím.Máme taky čtyřkolku

leonik
13. lis 2009

tady je problém buďto se skříženou konstrukcí, jak to není ve předu spojený, nebo s ložiskem na kole 😝

marselina
14. lis 2009

holky vůbec vám nezávidím ty závady na kočíku.my zatím bez problémů

andy24
14. lis 2009

Ahojky
tak to manžel namazal a dělá to pořád.V pondělí máme volat do Zlína jestli už přišla ta spona na polohování zad a budem posílat kočár tam,tak jim to hned řeknu co nám ten kočár dělá.Už jsem se majitelky ptala jestli máme smulu jenom mi nemo jsou poruchoví a říkala že prej smulu máme mi.No to bych se divila.
Leoniku mi máme čtyřkolku ale už tu novější takovou tu spojenou a vidíš dělá to taky.Ještě jsem se tě chtěla zeptat když vám vyměnovali ložisko napsaly vám to třeba do záručáku nebo někam.Mě nenapsala majitelka vubec nic.Co když to bude dělat pořád mohli by nám vrátit prachy co,ale oni řeknou že to jsou opotřebovaní kola a budou s námi hotový ☹

marselina
14. lis 2009

andy:správně by ti měla dát zápis o reklamaci,nám když zatáčel na jednu stranu a na závadu nepřïšli,teda jo špatně nafouklá kola tak nám dali zápis

leonik
14. lis 2009

andy: no, jo, vidíš, vždyť já jsem zapomněla, že máte ten novější model 😝 😅 Oni se vždycky vymlouvají 🙄 Když jsme to tam vezli úplně poprvý na reklamačku s tím, že nám kmitá kolo a manžel se ptal, zda je to běžná vada, tak prej ne, vy jste první 😝 😝 😝 Musím ty papíry pohledat, našla jsem reklamační listy, ale zbytek musím najít. Pak ti dám vědět 😉

andy24
14. lis 2009

Ahojky
Leoniku to budeš hodná když se na to mrkneš.No a co pak bylo stím kolečkem bylo to ložisko.Dneska jsme byly venku a dělá to pořád,nechci to vidět až bude sních to abych si koupila aspon náhradní kola ☹

dajdda
17. lis 2009

Ahoj,holky,tak mi jsme měli na kočárku všechno dobrý,ale najednou začal strašně vrzat,tak to manžel promazával,ale nepomáhalo to a najednou co nevidíme máme prasklý rám na každé straně a proto to tak vrže.Takže ho zítra jedu reklamovat do obchodu kde jsme ho kupovali a doufám,že nám poskytnou náhradní kočárek.A doufám,že reklamaci uznají.

leonik
17. lis 2009

dajdda: a v kterých místech to máte prasklý 😨

Jinak nám furt kmitá to kolo, tak že by zase bylo ložisko v háji? 😝

dajdda
17. lis 2009

ve svaru,od rukojeti dolů

leonik
17. lis 2009

dajdda: tak to je hrozný, to by mně nnapadlo, že může konstrukce prasknout 😝 Asi blbě svařený 😒 Tak pak dej vědět, tak jsi pořídila 😉

dajdda
17. lis 2009

jj určitě dám vědět

sklenicka24
18. lis 2009

Ahojky

tak u nás je zatím relativně klid. Až na to stáčení ke straně,t ak pohoda. Vojtula je také spokojený, tak jsem ráda.

Andy: no to je mazc, tak snad to bude ok. Jak jsi dopadla s tou sponou???

O náhradních kolečkách jsme také uvažovali, ale nevím, kd eje sehnat.

andy24
18. lis 2009

Ahojky holky
Skleni,jestli chceš kolečka zavolej na tel .608959045 pán tam je do 12h.je strašně hodnej ,pracuje v prodejně Svět kočárku možná je to majitel nevím.Do 3 dnu máš kolečka doma.Prodejna kde jsem kupovala přes net kočár Kočárky Zlín tak mu všechno na opravu posílají,zítra tam i já posílám kočár.Pán říkal že to opravuje hned a obratem posílá,tak jsem zvědavá.I já jsem si obědnala jedno kolo navíc 😒 Doufám že tet až opraví tu sponu že to bude už v pohodě,posílat kočár na reklamaci mě už teda nebaví 😒

sklenicka24
18. lis 2009

Andy: moc děkuji, zítra budu volat, prosím tě, kolik bude to kolečko stát??

majanak
18. lis 2009

Ahoj, tak my máme taky problém, Na sportáku se urvala korba z tech plastu co ji drzí..nevím jak to popsat..asi to tata zalije do pryskyřice.. 😒 asi se to stalo při skládání do auta..má to vliv i na tu prověšenou korbičku tak na to mrkněte jestli to nemáte nekterá taky povolené..(vím to, protože korbička byla povolená a pak jsme to slepili patexem a chvilu to drželo - a i korba byla vypnutá).

dajdda : bohužel tvá naivita návštěvou prodejny skončí. Nikde v zákoně není nic o náhradním zboží a prodejce takových šuntů teprv nebude takové dobroty aby to dělal z vlastní vůle..je mi líto.. 😖 😖 ☹

sklenicka24
18. lis 2009

Maj: to je mi moc líto. Mohla bych poprosit o fotečku?? nemám tušení kde to hledat, děkuji

Daj: připojuji se k maj, moc bych s tím nepočítala.

dajdda
18. lis 2009

Ahoj holky,no my jak jsme ten kočárek kupovali tak nám paní povidala,že mají kočárek náhradní kdyby něco se rozbilo.Bohužel po dnešku jsme nahraný,kočárek už nepůjčují,protože co měli úplně nový,tak jim ho lidi rozbili 😠 ,tak už nepůjčují.A jako my měsíc bez kočáru být nemůžeme.Takže nám nezbývá než počkat do jara a pak koupíme golfky,nebo je budeme muset koupit teď.ještě nám kočárek možná půjči kamarádi,tak by tento mohl jít na opravu.
Ach jo

sklenicka24
18. lis 2009

Dajda: to je mi líto. Já jsem byla také moc ráda, že jsem si nechala starý po prvním synovi. Sice je to křáp za pár korun, ale podívej, držel, drží a bude držet. Držím pěstičky, aby jste to zvládli. Třeba to půjde rychle

dajdda
18. lis 2009

sklenicka24:to máš kliku.Tohle je náš první kočárek.No jo snad se to nějak vyvrbí.manžel povidal,už aby byl sníh abychom malýho mohli vozit na sáňkách. 😉