Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

sklenicka24
16. črc 2009

jo a v hluboké korbě polohování nemám ☹

reruna
16. črc 2009

majanak no nějaká zádová opěrka nebo matračka na to určitě musí přijít, ty jsi to neviděla naživo, když jste te kočár kupovali? Tak se běž podívat do obchodu, at ti to ukážou, jak se to dělá, takhle přes net se to dá těžko asi vysvětlit, naíc já ten kočár tahkle dopodrobna neznám...

majanak
16. črc 2009

skleničko, tak já asi tam to polohování taky nemám.
Reru - no já myslela že ho teda máš doma, když říkáš že víš jak na to 😀

sklenicka24
16. črc 2009

maj: já jsem v to také doufala, ale bohužel ☹ ☹ ☹ a zrovna by se m to šiklo

majanak
17. črc 2009

skle : já mam zato, že jsme ho kupovali jako polohovací..hmmmm ja jen myslela že jsem na to nepřišla.. 😢 me by se to teda sakra šiklo..

majanak
17. črc 2009

volala jsem do prodejny. V-cross polohovaci zada v korbě nema(poděkovali za upozornění na chybu na stránkách - :o)..No snad to ňák přežijem🙂

reruna
17. črc 2009

majanak já jen psala, jak je to u těch kočárů, co mají polohování korby, takže nakonec ten v-cross nemá 😀

majanak
17. črc 2009

nemá no,blbé, já to nakonec vyřešila tak že jsem mu pod matračku strčila takovou tu koupací houbu. Je zkosená, takže je jako napolohovaný.. 😕

lundova123
17. črc 2009

Hezký večer všem 🙂 polohování v korbičce má Espiro GTX a Cam CORTINA

kettm
19. črc 2009

Ahoj, mám taky V cross, chci se zeptat, jestli se dá nějak vyndat ta bílá vložka z hluboké korby (na boku), chtěla bych jí vyprat ale nevím jak to z toho kočárku dostat. Díky moc za radu.

leonik
19. črc 2009

kettm: už jsem to tady jednou psala 😉 jde to, ale hodně špatně 😒 Na boudičce po stranách pod tou látkou je šroubek, ten vyšroubovat, pak se musí vysunout taková tyčka, co je zasunutá v tom plastu a potah jde vyndat. Ono se to takhle špatně popisuje 🙂 Vyšroubuj ten šroubek, a pak už dál budeš vědět 😉 U nás to musel dělat manžel, i on měl teda co dělat, aby tu tyčku vyndal 🙂

kettm
19. črc 2009

Leonik: díky moc, už jsem poslala manžu, říkal, že to odšroubuje, nevím proč to dělaj z bílý látky, už to máme po 3 měsích jak prase 😅 , jak se vždycky zvedne korba např do auta. 😠

sklenicka24
19. črc 2009

Čau kočky, mě by ještě zajímalo, jestli jde někomu z vás vyšponovat pěkně boudička. Já to mám pořád tak divně povolené a když kouknu na fotky na netu, tak to tam mají natažené. Jak jste na tom vy??? Díky

pac
20. črc 2009

Ahoj, máme také v cross a dnes jsem se začetla do této diskuze o kočárku. My máme čtyřkolku půl roku, zatím jsme používali pouze hlubokou korbičku. Po půlročním užívání musím napsat, že jsem zklamaná z podvozku. Při zaaretování koleček malá v kočárku lítá sem a tam a také se nám hýbe celá korbička v místě, kde je nasazená na podvozek. Takže se chystáme na reklamaci. Jsem zvědavá, jak se k tomuto problému postaví prodejce. Sportovní nástavbu jsme zatím nepoužili, tak nemůžu hodnotit. Jinak malé bude půl roku a do hluboké korbičky se zatím vejde docela dobře. Takže já už bych tenhle kočárek nevolila. Byla jsem nadšená hlavně z množství barviček, ale teď mi kočárek přijde celý rozvrzaný.Tak to je můj názor na kočárek. 😒

petrucha
21. črc 2009

ahoj holky, my jezdime zatim 2 mesice a s kocarkem bych byla naprosto spokojena nebyt prednich kolecek. Hodne pouzivame sedacku na popojizdeni po meste, nacvaknuti je jednoduchy a zvlada se krasne. Nejlip se mi s kocarkem jezdilo, nez se maly narodil a prvni tyden, pak se zacalo hybat pri jizde nejdrive leve kolecko, pak i prave a to dost, ze maly v korbe celkem lita a klepe se. Taky kocarek dost tahne k jedny strane a je jedno jestli jedeme po asfaltce nebo v terenu.
Chtela jsem se zeptat kdyz mate kolecka na volno a jsou vytocena dopredu, kdyz s nim popojedete a kolecka se stoci dozadu zda dojde k takovymu propadnuti predku kocarku (ze korbicka se stoci predni casti dolu - maly pak je trochu hlavickou dolu). Chci kocarek kvuli tomu reklamovat, pac mi to prijde jako dost podstatna vada, jen pani prodavacka se s tim jeste nesetkala, tak nechci vypadat jak pitomecek a aby mi pak nerekli, ze to dela kazdymu.

