Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

karinbot
8. bře 2009

Ahojky,
ja jsem muj V-Cross koupila u: http://kocarky.pepee.cz

maji je tam za super cenu

sunnye
9. bře 2009

aha, už to chápu 😉 a ten V-max, nemá moc tvrdá kolečka??? Já bych radši nafukovací. Zase je ale lehčí, že?

jalka11
12. bře 2009

ahoj holky...
tak uz mame doma V-TRavel, a je naprosto uzastne, manipulace skvela, strasne se libi.. uvidime jak se zachova v terenu.. ale zatim ma + 😉

veverka83
12. bře 2009

Ahojky, tak my na něj asi nakonec pojedeme do polska, známý se nám tam po něm díval a měl by vyjít o hodně levněji, tak tam asi vlítnem a asi bych tam koupila i postýlku, já už se nemůžu dočkat 🙂 😎

jalka: jen se mi na něm nepozdávala jedna věc.Když nebyla zaplá slída nebo jak se tomu říká, tak se mi zdálo, že odstává potah boudičky ve spodní straně,protože ta slída se připíná k boudičce a jinak to tam neni nijak připevněné, nezdá se ti?kukneš na to,prosím?

gabik76
12. bře 2009

veverka a kde v polsku ho mají?v těšíně prý není...

veverka83
12. bře 2009

gabik: díval se v Bielsko Biala a říkal že tam vyjde za necelých 5 tisíc, sice se mi to zdá hodně málo, ale on je to kluk inteligentní a tvrdí, že za celou sestavu, ale i kdyby se mělo dokoupit vajíčko zvlášť, tak to pořád vyjde levněji než u nás.i když je to trochu dál od hranic, tak si myslím, že se to pořád vyplatí

gabik76
12. bře 2009

tak to je teda skoro zadara...vy tam pro něj jedete?tak to pak dej vědět co a jak,moc mne to zajímá 🙂

veverka83
12. bře 2009

Pojedeme, ale ještě nevím kdy, ale pak dám určitě vědět.Jen se bojím, že tam přijedeme a nebude ta barvička co máme vybranou.Nevím, jestli by ho třeba poslali nebo ho nejdřív objednat než tam pojedeme.Je to komplikované, ale snad to všechno klapne.
😎

gabik76
12. bře 2009

No je fakt že je to trochu z ruky 😒

petricekt
13. bře 2009

Koukam na polsky aukro a tam ho přímo výrobce prodává za 995zl (cca 6000Kč). http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?ui...

veverka83
13. bře 2009

No jak sem psala, je možné, že to bylo bez vajíčka, ale pořád je to o dva tisíce mín než v Ostravě, takže pro něj stejně pojedeme.Chceme tam koupit i jiné věci, takže se nám to stopro vyplatí

gabik76
13. bře 2009

V ostravě koupíš bez sedačky za 7000,- 😉

veverka83
13. bře 2009

Ale v polsku za šest i se sedačkou 😀

sajma
15. bře 2009

Ahoj holky. My budeme taky kupovat V-cross trojkolku, ale chtěla bych poradit, jestli náhodou nevíte, jaký je rozměr složeného kočárku. Máme menší auto, tak přemýšlíme, jestli se vůbec vleze do kufru. Děkuju moc. Simona

zuzanic
17. bře 2009

sajma- složený kočárek by měl mít 97 x 64. já ho tu teda mám hned vedle sebe, takže bych ti to i změřila, ale nevím kam se ztratil metr ☹

veverka, gabik- my jsme z rožnova p.radh. a kočár jsme brali ze zlína. já bych do polska asi nejela 😕 cesta něco stojí a pak kdyby se s ním něco stalo, tak to tam jezdi reklamovat....radši dám o ty 2tis. víc u nás. ale toť samozřejmě jen můj názor!!!!

leu- my se na DorJan DS taky dívali, ale připadal mi oproti V-crossu hrozně plastový a chabý. V-cross má určitě lepší konstrukci!

