Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

leonik
14. říj 2009

Majanak: ahoj 😉 Já teda neporadím, já se ty pásy nechystám prostrkovat fusakem 😅 Vojta je tam tak napasovanej, že se tam nemůže ani hejbat 😅 Myslíš, že by ti prcek z toho kočáru vypadnul? Já když na ten fusak dám ještě nánožník...tak se nemá šanci odsud dostat 😅 Tak snad holky poradí 🙂 A co ty fotečky další? Dodáš? 🙂

sklenicka24
14. říj 2009

Ahooj Leo: ty jsi také za námi konečně zavítala??? to je super, já jdu do fusaku zítra, dnes jsme venku nebyli, ale zítra musíme 😒 😒 😒 😒

majanak
14. říj 2009

no mi taky nakonec přišlo že jsem to nai nemusela prořezávat...nebo alespon ne všechno..no, neva fusak se stejne nechystam prodavat..každopádne je to mazec 😖
No..mi se tam dnes malej vlezl v poho v kombineze a fusaku..když se vzekal tak se mlel..ale nevypadl by ani náhodou..

sklenicka24
14. říj 2009

Maj: fakt jo?? tak to jsem zvědavá na Vojtu, s jeho 9 kilčama tam bude jako sardinka

leonik
14. říj 2009

skleni: ahoj 🙂 no tak jsem semka zase mrkla, ale dočítat nestíhám 😅 Já jsem dneska nadávala na počasí 😠 Jeli jsme k našim, fusak jsem nebrala, no a Vojta byl v tom kočáru promrzlej, a to měl španělskou deku, nánožník a pláštěnku 😒 Takže zítra už pojede ve fusaku, ať je v teplíčku 😉 Je s těma děckama doma k nevydržení, co 😒 😅

majanak: tak to já bych náš fusak už neprodala ani za stovku, jak ho máme dotrhanej 😝 😅Kupovat už novej nebudu, nějak to přežijem v tom starým emitexu, a za rok kdoví jestli bude Vojta ještě v kočáru 😅Teda v kombinéze a ještě ve fusaku jsem ho tam nezkoušela dávat, ani nevím, jestli by se tam vlezl 😅

majanak
14. říj 2009

fakt myslíš? Martin má necelych 8 a 69 cm.. mi přišel uplne ok..tak jako u nás byl dnes 2 stupne, takže už nikdy nebude víc navlečenej jako dnes..no ale zato urco dost vyroste 😕

majanak
14. říj 2009

leo..jak dotrhanej? neděs mě..nebo ty díry zase přelepím..(no už to nepude stejnak.. 😲 )

majanak
14. říj 2009

jo jeste jedna vec..stejnak nechápu jak by se tam daly prostrcit ty ramenní popruhy..ty horní a boční nejsou rozdeleny..(resp. jsou spojený)..su fakt debil, nechápu proč jsem to prořezávala 🙄 🙄 🙄

sklenicka24
14. říj 2009

Leo: jj, to věřím, jsou to bobani. Vojtík byl včera v dekách taky studený ☹ ☹ ☹ ☹

maj: hihi, to jste o proti nám prďolové, bůh ví, kolik bude mít vojta za dva měsíce 😎 😎 😎

leonik
14. říj 2009

majanak: no tak už je v něm druhý dítko, a jak jsme prostřihávali díry na fusaku, abysme ho nacpali do autosedačky, tak se nám podařilo prostřihnout víc, takže se ta látka trochu rozjela 😝 A jak se to pořád přendávalo, kočár-autosedačka, tak zkrátka je dotrhanej 😒 Takže pokud jsi ty díry prostřihla přesně v tom obšitým, tak neboj, on ti vydrží 🙂

sklenicka24
14. říj 2009

Tak jsem číhala na ten můj, a je to na štěstí dobře udělané. Mám ho z druhé ruky, al eje super 🙂 🙂

majanak
14. říj 2009

jojo, dírky jsou dobře obšitý..a je teda fakt že snad jeste pujde do fusaku i bez kombinezy (nebo jako už furt bude taková kosa??). At je to jak chce, nevím proč to řeším když s tím stejně už ted nic nenadělám 😀 😀

