Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

sklenicka24
30. říj 2009

Mad: no nevím, podle toho, jak ho budeš mít stavěné. Já tedy s našimi kilči asi ne 😀 😀 😀 😀 Hlavně, jsem to ani nezkoušela, mám korbu už vypranou a uklizenou 😉

madlina
30. říj 2009

Dcera nebyla žádnej drobek ,tak spíš počítám s tím že druhý dítě taky bude větší.

sklenicka24
30. říj 2009

JJ, můj pvní byl větší, než ten druhý, ale jen v porodnici. Vojta by ho teď hravě strčil do kapsy. 😀

mysickas
3. lis 2009

zdravím všechny,nášemu malýmu je 6 měsíců a vozíme ho ve v-crossu v hluboké korbičce a vejde se tam i s fusakem.ale je fakt,že nevím jak dlouho,asi moc dlouho ne. 😉

sanuska
7. lis 2009

Čavec holky, mám dotaz, vejde se vám špuntě do vajíčka ve kterém je zavinovačka od Emitexu do vajíčka, aniž by jste z dítka museli udělat placku????????????????
Prodloužili jsme kšandy, ale stejně se nám to zdá úzké. I když teda teď musíme počkat až se Cel vzbudí, aby jsme to probli.........

andy24
7. lis 2009

Ahoj holky
tak jsme dneska přivezly sport.korbu od tchýně a jsem zklamaná.Za prví nejde do uplného lehu,a spona na polohování zad vubec nedrží.Už jsem měla kočár na reklamaci ve čtvrtek mi přišel,odešlo nám ložisko.A tet tohle.Už mě to s..... cO bude dál.Nechce se mi to znova teda posílat,mám ho koupený přes net.Tak zkusím obejít prodejce u nás jestli někdo nemá servis a tu sponu mi tam dát novou.... ☹

marselina
8. lis 2009

jééé to už tady taky někdo řešil že nejde korba do úplného lehu.mě jde zase až moc tak že má hlavu pomalu v záklonu,ale dá se to naštelovat tou sponou,tak že v poho.
jediné co s..e mě je ta látka na boudičce,není vůbec pevná,když tobík sedí tak jí má na hlavě a v zadu jak toplandá no to je teda hnus.napadlo mě jediné odepínat ji když tobík neleží,ale kdo to tam má pořád připínaz a odepínat 😠 😠

leonik
8. lis 2009

marsel: taky mně přijde, že nám to jde položit nějak moc, že je trochu v záklonu 😒 S tou boudou máš pravdu, to líp vymyslet nemohli 😠 😝 😝

andy: a nemáte tam třeba ten popruh vzadu nakřivo? Myslím, když utahuješ do sedu, jedna strana popruhu je delší, než druhá. Proto to třeba nejde úplně do lehu. Snad jsem to srozumitelně popsala 😅

andy24
8. lis 2009

Tak do lehu prostě nejde,popruch je uplně povolení .Nejvíc mě s.... že ta spona u popruhu nedrží vubec,ta jedna páska pořád prokluzuje.Tak zítra budu řeřit ci stím.To že nejde uplně do lehu mě ani moc nevadí je to asi tak v uhlu 30st.ale ze sportáku jsem teda uplně nasr..... ☹ Kočár se mi nechce posílat znova na reklamaci zkusím to u nás v Liberci.Zátím malá jenom leží tak na sezení to moc nepotřebujem ale chci to mít spravení.Leoniku nejsi náhodou s Liberce,koukám že máš fotku focenou v Liberci 😉

janac.
8. lis 2009

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat na fusak do kočárku V - cross. Včera jsem si kočárek přivezla, prozatím se mi zdá v pořádku, všechno jde polohovat lehce, snad mě nepotká to, co vás..... 😒 .
Četla jsem, že používáte hodně fusak combi od Emitexu, ten se mi osobně ale moc nelíbí, povrch se mi zdá dost kluzký a nechápu, jak se vám celý do sporťáku vejde...? Píšou, že je až 50 cm široký. Zdá se mi, že šířka fusaku přes 40 cm je na ten kočárek moc. A nepřečuhuje vám v prodloužené variantě? nevím, jestli mám koupit obyč nebo prodloužený.
A nemáte někdo přímo tady tyto fusaky do V - crossu? Zajímal by mě, jak je kvalitní materiál:
http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=1401410

