Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

betelgeuzz
3. kvě 2010

Cervenec, já mám nějakou univerzální, bylo tam napsáno, že je to pláštěnka na kočárek s přehazovací rukojetí, i když v- cross není. Prodavačka ji rozdělala a zkusila, jestli bude sedět.
Já jezdím se sporťákem asi 14 dní a už pár lidí mi řeklo, jak mám pěkný kočár 😀

evcounek
4. kvě 2010

Ahojky Maminky a budoucí maminky,
chtěla jsem se zeptat, těch co už tento kočárek s autosedačkou používají: jak Přikurtují autosedačku na sedadla v autě. ☹ My máme termín 11.5. ale už jsme si přivezli autosedačku domů, od mojí maminky, aby jsme vyzkoušeli jak na to. Na autosedačce je návod jak jí přikurtovat v protisměru jízdy, ale já bych byla asi raději kdyby to šlo obráceně. Jestli bude prcek po mě tak máme velký často zvracivý problém 😀.
díky za odpověď. Ahoj Eva

kubinkov
4. kvě 2010

Obráceně to nejde a je to tak bezpečnější. O zvracení se neboj, miminko to jinak nebude znát a snese to stejně dobře jako ostatní děti.

betelgeuzz
4. kvě 2010

Evcounek, podle mě žádné vajíčko nejde dát po směru jízdy. Dokonce jsem četla, že i starší děti by se měly vozit proti směru jízdy, protože je to bezpečnější.

evcounek
4. kvě 2010

díky, já jsem právě jednu maminu viděla, jak dává vajíčko po směru jízdy. Sedačku připla jako dospělého a to mi přišlo divné. Ještě jednou díky

evcounek
4. kvě 2010

Ahojky holky,
Teď se vrátil manža a uvažujeme o odkoupení Octavie -hatchback, ale nevíme jestli se nám tam vejde zmíněný kočárek. My sice máme autíčko v kombíku, ale je to benzín a docela dost to žere.
😠 Díky za odpověď.

mirka755
9. kvě 2010

ahoj evrounku, my máme vlastně ten samý kočárek akorát Tako X-jumper a vejdeme se jak do našeho hatchbacku Renault Megane tak do Sedanu Škody Fabie. Takže si myslím, že do Octavie se vejdete určitě

marzzana
26. kvě 2010

Ahoj holky,
dnes jsem zde poprvé a mám hned problém...Mám kočárek V-cross(travel) a kupovala jsem ho v říjnu.Jezdím s ním půl roku a mám úplně zrezavělou konstrukci u brzdy a rukojeti-máte to taky nějaká??To je děs,počítala jsem s tím,že si kočárek nechám ještě na druhého prcka a jsem pěkně naštvaná.Taky jsme vyndaly teď sporťáček a zjistila jsem,že v něm nemám takovou tu vložku-je tam vlastně jen látka...Na internetu jsem si všimla,že na fotkách to spor´táčky mají..Máte to tam?nebo jste si to musely dokoupit?? Moc děkuji!!!

betelgeuzz
26. kvě 2010

Marzzana, tak to máme kočárek skoro stejně. Rzi jsem si nevšimla, podívám se, jak půjdu ven. Nejsem si jistá, jakou vložku myslíš. Myslíš za hlavou a pod tělem? Tu mám, ale černou, na většině obrázků je barevná.

marselina
26. kvě 2010

marz:ta vložka ve sportáku je autom.nedokupuje se.asi ti ji zapomněli dát.že kočík rezavý je normální za provozu v dešti či sněhu se tp stane snad u každého kočárku.

katuska85
26. kvě 2010

holky jakou vložku myslíte??já tedy ještě doma kočárek nemám-čekám že přijde každým dnem ale nevšimla jsem si že by v v něm byla nějaká vložka nebo tak neco 😅

marselina
26. kvě 2010

v tom sportáku je taková vložka něco jako v autosedačce,je taková polstrovaná tak dítko nikde nic netlačí.měla jsem sv.modrý kočít a tu vložku v e sportáku tm.šedou

martaska78
26. kvě 2010

😀 Ahojky já mám kočárek z Opatovic a zatím jsem neměla problém. Taky mi zrezla tyčka u brzdy a vyměnili mi ji, ještě ten den jsem si tam pro to jela. Malou mám v září a jezdili jsem i s fusakem do půli dubna a v pohode (a to nejsme žádný zámory - malá má už teď 10 kg 😀 . Jinak ta vložka ve sporťáku je super, malá nemusí mít kšíry. Jinak k té autosedačce, myslím že musí být vždy proti směru, protože při nárazu by to krční páteř nemusela vydržet. Alespoň to všude píší, my teď chceme koupit už větší, aby měla malá pohodlí na dovolenou, protože se nám do téhle už moc nevejde. Jinak je fakt super, že se dá dát na podvozek a nemusí se s ní pořád manipulovat. A hlavně v-cross je jeden z mála kočárku, který se nám vejde do VW Pola 😀 .

