Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

dajdda
3. led 2010

koupili jsme peg perego gt3 competo,teď je mají za docela slušnou cenu.A myslim,že je i dost prostornej.Přemýšlela jsme nad golfkama,ale jsem z vesnice a nějak tim malým kolečkům nevěřím.

qipik
3. led 2010

no nám to vrže jako v těch pérkách,zkusím to promazat a uvidím,ale ta brzda ...mě štve...jedno kolečko drží a druhý se točí...jo a taky se vykla zestrany na stranu🙂 doufám že se brzo nerospadne..!!! 😀 🤐 ☹

dajdda
3. led 2010

No je to děs tenhle kočár.Za kolik si myslíte,že by šel prodat?

qipik
3. led 2010

no nevím,ja osobně bych ho asi spíše už mohla jen darovat....momentálně jsou kolečka od bahna..takže ani to néé : 😀 😀 😀

dajdda
3. led 2010

😀 ,hm taky si říkám,když koukám nový se dá pořídit za 6500,.
no možná bych zkusila tak 4000

marselina
3. led 2010

holky já jsem asi jediná,která nemá vadu na kočárku,je to možný???????? 😉

qipik
3. led 2010

😲 tak to asi nikde nejezdíte!!! mi dost cestujem,tak jak se pořad skláda a rozkláda....jinak malou pořad vozím v korbě a i s fusakem..což mě překvapilo... je jí 8měsíců.

leonik
3. led 2010

holky, tak to vrzání nebylo jen těma kolečkama 😝 Dneska jsem tomu při jízdě věnovala víc pozornost, a fakt nám ten podvozek taky vrže a skřípe 😒 Takže je to asi normální 😖

dajdda: jj, ten PP completo je prostornej, měla jsem vyhlídlej i jane nomad, ale všechno je to kolem 10 tis., původně jsem do něj tak nějak chtěla investovat, jenže bohužel teď máme jiný věci na placení, tak si zatím nemůžem za tolik peněz kočár dovolit. Ale zase neexistuje prostornej golfáč, teda aspoň jsem na něj zatím nenarazila😝 Asi bys za něj moc nedostala, na MMB je mají použitý kolem 5500-6300,-jenže už nový mají za 6300,- 😒

marsel: ty seš asi fakt jediná tady, co nemáš s kočárem problém 😀

qipik: my taky dost cestujem, kočár se nám teda vejde do auta celej, takže nerozkládáme, ale přesto vrže a skřípe, apod.. 😒 To je dobrý, máš asi drobka, že se ti tam ještě v 8.m vleze 😀

marselina
4. led 2010

jezdíme pořád a cestujeme taky čsto,asi mám nějakou vyjímku 😀 😀

mysickas
4. led 2010

ahojte,tak ten náš taky vrže,ale vždycky ho namažem a je na chvilku klid,pak to ale začne po pár dnech vrzat znovu!!! qipik:tak to máte drobečka 🙂 .našemu malýmu je také 8 měsíců,ale už je ve sportˇáku,protože v korbičce byl celej narvanej 😉 . marsel: asi jste vychytali nějakej dobrej kousek.já teda sti našim jinak problém nemám až na to vrzání.akorát se mi tedˇka špatně jezdí ve sněhu s těmi malými kolečkami 😠 (mam ten mam úplně stejný jako má v albíčku qipik i barvu míme stejnou).jen by mě zajímalo jak se jezdí vám co máte ten 3 kolový podvozek jako má Marselina??? 😒 mějte se hezky.aděkuji za odpovědi. 🙂

marselina
4. led 2010

mě se jezdí dobře,má totiž velká kola a vzorek na pneu,tak že opravdu bez problémů projedeme i menší ¨závějí 😉

mysickas
5. led 2010

marsel:tak to máte dobrý!taky bych chtěla ten tří kolový!!myslela jsem si to,že je lepší!!zkoušela jsem ho sehnat samostatně,ale bez úspěchů ☹ .tak se mějte pa pa 🙂

verisek
5. led 2010

holky nevite co je to presne za znacku kocarky v-cross, v-maxx atd??

kubinaa
5. led 2010

ahojky taky mám tento kočárek a sem spokojená projede vše pole louky závěje 🙂 jediná chybička to polohování u sportáčku na tu šnůru.když to mám polohovat i s prckem vůbec mě to nejde nahoru, dolu to de samo pochopitelně, jedině by někdo běhal semnou a vždycky mě záda nadzved a já utáhla šnůrku což je nerealné 😀 jinak v těhlech mondurek fakt těžko....jinak supr spokolenost

marselina
5. led 2010

verisek:výrobce by měla být firma depemo

verisek
5. led 2010

diky moc 🙂

majanak
6. led 2010

ahoj, my taky zatím žádnou závadu zásadní (tuky tuk)..a podvozek máme 4 kolovy a na snehu pohoda..ale nebojte se , on ten snoh dlouho nebude..(snad)
ja teda zatím neprisla na to jk tu hadru oddelat..jde to všem??
Jana

majanak
6. led 2010

jezis..ne 4..máme jako tu zuženou 4 kolku..co má vepředu ty dve velka kola vjednom..jako mars. 😕 😵

