Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

marselina
17. říj 2009

tak u hluboké korby mi nijak bouda nevadila,ale ted u toho sportaku je to mazec.pořád to napínám a kus látky oddělávám aby to tobík neměl pořád na hlavě,nevím jestli je tohle k reklamaci,myslíš že jo??jako že j látka na boudě nepevná ??

dajdda
17. říj 2009

Ahoj,tak koukám,že co s..e mě to vás taky,no už vím,že tento kočárek si po druhé nekoupím.No já mam fusak kaiser tak sem zvědavá,jak bude vypadat ve sporťáku.

sklenicka24
17. říj 2009

Dajda, sdílím tvůj názor 😠 😠 😠 😠

marselina
17. říj 2009

skleni ještě půjdete do třetího???máš dvakluky tak že by holička??
taky chci 🙂 ale manža už nee. 😠

sklenicka24
17. říj 2009

HMM, tak to jsme na tom stejně ☹ ☹ ☹ ☹ Ale přece si do toho nenecháme kecat ne???? Říkala jsem si tak za 9-10 let proč ne. Uvidíme, jak na tom budeme, chceme se v příštích letech vela zadlužit, kvůli bydlení, tak uvidíme.....

ale asi bych zase kluka 🙂 🙂 🙂

leonik
17. říj 2009

Ahojky 🙂
skleni, dík 😵 Jo, celkem je spokojenej, ale pokud nespí tak dvě hodiny by v kočáru nevydržel 😅

gipik: já jsem taky psala, že to uchycení fusaku je tam naprd 😝 Prostě to neuchytíš, není za co 😖 Madlo jsem odendala, když tam mám fusak 😒 Tu střechu na hluboký korbě jsme měli taky nějakou navolno, nešla dost dobře vyšponovat.

sklenicka24
17. říj 2009

To je fakt zajímavéé, hlavně, že na reklamních fotkách je vše super, ach jo, do čeho jsm se to navrtali 😒 😒 😒

leonik
17. říj 2009

a taky jak nám měnili to ložisko na kole, tak nám kočár hrozně táhne k jedný straně. Takže když vedu holku za ruku a v druhý ruce kočár, tak mám co dělat abych to uřídila 😒

skleni: jo, přečuhuje 😅 Já mám na tom ještě ten nánožník, tak to nevypadá tak hrozně 😅

jé, já taky chtěla třetí, ale manžel taky nechce ani slyšet 😒 Chtěla jsem tak za 8 let,ale prej ne, že dvě stačí. A už taky nemáme co zkoušet 😀

sklenicka24
17. říj 2009

Leo: ale máte, ještě nemáte dvojčátka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

No mě se ten kočáerk pořád celý třepe, když prostě jedu i s autosedačkou, tak to lítá ze strany na stranu 😢

kvetinka7
17. říj 2009

AHoj holky,
objevila jsem tenhle kocarek a na netu se tvari uzasne .. ale,co tady ctu ,tak si ho nejak nechvalite.. 😖
Ma nejak posunuty lozisko na stranu? a nevzreseny prostor na fusak?

leonik
17. říj 2009

skleni: no a co kdyby ty dvojčata jak na potvoru třeba jednou vyšly 😀 To by manžel asi skončil v blázinci 😅 Má kolikrát dost těch dvou doma 😅 My autosedačku ke kočárku nekupovali, a Vojta už jezdí ve větší, vajíčko už mu bylo malý 😅

kvetinka: ony všechny kočárky pěkně vypadají, ale pak zkušenost je jiná 😒 Ložiska jsou v plastech na kolech, ale asi nám to víc utáhli, když nám to spravovali a táhne nám to teď dost k jedný straně 😒 Fusak nejde uchytit k zádový opěrce, je to tam tak divně řešený, že to ani nedovedu popsat 😠

sklenicka24
17. říj 2009

Leo: jj, to je fakt, Petr by mě také poslal víš kam. Zrovna se tu jedny narodili a jedny jsou na cestě a my je máme v rodině 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nám vajíčko také za chvíli nebude, ale když ještě neumí sedět, tak na nákup je to super. Zatím ho bohužel do košíku dát nemůžu, tak se hold bude chvíli mačkat 😖 😖

dajdda
17. říj 2009

Holky potřebuju poradit,konečně jsem se dokopala k tomu,že vyperu potahy v hluboké korbě,ale jako nevim jak sundat korbičku.Poradíte?

