Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

pipet
11. čer 2009

Sanuska
http://pipet.rajce.idnes.cz/kocarek/#korbafusak...
Jenom jestli můžu poradit - do kočárku bych koupila ten normální zimní fusak (z odkazu) a do vajíčka třeba zavinovačku do autosedačky - zvlášť, pokud budete jezdit autem často. Je totiž na hlavu pořád přendávat fusak z kočárku do sedačky a naopak, provlíkat ty pásy...
Ale to se dá i po porodu, uvidíte jak vám to půjde=)

sanuska
11. čer 2009

Pipet aha, to je docela dobrej nápad teda tip, já jsem v autě pořád.... Zatím to tak nechám a když tak ho pak dokkoupím..., ale budu to mít v hlavě 😉

lenka.dv
18. čer 2009

Ahoj. Tak jen chci napsat svý pocity s ježděním s kočárkem. Zatím jsem nenašla žádnou velkou chybičku, je super a jsem spokojená! 😵 Jezdí se s ním fakt suprově, zvládáme krásně polní cesty. Jen je fakt, že do košíku se blbě dostává 😖

aaalenkaaa
22. čer 2009

Můžu se zeptat....který ze zde zmiňovaných kočárků má u sporťáku polohování až do úplného lehu??? Je nějaký takový? V-cross, X-lander XA, Firkon Verano a podobné.... 😕

marselina
22. čer 2009

v cross má polohování až do uplného lehu

jankapavol
26. čer 2009

ma?tak to se mi teda nepovedlo polohovat do lehu.marsel:a uz jste ve sportaku?

jankapavol
27. čer 2009

dneska jsem to zase zkousela a fakt to do lezata nedam.ale naucila jsem se nasazovat korbu na podvozek a uz to jde perfektne🙂))

marselina
28. čer 2009

janka:tobík je hrozně zvědavý a z hluboké korby neviděl a i řvával,tak jsmr dali sporták a do lehu mi to opravdu jde a krásně 🙂

jankapavol
28. čer 2009

a to proste jen povolis tu presku zespodu?vsak se to zahakne o kus latky,mne to jde tak do 30stupnu

leonik
29. čer 2009

ahojky, tak my už taky vyzkoušeli sporťák 🙂 Malej byl v hluboké korbě už tak tak..a jak píše marsel, taky tam řval. Nám jde teda úplně krásně do lehu, povolením přezky vzadu 🙂

betelgeuzz
2. črc 2009

Ahoj holky, dneska jsme se byli podívat na kočárky a v jednom obchodě nám ukazovali v-cross, v druhém zase v-max. Příjdou mi téměř stejné. Akorát u v-max nám ukazovali, že se dají polohovat záda v hluboké korbě. Jak je to u v-crossu, jde to?

babula
2. črc 2009

betelgeuzz a zdali sa ti rovnako vysoke alebo je V-max vyssi?

betelgeuzz
2. črc 2009

Babula, já jsem je neviděla vedle sebe, takže nedokážu říct, jestli byly na stejno, nebo ne. 😒

leonik
2. črc 2009

betelgeuz: u V-crossu záda v hluboké korbě polohovat nejdou.

aaalenkaaa
2. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22580115&tab=0
tady uvádí, že hluboká polohování má - jde o V-cross
Navíc korby jsou všechny stejné, ať mají podvozek V-cross, V-travel, nebo V-max. Takže pokud jste viděli polohování zad, tak ho má, ať si k němu zvolíš jakýkoli podvozek

aaalenkaaa
2. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20689351&tab=0 - stejná korba, volitelný podvozek, opět uvádí polohování zad hluboké

marselina
2. črc 2009

já u v cross taky nemám v hluboké korbě pol.záda ☹ ☹

betelgeuzz
2. črc 2009

Už jsem z toho zmatená. Hledala jsem po netu, u někteří prodejci to popisují tak, že rozdíl u jednotlivých typů je v podvozku. V-cross je trojkolka, v- travel čtyřkolka a v-max čtyřkolka nizkoprofilova. A jiný prodejce uvádí, že novinkou u v-cross je čtyřkolový podvozek. Takže je v tom asi pěkný zmatek. 😒

martucha79
2. črc 2009

betel, to by mohlo být tím, že to prodejci někdy taky označují (myslím tu trojkolku) jako zúženou čtyřkolku nebo tak nějak. Mno, ale jistá si nejsem. Taky se budu na v-cross ještě dívat, ale trochu mi vadí, že je maličko těžší a nemá přehazovací ručku.

