Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

cervenec
7. pro 2010

@katule01 no vidíš jaká jsi silačka 😀 no ty čudle mě hrozně štvaly,že byly potřeba obě ruce 😒měli to vyřešit jak na sportáku 😉 já jsem reklamovala jejich slunečník,za dva měsíce se zlomil v místě ohybu a vrátili mi ho,že jsem s tím ,že s ním bylo nevhodně manipulováno 😝 takže podle nich je všechno jen na parádu a ne na to,aby se to používalo 😀

katule01
7. pro 2010

@cervenec Hm ,to je pravda mě taky štvaly, že se muselo obouma rukama... to byl taky jeden z důvodů, proč se to dalo na reklamaci až teď... 😉 Tak slunečník naštěstí jejich nemáme a ten je zatím ok... 🙂

skritkova
12. pro 2010

Holky, nevíte někdo, jak se vyndavá ta novorozenecká vložka z autosedačky? Naše malá už se tam nevejde, ale ještě sama nesedí, takže bychom chtěli vydržet s touto sedačkou - zatím...

cervenec
13. pro 2010

@skritkova vytáhnout jde-musíš vyvlíknout popruhy ,ale sedačka je potom tak tvrdá,že jsem ji tam nechala,jen jsem ten horní okraj ohrnula dospodu 😉

skritkova
14. pro 2010

@cervenec Díky moc, už jsem na to přišla, ale fakt je to bez toho docela tvrdý☹ Asi jí tam dám deku 😉

wweennddyyss
23. pro 2010

Kde jste prosím sehnali soudního znalce prez kocarky? po roce uzivani a první reklamaci nám druhou neuzali kdyz byli uvolnena kolecka, tomu neverim, takze bych rad zkusil znalce. dekuji predem za odpoved. Vašek hradec kralove

aaalenkaaa
6. led 2011

Zdravím po delší době 😎
jen chci napsat, že s V-travelem jezdíme od července, a to denně cca 2 hodinky (neb moje dítě spí v jedoucím kočárku, ve stojící řve a v postýlce vysdrží max 30 minut)...takže denodenně brázdíme ulice a zvládáme to v pohodě, i v těch závějích s břečkách 😎
Jsem moc spokojená. Jezdíme v hluboké, nabalený, s dekou a beránkovým fusakem a je to v pohodě, ale nevím teda jak dlouho, protože malýmu bude 3 měsíců a má víc než 8,5 kila a 69cm, tak nevím nevím, ale zimu asi v hlubokým neodjezdíme 😒

aaalenkaaa
6. led 2011

omlouvám se za překlepy a věk malýho jsem chtěla napsat necelých 6 měsíců

alti
6. led 2011

@aaalenkaaa tak mi v zimě jezdili taky už ve sportovní nástavbě - měla jsem jí naležato do toho fusak s beránkem, teplou dekou a nánožníkem a bez problémů jsme jezdili. 🙂 Dokonce nám víc vyhovovala. 😉

katule01
6. led 2011

@aaalenkaaa Tak my se teda stěhovali přesně na půl roce do sporťáku, protože se tam ten náš dlouhán nevešel... 😀 A všichni se hrozně divili, že to není možný a co dělají za malý kočáry... Jinak v tom sporťáku jezdíme ve fusaku Emitex a deku ani nánožník nedávám, přijde mi že má Danýsek dost tepla ve fusaku...

aaalenkaaa
15. led 2011

@katule01 + ALTI ..... já teda sporťák ještě netestovala, ale ty záda nejsou v úplné rovně že? Proto se mi do sporťáku ještě nechce. Matyášek spí přes den jenom v kočárku, v postýlce ne, tak ho nechci dávat na nerovnou podložku několik hodin denně

katule01
15. led 2011

@aaalenkaaa no když ho dáš úplně do lehu tak je malinko vyzvednutý jako v lehátku ale zadíčka má de facto na rovné podložce... my tam usínáme v pohodě... to musíte vyzkoušet, jak vám to bude vyhovovat... 😉

cvrcek33
3. bře 2011

Dobrý den,

nedá mi to, abych taky nepřispěla se svou troškou do mlejna. Kočárek V-cross (čtyři kola nafukkovací) jsme koupili před rokem a půl a tady je seznam všech závad, kdyby si ho náhodou ještě někdo chtěl koupit.

