Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

luca30
8. črc 2008

Ahojky cifer:

no v Blansku je to nově otevřená prodejna kousek od hlavní pošty na ulici Bartošova 5, kočárky-autosedačky, mají tam jeden vystavený kus a paní je moc příjemná a všechno Ti ráda ukáže

Druhý je v Boskovicích, ten se jmenuje Bazárek u Světlušky a mají i internetové stránky...ten se nachází pod Restauraci 29, je tam takový vjezd do brány, to projdeš a po levé straně je ten obchůdek, tam jsme byli včera, mají jich tam asi 6 nebo sedm za tu cenu jak jsem psala a opět paní byla suprová vše nám ukázala a bylo to fajn.

cifer
8. črc 2008

luca: díky moc za tip 🙂 na V-cross jsem narazila náhodou, moc se mi líbí implast bolder, ale ten má moc otevřenou korbičku a menší ty přední kolečka a v-cross je mu hodně podobnej a nemá ty jeho "chyby" 😉 hlavně se mi líbí ty kola, to je k nám na vesnici jak dělaný 😉 😀 a mají úžasný barvičky 🙂

luca30
8. črc 2008

cifer: taky jsem původně šla po implast bolder4, ještě jsem ho ale nikde neviděla, a nevím kde v Brně ho mají, tohle mám kousek od domova a když s tím něco bude, tak není problém si to zajet reklamovat, mimčo čekáme v lednu, takže musí být velká korbička, aby se tam vlezl i fusak....

cifer
8. črc 2008

luca: implast mají u nás ve Vyškově 😉 ale mě právě zklamalo jak je ta korbička otevřená, že by tam mimísovi bylo zima, drobka čekám jen o kousek dřív v prosinci, takže do té největší zimy budeme úplně novorozeňátko 🙂

betina
8. črc 2008

ahoj holky,
prosím Vás, chtěla jsem se zeptat, měla jsem favorita kočárek X-lander kvůli terénu - rádi chodíme s manželem na procházky do přírody. Myslíte si, že V-cross s gumovými kolečky taky terén zvládne v pohodě? a sníh? atd?

Děkuji moc

cifer
8. črc 2008

betina: mě se líbí kvůli těm velkým kolům 😉 jsou nafukovací, takže si myslím, že by neměl být problém, holky mě ujišťovaly u jiných trojkolek i třeba s menšími kolečky, že v terénu pohoda a do sněhu prý stačí zaaretovat přední kolečka 🙂 ale vlastní zkušenost nemám 😉

betina
8. črc 2008

cifer...no mě ten kočárek úplně nadchnul, tak bych dneska ráda vyrazula s amnžou se podívat, jestli na něj někde nenarazíme. Mně se totiž ten X-lander nelíbí vzhledově, ale měla jsem možnost s ním jet v terénu a to je fakt úžasnej 😉

cifer
8. črc 2008

betina: mě se x-lander líbí, ale zdá se mi malá korbička a nelíbí se mi ty barvičky, který dělaj 😉 vypadá to, že moc mamin zatím ten v-cross nemá aby nám poradily 😅

betina
9. črc 2008

cifer,

včera jsem byla v jedné prodejně, kde mají sand všechny kočárky, ale v-cross tam neměli ani neznali, takže budu hledat dál.
Njn, právě že mně se ten X-lander už taky nelíbí a vůbec 🙂

katzi
9. črc 2008

betina, vím, že jsi brňačka - kde ten Vcross neměli, abych tam nechodila zbytečně? Taky na něj chci jít někam mrknout. Když ho někde objevím, napíšu.

marselina
9. črc 2008

máte holky štěstí když jste na něj narazili v obchodech,já ho na celém prostějovském okrese nemůžu nikde sehnat abych si ho odskoušela,byla jsem i ve vyškově a kroměříži a také nic.nezbyde mi asi nic jiného než se na jistotu vydat to polského těšína,mají tam i jiné trojkolky než jsou v cross,tak snad tam rovnou něco kouppím,dnes jsem vyslala rodiče aby mi to tam omrkli a snad i něco nafotili,pak jen sedneme do autí a jede se nakupovat,teda až budeme znát příští týden pohlaví miminka.

cifer
9. črc 2008

katzi, marselina: luca30 mi dala tip na boskovice, což si myslím, že od vás obou není tak daleko 😉 hodím vám odkaz do IP 🙂

cifer
9. črc 2008

betina: tak zkus kdyžtak taky ty Boskovice 😉 já tam ještě nebyla od pondělka mám 2 týdny dovču tak si uděláme s MM výlet 😉 jinak mám pocit že tím neustálým zkoumáním už se mi nelíbí kočár žádný 😅 😀

marselina
9. črc 2008

do boskovic se chystáme v sobotu na koníčky tak řeknu manžovi at vyrazíme o chvíli dřív a kukneme tam.
cifer:díky za tip

betina
9. črc 2008

katzi,

byla jsem v tom Chicco, jak je pod Husovickým tunelem. Zdálo se mi, že z Brna tam mají snad největší výběr kočárků, ale tenhle prodavačky ani neznaly ☹

katzi
9. črc 2008

beti: díky za odpověď, cifer: díky za IP 🙂

luca30
24. črc 2008

Ahoj holky tak už jste byla některá na V-crossu, ten na té čtyřkolce se jmenuje V-cross 4 nebo taky V-travel, zatím jsem vybrala na netu kávovou barvu s černou asi, nejde to moc poznat.

