Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

leonik
28. kvě 2009

zuzinek: tak to jsem nevěděla že prodávají i samostatný sporťák 😕 Já mám právě strach, když vidím jak je ten sporťák úzký, že se nám tam malý na zimu s fusakem nevejde 😖 Nebude mu ještě ani rok.
Ten slunečník jste kupovali jaký a kde? taky o něm uvažuju 🙂

zuzinek
28. kvě 2009

leonik: taky jsem se divila, že je i samostatný, ale víc o něm nevím, zdá se mi úplně stejný jako u té naší kombinace, a to jak na šířku tak na délku (nám bude 15 měsíců a nožičky máme tak akorát - proto sháníme jiný sporťáček) .....
Slunečník jsme kupovali takový ten klasický kulatý a zrovna s kočárkem právě v Opatovicích. Hlavně si hlídej ten úchyt na kočárek, aby tam pasoval (přeci jen nejsou trubky kulaté 😀 ) Musím říct, že je to fakt praktická věcička, my hlavně jezdíme s odkrytou boudičkou, tak pak se slunečník hodí, boudu stahuju jenom proti větru .... 😎

leonik
29. kvě 2009

zuzinek: a jak se vám tam vejde dítě na šířku, je to hodně úzké, že? Máte už nějaký sporťák vyhlídlý, co by jste chtěli?

zuzinek
29. kvě 2009

leonik: zas tak úzký není, naše prdelka se tam vejde v pohodě a ještě dělá psí kusy, ale je pravda, že v zimně s fusakem to šlo jenom pokud ještě ležela, v sedě už to byl problém(s teplou chlupatou dekou to bylo ok), a to i s upínáním nánožníků 😅
A co se sporťáčku týká, je to hrozně těžký, nechci klasický golfky, potřebuju řídit jednou rukou.... a navíc do toho nechcem vrážet moc peněz 😒 Zatím máme vyhlídlý Hauck Shopper, ale zase mám strach z těch plastových koleček. V-cross je v tom nenahraditelný, odpruží každý výmol a té šířky se zas tak neboj, jsou i užší 😀

leonik
29. kvě 2009

zuzinek: my tam právě našeho malýho zkoušeli dát do toho sporťáku a jak je velkej tak tam nemá žádný místo 😖 No uvidíme časem, snad nebudeme muset pořizovat větší kočár 😕 😀

zuzinek
29. kvě 2009

leonik: to snad ani neni možný, to myslíš toho 4měsíčního? 😲 nám bude 15 měsíců a opravdu tam má místa dost, ale je to o tom fusaku na zimu 😖 A co takhle koukam po těch sporťákách, tak mívají na šířku přibližně stejně (32 cm) .... mně spíš vadí, že u kočárku, který by se mi líbil, tak je krátká zádová opěrka, pokud dítě leží, tak je to v poho (naše prdelka ale v kočárku nespinká), ale v sedě mi to příjde už krátký. Zlatě když býval jeden kočár 😅

leonik
30. kvě 2009

zuzinek: ano, myslím našeho čtyřměsíčního 😀 Už má přes 9 kg a 70 cm. Na dýlku tam ještě místo má, ale na šířku nic moc 😖 Já nevím že ty sporťáky dělají tak úzký 😖 On se tam nemůže ani pořádně protáhnout 🙂 No snad jak vyroste tak se víc vytáhne a nebude tak buclatej 🙂 To když ho dám do staré Liberty po nás, tam má aspoň místo.. 😀 Na dceru jsme měli sporťák Moon, ten měl hodně dlouhou zádovou opěrku. Spávala tam ještě ve 2,5 letech 🙂 Ale ta sportovní korba měla zase špatné polohování, že nešla do lehu 😖

zuzuliq
31. kvě 2009

Ahojte, tiez vyberame kocik a rozhodujeme sa medzi Moon a V cross. Bohuzial nikde na slovensku crossa nemaju, vsetko len cez internetove obchody 😠 Chcela by som sa vas opytat neviete ci je napr. niekde v Brne alebo v okoli nejake baby obchod kde by sme si mohli tento kocik vyskusat?
Dakujem 😉