- nejdříve se nám prodřela nákupní taška od předních koleček
- na hluboké korbičce se začala sklepávat boudička, nedržela napnutá
- museli jsme vyměnit všechny čtyři pláště a duše, protože jsem měla pořád píchlá kola, paní v cykloservisu říkala, že jsou to úplně ošizené pláště, od té doby co jsou vyměněné, jsem nepíchla ani jednou 🙂
- praskl svár a ty přední dvě kola upadla (myslela jsem, že budu vraždit, když jsem vezla kočárek s dítětem jenom na těch zadních kolech asi tři kilometry), to nám naštěstí zreklamovali a poslali opravený podvozek
- podvozek začíná pomalu ale jistě rezavět 🙂, takže moje představit, že kočárek bude i pro druhé dítě vzaly za své
- prasklo mi plastové uchycení předního malého kola a upadlo kolo, to už nám nezreklamovali, prý jsme do něčeho narazili, tak jsme si uchycení museli koupit za pouhých 650 Kč ☹
- u velkého zadního kola nefunguje aretace, to jsem si naštěstí opravila sama
- vlající látka už je jenom takový drobný detail !!!!

Doufám, že jsem všechny potencionální zájemce odradila. Zdravíme

cervenec
4. bře 2011

@cvrcek33 ježiš tak to jste se teda trefili na parádní kousek 😅 my ho zatím máme jen klasicky opotřebovaný, prošoupaný košík trochu,rez tam taky je 😉 nepíchli jsme ani jednou 😉 a ted to jdu zatukat,i když malá už v kočáru nechce být,takže by to taková tragedie nebyla 😀

alti
5. bře 2011

Taky koukám na "drát" u nás s kočárkem velká spokojenost a po vyprání a umytí je jak novej. 🙂 Teď jej podědila sestra a zatím je spokojená!!! Je to asi pech na kus! 😉

stanpetr
11. bře 2011

Ja jsem s kočárkem taky maximálně spokojená...jezdime od srpna a zatim bez problemu 🙂

martaska78
14. bře 2011

Ahojky, my máme v-cross 1,5 roku a kdyby se neprodřel nákupní košík, tak by byl super. Je pravda, že už ho máme (sporťák) potrhaný, ale myslím, že by takhle dopadl asi každý, každou chvíli ho peru 😀 . Nevíte, jestli se někde dá koupit ten košík?

aaalenkaaa
24. bře 2011

Chtěla jsem vytáhnout už sporťák, synovi je 8 měsíců a hluboká korba je mu už při jeho 10kg malá.....ale jak jsem viděla to polstrování zad a tu vložku a ty pásy - přijde mi to hrozně nepohodlný pro ležící mimi, tak nevím, zkusím ten přechod oddálit, syn spí přes den jedině v kočárku...
jak jste to vyřešili vy????

katule01
24. bře 2011

@aaalenkaaa My to vyřešili tak, že jsme se stěhovali do sporťáku na konci října a už se hodil fusak, takže jsme tu podložku a popruhy hezky srovnali, na to dali fusak, máme emitex, krásně měkkoučký a malý byl moc spokojený, nádherně usínal, vše ok.. 🙂 až to teď, a to už ho pokládám když usne vsedě 🙂

betelgeuzz
24. bře 2011

@aaalenkaaa Dcera jezdila ve sporťáku od půl roku, taky spávala jenom v kočárku. Nijak nepohodlné mi to nepřišlo.

@martaska78 @cervenec jak se vám podařilo prodřít košík? Mně se občas stalo, že jak jsem tam dala špatně nákup, tak košík dřel o kola, ale bylo to slyšet i cítit, že to blbě jede. Takže jsem tam nákup dala jinak. Zatím ho prodřený nemám.

Nám teď odletěla pružina. Zkusím to dát na reklamaci, ale nemůžem najít účtenku, tak uvidím, co mi v obchodě řeknou 😒 Ale jezdí to i bez toho, tak snad by ještě chvíli vydržel, aspoň hluboký na druhé mimčo.