cervenec
26. kvě 2010

Ahojky, u brzdy to mám taky zrezlý,ale po takové zimě by zrezlo snad cokoliv 😝 a vložku ve sportáku mám 😉 včera jsme s ním poprvé vyjely,malá nadšená,horší bylo,když jsem ji položila,aby spala - řevu na celou ulic 😀 usnula,ale pořád jsem ji musela spravovat hlavičku 😠 a hrozně mě štvou ty popruhy,že nejdou samostatně zapnout jen okolo pasu 😒 no dnes jsme jely zase v hluboké 😀 po probuzení jsem ji posadila a byla spokojená 😉 a já taky 😀 jo a koupila jsem si origo slunečník a jen pro zájemkyně - je fajn a drží dobře 😉

betelgeuzz
26. kvě 2010

Tak to my jezdíme se sporťákem skoro měsíc. Příjde mi dobrý, že ta bouda je delší a malá je tam víc schovaná před slunkem. V hlubokém jsem musela dát slunečník a teď už skoro nemusím.
Červenec, v-cross má i slunečník? Já koupila nějaký univerzál.

marzzana
27. kvě 2010

ahoj holky,tak děkuji za rady..Kočárek skusím vyreklamovat-aspoň kdyby vyměnili tu tyč u brzdy.Jsem z hor a mám to opravdu děsné ☹ .. ..No zavolám tam a třeba přiznají chybu a tu vložku mi dodají 😒 já slunečník nakonec koupila na aukru-nový a stál jen 199,-super materiál a krásně drží-světe div se 😅 za tak málo...originál stojí asi 550,-a to je dost...

marzzana
27. kvě 2010

cervenec.no my už se taky mooc těšíme na sporťáček 😅..Už je malá zvědavá co se kde děje a už se mi stalo,že na prochajdě jsem jí musela nosit..Máme zatím 6 a půl kila tak se mi úplně v pohodě vleze do korbičky tak jsem nikam nespěchala..Ale ted kdy už by to bylo fajn tak zase takové počasí-tak čekáme až se umoudří,snad se dočkáme 😀 😝

cervenec
27. kvě 2010

@betelgeuzz jj mají i origo slunečník, stál 450 + poštovný,ale jinou volbu jsem k naší barvě kočárku neměla,takže jsem ho koupila 😉 a je přesně na oválnou konstrukci a vypadá naživo dobře 😉

cervenec
27. kvě 2010

@marzzana no my jezdíme v hluboké v sedě 😀 jen se vyspí a už musí vidět 😉 a vadí mi ,že ve sportáku ji tak dobře nepřikryju dekou,takže taky čekám na lepší počasí 😖

marzzana
27. kvě 2010

betel:Tak to je dobře,že jsi spokojená 😀 ..je fakt,že já mám kočárek černý s bílýma květama a vzala jsem si k tomu žůžový,ale vypadá to taky dobře a hlavně je to ten pěkný pevný materiál..Mám kamarádku která má origo Casualplay za 800,-a je to takový šusťáček který se jí hned roztrhal 😲 Tak snad toto něco vydrží 😉 ...Jééé to se máte,že už hačáte-tím to máte vyřešené.Moje malá má 7 měsíců a ještě nesedí.Ale říkám,že je to na toto hrozné období-sedět neumí,hajat jí nebaví a chce vše vidět..Ať už to beruška zvládne a má další možnosti 🙂

katuska85
28. kvě 2010

Ahoj vespolek.Tak hlásím že nám včera dorazil kočárek a zatim jsem nadšená 😉 korba je mnohem vetší než jsem si myslela a vložku ve sportáku taky máme.Už se těším až poprvé vyjedeme 🙂)

cervenec
28. kvě 2010

@marzzana malá sedí taky až posledních pár dnů,proto jsem pořád čekala se sportákem 😉 ale dávala jsem jí peřinku do hluboké,aby víc viděla a byla spokojená 🙂 v přístím kočárku určo chci polohování zad v hluboké 😉