cervenec
31. kvě 2009

Zuzuli - mají ho v Brně na Vackově ul.,taky se tam chystám 😉 http://www.moje-miminko.cz/clanky/kontakt

jankapavol
31. kvě 2009

Ahoj holky,ja mam taky v-cross.Par chyb ma,ale po esteticke strance je krasny.
takze mi vadi:
Strasne neprakticky se sklapi boudicka-musi se zmacknout cpliky po obou stranach a to je treba v aute na autosedacce docela obtizny
to mi vdi asi nejvic

s tim popojizdenim dopredu dozadu-tak na to si kolecko zaretuju

nekdy jde obtizne nacvaknout vanicka na podvozek.mozna to ale delam spatne,ani jsem si neprecetla navod.nekdy to tam ale nacvakne v pohode.
jinak hodne s nim jezdim,pouzivam i autosedacku s adapterem a dobry.je fajn,ze jdou sundat jednoduse kola a podvozek se lip vleze do kufru.

jinak se taky obavam,jak dlouho se jeste vlezeme do vanicky.mame tam uz jen par cm a to mame 4 mesice.driv,nez v 6 mesicich bych nerada davala sportak.jeste,ze nam to takhle pekne vyslo na leto

ten kosik je fakt,ze kdyz se ty veci daji moc dopredu,tak to soura o kolecko.ale oproti jinym kocarkum je aspon ten kos velky.

do stran mi nezataci,akorat kdyz jedem po nklonene rovine

a kdyz sviti slunko do kocaru,tak jet naopak-tahnout kocar za sebou-nejde.ale to si myslim,ze asi u zadnych trojkolek nejde.nebo jde spatne proste.
takze mam destnik.

no a ted bych hlavne rda vyresila,jak odstranit tu redukcni vlozku v autosedacce,ktera sice je velmi prakticka,ale jen po urcitou dobu 😀
tak az na to,prosim,nekdo prijdete,tak dejte vedet!nerada bych ji strihala

marselina
1. čer 2009

tu novorozeneckou vložku ze sedajdy vyndáš snadno,z popruhu sundáš ty polstrovaná ramínka a vložkou protáhned a pak zase nasadíš a dole ze spodu sedajdy je takový plastový kryt,ten si vycvakneš,vytáhneš takový plíšek a pak ti půjde pěkně oddělat ta vložka i od spodu a pak zase nasadíš plíšek a plstvoý kryt zacvakneš.zvládneš to neboj,já nejsem technicky typ a měla jsem to za 2minutky hotový.
s trojkolkou se mi taky blbě couvá ale to asi se všema trojkolkama ,kamarádka má jané a ty se blb couvá i když má kolo zaetované.
a korbička mi jde nasadit uplně nádherně,tak si to raději nastuduj at případně něco neulomíš,přece jen zoubáčky jsou z plastu.
my máme teda skoro půl roku,tobík je si myslím teda velký,ale místo tam ještě máme jak na šířku tak i na délku,není to sice moc,ale sporták určo dřív jak v srpnu nevytáhneme.

jankapavol
2. čer 2009

marselina:a kolik ma Tobi centimetru?
jinak dekuju za rady🙂

koukala jsem na sportak a u toho se nastesti boudicka sklapi jinak-uplne paradne.
ono u te vanicky i sedacky je to z bezpecnostnich duvodu 🙂

marselina
2. čer 2009

tobinek má 68cm,asi ale velikost oblečení má už 80,ze 74nám pořád lezou nohy ven a u krku to má napnutý ☹

pipet
2. čer 2009

Magdalence jsem chtěla vytáhnout už sporťák, ale je do něj pro změnu malá 😅 To podle mě nejde ovlivnit, jak bude mimčo velké. U hlubokáče je ta boudička takhle "blbě" sklapovací protože je na ní to madlo, aby se dala přenášet, jinak dy to nešlo a tohle madlo jsem brala jako velké plus.