Máte někdo k v-crossu stupátko? Zajímalo by mě, které k němu sedí.

martaska78
24. bře 2011

@betelgeuzz No já jsem zjistila, že je víc druhů konstrukcí a já mám zrovna blbou 😉 . Dře se o kolečka i když jsem tam žádný nákup nevezla 🙄 . Ale jinak to je fakt fajn kočár, je pohodlný a hlavně super do terénu za slušný peníze 😉 . No malou v něm dovozím a pak nejspíš zkusím za nějaký pakatel prodat.

cervenec
24. bře 2011

@aaalenkaaa malou jsem dala do sportáku taky v 8 měsících,ale to bylo v květnu,ale mě strašně vadilo,to že nejde dát do lehu,byla tam taková pokrčená,když spala,nakonec jsem si zvykla 😅 ted už mi to nepříjde 😉 jinak pásy jsem vůbec nepoužívala,vadilo mi to,malé stačilo madlo 😉 pak jsem je dala uplně pryč,aby nezavazely 😉 jinak zkus dát pod malýho třeba deku,já mám ještě pořád fusak,je to pohodlnější a když je teplo,tak ji prostě nezapnu,ale pořád leží na měkkým 🙂

cervenec
24. bře 2011

@martaska78 je tam víc způsobů jak zapnout ty cvoky,zkus to 😉 já tam mám navíc provázky,aby byl košík výš 😉

martaska78
25. bře 2011

@cervenec no my to zkoušely všelijak, ale vždy to dopadlo stejně. ☹ , ale to neva.
Opravila jsem to páskou na koberec, jen to není moc hezký, ale malá tam už dlouho nebude, tak to dojezdíme 😉 .

betelgeuzz
25. bře 2011

@martaska78 to mě ani nenapadlo, že to dělají různě. Oni to možná občas vylepší. I když podle věku dětí bychom měly mít asi stejnou sérii.

@cervenec mně přišlo, že do lehu to jde dostatečně.

martaska78
25. bře 2011

@betelgeuzz No jo, my jsme si tento kočárek kupovali nastejno s kamarádkou (v průběhu asi 2 měsíců), ve stejném obchodě. Ještě jsme ten jejich zkoušeli složit do auta, no potom už v obchodě jsme to nezkoušeli a manža když pro něj jel,(měli jsme ho tam v úschovně) tak ho nemohl do auta narvat 😀 . Když jsme to potom zkoumali, tak jsme měli úplně jinou konstrukci i ve sporťáku polohování zad. Jen mě štve, že v tom krámku, i když je tam supr servis atd., tak se tam nedá koupit ten košík, pže ten servisák taky říkal, že tam maminy s tím chodí, že by si zaplatili nový, ale že Poláci jim to nechtějí poslat, i když by to prý byla 100-200kč záležitost. 🙄 . No ale to jsou malý věci, za tu cenu a to že máme doma malou golemku, která se tam vešla i vejde i s fusakem a projedu každý terén, je ten kočárek super. Jen ho asi neprodám za nějakou slušnou cenu. Koukala jsem na MMB a tam tu trojkombinaci prý ve slušném stavu prodávali za 1200,-.

betelgeuzz
28. dub 2011

Tak už máme kočár po reklamaci doma. Odletěla nám pružina a postěžovali jsem si i na zadní kola, která nám vyletěla z ráfků, m tvrdil, že to nepřefoukal (pokukoval i po ostatních v-crossech, co jsme potkávali na ulici a prý měly ty kola lepší). Neuznali to teda jako reklamaci, ale vyměnili kola a opravili pružinu a chtěli za to 200 kč, což si myslím, že je v pohodě. Jsme si to do té reklamace napsali, že opravu zaplatíme do 200 kč, tak možná proto nechtěli víc.

S tím stupátkem nemáte nikdo zkušenost?

anieanne
12. zář 2011

Ahoj maminky, i když je to tu dost mrtvé, zkusím se zeptat...

Mám V-Cross, barva šedá s květy. Na druhé dítko do budoucna bych chtěla trochu inovaci, a proto se ptám - nenajde se maminka, která by vyměnila / prodala hlubokou korbu / sportovní nástavbu ? Kočárek máme naprosto v pořádku, kupovaný v polovině roku 2010, jen by to prostě chtělo změnu 🙂

zajda30
22. únor 2012

Zdravím děvčátka chci se zeptat nevite o nějakem servise k tomuto kočárku potřebovala bych dokoupit košít nebo tašku pod kočárek tohoto tipu.Koupila jsem ho na inzerát takže nevim kde je servis nebo vyrobce abych se mohla zeptat děkuji

martinavanova
29. zář 2013

Dobrý večer...Prosím, kdo máte zkušenost s výměnou předního pláště u kočárku v - cross. Chci se zeptat, kde a za kolik seženu výměnu, mám plášť těsně před prasknutím... :( Moc děkuji