sklenicka24
17. říj 2009

Musíš rozšroubovat tu přední tyč a pak už to jde všechno samo. 😉 🙂 Prvně rozepni ty zipy...... zůstane ti jen tyč a tu rozšroubuj, stačí jedna strana

dajdda
17. říj 2009

Děkuji 🙂

marselina
18. říj 2009

skleni:jak říkáš nenecháme si do toho kecat,já bych brala to třetí tak za 6let,tak uvidíme třeba si to manža rozmyslí.naštěstí bydleníčko máme tak se zadlužovat nebudeme,ale zase jsme koupili auto,tak platíme to 😉 do budoucna chci ale manžu ukecat na podkroví(máme přízemní domek),zatím se tomu nabrání tak snad to dobře dopadne 🙂

sklenicka24
18. říj 2009

Mar: no právě, u nás budou také větší rekonstrukce. hlavně tedy kuchyň, koupelna, dětské pokoje a to je asi všo...

tak to budu držet pěstičky, aby to dobře dopadlo 😎

marselina
18. říj 2009

skleni:tak to aby ses na čas odstěhovala a vrátila se až do hotového 😀 😀

sklenicka24
18. říj 2009

jj, to mi povídej, bude to tu jako na staveništi.

sklenicka24
18. říj 2009

Dnes jsem vyfotila, jak mi debilně přečuhuje ten fusak. 😖

marselina
19. říj 2009

jdu kuknout 🙂

marselina
19. říj 2009

já tam mám fusak v pohoděmám klasickej beránkovej,a co kdyby jsi zvedla trošiřčku to polohování u nožiček??nespravidlo by se to trošku??

eriska
19. říj 2009

teda, holky, vy mi dáváte..už jsme pro něj byli celkem rozhodnutí, ale z toho co píšete, tak nevím nevím..je mi jasný, že každý kočík má chyby a ty zjistím až s používáním, ale teď nevím, jaký vybrat..jestli nekoupit jen hluboký a sporťák koupit až bude potřeba..nejhorší je, že se mi to nelíbí..a já bych chtěla, aby se mi kočík líbil, kromě toho, že splňuje to, co chci..

sklenicka24
19. říj 2009

mar: já už to zvedlé mám 😀 😀 😀 😀 😀

Er: jj, mě se líbí moc, ale otočený, takhle se mi také nelíbí, ale Vojta alespoň neřve 😀

marselina
19. říj 2009

aha skleni tak to jo,no já ti nafotím večer jak to mám já

dajdda
19. říj 2009

Er:jj vše zjistíš,až s používáním,mě se taky straršně líbil,ale už bych si ho nekoupila.Teda hluboká korba byla v pohodě,ale spporťák bych raději hodila za psem.Nejvic mě štve to ,že to nejde polohovat jednou rukou a mpotřebuji k tomu obě. ☹

sklenicka24
19. říj 2009

Dad: tak to mě s...e ze všeho nejvíc, bych si u toho vykloubila rameno. Je to fakt na h...o, ale je to moje blbost, jsem si to měla nechat ukázat ☹

leonik
19. říj 2009

skleni: já jsem si to nechala ukázat, jenže mně v tu chvíli nenapadlo, že to polohování je divný 😒 Bylo nám řečeno, že prej to má spousta kočárů, a prej to mají i kočáry Jané, takhle řešený 😝

leonik
19. říj 2009

eriska: a vy už jste rozhodnutí pro V-cross? Nebo ještě váháte? Máš ještě celkem čas ještě si to rozmyslet 😅

dajdda
19. říj 2009

no to já taky,jenže v té chvílí o tom vůbec nepřemýšlíš.Zrovna dneska sem nadávala a říkala manželovi,že ten kočárek rozsekám,protože malý tam seděl a zdálo se mi,že tam je dost zapadlej,tak ho chci trochu vytáhnout,ale ono to nešlo,páč tam byla taková ta černá látka nebo co to je.Nom děs.