sklenicka24
15. říj 2009

Tak jsme dnes byli venku poprvé ve fusaku a byla to ještě větší kalamita než předtím. Tohle dítě prostě v kočárku nebude a basta, vážně nevím, na o jsme ho kupovali. ☹ ☹ ☹

leonik
15. říj 2009

Skleni: Vojtíkovi se nelíbí v kočárku?? 😅 Já jsem zvědavá na toho našeho, až půjdem odpoledne ven a bude nacpanej ve fusaku 😅

pipet
15. říj 2009

Majanak - já jsem fusak emitex instalovala včera, a jako pasuje to celkem dobře... Takže, to "mezinožítko" 😀 prostrčit tím středním výřezem, co je úplně dole, pak pásy co jdou přes ramínka - mrkni na záda sedačky, musíš se dostat až na ten plast, ty pásy tam drží jenom takovou zarážkou, když ji prostrčíš tou dírou a potahem sedačky, můžeš pak pás protáhnout nejdříve těma bočníma dírama ve fusaku, a pak zas těma horníma a potahem sedačky a zas zasunout do toho plastu opěrky zad. Těma dírama prořízlýma to jde trochu ztuha, ale dá se. Takže jsem nepoužila ten prostřední výřez ve fusaku, ten je podle mě na "mezinožítko" do autosedačky vajíčka.
Jo a když už jsem pitvala, tak jsem vyndala tu podložku ze sporťáku, když je fusak, zbytečně to zabírá místo.
Hodně zdaru 😉

sklenicka24
15. říj 2009

Leo: vůbec, nevím, co s ním,jen ho tam položím tak spustí. Pokud nemá před spaním, tak je to katastrofa. Vydrží v něm max půl hodiny, a to mám na cestu do školky a rychle z ní domů 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

leonik
15. říj 2009

skleni: já když tam Vojtu pokládám, tak taky začne řvát. Tak mu pusu zacpu dudlíkem a je na chvíli klídek 😀 Ale jak píšeš, akorát na tu cestu do školky. Vyjímečně vydrží o něco dýl 😅 A i když třeba napůl sedí v tom kočáru, tak stejně po chvíli mrnčí 😒 Dneska byl teda v tom fusaku nacpanej, a chrněl dokonce 1,5 hod 🙂

sklenicka24
15. říj 2009

Leo: no tak to je super ne?? Heel máš ho tam celý, nebo jen tu část bez toho spodku???Nemáš fotečku??

leonik
15. říj 2009

skleni: mám ho tam celej, jinak by mu byla zima na nohy 😅 Akorát jsem oddělala to madlo před ním. Zítra nafotím a hodím do alba 😉

sklenicka24
15. říj 2009

Leo: děkujiiiiiii, já to tam také nemám, ani bych ho tam přes tu pitomou boudu nenandala. Dnes nám ukazovala kamarádka fotečky sporťáku na Boldru a to je super, malý je od tud krásně vidět, vůbec tam nenní tak zahrabaný, jako Vojta v tom našem. Když jsem mu zapla fusáček a nandala nánožník, tak se jednak ani nehnul a ani nbyl vidět ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tak dobrou

majanak
16. říj 2009

Ahoj, ja tam ten fusak dávám bez toho spodku.

Pipet : ježiš tak to je skoro jak univerzita zas..zatím to nechám tak..
malej je teda mooc spokojenej..v kombineze fusaku a pres to nanoznik. vcera vzládl i veeelkou frontu v obchode (odepnuty nanoznik na jedne strane + rozeply fusak) a pani za mnou se divila jak to že je tak hodnej..
Dnes vám ho vyfotím až budem venku,ju?
SKleničko, tak tu zimu nak prezijete a pak si seženete naky golfky, ne?
Ja myslím že na tuhou zimu je prave fajn ze jsou tam tak zapadli...nektery ty kocary jsou hrozne mooc otevreny..no mrknu na ten bolder..

sklenicka24
16. říj 2009

Ahojky

tak dnes byl jakžtakž klídek. Dala jsem si ho obráceně, aby na mě viděl, sice to instalování jeho osobnosti do kočárku bylo s brekem, ale pak klid. Stáhla jsem mu boudičku, aby trochu viděl přes slídu, jak chumelí. 😀 😀 😀

