Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

leonik
17. led 2010

dajdda: a v-cross jste už prodali? 😕 😅 Já za zas pokukuju po jane sporťáku, páč už mně ten náš leze na nervy. Malej je tam hrozně namačkanej a pořád se tam vzteká 😝

dajdda
17. led 2010

leonik:nene ješte ne,dali jsme ho na reklamaci a zatím asi ještě není opravenej,protože nám nevolali.a rádi bychom ho prodali,ale za rozumnou cenu,jako kočár za 10 600,- prodat za 4000,- to by mě kleplo. 😅

leonik
17. led 2010

dajdda no já počítám, že kdybysme koupili novej, tak že bych ho prodala i za míň 🙄

la_cheri__2
24. led 2010

holky uvažuju o tomhle kočárku v cross líbí se mi vzhledově a cenově a splnuje vše co od kočárku chci jaký na něj máte názor?

mysickas
25. led 2010

holky prosím vás nevíte někdo jak se rozrbírá hl.korbička?potřebuji ji vyprat a nevím si rady jak se sundavá výplnˇ korbičky.moc děkuji.

majanak
28. led 2010

Ahoj Mys, no já to dlouho nedělala, ale přišlo mi to jednoduché - ale třeba máš úplně jinou verzi korbičky - musí se to trocha rozšroubovat a ta látka se z toho dá úplně celá stáhnout.

Jinak holky sportačky 😀 mám vychytávku k korbě - pokud plandá - mě už začala vcelku mi to připadalo dost hnusný - tak odepněte "paty" korbý (takovej cvok tam je) a dotáhněte tam ten šroub k kloubu - hodně na fest 😝 a dále přihoďte něco malýho těžšího do kapsy vzadu - např dřevěnou hračku , závažíčko apod--korba krásně drží napnutá a zvládne i trochu větru..
mluvím tedy o variante proti směru jízdy..a kočáru bez odepínací plandy..

Snad mi rozumíte 😖 🙄 🙄

Jana

sklenicka24
30. led 2010

Ahooooooooooooooj kočandy

tak jak se tu máme??? já normálně musím říct, žee až na pár maličkostí, jsem ve sněhu normálně spokojená. Malý je v kočárku krásně schovaný.. vůbec na něj nefouká.

ale víte co mě vysloveně s.......................e, že když je po směru jízdy, tak se nedostanu do košíku.... no prostě na h...o.

Mar: tak to ti blahopřeji, jsi asi jediná 😵 😵 😵 😵

betelgeuzz
31. led 2010

Holky, ta vložka v autosedačce se může vyndat? Nejdřív jsem si myslela, že je to pro novorozence, teď, jak tam dávám malou ve fusaku a kombinéze je tam natěsno, tak jsem ji chtěla vyndat, ale bez ní mi to příjde docela tvrdý.

majanak
1. únor 2010

Ahoj ,jo jde to ,ale je to teda masakr. Ja uz se ted desim toho ze ju tam jednou budu vracet..vypadlo mi z toho jakysi takovy zelizko a uz nevim kam jsm ho uklidila 😅 😅

leonik
2. únor 2010

Ahoj holky 🙂
betel: tak to neporadím, páč my autosedačku ke kočáru neměli 😒
Jinak nám začala pořád padat bouda, tak pořád dokola utahujeme šroubek, a budeme zase reklamovat, páč máme zas ložisko na kole v háji 😝Ale tentokrát ne v tom plastu, ale v kole 😒 Tak s tím jedem příští tejden do obchodu 😖

majanak
4. únor 2010

AHoj holky vim ze to sem moc nepatri, ale máte nektera tu uz posmernou autosedačku?Já se rozhoduju mezi Babipoint Falco a Caetero Zenith..chci sedacku bez isofixu, pro drobnejsi dite, hodne poloh..chtela jsem sice puvodne 9-18, presto mi z vyberu vysly tyto 2..:( poradite?

pipet
5. únor 2010

betelgeuzz - taky jsme ji pak měli vyndanou. Tvrdé mi to nepřipadalo, navíc píšeš, že tam máš fusak a kombinézu, to je měkkého dost...

dajdda
5. únor 2010

majanak:tak to neporádím ani s jednou nemám zkušenost.my máme 9-36 od storchenmuhle,a polohovat jde,ale jen trochu.aLE JINAK SPOKOJENOST

katuska85
11. únor 2010

Zdravim vespolek.Četla jsem tuhle diskuzi téměř od začátku do konce a jsem ted docela na vážkách ☹ Co jsme pochopila tak téměř všechny chválíte na v crossu hlobokou korbu ale skoro nikdo není spojkojenej se sporťáčkem.Byla jsem pro v cross na pevno rozhodnutá ale ted váhám.Važně je ten sporťák tak hroznej?Mam na mysli hlavně jízdní vlastnosti....uklidněřte mě 😉

kathuska
14. únor 2010

Ahoj holky, koukala jsem na v-cross a moc se mi líbí jak design tak poměr cena - "výkon" 🙂 ještě mimi nemáme, ale na tento kočárek si brousíme zuby.
nikde jsem to tady nenašla, a ptám se asi jako laik - ale jak se vozí v autě sedačka vajíčko - na to musí být nějaký adaptér nebo podstavec do kterého se vajíčko zacvakne a v autě upevní pásy. je to tak? má v-cross tento podstavec nebo se nějak musí shnánět sólo?

