Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

kukinek
5. zář 2009

sifonka...no je to boj ten výběr...

sklenicka...no právě, taky jsem koukala na velikost. ale zase jsem na nej necetla tolik negativ, jako tady na ten sportak. jsem z toho jelen

leonik..asi vím, o čem píšeš, fičím na kočárcích taky pěkně dlouho a pořád nic. A čas se mi neúprosně krátí 😅

qipik
5. zář 2009

ahoj,tak sem to tu trošku pročítala a v -cross má také nějaké chyby.. 😖 😠 !!!mame podvozek V-MAX,vše se zdalo v pohodě,až na to že pravé přední kolečko se klepalo...nechala sem to být a nějak to vždy ustalila..ale až jednoho dne,nám upadlo,sme ted bez kočarku,používame klokanku,a doufam že reklamace proběhne rychle 😝 jinak sportovní korba mi přijde v pohodě,zvlášt na zimu mi příjde fajn....ještě sem ho moc nezkoušela,ale doufám že to bude vše O.K...pláštěnku(na botičky) na spor.kor. máme tak koukám že mame výhodu...a taky s tím košíkem?hm, nezdá se mi že by něco drhlo,jo když mame narvanej košík věcma,jako je nakup(konzerva 🙂 )tak to se nedivím...a taky sem se chtěla zeptat, na fusak do sport,koč. koukala sem též na fusak na zimu Combi Emitex, jak tam sedí někdo víte? děkuji a doufejme že se nam ty kočarky nerozpadnou dřív než dětičky budou chodit..

leonik
5. zář 2009

gipik: nám teda kolečka o košík drhly a to jsem tam vozila pouze pláštěnku, žádný nákupy! Hrůza, nevím, jak je to možný 😝 A taky když jsem jela z kopečka, stačil jen mírnej, a ty kola šmrdlaly o ten košík až časem protrhala ta látka 😠 Ten fusak tam pasuje dobře 😉

qipik
6. zář 2009

A JAKY MATE PODVOZEK?MI TAM MAME CVOKY NA KRATŠÍ ZAPÍNANÍ A DELŠÍ...ŽE SE TO DA VÍC OD TĚCH KOL ZACVAKNOUT...TAKŽE FUSAK MAM POŘÍDIT?NĚKDO TAKY PSAL ,ŽE JE POTŘEBA NASTŘIHNOUT DÍRY VE FUSAKU,TAK MĚ TO VYDĚSILO , NERADA NĚCO VYLEPŠUJU,ZVLÁŠŤ NASTŘIHÁVÁM 😀 😝 TAK ZATÍM AHOJ..

sklenicka24
6. zář 2009

qip: oni jsou tam už udělané, pak už je to jen na tobě, jestli si je prostřihneš nebo ne. 😉

deniska0
6. zář 2009

Ahoj,mám tento http://www.kocarky.as/inzerat/2650-v-max
barva je už v katalogu druhý rok,ale pro holku je krásný-ve skutečnosti je ta barva jiná.Co se týká koleček,tak bych si už spíše vybrala V-travel.Tyhle černý jsou hladký a je na nich vše vidět,takže čistit,čistit.Od prodejce jsem se dozvěděla,že to jsou německá kola a v dřívějších dodávkách se vyskytly nějaké reklamace,ale to už je ted vše v pořádku a bez reklamací...tak uvidím,každopádně mi ve sněhu nezreznou

leonik
7. zář 2009

qipik: my máme podvozek V- travel, bohužel tam žádný jiný cvoky na kratší zapínání nejsou, proto jsme to měli prodřený 😒 😝 My máme taky ty díry prostřihlý, používali jsme ho i do autosedačky 😉 Máš to kolem těch dírek obšitý, takže se rozstřižení neboj 😉

lenka.dv
7. zář 2009

jalka:to ložisko manža vyměnil sám 😉 kvůli tomuhle jsem to teda reklamovat nechtěla.

sklenicka24
7. zář 2009

Lenka: no tk to je šikula, to bych brala taky, my jsme ho raději reklamovali, než aby nás honili, že jsme na to už šáhli

jalka11
7. zář 2009

lenka - tak muj si dopoledne koupil ložisko, a snad zejtra budeme jezdit...

