Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

marselina
22. říj 2009

skleni,je to tam,poslední fotečka,budu muset smazat jedno album a vytvořit nové kde dám více foteček a nebo ti to pošlu na mejlík

kockomodroocko
22. říj 2009

Ahojte holky, moc prosím o radu ohledně výrobce kočárků V-Cross, na internetu někde uvádějí výrobce Babyworld. I některé kočárky mají tuto značku natištěnou na podvozku a také jsem našla přímo i originál polské internetové stránky tohoto výrobce. Ale dnes jsem byla omrknout kočár v jiném obchodě a paní prodavačka mi tvrdila, že výrobce je firma Depemo. Můžete mi prosím poradit, jak to vlasně s tím výrobcem je? Už mi jde z toho hlava kolem ☹ U toho kočárku, který měl být z toho Depema jsem našla jediný rozdíl v systému odpružení zadních kol u podvozku V-Travel. Moc prosím o radu. Nerada bych koupila nějaký "poruchový padělek". Děkuji.

andy24
22. říj 2009

Ahoj holky
jestli mužu tak taky písnu moje zkušenosti s kočárkem.Zatím jsme ve hluboké korbě ,ale už nám je skoro malá. ☹ Jsme narozeni o 5 týdnu dřív tak ještě tak velký nejsme.Po pravdě se sportáku uplně děsím.Malá ještě leží tak snad na to ležení bude dobrej ☹ Do včerejška žádný problem s kočárem a včera mi kočár po rovině pořád brzdil.Tak jsem pořád koukala co by to mohlo být a ono přední kolečko,máme čtyřkolku,drhlo o ten plast.Mužskej na to koukal a říkal že je asi ložisko v háji. ☹ Kočár máme koupenej přes internet kočárky Zlín.Tak jsem řešila co tet.Obvolala jsem prodejny kočárku u nás že si i to kolo zaplatím jenom abych to neposílala do Zlína.A všude stejná odpověd,mi kola stejně nemáme a musela byste čekat dlouho než by to přišlo,to si pošlete do Zlína.Dneska jsem tam volala prej nějaký kola maj tak snad do týdne by nám to mohli poslat.Nejhorší je že pořádnej kočár nemáme a dceru jsem musela narvat i s fusakem do golfek co mám po Lucce.Tak jsem byla pěkně včera naštvaná.Ale on si člověk nevybere,sestřenka má drahej kočár trojkolku a prasknul jí kloub u předního kola.Před lety kámošce když nastupovala do tramvaje praskli ti umělohmotní klouby u rukojeti,chlap co jí s kočárem pomáhal tak měl s toho málem infarkt,ještě že se holce nic nestalo 😒 Chci se zeptat nemáte zkušenost s reklamací když se to posílá poštou jak to dlouho trvá.

marselina
22. říj 2009

taky jsem četla že výrobce je fima depemo,ale když jsem to zadala do vyhledávače tak jsem od nich v cross nenašla.
já mám na podvozku v cros,a pod tím nápisem mám ještě www.babywold.eu.com

marselina
22. říj 2009

ted jsem kočík na depemu našla,tak nevím jaké jsou rozdíly,že by v ceně a kvalitě?netuším ale můžu napsat doprodejny odkud mám kočík já

sklenicka24
22. říj 2009

Ahojky, Mar, no hlavně, aby už začal, šmudla jeden. NO kočík je nááádhernej a vypadá, že je dost velký co????Malý je úžasný.

Kocko: já mám nálepku Faster, a když jsem se na to ptala prodejce, tak mi bylo řečeno, že poláci si to lepí jak sejim zachce.

marselina
22. říj 2009

kočík je opravdu skleni velký a na to že je to golfáč super.ted tam vozím deku,ale v poho se
tam vleze i fusak,je paráda že to má i ten nánožník.sice nemá extra pevná zádička,ale tobík se tam v pohodě vyspí,cčera jsem byla u kamarádky,a jak jsme tak chodily po městě tak spal tobiášek 2 a čtvr hodiny,což doma by mi spal maxim.30minut.
jsem ráda že se i tobě líbí jak kočík tak naše miminečko 😀 😀 😀 😀

sklenicka24
22. říj 2009

Mar: a je lehoučký????