leonik
2. črc 2009

možná že ty kočáry jsou zase vylepšené. My ho kupovali loni, máme V-cross travel. Co jsem se dívala později na ten náš kočár, tak už mají třeba na sportovní korbě ten spodní díl potažený fólií, my tam máme jen látku. Takže dost nepraktické, když bude mít dítko boty 😖 Tašku na rukojeť máme jen na pověšení, teď se dělají na zapínání s drukama, taky lepší, než to, co máme my. Nám ta hluboká korba jde akorát složit na placku, jinak nic víc s ní nejde udělat. O té trojkolce jsem taky slyšela jako o zúžené čtyřkolce.

betelgeuzz
3. črc 2009

Ještě jsem si vzpomněla, je ta autosedačka homologovaná? Zkoušela jsem hledat, jestli je někde nějaký seznam, ale nenašla jsem.

reruna
3. črc 2009

betel, přesně to nevím, ale stačí se v obchodě podívat jestli má značku nebo se přímo zeptat, já myslím, že v dnešní době si už nidko nedovolí prodávat neschválenou autosedačku, ale jistota je jistota 😉

betelgeuzz
3. črc 2009

Reru, já vím, že by mi to v obchodě měli říct, ale když jsme tam byli, tak jsem na to zapomněla a jenom kvůli tomu se mi tam nechce.
Se potkáváme už na více diskuzích 😀

betelgeuzz
4. črc 2009

Dnes ráno jsem byla ve městě a je tam ještě jeden obchod s kočárky, tak mi to nedalo a zašla jsem tam. Autosedačka homologovaná je a dozvěděla jsem se zajímavou věc. Podle prodavačky jsou rozdíly v typech v-cross, v-max a v-travel jenom v tom podvozku. Zrovna tam měli čtyřkolku, která na sobě měla napsáno v-cross, ale to je prý na všech. A na hlubokých korbách polohování zad neměli. Prý je to asi novinka.

majanak
16. črc 2009

prosííím jak se polohují ta záda v hluboké korbe? Jsou tam jakási železa na posunovani, ale já to vubec nechápu!!!heeelp 😲 😲

reruna
16. črc 2009

majanak většinou se to jen zvedne a ty "železa" zapadnout do takových zástrček nebo zarážek na dně korby, neboj na to přijdeš 🙂
betel jsem si to myslela, že ta autosedačka bude Ok 🙂

majanak
16. črc 2009

reru - jako a na ty zvedlý železa dám hned tu "madračku" (nebo jak tomu mám říct 😀 )? jdu to hned vyzkoušet..
Jako a dnes jsem dle vašich rad vyzkoušela do kolečko na perovani, super🙂
Kočárek bral z kšeftu manžel a když jsme ho vybírali, mela jsem (přesně) hodinu na vybrání - no a to jsem taktak stihla vybrat barvu takže tak 🙂
jo a návod možná nejaky byl, ale to uz po něm vůbec nemůžu chtít.. 😝

majanak
16. črc 2009

reru, ne nepřišla sjem na to..nemusí to železo byt přimontované uvnitř?jako v takovym tom tunýlku?Mám to venku.(bylo to tak)
Díky díky

majanak
16. črc 2009

aha, tak přimontovat to není kam..potom nechápu..asi budu hledat ten návod..je možné že mi ke kočárku něco chybí..ale to teda nevím..má k tomu být nejaká zádova operka která se položí na ty železa..ne, to je taky kravina..mě přijde totiž, že zapadlý v té zdířce to mám ted..nebo před tou zdířkou..sakrble to je hlavolam.

sklenicka24
16. črc 2009

Ahoj kočky

já mám také tento kočárek, 4-kolový. Jezdím s ním tři měssíce a už máme vadu. Porouchalo se mi přední kolečko, prý to vypadá na vypadlé či prasklé ložisko ☹ ☹ ☹ ☹ ☹