jankapavol
5. čer 2009

pipet:jo,je to fakt,ze je to pro bezpecnost

a musim pochvalit autosedajdu,kamoska ma uplne stejne velkyho chlapecka,jak je nas Oli a uz jim je jejich sedajda mala a my se krasne vlezem

vm72
7. čer 2009

Ahoj maminky!
Chtěla bych se vás zeptat,jestli je možné koupit v-cross v Polsku a kde...? Asi jste to tu možná už probíraly,ale abych nemusela dohledávat...
MOC děkuju za odpovědi. 😉

marselina
8. čer 2009

v nějakém obchůdku ho tam možná snežrš ale vyloženě na tržnicích na něj nikde nenarazíš

jankapavol
8. čer 2009

holky a podarilo se vam vytahnout tu bilou vlozku z korbicky?ja ju dneska proste rozstrihla.potrebuje vyprat a nemohla jsem ji odpreparovat.ze to nejde po dobrym?

leonik
8. čer 2009

jankapavol: tu jsme taky oddělávali nedávno, tada manžel a hodně se u toho zapotil 😀 😀 Jo, nebylo to lehký 😀 Musel tam cosi na boudičce odšroubovat a pak vysunout z toho kolečka u boudičky, ale šlo to hodně špatně. My už jsme tu vložku tam zpátky nedávali.

sanuska
9. čer 2009

Holky můžu se zeptat, docela jsem to tady studovala....

Budu mít špuntě na zimu, tak ten fusak se tam normoš vejde? Teda fuska s prckem... Stačí mi, do toho půl roku, aby si tam prcek nelámal hlavu, pak už to půjde do sporťáku...
A v březnu už třeba nebude fusak potřeba.....

A druhej dotaz, vržou hodně kolečka???? Popřípadě pomohlo sem tam promazání????

Předem dííík 🙂

marselina
9. čer 2009

sanusko:kolečka nevržou,nebo mě aspon vůbec ale než jsme vyjeli jsme je promazali,je to uvedeno i v záručáku,než vyjedeš vše promazat.
nám se tobiknarodil na mikuláše a ještě v březnu protože byla zima jsme fusak měli a pořád tam místečko měl.i ted ho ještě vozím v hluboké korbě a není to žádný prcek ani tintítko.

marselina
9. čer 2009

jankapavol nám vytáhnout běžně taky nejde,musí se to rozdělat a rozšroubovat přesně jak píše leonik

sanuska
9. čer 2009

Marsi aha tak díkes a co jste promazávali? Jen kolečka nebo je ještě nějakej tajnej tip 😀
Já jsem pro něj už defacto rozhodnutá, jen se mnou sem tam zacloume pochybnost, ale jinak ok.... Ty máš tu 4kolku nebo 3kolku?

marselina
9. čer 2009

já mám trojkolku.kočík promazával děda,nejen kolečka ale i ty pérka co jsou na houpán¨í a určo i brzdu ze spodu aby se někdy případně nezačala zasekávat

sanuska
10. čer 2009

Tak kočík je doma 😀 Teda v autě, zítra pocestuje k babičce 😎

Fusak ten od Emitexu je ok?????
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p...

Nebo máte jinej?

leonik
10. čer 2009

ahojky 🙂
sanuska: nám kolečka taky nevržou, ale promazávat by se měly, i kvůli nečistotám a mohla by se zasekávat jak píše marselina.

my máme ten fusak emitex combi, jsme s ním moc spokojení 🙂

sanuska
10. čer 2009

Leo takže to je ten jak jsem sem vložila?
Je do sporťáku vajíčak i korbičky že jo.

leonik
10. čer 2009

sanuska: jj, to je on 😉 Akorát teď je dělají hezčí, my máme ještě po dceři z kolekce 2006. V zimě jsme používali zkrácenej, i do vajíčka a na příští zimu do sporťáku prodloužíme. Dcera se nám do něj vlezla ještě ve 2,5 letech 😉

sanuska
11. čer 2009

Ještě mám dilema jesslti vzít i ten letní teda jako ne vyloženě na zimu ten kombinovanej nebo jen tenhle zimní jak jsem sem vkládala.
Asi jen ten na zimu že jo......

leonik
11. čer 2009

My jsme měli jen ten zimní, o letním nevím 😕 😅