leonik
8. lis 2009

andy: ne, nejsem z Liberce, jsem od Brna 😉 Byli jsme v létě na dovči kousek odtud, tak jsme se vypravili do Liberce do Zoo a na Ještěd 🙂 Tak pak dej vědět, jak jste to s kočárkem vyřešili 😉To je fakt divný, že ti to nejde do lehu 😖

janac: v pohodě se mně ten fusak tam vleze. Na dýlku je to horší, přečuhuje, ale mám na něm ještě nánožník, takže to hezky drží 🙂 Asi ještě nemáš mimi, že? Ale až bude dítko starší, tak určo budeš ten prodlouženej potřebovat na zimu. Myslím, že je zbytečný kupovat dva fusaky 😒

Holky, co vám měnili ložisko na kole, netáhne vám kočár k jedný straně? Nám teda hodně 😝

sklenicka24
8. lis 2009

Ahooooooooj ženy

noooo, Leo, to víš, že táhne, na levo, ale co s tíM???? reklamovat??

Fusak: no po pravdě jsem zklamána, přečuhuje to dost a pokud není nánožník, tak to vypadá otřesně.

Jinak mě to jde do lehu, ale do záklonu ne. Nejvíc mě sere, když zvednu malého do polosedu, jak se ta látka sroluje okolo jeho hlavičky, fakt na h...o. Někde udělali soudruzi chybu 😖 😖

leonik
8. lis 2009

skleni: co já vím?? 😝 Reklamovali bysme ho, ale bohužel nemůžem být zase měsíc bez kočáru 😠

sklenicka24
8. lis 2009

Já tedy starý mám, myslíš, že to mám z kusit????

leonik
8. lis 2009

tak to zkus, a když ti to uznají na reklamaci, tak ho tam hned vezem taky 😅

marselina
9. lis 2009

skleni první změř jestli má nafouklé obě kola stejně,to bude první co se tě zeptají.nám taky táhnul na jednu stranu,vůbec ho ani do servisu nedali,jen na druhý den nám ho vrátili s tím jestli to máme dobře napumpovaný a sami to ani neměřili.podvozek nám bez korbiček jede rovně ale jak tam dáme jednu z korb tak taky táne pořád na jednu stranu.
jinak jsem fakt spokojená a výtku až na tu látku u boudy 😠 😠 ani nemám

janac.
9. lis 2009

leonik: mimi bude v lednu 🙂

Co se týka táhnutí na jednu stranu, tak nám na prodejně řekli, že to není důvod k reklamaci, píšou to i v záručáku. A ještě nám tvrdili, že případné reklamace se řeší přes víkend, že nemusíme mít strach... 🤐 .

andy24
9. lis 2009

Ahoj holky
tak jsem volala do Zlína že nám nedrží spona na polohování zad ,a prej se jim to ještě nestalo.Tak jsme se domluvily že mi jí pošlou a já si to tady dám spravit,posílat se mi jim to teda nechce.Ptala jsem se i na to polohování a že prej polohovat do uplnýho lehu ani nejde,to mě ani moc nevadí ale ta spona a bouda mě s.... ☹ No co jsem si vybrala tak mám,hlavně že jsem kočár vybírala pul roku.Chtěla jsem x-lander ale ten jsem zavrhla kvuli tomu že sedačka byla otočena,no a já tet v cross stejně tak vozím protože se mi otočenej aby malá na mě koukala vubec nelíbí. ☹ No nic doufám že přežijem v kočárku zimu a pak jdem do golfek ;- 😉

leonik
9. lis 2009

marsel: tak my to teda zkusíme nějak dofouknout, uvidíme. Ale přijde mně, že je to jako v tom plastu nad kolečkem moc utáhlý, že to jde tak ztěžka 😖