Leonik - my mame taky V-travel, a to zapínaní tam mame i kratsi i delši 😉

leonik
7. zář 2009

jalka: tak asi máte novej model, já jsem měla ten košík sundanej když jsem ho čistila a opravdu tam žádný další cvoky na kratší zapínání nejsou 🙂

skleni: jo, to bych měla taky strach, že by nemuseli pak reklamaci uznat 😒

dudkav
9. zář 2009

Ahojte, kedze sme uz zajednali v-cross, tu najnovsiu verziu a o mesiac sa nam ma narodit dietatko, chcem sa spytat, ze aky fusak, sa do tohto kocika zmesti, okrem uz spominaneho emitexu. Vsetky mi pripadaju velmi dlhe a ak dam do sportoveho, taky, ktory sa neda uchytit, pripada mi, ze babo sa zvezie dole. Co mi poradite? Dakujem.

leonik
9. zář 2009

dudkav: a emitex nechcete pořídit? Ještě vím o fusaku Aesthetic, ale ten je dražší než emitex. Nebo se podívej, myslím o stránku nebo dvě dozadu, sklenicka tam dávala odkaz na fusak přímo do tohoto kočárku 😉

dudkav
9. zář 2009

Dakujem, tie fusaky su podla mna neskutocne drahe a u nas este drahsie ako u vas, ale nemam na vyber, ak chcem, aby sa nam maly nezviezol dole. Zaujima ma este, ci ten fusak nie je moc velky, ved dlzka vanicky je kratsia, ako cely fusak. Dakujem.

leonik
9. zář 2009

dudkav: teď nevím, kterej fusak máš na mysli, jestli se ti vleze do kočárku. Ten emitex, co máme my, se dá zkrátit na malé mimi, jezdili jsme tak s ním v zimě, když se malej narodil, v pohodě se do kočárku vešel. Pak až dítko odroste, tak ho zipama prodloužíš 😉 Což budeme tak dělat teď my v zimě. Co se zkusit podívat po nějakým použitým, třeba na MMB? Tam seženej myslím celkem levně 🙂

leonik
9. zář 2009

seženeš jsem chtěla napsat 🙂

dudkav
9. zář 2009

dik za info, pokusim sa nieco zohnat, maly nemoze zostat bez fusaku, skusim aj mmb.

dudkav
9. zář 2009

leonik, este ma zaujima, ze ktory typ fusaku emitex sa tam vlastne zmesti, lebo ako som pozerala, tak je viacero druhov, dik.

leonik
9. zář 2009

dudkav: máme emitex combi 😉

majanak
9. zář 2009

Ahoj, delší dobu jsem nepsala, tak se musím podělit s nejnovějšími zážitky se sportakem. Přehodila jsem ho po směru jízdy (mimák čumí na trasu, ne na mamku) a musím říct ze je to asi tak o milion procent lepši. Kočárek je najednou lehoulinký ovládám ho jedním prstem, no super. Jsem tak tupá, že mě nenapadlo, že když je naopak, má uplne jinde těžiště a proto je tak blbě ovladatelný. Ad 2 : koš jsem přepla jinak..jakoby před tu tyčku vepředu a sice se o kousek jakoby zmenšil, ale NEDRHNE o přední dvoukolo a vejde se do něj nákup. Ad3 . na záda jsem polozila detskou deku, ramenní popruhy dala na bok a díte zapínám jen mezi nožičkama (zatím to stačí - až tak moc se ještě nemele) a vyndala jsem takovou tu věc, kterou později bude prostrkovat nohy a dala ji uplne pryc (to mi pripomina že to musím nekde uložit, abych "to" později našla) a tím co zbylo, přepla tu přesku kterou má cvaklou mezi nožičkama. On je kluk dost dlouhej ale hubenej, tak mi prijde že má vcelku místo a ted když je ve měkkým a nedrží ho ty ramenní popruhy mi připada že je tam i pohodlně. ..
Jo a v té zadní kapse mám ted vsechno - ubrousky, plenu, krem, klice penezenku mobil..no proste vsechno na krátkou procházku a chodím bez kabele. Zanedlouho planuju dat na zada kocaru tu poloviční čast fusaku - jako místo té deky. (no i když asi nechci aby byl stále zapiplanej..no ale couž..)

Takže jako jsem nyní vcelku spokojená, mimi se cítí též fajn, jezdíme asi ve 40 stupních (myslím náklon), nebo spíme v ležu, táhlo ovládám jak frajerka s tím lokýtkem jak janéčkařky (trapňošky) a už mi to asi ani neva.