betelgeuzz
28. kvě 2010

Mně malá ještě nesedí, ale ve sporťáku jezdí přes měsíc. Vždyť jde dát skoro do lehu. Malé se ve sporťáku líbí a i mně příjde praktičtější. Akorát na hluboký jsem si mohla položit nákupní košík 🙂

cervenec
28. kvě 2010

@betelgeuzz mě teda skoro do lehu dát nejde-mně se ta poloha na spaní nelíbí,když malá vytuhne,tak se ji skulí hlavička a hrozně mi to vadí 😒

cervenec
28. kvě 2010

jinak hážu fotku toho slunečníku 😉

alti
28. kvě 2010

@cervenec - slunečník teda nemá chybu je to krásný a hlavně, že je plně funkční. 😵 Já mám v kombinaci (šedá a svěle modrá ) kytičky a musím teda kouknout jeslti by byl i pro nás vypadá prostě super. Jezdíme teda už ve sportovním, ale po fotečce nevím, nevím jestli odolám. 😀 😀 😀

cervenec
29. kvě 2010

@alti my už ho máme taky na sportáku 😉 mám ho z kocarky-zlin.cz 😉 na těch jejich fotkách mě připadl hrozně divoký,ale naživo je to ok 😉

motylek
2. čer 2010

Ahoj holky, objednala jsem si tento kočárek a řeším jaký stupátko. Nemáte některá zkušenost??? Objevila jsem od Firkonu, vypadá to že mají stejnou konstrukci, ale nevím. nemám to ani kde vyzkoušet. Kdyby jste náhodou některá věděla, dejte vědět. Díky

majdakovalikova
14. čer 2010

Ahoj holky tak se musím také přidat do diskuze 😅 mám V croos zůženou čtyřkolku a jsem s ní maximálně spokojená 🙂 i mému teď už 10 měsíčnímu Filípkovi se v něm super trancdí....Ale začalo nám kmitat přední dvojkolo tak že při rychlejší chůzi či dobíhání na autobus je kočárek neovladatelný ,pokud kolo zacvaknu aby se nerotovalo tak to nedělá ...Šla jsem s ním tedy k prodejci do Děťátka v Sokolově s tím ať mi to vyreklamuje a ten arogantní pán začal že je to váhou dítěte, a že nás na to upozorńoval ,že to postupem času začne dělat (což si myslím že kdyby mi to při koupi kočárku řekl určitě bych si nekoupila kočár za 10 000,-)...dlouho jsem se dožadovala aby to na reklamaci poslal se slovy dobře ,ale budete měsíc bez kočárku.. a nebo si tam sami zaje´tte je to u Olomouce mi z Chebu si pojedeme přes celou ČR a kdo nám to zaplatí??? tak jsem si volala přímo do té firmy sama on tam nechtěl volat a slýbili mi že do 5 dnů ho budu mít zpět......Opravdu po 5 dnech mi volal ten arogantní pán z Děťátka že kočár došel ,ale že reklamace byla zamítnutá ,s tím že je to opotřebením po 9 měsící ani ne denního ježdění a to jsem ještě nevyndala sporovní nástavbu!!!a že mám mu mám zapaltit veškeré výdaje s tím spojené poštovné a telefon ....no tak to se mi snad zdá!!!!!!!! no nechtěl nám kolečka vydat pokud neuhradíme poštovné a jiné výdaje cca200,-kč jde o princip,platit mu proč??!! nikdy jsem se tak arogantním přístupem nesetkala a tak jsme volali polici že nám zadržují věc nad 5 000,- a musel nám je vydat a mi museli zaplatit!!!!!!!! tak jsme se obrátili na soudního znalce a budeme čekat jak ten rozhodne!!!!pokud rozhodne že je reklamace oprávněná tak nedodržel smlouvu tudíž odstoupíme od smlouvy a budou nám muset zaplatit veškeré výdaje a cenu za kočár ..ale bude se to táhnout dlouho ale jsem s kočárkem V croos moooc spokojená a nechci se jen tak vzdát ...takový prodejci by neměli obchodovat ....Děťátko Sokolov NEDOPORUČUJI..slybujou hory doly a pak se chovají nelidsky..... Maruška

evita_ij
15. čer 2010

@majdakovalikova No to je humus!!!!!