Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

eriska
5. říj 2009

Skleni: moc díky, já si říkala, že se mi do korbičky na zimu už nevejde..a jak tak tady čtu, tak i se sporťákem to bude horší. a co jinak, jak jsi s v-crossíkem spokojená? já se pořád rozhoduju mezi ním dorjanem, ale přítel už má vybráno 😉

broucek2
5. říj 2009

eriska to jsme na tom stejně, taky ještě nevím který, ale co mi říkali i v obchodě, tak s V-crossem mají větší problémy a více reklamací. Taky je méně polstrovaný, ale jinak mi přijdou stejné. Ještě bych ráda viděla Camarelo Q12

eriska
5. říj 2009

broucek2: nám zase v obchodě více vychvalovali v-crossku..je pravda, že mě vzhledově přijdou oba stejný, ale budoucí tatík se už rozhodl pro v-cross..ale mně to nedá..a pátrám a pátrám..co jsem i tady v diskuzi četla, tak s v-crossem jsou většinou mamči spokojený. taky si myslím, že ti ho 20 lidí pochválí, že jím s ním nic nestalo, my si ho pořídíme něco se stane..je to prostě náhoda. ale říkám, že je to dopravní prostředek, jako třeba auto, tak nechci dát na první dojem. ikdyž se k němu většinou člověk vždcky vrátí.🙂 tak koukám, že budete březnový mimčo, tak nám aspoň poreferuješ o kočárku, který vybereš..

sklenicka24
5. říj 2009

Er: manža říkal to samé. Je to prý jako když si koupší auto, někomu se nestane nci a tobě se to pos... hned jak vyjedeš. Polstr: no já bych řekla,že je to až moc. Hlavně v tom sporťáku, chystám se na zimu tu vložku na víc vyndat. Ta mi tam přijde zbytečná. 🙂

broucek2
5. říj 2009

právě, že taky jště nevím, který vybrat, osobně se mi více líbí podvozek a polstrování z DorJan a barvičky korby z v-crossu. Nám v-cross taky chválil jeden známý (ale neměl zkušenost s dorjenem), co už dlouho prodává kočárky a pak ještě x-lander nebo mutsy, ale ty prý mají menší korbičky. Ještě se chci podívat i v jiné prodejně. Taky mi příjde, že sou velké rozdíly v cenách u různých obchodů. V-cross kompletně i s autosedačkou seženeš i za 8 000,- Kč a i za 12 000,- Kč. Navíc mi přišlo, žr ty v dražších obchodech fakt působily kvalitněji než v levnějších obchodech, ale možná se mi to zdá

eriska
6. říj 2009

Ahojky,
no, není to žádná sranda vybrat kočárek, který by odpovídal mým i přítelovým nárokům..a do toho ještě vybrat a shodnout se na barvě..na jednu stranu si říkám, že je super, že existuje tolik různých druhů kočárků, ale na druhou, jak by bylo jednoduché, kdyby jich bylo jen pár..konečně jsme do té fáze dostali a rozhodujeme mezi v-crossem a dojanem.

broucek2:já právě viděla naživo v-cross a z mé strany jsem byla unešená a z té technické se zase líbil příteli. ještě jsme viděli maxi cosi,ale to je prý technicky horší..říká přítel🙂 je pravda, že na kočárku nechceme skrblit, je to jediná věc, v které může jít mimísek ven, ale zase dávat za něj přes 20. tis., se mi nezdá..podle mě, udělá stejnou službu i kočárek, který stojí kolem 10.