Maj: jj, je to druhá maturita, jsem u toho tak nadávala, že manža se smál, když jsem řekla, že bych ráda znala důvod, tak mi odpověděl, že na sprostá slova je tam přeci on a nééé já 🙄 🙄 🙄 🙄

majanak
16. říj 2009

Skle, já ho ted taky vozim čelem k sobě (i za cenu horších jízdních vlastností). Mám pocit, že je íc chránenej proti větru - jezdíme bez slídy, pokud vyloženě nesněží.

to s tím manžou je řekla bych..typický..kibicovat to joó, pomoct neé 😠 🙄

leonik
16. říj 2009

Čau holky 🙂 Děcka spí, tak snad bude chvilu klid 😅 Dneska jsem venku něco nafotila, tak se to sem pokusím dát 🙂

majanak: tobě se prcek ještě vleze do toho zkrácenýho? 😕 Nebo ten spodek nedáváš, a dáš jen nánožník??

skleni: tak já když vezu Vojtu po směru, tak vydrží bejt víc v klidu. No hold mu asi bráním ve výhledu, no 😝 😀

leonik
16. říj 2009

tak fotky jsou tam 🙂 akorát kvalita teda nic moc 😒 Jo a pěkně mně štve ta látka na tý boudě, pořád to musím zastrkovat a nemluvě o tý zádový opěrce, tak ta látka nejde ani nacpat 😝 A taky jsem zjistila, že když ho posadím, tak mně s tím fusakem sjíždí, nemám kam ten fusak k tý zádový opěrce přichytit 😝 U Dorjanu nám to šlo, i u Moonu 😖

sklenicka24
16. říj 2009

Leo: no ten je krásnej, očiska má jako studánky. A v kočárku je spokojený že??? moc dík.

maj:jj, to jsme také s manžou říkali, že se hůř ovládá, ale hlavně, že je klid 😀 😀 😀 😀

qipik
17. říj 2009

ahoj holky,tak včera sem koupila fusak,Emitex combi..jako fusak pěkný ALE...dneska sme vyjely na zkoušku, jak se tam bude malý libit(ve sportovní korbě)..za prvé.. to jak je na fusaku, aby nesjíždělo,mám bud špatně nebo nevím,prostě to tam nedrží, pak to madlo u kočaru je tak deb....pardon🙂 blízko že tam malá nema misto na nožičky....no a celkový dojem na sportovní kočar?! je nic moc:( možna když bude ve směru jízdy bude lepšiii... 😨 😝 ..nevím no!! A taky u normalní korby,máte střechu takovou povadlo?,v obchodech tak pokukuju a mají ji krasně napnutou,asi to pujdu reklamovat dokavat je to v záruce...tak ahoj...

marselina
17. říj 2009

gipik:tak ta střecha to je asi tak jediný co mě s..e taky,je to povadlý a tobík to má vyloženě na hlavě když tam sedí.korbu mám taky nasazenou čelem ke mě a docela se bojím bijím když jedu abych pomalu tou zádní látkou nedrhla o kola,když nemám boudičku uplně narovno,ale trošku sklopenou aby pěkně viděl.

marselina
17. říj 2009

že se blběji ovládá když je korba daná čelem k nám to je pravda,jen cestou do obchodu mě kolikrát už bolí ruce,stačí když tobík sedí trošku se šikma a už kočík táhne na tu stranu.jinak jsem doposud byla spokojená,nevím ale čím to je,tobík je teď v kočáře nějaký uknouraný,bud je to zoubkama nebo se mu nelíbí dívat se cestou na maminku,máme ale ještě golfáč viper zopa,tak vyzkouším jak se bude líbit tam.

sklenicka24
17. říj 2009

mar: zrovna jsem o tom chtěla psát, to mě s...e také, pořád to táhne na jedu stranu, stačí malá nerovnost třeba i na silnici a je to.

Bouda je na dvě věci, jak u sporťáku , tak na hlubokém, tam jsem to také měla na volno.....

Holky také vám ten Emitex tak přečuhuje????