mareka- taky jsem měla favorita x-lander. ale potom jsme uviděli v-cross a to byla láska na první pohled. i přesto jsme ještě obešli pár obchodů a v jednom se mi líbil právě implast bolder, ale už ne to, že sporťák nešel polohovat zvlášť záda, zvlášť nohy, ale celá ta korba se přetáčela napevno. to mě teda hned odradilo! takže nakonec taky vyhrál v-cross jen my máme travel, protože se nám líbil víc než v-max.
měla jsem trochu strach z toho jak bude pérovat, ale myslím, že to bude v pohodě a už se těším až s ním vyrazíme na první procházku 😉

gabik76
17. bře 2009

zuzanic:já bych pro něj do pol. taky nejela,i když ceny je lákavá,jedině pokud by byl v těšíně,to je kousek,teda od Ostravy,souhlasím pokud jde o případné reklamace 😉 Zuuzi a když chceš nadzvednout kočárek,jako bys třeby najížděla na chodním,nezdá se ti těžký?Já ho teda viděla jen jednou ale měla jsem pocit že to jde trochu ztuha...
leu:porovnání s Dorjanem,taky jsem zkoušela,na první pohled se mi líbil Dorjan víc,ale na druhý už ne a taky myslím že V-cross je tak nějak poctivější 😉
ještě jsem teďka objevila tenhle,je podobný
http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-baby-smile...

sunnye
17. bře 2009

ten vypadá opradu skoro stejně.

gabik76
17. bře 2009

žeee?akorát se mi líbí víc designově,těžko říct co do kvality....

bublinkashop
17. bře 2009

Ahoj,
tady jsou kočárky V-cross v akci
http://bublinka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=82...

Já teda z vlasní zkušenosti doporučuji BAMBI OZON.
Je lehoučký a velmi prostorný
🙂

leu
17. bře 2009

ahojky
zrovna dnes jsem byla jen pokukovat protoze manza je pryc ale na zivo jsem videla jen dorjana... V-cross ve zline je jen na kvitkove??
nas prvni favorit byl taky x-lander ale pak jsme to prehodnotili...

zuzanic
17. bře 2009

leu já prošla ve zlíně kvítkovou, čepkov a ještě....hm....co bylo to třetí sakra....teď nevím. každopádně v-cross měli jen na kvítkové.

leu
17. bře 2009

ja byla dnes na obchodnaku - jen kuknout (vsichni rikaji ze je nejdrazsi...)ale maji tam dorjana a spoustu kocarku ale v-crossa sem nenasla... jeste jsem chtela jit do toho V§V ale strasne se mi v tom pocasi nechtelo.. 😖

sunnye
17. bře 2009

bublinka - díky za upozornění. Tan bambi ozon je taky moc pěkný, hlavně teda v té červené. Podobný jsem viděla včera v Hradci a krásně zářil.

zuzanic
18. bře 2009

tak co leu už ses byla podívat na kvítkové na v-cross???

aaalenkaaa
18. bře 2009

Ahoj, objevila jsem tuto diskuzy, V-cross se mi moc líbí a jsem ráda, jak ho tu probíráte 😎
Mám dotaz - v těch Opatovicích ho mají běžně ke kouknutí? A mají víc barev?

leu
18. bře 2009

zuzi jeste jsem tam nebyla - cekam jak se vrati manza ze skoleni a hned to objedem... 😀

zuzanic
18. bře 2009

ali co se týče opatovic, to nevím. ale barevných kombinací je snad třicet! mrkni např. na http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1052

leu tak dej vědět jaxi dopadla, jestli se i manžovi líbil ;)

zuzanic
18. bře 2009

ali tady to mají ještě lepší. http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2...

sunnye
19. bře 2009

ali - když jsme tam byli naposledy, tak jich tam měli spousty, všechny možné barevné kombinace. Určitě tam zajeďte. Je tam i moc šikovný pán, který vám vše ukáže a poradí.