To je obrat, coooo?

heh, čaute

Chápete to , žejo?? 🙂 😉 😀 😒 (sory za chyby, číst ten elaborát po sobě fakt ne-e)

leonik
9. zář 2009

tak nám dneska konečně dorazil skoro po měsíci kočár. Košík nám nakonec nechali roztrhanej 😝 Jen zkrátili nejspíš tu stranu s těma cvokama, takže je koš o něco výš nad kolečkama. ALE, kolo jaksi kmitá dál 😝 😝 A to jsou vyměněný obě ložiska. Tak já už nevím 🙄 Musí to bejt výrobní vada tý konstrukce, asi se to kříží 😒 No jelikož nehodlám být zase další měsíc bez kočáru, tak budem jezdit a časem se uvidí..jestli jim to tam povezeme znova 🙄

majanak: jo, jezdí se s ním líp po směru, ale když ho tak máme, tak nám to kolo míní odletět z toho kočáru 🙄 Nechápu, proč to dělá pořád ta jedna strana a druhá ne 😒 V tý kapse nevozím nic, páč jak je to naplněný věcma, tak to má zevnitř malej namčkaný všechno na hlavě a nemá tam místo 😒 Jinak s těma popruhama jsme to vyřešili zatím taky tak 🙂

majanak
10. zář 2009

Ahoj leo a máš v.cross normálka, jako s tím dvoukolem vepředu? Mě se taky zdálo, že se to ňák mele, ukazovala jsem to otcimovi, je mechoš a ten mi řekl že to tak musí být..tak to už nesleduju. S tema vecma v te zadni kapse - ja když jsem oddelala tu věc vepředu (to na ty nohy) . tak se už od toho neodšprtáva dozadu a a hlavu nestrka tak moc dozadu, tak mu ta boula zatím nevadí..ale jako to přide, to je mě jasný.

Leo, nemáš někde fotku kočáru?

Já taky treba muzu vyfotit jak to ted máme, když budeš chtít.

leonik
10. zář 2009

majanak: mám ho v albu 😉 máme čtyřkolku v-travel 🙂 Nám to kolo kmitá, ne že se mele 😒 Tu věc na ty nohy tam nedávám 😀 , ale je tam napresovanej i tak 😒 Dneska ho tam nafotím a hodím do alba večer 😅 Taky vyfoť, ráda se mrknu 😉 Vy máte teda potom tu zúženou čtyřkolku, někdo říká trojkolku. Co jsem tak pochopila z toho co píšeš 🙂

majanak
10. zář 2009

heh, tak to je vtipné, máme uplne stejnej 😀 , akorát na te korbě je těch kytek jakoby trochu víc..jo, máme takovej ten s tema mega kolama a s tím dvoukolečkem na jedné tyči..

leonik
10. zář 2009

majanak: no tak to máte tu trojkolku 🙂 Dala jsem fotky do alba, tak se můžeš mrknout 😉

majanak
10. zář 2009

Ahoj, jo tak sportak mame stejnej..tybrdo..fakt se tam skoro nevleze..no a já práve oddelala i tu tyčku! on se od ní totiž odšprtával a strkal se dozadu..taky vyfotim a pokusim se to sem nejak dostat..diky🙂

sklenicka24
12. zář 2009

Ahooooooooooooooooj kočky

leo: nám to kolečko taky zlobí a ještě mi přijde, že jsou všude křivé ráfky, ale to už asi hledám chyby všuda. Ty bláho, fakt je mu akorád co??? ale za chvíli ti bude sedět a na ležení už si jen vzpomeneš 😀 😀 😀

KOčky taky vám přijde, že když tam bobani leží na té podložce, že mají prdelku trochu ve vzduchu??

JInak po směru se nám také jezdí lépe a bez řvaní 😉 🙂

leonik
12. zář 2009

skleni ahoj 🙂 tak ráfky zatím křivý nemáme 🙂 No právě že je tam nacpanej, myslím, že se tam za chvilu nevyspí 😖 A když náhodou někam jedem, tak jinde než v kočáře neusne 😒 To nevím jak to myslíš, že leží na podložce se zadkem vzhůru 😅 To jako v tom sporťáku?? 😅

sklenicka24
13. zář 2009

Ahojky

Leo: jj, jak je tam taková ta vložka v barvě kočárku, takový jako polstr, tak mi přijde, že jak Vojta leží, že má zadek výš.

dudkav
14. zář 2009

Ahojte, tak som predsa len objednala fusak Emitex combi, uz nam aj prisiel, pripada mi super. To treba tie presivane diery prestrihnut? Pripada mi to skoda, to nemohli spravit hned oni?
Kocik budeme mat v stredu, alebo vo stvrtok, tak som nan velmi zvedava a cakame nan iba tyzden, to je super.