díky moc 🙂

marselina
14. únor 2010

katuska85: osobně jsem s kočárkem spokojená i se sportákem,jízdní vlstnosti super,projedeš i ted v takové smršti sněhu kdekoli.jediné co trošku vadí je hadra z boudičky,která tak nějak divně visí,mě jde ale ten visící kus látky odepnout,tak že to vozím odepnuté a vypadá to dobře.
kathuska: vajíčko se v autě nikam nezacvakává,připevníš ho jen pásy,jako jiné vajíčka.co se týče adaptéru tak pokud vajíčko kupuješ zároveň s kočárkem,adaptér k tomu dostaneš,ten ale neslouží na nějaké upevňování v autě ale na nacvaknutí na podvozek kočárku.

kathuska
14. únor 2010

marselina: aha ja právě viděla že známá vajíčko zacvakávala do takového podstavce který měla v autě pořád... jen na to nacvakla vajíčko, to pak upevnila pásem a jela. neměla ona isofix? já právě myslela že se tak vajíčko vozí vždy. ne jen tak 😅 jsem na tohle opravdu laik. budu to muset někde očíhnout. ale děkuju za upřesnění 🙂

betelgeuzz
14. únor 2010

Kathuska, to asi měla isofix, u toho někdy bývá zvlášť základna, která zůstává v autě.

verisek
14. únor 2010

kat: v-cross na zadnou zakladnu nejde, proste musis porad pasat, pokud chces vajicko ktere se nacvakava, tak co vim, maxi cosi, romer..

kathuska
14. únor 2010

diky holky 🙂 ne ja jsem rozhodnuta pro v-cross, ale vrtalo mi hlavou kam se dava to vajicko 🙂 ted uz je mi to jasne 🙂

staninka77
15. únor 2010

Ahojky děvčata.
Dlouho jsem tu nebyla.
Tak abych pravdu řekla že stím kočárkem nejsem nějak spokojená co jsem dojela domu z porodnice tak se mně kočár rozbyl nebo spíše za to mužem my ani jsem stím nevyjela bouda mně nejde dát dolu nevěděla jsem že tam jsou caplíky na zmáčknutí aby se ta bouda dala dát dolu musím si ho bohužel tu opravdu zaplatit že mně to neuzanjí.
A taky mně hodně zatáčí do leva i když je za aretovanej i nezaaretovanej.
A taky jsme musely na koš dát drátky aby když tam dám nějakej nákup aby to nepadalo když jsem tam nákup dala tak se to bohužel rozepnulo.
Jinak zatím žádné problémy jsem nenašla.
V-cross už bych si nikdy nekoupila.
My máme vše k tomu i to vajíčko do přímo do toho kočáru mohu zapnout.

sissi
16. únor 2010

Ahojky, teda tak jsem taky další, co o V-cross uvažovala - kvůli ceně a kombinaci a rozměrům a váze a tak, ale nějak jste mě nahlodaly s tím sporťákem 😖 Tak nevím, už mám pocit, že ideální kočárek snad neexistuje 🙄 Jediný co mě jakš takš uklidňuje, že si nestěžujete na jízdu ve sněhu. Předpokládám, že může sněžit od října do dubna, takže toho si asi užijeme s kočárem víc než sucha a tepla 😒

eloana
17. únor 2010

Ahoj-holky-taky-jsem-uvazovala-o-V-cross.
Porovnala-jsem-ho-v-prodejne-s-novym-kocarkem---fire-3v1.a-rozhodla-se-pro-ten-fire
korbicku-ma-vetsi-ahlavne-polohovatelnou.
alibil-se-mi-vice-i-sportak-----souhlasim-s-marselinou-u-crossu--ze-sportaku-divne-visi-ta-bouda-nekde-to-odepnout-jde-konkretne-u-toho-co-jsem-zkousela-to-neslo.
ale-zda-na-jizdu-bude-lepsi-ci-horsi-to-se-v-prodejne-stejne-nepozna.a-hodne-zalezi-na-kusu.

raada
24. únor 2010

Mám dotaz - malý se mi v autosedačce hrozně potí a sporták je z toho samého materiálu. jak jste zvládali horké dny se sportákem? nepotily se děti? Děkuju za odpovědi. Jinak zatím máme hlubokou korbičku a jsem maximálně spokojená.

leonik
24. únor 2010

raada: já jsem pod malýho dávala v létě tetra plenu 🙂

raada
24. únor 2010

Leonik a držela ti tam? jak jsi to měla přidělané?

leonik
24. únor 2010

raada: jak máš tu vložku v tom sporťáku, tak když seděl, tak jsem tu plenu ohla trochu za tu vložku, aby tam držela 🙂 Snad jsem to napsala srozumitelně 🙂

a.safarova
26. únor 2010

Dobrý den. Mám kočárek V-cross a jsem s ním maximálně spokojená. Jen počítejte s větší váho ( je to velký, robusní kočárek), a má hodně širokou rozteč zadních kol. Do každých dveří se nevejdete. Na druhou stranu tyto nevýhody přinášejí velkou stabilitu kočárku. 🙂

qipik
27. únor 2010

ahoj holky,tak opět kočarek vezem na reklamaci,ted se nam ulomila tyčka ve svarech,docela sem čuměla,dneska bezpečný kočarek asi neexistuje....joooo, když ma človek 20 tisíc na koča,r tak" možna" by se našel...kočar se celej kejve na starny, no skoro to vypada že se zaachvilku celej zlomí......nejraději bych tomu výrobci kopla někam!!! 😖 docela lituju že sme ho koupily,ale zas nevím jak bych dopadla s jiným,dneska se děla všechno stejný,na všem šetří..všude je hliník a samej plast..... 🙄

leonik
27. únor 2010

qipik: a po kolikátý už reklamujete? My se tam chystáme taky, s tím kmitajícím kolem, jenže čekám na golfáč, jinak bysme zas neměli měsíc s čím jezdit 😝 Tak hnedka jak dorazí, tak ho tam vezem, a to už potřetí 😠 🙄 Ono asi i na drahejch kočárech se nějaký mouchy taky najdou 😖