Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

lenka.dv
10. srp 2009

Skleni, díky 😉 Radši jsem to přenechala manželovi 😅

petrucha
11. srp 2009

ahoj tak dneska nam prisel zpatky podvozek, reklamaci uznali a dle protokolu nam vymenili predni naboje 😀 😀 😀 nevim co tim mysleli, ale novy jsou predni kolecka + vsechno plastovy u nich - uchyceni kolecek atd.
dneska jsme to prubli na vychazce a jezdi se s nim dobre, kolecka nekvrdlaji, Vojtik se v kocarku neklepe, nelezi hlavickou dolu... tak doufam, ze to tak zustane a kocarek uz budeme jenom chvalit. Jo a taky uz vubec nedrhne kosik o kolecka.... 🙂 🙂
jen nevim jak dlouho budeme jezdit jeste s hlubokou korbickou, pac na delku nam zbyvaji asi 4 cm a bude nam mala 😅 😅

leonik
11. srp 2009

ahoj holky, nám opět kmitá to levý přední kolečko 😠 😠 a to máme nedávno vyměněnej podvozek 😖 Takže nejen že budeme reklamovat ten roztrhanej košík, tak znova podvozek 😠 😠 😠 To jsem fakt zvědavá, co nám řeknou 🙄 Zítra, nebo pozítří tam jedeme 😒

petrucha: tak to by mě zajímalo, čím to bylo, že vám ten košík už nedrhne. Tak hlavně, že jste spokojení, snad už napořád 😉

petrucha
12. srp 2009

leonik my meli ty predni kolecka strasne stoceny dozadu i to uchyceni jejich bylo sikmo dozadu, ted je to uchyceni kolecek v rovine a kolecka se toci dopredu a dozadu aniz by se korbicka kocarku hybala a mezi kolecky a kosikem je mezera tak 5 cm, tak si myslim, ze to je tim 😉 🙂 preju at vam vyridi reklamaci rychle a k vasi spokojenosti 😉

sklenicka24
12. srp 2009

Leo: no to mi povídej, my byli dnes na procházce a taky jsou kolečka zase nějak v háji, jak jsou ty disky, tak jsou normálně vidět ty zobáčky, které mají být schovány pod duší.

Pet: u nás je to to samé, ještě chvíli s tím vydržím a pak ho budu reklamovat a zbytek odjezdím ve starém, korbu mám taky na just.

leonik
12. srp 2009

petrucha: mně přijde, že když jedu pozpátku, tak je ta korba taky jakoby níž, tak kde má malej hlavu 😒 Ale zase máme vyměněnej celej podvozek. Já tomu už nerozumím 😒

sklenicka: nám se ty přední kolečka pořád povolujou, tuhle jsem jela, vůbec jsem si nevšimla že vypadla matka a kolečko bylo venku 😒 😒 Nejradši bych, aby nám vrátili peníze, už mně to pěkně štve. Druhá reklamace, a to s tím máme problémy už od začátku.

leonik
13. srp 2009

ahoj holky, tak jsme teda zase bez kočáru 😒 Pro změnu odešlo ložisko v tom plastu, jak to otáčí to přední kolečko 😒 Tak jsem zvědavá, kdy nám ho pošlou zpátky.

sklenicka24
14. srp 2009

Leo: no to je to, co jsme měli my jako první. My už ho máme dobrý. Zjistili jsme, že mi ho můj táta přefoukll, tak to manža vypustil a znouvu napustil aje to dobré. Ty jo, dnes jsme zkusili sporťák a malej je tam tak spokojenej. akorád mi nechce ty pásy, u toho ječí, nchce je ani v autosedačce 😒 😒 😒 😒 😒

Boudičku jsem musela u korbičky normálně sundat a namočit, oproti tomu sporťáku už to nemělo barvu, bylo to jak od prasátek 😀 😀 😀 😀

leonik
14. srp 2009

sklenicka: na to ložisko mají vliv hodně špatně nafouklý kolečka 😨 Nebo jsem to blbě pochopila? 😅 Náš malej byl taky spokojenej hned ve sporťáku, měl větší rozhled 😉 Pásy jsem mu zatím ani jednou nedala, je pořád v lehu nebo pololehu 🙂 V autosedačce nemáme s pásy problém 🙂 U hlubokýho jsem prala akorát ten bílej vnitřek, jinak je jak nová. Moc jsme jí neužili 🙂

sklenicka24
14. srp 2009

NN, předtím, jsme měli v háji ložisko, to nám opravili, ale teď byli přefouklé.