Jinak do Brna se chystáme taky, začaly slevy tak se chci juknout kde co mají. Jak se jmenuje ten obchod pod Husovickým tunelem všimla jsem si, že tam mají spoustu postýlek za výlohou. Nevíte jaký mají ceny nebo nemají netový stránky??

Díky moc a přeji jen nej nej. Lucie

betina
24. črc 2008

myslím, že chicco expert ale nejsem si jistá. Chystám se do těch Boskovic, ale až tak za 14 dní ☹

luca30
24. črc 2008

Ahoj Beti a co v tom Chiccu, mají tam něco zajímavého nevíš, myslím cenově nebo tak?? No oproti Vám se koukám, že na nakupování máme ještě dost času, že jo. Ale nechci tohle řešit v zimě, je lepší si to vybrat teď.

betina
24. črc 2008

lci,

no v tom chiccu...mají tam velký výběr kočárků, postýlek atd...ale dle mho názorů je tam dost nepříjemný personál a když jsme se ptali s MM na jden kočárek, tak paní moc nevěděla. Nevím, nějak mě to tam zklamalo.
Hodně velký výběr kočárků a autosedaček mají v Babystar - je to směr Makro, tam to teda doporučuji.

S tím časem, to máš jedno, já už ted moc energie nemám a říkám si, že jsem měla začít dřív 🙂

artee779
1. srp 2008

ahoj holky. tak ja bych se rada pridala mezi vyznavacky kocarku v-cross. asi ho pujdem zitra zamluvit, tak doufam, ze me nezklame. zatim tady neni zadna spokojena/nespokojena prakticka uzivatelka? Bohuzel ani ja ho nebudu moct hned vyzkouset, mimi cekame az v listopadu, ale co jsem ho testovala v obchode, tak se mi zdal naprosto super.

petyna
1. srp 2008

Ahoj holky, hlásím se jako praktická uživatelka 😀 Už jsem v téhle diskusi byla, když jsem ho ještě měla schovaný na půdě. Teď už mám douměsíčního broučka a s kočárkem denně jezdím. Ač jsem jím byla při koupi nadšená, teď musím bohužel říct, že už bych si ho nekoupila 😠 Protože: když svítí slunce a potřebuju kočár táhnout za sebou (dá se sice otočit bouda, ale takhle na ulici, no chápeš 😅 ), tak je naprosto neovladatelný, chce to hoooodně soustředěnosti, jinak si furt najíždím na paty. Za druhé: když ho zaaretuju, táhne k jedné straně a nedá se s ním jet vůbec! Jistě je to důvod k reklamaci, třeba jiný kus tuhle vadu mít nemusí, ale asi ho prostě aretovat nebudem, protože bych neměla čím jezdit, kdybych ho reklamovala. A do třetice: prodavačka mi řekla, že se dá bouda oddělat a vnitřek vyprat. Tak na to zapomeňte. Museli jsme kočár rozšroubovat, abych ten vnitřek mohla vyprat, protože je to bílý a to je prostě furt špinavý. Děti od švagrový se na to pověsí a můžem šroubovat znova.
Tak to jsou moje zkušenosti, ale jinak se mně líbí 😀

marselina
1. srp 2008

petyna:jejda tak to je blbý,zrovna jsem ho chtěli objednat,ale raději ☹ ☹ s tím ještě počkáme a třeba narazíme na nějaký jiný.chystám se do polska a tam těch trojkolek mají několik,tak snad nám tam padne do oka trošku praktičtější než v cross,hrozně jsem se v něm shlídla tak že jaký koli jiný kočár pro mě nebude už tak dobrý a hezký ☹

petyna
1. srp 2008

to já se v něm taky vzhlídla, ale neházej flintu do žita, jen si prostě tyhle věci na něm vyzkoušej než ho objednáš, třeba máme jen blbej kus 😠

marselina
1. srp 2008

no já měla na první dítko akorát golfáč a tím dvokolem ve předu a pravda je že po zpátku se s ním jezdit nedalo

petyna
1. srp 2008

tak vidíš, tak ti to třeba nebude vadit ani teď 😉

marselina
1. srp 2008

jo to mi právě na tom golfáču vadilo tak jsem ho brzo prodala a ve sněhu se s ním vůbec nedalo

petyna
1. srp 2008

no jo, sníh, tak to bude masakrrrrrrr 😝

artee779
1. srp 2008

no holky, to mi nedelejte, ja uz jsem rozhodnuta 😢 ale co, pozadu s nim jezdit nebudu, kdyztak tam dam plinu nebo neco proti slunci a bude. s tim vnitrkem se teda musim jeste podivat v obchode, jak to tam je, jestli to jde sundat rovnou nebo se to musi cele rozlozit. ale podle toho, co mi ukazovala pani minule, tak se zdalo, ze to bude ok. no uvidime zitra, jeste to okouknu.

petyna
1. srp 2008

artee, nech si to předvézt a pak napiš, jsem zvědavá 😉