marselina
7. led 2010

maj:vychyteli jsme asi dobrý kousky 😀 😀 nemáš u té hadry zip???někdo má někdo ne,já mám a odepínám,vypadá to opravdu mnohem líp

mysickas
7. led 2010

majanak:tak to se nadivim,že se ván jede dobře,když máte ten jak má Marselina.dneska jsem si zkusila od kamarádky povozit tky ten jak máte vy a můžu říct,že se s tim jede úplně úžasně oproti tomu našemu! 😖 .nevíte náhodou někdo jestli se dá ten podvozek někde sehnat samostatně?? tak nám asponˇ ta hadra neplandá tak jako vám 🙂

majanak
7. led 2010

mys - asi ten náš fakt zip nemá 😒 ..nebo ho proste nemuzu najit..mel by byl jako uplne nahoře nekde? jako je viditelněj?? 😀 😀
já už si začínám myslet že to v tym polsku šije nejaká paní na koleně a ještě nikdy jí nevyšly 2 kusy stejny.. 🙄

marselina
7. led 2010

možná je to bez toho zipu novější typ,a nebo jak píše majanak 😀 😀
já myslím že podvozek samostatně koupit půjde,napiš do nějakého shopu kde kočíky prodávají a určo ti písnou co a jak

majanak
7. led 2010

můžete mi to nekdo pls vyfotit? Nejak to nechápu jak to vypadá bez te "prdele" (lapardon). Nefouká potom dovnitr?a pokud tomu dobře rozumím, přijdete tím pádem o kapsu..já se na to nijak moc nezamerovala ale ted pri hledání toho zipu mi fakt prislo že ten zadek je extremě hnusnej.. 😠

majanak
7. led 2010

aha, mars mrkla jsem k tobe do albicka a tam to je videt (ta fotka z obchodu).takže kapsa zustane..mozná by to slo nako udelat..nacvakat nejaký druky..jdu to jeste vomrknout.. 😕

majanak
7. led 2010

hm.tak by to neslo..pro me je tedy jedina varianta zastrcit ty latky za takovy ty popruhy..nebo jak to mám říct..ted mam kocar proti smeru jizdy a vypada (to zastrceny divne) ale po smeru to bude stačit..furt lepši než ta planda..
sorry za spam..
mmch jaký byly vánočky?u nás fajn, pohoda.. ježíšek donesl takovou tu 3kolku 3 v 1 (achjo - no tatínek udelal překvapení - já až tak unešená nejsem 😎 ale dobře to maskuju..)
.a ted nás cekají 1. narozky (už má od prarodičů vláčkodráhu) a já opravdu netuším kam ty "krámy" budem dávat...a hader mám že bych trojčata povoblíkala 😝

marselina
7. led 2010

než jsem tu hadru vozila pod kočárem odepnutou tak jsem to taky vozila zastrčené za popruhy.vánoce byli super,dárečků moc,hraček moře a nejvetší uspěch u ná má motorka na aku,tose chce vozit i ten prdolka tobík,první 2dny se jí ale bál a ted nás furt tahá do pokojíku na ni

leonik
7. led 2010

ahoj holky 🙂
majanak: ja mam kočár vyfocenej v albu, jak vypadá po odepnutí toho hadru 😝 😀 Měla jsem tam víc fotek, ale už jsem je smázla. Tak pokud tam nic neuvidíš, nějakou znova přihodím 😀 Nás čekají 1.narozky už o víkendu 🙂Ach jo, to to utíká 😢 🙂Hraček máme z vánoc tolik, že už je nemáme kam dávat, tak dostane jen odrážedlo 🙂

Já jsem taky chtěla tu trojkolku, ale byla oproti tomu našemu hodně vysoká, a přišlo nám že má ten rozchod předních koleček větší. Tak jsme zvolili čtyřkolku 🙂

majanak
7. led 2010

leo : máme stejné barvy jako vy🙂 ale možná už jsem to říkala..jak myslíš že trojkolka je vysoká? jako že je ta korba posazena výš?? 😨 su trochu natvrdlá..zvlášt dnes 😀 😀

Všechno moc nejlepší k ročku🙂 to je šílený jak to letí že? před chvílou jsme vybíraly kočár 😀 😀 😠 😠 😠 😠

leonik
7. led 2010

maj: jj, máme stejnej matroš 😉 dík za přání, už na mě zase jde smutek, zas ty narozky obrečím 😢 😅 Porovnávali jsme ty dva podvozky v obchodě, měli je tam oba. Nevím, jestli je to možný, to víš, už je to dlouho, co jsme pro něj byli 😀 ale ta korba byla fakt výš, než u toho našeho kočáru 🙂 Nevím, jak je to možný, ten podvozek musí bejt vyšší 😕

mysickas
8. led 2010

tak jsem volala do jednoho shopu na ten podvozek a pán mi řekl,že v úterý bude vědět zda to jde obědnat nebo ne!ale prý se přiklání k tomu že to půjde!!tak možná budem mít taky tu trojkolku!!! 😀 už se moc těším,tak držte palečky atˇ to vyjde!!!ty podvozky jsou každej jinak vysokej.taky to nechápu,každej podvozek jinej,každá korbička jiná a o sportˇáku radši nemluvim. 😖