Tak to my jí používali přesně 4 m, ale byla od prachu, no hnus

majanak
18. srp 2009

Ahoj holky, nečetla jsem to celý..já tad nedávno psala o tom polohování zad v korbě..jo jinak jen jsem se začetla o pár stránek dál a mě teda šel celý rozdělat a vyprat uplne bez problému, to, že to jde bych uvedla jako velkou výhodu..a nejsem teda nejak extra šikovná, stejně jako ta novošská vložka mi šla vpoho vyndat..

Ale co mě zajíma je vaše názory na sporťák : já jsem teda šíleně zklamaná. 😢 Vůbec jsem nepochopila to polohování. Mám jako záda jednou rukou zvednout, a druhou a třetí rukou štelovat to táhlo dole? 🙄 😖
Navíc mi přijde že když dám malýho do polosedu (nesedí ještě) tak že má jednu stranu níž a jednu výš.. 😒 😒
a vůbec je tam jaksi zase zapadlej, je to celý nějakýsi divný.
Přiznám se že vozím v golfkách. Fak na tuto těžkou krávu nemám. ☹ ☹ Snad se mu v zimě omluvím..achjo

sklenicka24
18. srp 2009

maj:no nejsi jediná. Mě přijde, že to je takový bunkr. Už jsem ho také vyzkoušeli, malému se líbil, ale mě moc ne 🙄 🙄 🙄 Je tam hrzně zapadlý a ten pás na polohování zádíček mě takké překvapil, ach jo, to jsem zvědavá, jak tu zimu strávíme. 😢

majanak
18. srp 2009

"ten pás na polohování zádíček mě takké překvapil" haha, vidím že nejsu jediná kdo si tohle v odchodě neprohlídl. Já neměla moc času a taak se mi líbil s nacvaklou korbou a sedačkou že jsem ho hned brala. Mi ten sportak prijde vyloženě hnusnej..jakási taková krabica..ted jsem viděla nejakou paní v šaline s nejakm kočárem Tako..kterej me jako prisel hnusnej předtím (přehaz. rukojeť) a ted me prisel (uživatelsky) uplne supr..decko napolohovan takovým cvakačem - jednou rukou krásně rovně - ne na jednu stranu..musím žehlit bleee

leonik
18. srp 2009

jo holky, ten sporťák je děsnej 😒 Pořádně nevětrá, je hrozně zateplenej. Malej se tam potí jak... 😝 Já se vždycky opřu loktama o tu opěrku zad a pak obouma rukama utahuju 😖 Hlavně, že když jsme si ho zkoušeli v obchodě, tak prodavačka nám nakukala, jak je to jednoduchý, že takový polohování mají i kočárky Jané 😒 Na tom polohování nožek nemáme ani tu slídu, tak jsem zvědavá, jak to budem čistit, až tam malej bude sedět se špinavejma botama 😒

majanak
18. srp 2009

leoniku, tak já teda bych měla žehlit 😀 ale ještě zareaguju 😝 ...no jak to bude v zimě s čištěním to mě teda vůbec nenapadlo..ale tak to se nejak udela..noale to polohování zad je fakt děsný..loktama joo?já to dělam takto..ty záda si hodím jakoby na záda (vlastně čupím pod kočárem) a utahuju. Poněkud trapné mezi lidma. Ale já trpím utkvělou představou že ten jeden "provázek" utahuju víc (míň) a proto je dítě pak jakob nahlé k jedné straně..asi to blbě vysvětluju..chapeš jak to myslím??Zase..na druhoou stranu...Můžu být rada že jsem nekoupila Jané za 25..to bych byla asi nas* víc..ahoj🙂

leonik
18. srp 2009

majanak: jo, chápu 😀Taky zajímavej způsob utahování 😀 Nevím, jestli máš ten novější v-cross kol.09, ty už mají na tom polohování nožek slídu. Hold, já jsem ho chtěla mít doma brzo, tak to teď mám 😝 Kdybych si ho koupila po novým roce, tak ho mám se slídou 😅 Jdu taky žehlit 😀 😀

majanak
18. srp 2009

hm..no ja ho kupovala v unoru..ale tadn obal tam tak není. Jo a ještě jedna nevýhoda sportáku 😝 vubec zadnej uloznej prostor..kdz teda nepocitam tu pidikapsu vepředu na boudě. Netuším kam dám v případě potřeby nánožník..asi pod pažu protože do košíku nehrozí..a do té zmíněné kaps se nevejde.. 🤐 fakt už jdu jehliiit 😀 😉 😕

sklenicka24
18. srp 2009

Jupííííííííí, já mám vyžehleno 😀 😀 😀 😀

Maj: tak to jsi jak já, super korba, supr autosedačka a šup s ním domů. JJ, je to fakt kočár na posr....