broucek2
7. říj 2009

eriska po včerejšku u mě zatím vede x-lander a taky se mi pořád líbí v-cross. Ještě chci zítra vyrazit do jedné prodejny, kde mají všechny kočárky, tak si je postavím vedle sebe a uvidí se.
Mám totiž teď problém s velikostí sporťáku, největší má x-lander a hrozně malý mi přišel u DorJana. Maxi Cosi je pěkné, ale po těch výsledcích ČOI nevím, kamarádka jej má a asi je spokojená, jen jej používá zatím jen 14 dní, tak nemám moc reference. Navíc mě odrazuje cena. Příjde mi zbytečná s ohledem na kvalitu. Taky jsem za kočárek chtěla dát víc peněz

staninka77
7. říj 2009

Ahojky děvčata.
Tak já jsem po dlouhém uvážení začala taky přemýšlet jakej kočárek nebo jakou tu značku nejdříve jsem šla do toho nového Dannyho Spotu a pak jsem usoudila že raději ne.
Je maličkej a výžkově taky a je více reklamován.
A pak jsem šla do Esprinu Atlantic tak a pak jsem najednou viděla tenhle typ kočárku v Cross.
A taky jsem si ho v Brně sehnala za docelou dobrou cenu v Kameném obchodě samostatnej kočár stojí 7676.kč.
A +autosedačka 9511.kč tak si myslím že to nemá cenu jít do nějakého drahého kočárku když je to jenom nachvílu.
Co se tak kolem sebe dívám tak jsem si vybrala docela dobrej kočár i když určitě nastanou nějaké problémy už ho mám skoro zaplacenej.
A taky jdu jenom do 4.kolky.

evita_ij
7. říj 2009

Ahojky, já mám už V-cross koupený, za 7990,- se vším všudy, z Ostravy z obchodu.......
Na Dorjanu se mi nelíbí ty štusťákové potahy, mně se prostě líbí matné látky. Takže proto v-cross.A má taky větší výběr barev. Jinak jsou si asi téměř úplně podobní. Oba polské kočárky.
Ale jelikož je to na 2 roky, tak bych do drahého kočáru taky nešla....

jijitka
7. říj 2009

Evita - ve kterém ostravském obchodě jsi, prosím, kočárek koupila??

broucek2
7. říj 2009

čím více se o kočárky zajímám, tím je to těžší si vybrat

sklenicka24
7. říj 2009

jj, MĚLA jsem stejný problém, pořád jsem někam chodila, pořád seděla na netu, otravovala manžu 😀 😀 😀 😀 a ten mě už občas poslal tam, kam slunce nesvítí................

broucek2
7. říj 2009

myslím, že zítra to pro muže bude poslední kapka, ještě ho chci vytáhnout do jednoho obchodu. Fakt začínám být bezradná, který ano a který ne. V současné době už mám asi 4. favorita, ale pořád ještě mám v záloze ty původní a chci všechny porovnat. Každý totiž má jiný názor a jinou zkušenost, takže si stejně asi nepomůžu a budu muset sama to nějak vyřešit

sklenicka24
7. říj 2009

Neboj, na konec si vyberete.

HOlky, můžu vás o něco poprosit?? MOhli byste našemu drobkovi poslat svůj hlas??? děkujeme

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...

eriska
7. říj 2009

sklenicka24: odhlasováno🙂

brouek2: neboj, ono to s tím kocarkem nejako dopadne..ja se asi spolehnu na pritele..po te technicke strance tomu vubec nerozumim, on ano a z tech kocarku, co jsme videli, vyhrava zatim v-crosska..u mne splnuje i ty podminky, ktere jsem mela predem stanoveny, tak nevim, zda nad tim dal koumat a objevovat dalsi kocarky, ktere se mi budou libit..a stejne asi nakonec skoncime u tohodle..fakt netusim..ale jak pise sklenicka, urco si nakonec dobre vybere..a na druhou stranu, i s tim sebelepsim kocarkem clovek nebude spokojeny..a je to jen na 2 roky..pak snesu z pudy golfky po sestrence🙂

marselina
7. říj 2009

skleni:hlas poslaný

sklenicka24
7. říj 2009

Děkujeméééééééééééééééééé

Eris: jj, je to jak s ojetým autem, před tím fungovalo a nyní nebude, je to těžké 😖