S kocarkem bych byla spokojena, ale kdyz jedeme na prochazku a nejede se mi s tim, tak jak bych si predstavovala, tak me to silne irituje, pac jsem si myslela, ze kocarek pouzijeme i pro dalsi miminko, ale po tehlech skutecnostech dost pochybuju, ze to kocarek vydrzi. 😒 😠

Jo a taky kdo vymyslel ty bily vnitrky kocarku to by me fakt zajimalo, uz po mesici pouzivani jsme kocarek meli jak cunatka 😠 😠

leonik
22. črc 2009

petrucha: nám taky kmitalo přední kolečko, museli jsme reklamovat, protože se nám taky třepal celý kočár 😠 Vyměnili nám celý podvozek, u nás to bylo zkříženou konstrukcí 😖 Nám táhne k jedné straně, jen když kolečka zaaretuju. S naší reklamací se taky ještě prý nesetkali 😖 Chápu to dobře, že když jedeš s kočárem pozpátku, tak je malý jakoby hlavičkou dolů? Tak mně přijde, že i když jsme jeli po směru s kočárem, tak tam kde měl náš malý hlavu, byl níž 😖 Je to asi nepoměrem těch koleček, že jsou menší než ty zadní. Teď teda jezdíme už ve sporťáku, ale nevím, jak tam bude za pár měsíců spávat, když se mně tam na ležato už sotva vejde 😒
Já jsem kočár na druhé mimi vybírala půl roku, ale tento bych si už nevybrala 😖 😖

petrucha
22. črc 2009

leonik diky za odpoved, prave ze kdyz jsme jeli normalne popredu tak mel Vojtik hlavicku dolu. Dneska jsem podvozek odvezla na reklamaci a pani z prodejny ho bude posilat k vyrobci tak jsem zvedava, pevne doufam, ze nam poslou cely podvozek novy, pac si neumim predstavit, ze by toto nejak opravil 😒

Jinak ja kocarek taky vybirala silene dlouho....... no nebyt tech debilnich kolecek tak jsem s v-crossem spokojena, pac jinak se fajn vsechno ovlada, ale kolecka uplne kazi celkovy dojem z kocarku ☹

leonik
22. črc 2009

petrucha: pokud je ta konstrukce zkřížená, což si myslím že máte úplně stejný problém jako my, tak je to jen na výměnu podvozku. S tím nic jiného udělat nejde 😉 Tak pak napiš, jak jste dopadli 🙂

petrucha
22. črc 2009

ja si to taky myslim, ze nam poslou novy 😉 pak dam vedet 😉 🙂

sklenicka24
22. črc 2009

Ahojky

Leonik, přeně s tímhle jsem kočár reklamovala, ale bohužel jo prýý vezou k technikovy až příští týden, jsem fakt zvědavá, co mi řeknou

sklenicka24
22. črc 2009

Ty brďo, jak to tak čtu, tak jako byste psali o mém problému??? To jsem tedy zvědavá.

leonik
22. črc 2009

tak koukám, samí Vojtíškové teď tady 😀

sklenicka: a máte aspoň náhradní kočár, nám nedali žádný 😖 Takže máte stejnej problém? Tak nakonec nejsme sami. Možná, kdyby tam bylo stupátko na nožky, byl by ten kočár víc zpevněný a nemohla by se ta konstrukce křížit 🙄

si
23. črc 2009

Ahoj holky,
začínáme s manželem obhlížet kočárky a z každého obchodu si odnášíme jiné, často protichůdné informace. Jeden z našich vyhlídnutých je kočárek od firmy vyrábějící V-Cross. Předpokládám, že V-Max, V-Travel a V-Cross jsou téměř shodné a liší se jen podvozkem. Je to tak? Na letácích to tak vypadá, ale dostali jsme v jedné prodejně vychválený V-Max a v druhé nám řekli, že jsou tam špatně dělané švy a že do kočárku táhne a doporučili nám V-Cross, ale jako čtyřkolku (chceme čtyřkolku s otáčecími kolečky s možností aretace, ale se stejně velkými kolečky ve předu i vzadu). Prosím, o reakci na "táhnutí do korbičky" a jestli je mezi těmito kočárky rozdíl v podvozku nebo i jiné rozdíly a podvozky se dají zaměňovat. Pokud je porovnání těchto typů jinde, prosím, pošlete mi odkaz. Pohybovala jsem se tu naposledy coby uživatel "beremese" před třemi lety. 🙂 Díky moc.