No jo, nějak to budeme muset přežít. Jo s tím, žr je utěsněnej, to je fakt, je to takový malý inkubátor.

leonik
18. srp 2009

mně se žehlička už nahřívá a sedím tady 😅 😀 Aha, tak to jsi asi kupovala ten starej model. Já když jsem pak viděla jezdit ty nový, tak jsem byla pěkně nas... 😝 I ta taška na kočár je líp řešená, mají tam cvoky na zapnutí, kdežto ta naše se jen nandá na rukojeť 😖 Do tý kapsy na boudě už nic nedávám, jinak malej nemá vevnitř žádný místo a tlačí mu to pak na hlavu 😀 Do košíku se lezt nedá, jak je kočár do lehu. Lezu tam z boku a mám akorát sedřený ruce 😝 😝 😝

evita_ij
18. srp 2009

Ježkovy oči, holky, vy mě snad ještě odradíte!!! My se ho chystáme kupovat v září/říjnu...... ☹ ☹ ☹

sklenicka24
18. srp 2009

Já jsem také na tašce cvoky neměla, ale je tu šikovný pán a ten mi je tam nacvakal. Jinak u toho sporťáku ten igelit mám. 😅

majanak
18. srp 2009

hm..když nad tím tak přemýšlím tak to, že tam ten igelit není je docela sranec, že?No tak jako tak vod toho bude i celej nanožník..no mám teda takovej fusak s tím odepínacím spodkem, ale nevim jestli se mi tam decko i s tím v zimě vejde..bééé..bych si nafackovala...já chcu tady teen s tema velkejma kolama a barevnejma kytkama...fakt idiot..!! 😕 😕 😠

leonik
18. srp 2009

majanak: to jo, budem asi pořád čistit kočár 😝 😝 Já mám taky ten fusak s tím odep.spodkem a já si myslím, že tam v zimě stopro toho našeho macka s fusakem nenacpu 😠 😖 Tak to máš asi úplně ten samej kočár co my, máme taky barevný kytky 😀

skleni: že bych se poohlídla taky po nějakým šikovným pánovi? 😀 Buď ráda že tam ten igelit máš 🙂

leonik
18. srp 2009

ještě jednu reklamaci, a budem chtít peníze 😝 Už ho tam máme podruhý, koupím si nějaký prostorný Tako a bude 😀

majanak
19. srp 2009

leonik, moje slova..Já teda zatím nreklamovala, protože mě t apaní v obchdě vžd přesvědčila že to na reklamaci není 🙄 😖

leonik
19. srp 2009

majanak: tak to my máme zatím takový závady, že se bohužel s tím kočárem nedá jezdit 😒 Teď jim to tam vezl manžel, máme to ložisko v háji a ten prodřenej koš, ale ten do reklamačního listu nenapsal. Tak jsem zvědavá, jestli ho vymění 😝 Pokud ne, tak ho tam vezeme znova. Akorát nevím, jak je to s těma reklamacema, jestli musí být vždycky ta samá závada, aby vrátili peníze?? 😒

majanak
19. srp 2009

ahoj, já dělala na reklamacích takže toto zrovna náhodou vím 😉 musí to být 3krat stejná závada (po 3tí uznané reklamaci téhož máš možnost si vybrat peníze/nový zboží). Po 4.reklamaci čehokoliv (tzn různých věcí na kočárku) máš stejné právo. Nevím ale jak je to s tím, kdž hlásíš v jedné reklamaci víc závad. Řakla bych že se to počítá jako jedna reklamace.

Ale ze zkušenosti vím že obchod se urputně brání vplacení penez. Pokud vznikne nárok nenech se odradit.

Přemýšlela jsem i o tom, jeslti by se na ten adapter nedal koupit jinej sportak...(širší, ne tak hlubokej, s kapsama!)

leonik
19. srp 2009

jé, tak vidíš, tak dík, aspoň vím jak to je 🙂 My jsme pořád dumali, jak to s těma reklamacema vlastně je. No jsem zvědavá s tím košem, když to tam nenapsal, přitom mu to manžel říkal 😒 To jsem si taky myslela, že když reklamuju víc vad naráz, že je to jedna reklamace. Ale kdyby nám to vrátili jen s tím spraveným ložiskem, tak je to jejich problém 😒 No uvidíme, pořád čekám, že nám tento týden dorazí 🙂

sklenicka24
19. srp 2009

Ahojky

Leo, ta to budu držet pěstičky. Já se také modlím, aby se už nic jiného neobjevilo. Jinak si tu zimu ale nedovaedu představit. Ten fusak se tam nevejde?? Já jsem si ho zrovna chtěla koupit.

No jak je vidět, tak jsme chtěli machrovat a na konec Tako zlaté tako že??? Ach jo, že já musím být za hvědu 🙄 🙄 🙄

majanak
19. srp 2009

skleničko, emitexovej (poslední) fusak tam vleze. Akorat ho musíš prostřihnout a nějak nasadit na ty popruhy..zatím jsem se o to nepokoušela.