eriska
8. říj 2009

taky si myslim..je to proste o nahode, jaky kousek vyberes..samozrejme se snazi clovek vybrat co nej, aby mu to vyhovovalo po vsech strankach, ale to nikdy nebude..dokud si to s tim prvnim neodjezdim a nebudu vedet, co prakticky potrebuju..pri druhym vyberu uz budeme chytrejsi🙂

sklenicka24
8. říj 2009

JJ, tak nějak, já třeba teď pořád koukám po nějakém sporťáku na příští rok a comyslíš, deset favoritů a vždy se ukáže další a další ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

broucek2
8. říj 2009

ještě dnes tomu chvíli věnujeme a pak buď koupíme nebo počkáme, co bude po novém roce za novinky a hlavně za slevy na letošní kolekce. Máme ještě dost času

lullu02
9. říj 2009

Ahojky..v lednu čekáme přírůstek do rodiny a mě se zalíbila trojkolka v-cros.Máte někdo zkušenost s touto trojkolkou na sněhu?U nás je ho poměrně hodně,ale většinou se jim to podaří uklidit,ale není to jak ve městě.

sklenicka24
10. říj 2009

Mar: a kde mám fotečky já 😉

marselina
11. říj 2009

skleničko:ted jsme se vrátili od manžových rodičů,nebo neboj nezapomněla jsem a jak bude chvilka(zatím nestíhám) tak dodám fotečky i našich novým golfek,jsou supééér a tobík v nich spal neuvěřitelnou hodinu a půl 😀 😀

sklenicka24
12. říj 2009

Tak to se těším. A jsem fakt zvědavá, tak mě dlouho nenapínej 😉 🙂

sklenicka24
12. říj 2009

Tak jsem dnes složila druhou maturitu. Tedy vyndat tu vložku ze sporťáku, to je tedy kumšt. ale povedlo se. Pořád mi připadalo, že má Vojtík zadek ve vzduchu, tka uvidíme, jaký to mělo účinek.

marselina
13. říj 2009

jak budeš mít otestáváno tak určo písni,já přemýšlím že ji totiž taky vyndám at mi potom nezavazí když tam dám fusak.já jsem celý ten sporták prala a rozebrat to je je fakt mazec a navíc dát to potom dohromady že?? 😀 😀 😉

eriska
13. říj 2009

holky, prosím Vás, chceme pořídit čtyřkolku v-cross, mimo se má narodit v dubnu, asi se mi na zimu už do korbičky nevejde,co? a co do sporťáku s fusakem? někdo plašil, nevím, jestli tady, že se tam asi na zimu mimčo s fusakem nevejde..

staninka77
13. říj 2009

Ahojky.
Já teda nevím zda se vejde mimísek v zimě do fusaku když se narodí v dubnu.
Já bych to klidně zkusila ale mám mít mimíska za měsíc ale nemohu posoudit že ano.
Jinak do čtvrtka se má zaplatit už celej kočár tak mám radost že už bude muj.
Příští týden pro něj zajedem a někam ho musíme umístit ale doma ho nechcu jsem pověrčivá.

sklenicka24
13. říj 2009

Eri: myslím, že už ses ptala, ale nejsem si jistá. My jsme také dubnoví a jsme ve sporťáku. Fusak jsem do sporťáku nezkoušela. Zatím.

Mar: je to lepší. Má prdelku pěkně v rovince a už tam ani moc neřve jako před tím.

Stan: tak přeji super ježdění 🙂 🙂 🙂

majanak
14. říj 2009

Ahoj holky, ja teda nechapu jak tam dát ten emitexovej fusak. Dnes jsem ho prořízla a protáhla tou prostřední dírou to mezinožítko (vítecomyslim..) no a dál už to nejde. Chtela jsem kraje mezinožítka taky prostrčit tema dírama, ale ty jsou moc uzke - resp to, co chci prostrčit moc široké :( poradíte?