sklenicka24
23. črc 2009

Leo: no naštěstí jo, vytáhli jsme starou rachotinu po Daníkovi, ale řeknu ti, je to kočár jako k...., velký, rozhoupaný, ale stále drží, ne jako tenhle, bože vždyť ho mám tři měsíce. No každopádně si myslím, že do korbičky už e nevrátíme. Jestli to bude ještě 14 dní trvat, jako že jo, tak rovnou nasadím sporťák. No děěěěěěěěs

si: tak to ti neporadím. Jako já jsem si prvně koupila trojkolku, jenže pak jsem četla růůzné recenze a i sma prodávající mi psala, že ačkoliv prošla trojkolka různými testy a je certifikovaná, tak raději doporučuje čtyřkolku. Hele já jsem s ní moc spokojená, kočárek je to lehný, lehce složitelný atd... ale teď se mi p..... kolečko, tak čekám, co mi s tím udělají, takže v tomhle jsem se opravdu zklamala..... No táhne netáhne, to nevím, když byl Vojta miminko, tak byl zabalený a teď je moc horko, spíš bych řekla, že je škoda, že kočárek nemá odvětrávací stříšku, takhle na léto by se to opravdu šiklo, ty miminka tam jsou jako v sauně. TEď používám starý kočárek s ooooobrrr boudou a tam táhne. Sem opravdu ne. No snad jsem ti nějak pomohla.

pac
24. črc 2009

Ahoj, tak tu čtu ohlasy na v-cross a jsem ráda, že se mi to s tím podvozkem nezdá. Asi to bude neřest těchto kočárků, co? Taky se chystáme na reklamaci, ale právě máme problém jako vy, že nemáme možnost jiného kočárku. Sice jsem si objednala golfky, protože v-cross se nám těžko vejde do auta, ale zdá se mi malá ještě v šesti měsících brzy dávat do golfek. No, asi bysme to museli vydržet, než to vyreklamují. Tak to jsem zvědavá, jak pořídíme my, jestli to bude ta samá vada, jak tu popisujete vy. Měla jsem teď možnost jezdit s Danny sportem a tam se mi zdá ta konstrukce přece jenom bytelnější. I když korbička je podle mě zase menší než u v-crossu. No, asi si člověk nevybere. Tak jsem zvědavá, jak budu spokojená se sporťákem. Akorát mám strach z toho podvozku, aby to zase nevydrželo chvilku a pak to nedělalo to samý. Nám se hýbe i celá korbička v tom uchycení na podvozek a zkoušeli jsme to i u sporťáku a ten to nedělá. Tak na to bych se chtěla také zeptat. Ale to dělá kočárek už co jsme ho přivezli.

pac
24. črc 2009

si: Myslím, že do kočárku netáhne, přesně jak píše sklenička, v zimě byla malá zabalená a teď jsou vedra, tak jezdíme i bez čepičky, protože Ivča má strašně moc vlasů a hrozně se mi potí a myslím, že je to v pohodě. Já jsem také s kočárkem spokojená, ale kvůli podvozku už bych ho asi nevolila. Je fakt, že mi nedoporučovali ani v prodejně při kupování, ale hrozně se mi líbil, tak jsem neposlechla a teď to mám.

leonik
24. črc 2009

sklenicka: to že kočár nemá odvětrání boudičky mě taky štve 😠 A o sporťáku ani nemluvě 😠 Vojta je tam pořád spocenej, je to úzký, takový celý zateplený. Akorát v boudičce je nahoře kousek síťky, ale že by to nějak větralo, to se nedá říct 😝 No už přemýšlím nad jiným sporťákem, ale doma mně to asi neprojde, jelikož už máme na dvě děti třetí kočár 😀 😀 Já jsem Vojty vozila v hluboké korbě do 5,5 měsíce, ale asi měsíc a půl s řevem, jak se mu tam nelíbilo. Byl tam jak sardinka 😀

si: my jezdíme nbez čepičky v kočárku už tři měsíce. Když jsme měli na kočáru nacvaklý nánožník, tak ta látka na boudičce pěkně držela, ale jak se nánožník sundal, tak je pravda, že ta látka, jak byla navolno, tak když fouklo, tak tam byla mezera. Ale nijak tam netáhlo. No snad jsem to napsala srozumitelně, líp to neumím popsat 😅

pac: to je zvláštní, ře se vám hýbe hluboká korba a sporťák ne 😨 Tam by asi nebylo ani co dotahovat 😕

si
24. črc 2009

Tak to jste mě holky moc nepotěšily. Zítra se chystáme zase do jednoho většího "kočárkového" obchodu, tak se opět dozvím "co je úplně super a co nebrat" a bude další galimatiáš.

lenkahoff
28. črc 2009

Ahoj holky,
moc se mi líbí kočárek V-Cross a jak tak tady čtu vaše názory,tak se zdá být dobrý 🙂 .Přemýšlím o
nákupu přímo v Polsku,tak se chci zeptat,jestli některá nevíte,kde by se tam dal sehnat?Jsem ze Semil
a jezdíme do Jelení Gory.Nemáte některá zkušenost s tím,jestli ho tam někde mají a za kolik?
Moc zdravím a děkuju za odpověď 😅

sklenicka24
28. črc 2009

Lenka: tak to ti neporadím

Jinak už ho mám zpět, tak to prý bylo ložisko, výrobce jim normálně neuznal reklamaci, ale prý to mám zadarmo, no chápete to???? Já jim mám být vděčná za ložisko, když mám kočárek 3 měsíce????? TEdy ten mě vytočil no děs