janac: taky máme doma ledňáčka 🙂

andy: tak teda nevím co máš potom za kočár, když nám to polohovat jde normálně do lehu 😅Nevím, jestli máš ten novější model, tak tam nevím, jak to je. Jinak já taky chtěla původně x-lander, ale jak píšeš, ta sedačka.. 🙄 Jinak já mám dalšího favorita místo golfáču. Zatím vede Jané Nomad. Slyšela jsem, že by měla být otočná sedačka v nový kolekci. Psala jsem si tam dotaz a prý že jo, tak zatím tento vede. Nová kol. bude začátkem března, tak to je tak akorát na jaro 🙂

sklenicka24
9. lis 2009

Leo: no tak ten doporučuj, je krásný, ale nám cenově nedostupný ☹

marselina
9. lis 2009

leonik hlavně opatrně a nepřefouknout aby se nezdeformovali ráfky

sklenicka24
9. lis 2009

JJ, to je fakt, můj táta mi to udělal a jsou tak říkajíc v pr....i. Ale co s tím?? dají se na netu sehnat nová kolečka???

marselina
9. lis 2009

skleničko určitě se dají sehnat.
skleni tak byl kubík 2x ve školce a vythnutí mandliček nám asi moc nepomohlo.od včera je na JIP,dostal menší astm.záchvat vyvolaný nějakou virozou kterou chytil zřejmě ve školce.já nechápu proč učitelky ty zasoplený děti a nemocný nevrátí maminkám zpátky domů,pak jsou během chviličku nemocný všechny děti 😠

sklenicka24
9. lis 2009

Mar: to mě moc mrzí, hlavně, ať je v pořádku brouček malej.

JJ, to také nesnáším, já si ho doma nechávám, dokonce je to napsané i na nástěnce, že děti s rýmou by měli pokud možno zůstat doma.

marselina
9. lis 2009

no vždyt!!já ho taky doma nechávám i když zlobí a jsem ráda když je ve školce,ale ohleduplnost by trošku vůči ostatním dětem měla být.
ted ho dali na normální pokoj tak čítám že tak do dvou maxim tří dnů bude doma.jejvíc mě štve že tam musí být sám 😠 😠 manža nemůže,jedna babička nemůže,druhá zase nechce a já kvůli kojení taky ne,jinak bych už byla tam a tobík holt u babičky(nevím ale které 😀 😀 😀 )

andy24
9. lis 2009

Leo ,mi asi máme nový model,máme ho doma od dubna a máme čtyřkolku ale konstrukce je trošku jiná než máš ti. 😉
Skleničko,nám kolo opravily bylo to ložisko,dneska jsem tam volala a zároven ze sponou na polohování jsem si obědnala kolo náhradní.Prostě těm kolum nevěřím,at mám jedno náhradní.Pán říkal že stojej kolem 100kč.Najdi si na internetu kočárky Zlín a zkus si tam zavolat.No dneska jsem byla v jednom krámě kde opravujou kočárky a tam mi to nechtěj opravit,ještě v pondělí mám zavolat do jednoho servisu u nás s kočárkama a doufat že mi tu sponu opraví.Když né tak zase to budu muset poslat do Zlína a mě už trefí ☹

leonik
9. lis 2009

skleni: no manža ještě neví, kolik ten kočár stojí 😅 Snad nebude ta nová kolekce dražší, než je teď 😒 Ale vybrat prostornej kočár je dost problém, všechno je to strašně malinký, co jsem koukala po golfáčích, tam by se Vojta ani nevyspal 😖

marsel: u nás ve školce je to to samý, zasoplený, kašlající děcka tam maminy vodí 😠 Pak to chytá jeden od druhýho 😝

verisek
11. lis 2009

ahoj, chtela jsem se zeptat, jde autosedacka od v-cross nasadit na nejaky isofix? manzel se docela ukvapil a kocarek koupil, protoze se nam libil, ale ted nevim, zacinam na nem hledat mouchy.. 😖

marselina
11. lis 2009

verisek:vy už jste ted koupili kočárek???teda jste rychlíci.myslím že sedačka v crossu uchytit na isoxif nepůjde,nikde o tom ani nepíšou že by to mělo jít.nám to teda v autíčku nejde.

verisek
11. lis 2009

jojo, protoze se nam libil model kterej konci tento rok, budou jiny barevny kombinace.. podle me to je jedno kdy kocarek clovek koupi, supli jsme ho k nasim a mame klid