marselina
23. říj 2009

jj skleni je lehký,váhu uvádí 6,9kg.krásně si ho i s tobíkem sama naložím při nástupu i výstupu z autobusu

kockomodroocko
23. říj 2009

Ahojte holčiny, hrozně moc děkuji za odpovědi. Budu se teda raději rozhlížet po kočárcích, které tam mají tu internetovou adresu babyworldu. Když depemo dřív ty kočárky neprodávalo a teď je najednou má a ještě je vydává za svůj výrobek, jestli jsem to všechno dobře pochopila, tak je to nějaké divné a od nich teda ten kočár rozhodně nechci. 😠 Ještě jednou díky a mějte se krááásně! 😉

marselina
23. říj 2009

kocko: kukni na stránky gobaby,tam ho mají od babyworld.já ho mám odtamtud

sklenicka24
23. říj 2009

Mar: no tak toje super, to se s tímto nedá srovnat 😀

kockomodroocko
23. říj 2009

Marseli, děkuji Ti moc za tip. Pojedu ho nejspíš omrknout do Ostravy do toho obchůdku, jak tady už někdo dřív psal, mají www stránky kocarek.com. Na fotkách mají právě na podvozku natištěný ten babyworld a máme to asi nejblíž. 😉 A navíc ta cena 7 990,-- je parádní 😉 Tady se jinak nikde neprodává, je to bída. Všude tady okolo jsou jinak strašně drahé kočáry anebo skoro 20kilové potvory s příšernou manipulací. 😒 Takový kočár je pro mě nepředstavitelný, protože bydlíme na vesnici, kde není ani obchod a taky potřebujeme něco do terénu 😉 Hezký den 🙂

sklenicka24
23. říj 2009

Mar: jak dopadlo malý??? už je doma????

leonik
23. říj 2009

kocko: sice pozdě možná, ale my máme taky na kočáru na nálepce babyworld 😉 Máme ho z prodejny, kde je posílají z toho gobaby, jak píše marselina 🙂

marselina
24. říj 2009

skleni:nakonec včera kubíčka pustili domů,moc nechtěli ale krvácení ustálo,noc byla v pohodě,učíme se znou smrkat a odsáváme pouze ty krvevé hleny které on nevysmrká.
řekla bych že je oproti včerejšku tak o 50% lepší.

sklenicka24
24. říj 2009

Mar: no tak to jsem ráda, přijde mi to nějaké komplikované. Nám to vytrhli a hurá s námi domů. Hlavně ať je zase v pořádku. 😵 😵 😵

marselina
25. říj 2009

skleni:dostal do toho malinko rýmu,ale ted už je všechno v pořádku,rýma je pryč a nosánek už taky nepotřebuje žádné smrkání,ve čtvrtek ko a doufám že už huráá do školky,je to mazec ho mít doma,on je tak strašně hyperaktivní a neposlušný,až hrůza

sklenicka24
25. říj 2009

mar: no tak to přijeď k nám a uvidíš, jak je živý Dandula, přidala jsem do alba pár foteček z prochajdy, je tam i kočárek. Dnes jsem byla ráda, že takový mám, když usne, tak je alesoň pěkně schovaný. Už se mu tam dokonce i líbí. Hurááááá

sklenicka24
25. říj 2009

Tak jsem našla novou variantu V-crossu, jukněte na
http://www.kifik.cz/katalog/zbozi/kocarky/kombi...

leonik
25. říj 2009

skleni: tak jsem chtěla kouknout na ten kočár, ale ukazuje to, že zboží neexistuje 😒

leonik
25. říj 2009

aha, tak už jsem ho viděla, v tom levým sloupci 😅

sklenicka24
25. říj 2009

Leo: jj, je tam, nebo když zkusíš dát ten odkaz kočárky, tak je to tam 😉

leonik
25. říj 2009

skleni: ale jsou to jen ty trojkolky, ty naše čtyřkolky jsem tam neviděla. Některý mají hezký barvy 🙂

sklenicka24
26. říj 2009

nn, jsou tam i 4 kolky

marselina
28. říj 2009

ahojky holky,co říkáte na napadení ěch holčiček rotvailerem????

sklenicka24
30. říj 2009

Mar: je to hrůůůůůůůůůůůza

wergina
30. říj 2009

Ahojík, uvažujeme o tomto kočárku, přímo o trojkolce. Chtěla bych se vás optat, jak vám vyhovuje sportovní nástavba, nebo spíše, jestli je zádová opěrka dostatečně dlouhá? Chtěli jsme nejdříve kočárek implast bolder, ale tam je ta sportovní nástavba opravdu malá, myslím, že u v-crossu je delší, nemýlím se? Ještě jsem se chtěla optat jestli nevíte jaký je rozdíl mezi v-crossem a bexou, je to jen o kolečkách? Díky 🙂

sklenicka24
30. říj 2009

Ver: tak to opravdu nevím, jaký je v tom rozdíl. Jj, řekla bych, že ten sporťáček je větší, o proti těm ostatním. My se tam vejdeme v poho i s fusakem, a to máme přes 9 kg a jsme navlečení. 😉

madlina
30. říj 2009

Ahoj holky,mám dotaz.Líbí se mi v-cross s tím předním zdvojeným kolem,je to ten co má Marselina v albíčku.Asi nemám šanci narvat půlroční dítě ve fusaku do hluboký korby,co?