Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

sklenicka24
18. lis 2009

Daj: jj, něco na tom je. Já při nejhorším vytáhntu ten starý 🙂

leonik
19. lis 2009

Ahoj 🙂

majanak: asi vím co myslíš, takže jako ta korba vypadla z celýho toho plastovýho spodku 😒 Teda nezkoumala jsem, jak to tam mají přidělaný 😅 Jak to na tom palstu drží.

dajdda: tak stejně, pokud by měli jen jeden kočár náhradní na zapůjčení a těch reklamací víc, tak by stejně měli ostatní smůlu 😖 My jsme takto byli nedávno měsíc bez kočáru, a jak kdyby to dělali schválně, poslali ho až den před koncem reklamace 😝 😝 Ty golfky na zimu by asi nebyly nejlepším řešením 😒Kdyby bylo aspoň jaro, tak jo, ale nevíš kolik budete mít sněhu 😒

skleni: tak dva kočáry by mně manžel doma nestrpěl 😝 😅Kdyby jsme měli ještě doma starej po Lei, tak na novej bych teda nárok neměla 😅

dajdda
19. lis 2009

leonik:No právě golfky na zimu se mě ntaky moc nezdají 😒

majanak
19. lis 2009

Ahoj leo..jojo to je presne ono . taky prave moc nechapu jak to tam puvodne drzelo, pac (pry) jsou tam "vruty", kery musí jít zase do nejakýho plastu a ne jen tak do toho kovu..jse si celkem jistá že mi z toho nic nevypadlo, tak nevím. Nafotím to a dám si to do alba i pro ostatní.

dajdda, je mi to líto..bez kocárku se to fakt nedá, já bych ho byvala kvuli tomu utrhlemu plastu taky do opravy, ale vim jak to chodi..asi pockam do jara a pokusim se kocarek nakonec prodat (i kdyz jsem si ho puvodne chtela nechat)..

Nemátě tušení kolik si říct?no, jasně závisí to od toho v jakém bude stavu, ale zase na 2.stranu tou dobou ještě bude rok v zaruce..(na co, že?) 😀 🙄

majanak
19. lis 2009

dajdda, jeste dodávám, že obchodník je vždy hlavně obchodník a jakkoli se ti lidí, co ti neco prodávají zdají sympatičtí, vždycky je to hlavně bohužel o tech prachách..prodat, prodat za každou cenu, naslibovat hory doly.

na druhou stranu já si pořád stojím za tím, že za ty prachy ten kočárek ujde.

majanak
19. lis 2009

uh, holky to jsem zase já, prosím poradíte jak pridelat zpet ty bocni pasky od ramenních popruhů? když jsem davala fusak, ve vzteku jsem to oddelala a ted netuším kam to mam prostrčit - vidím jen prostrčku v látce ale jak to tam bylo pridelany.. 😒 😒
snad nektera vytušíte na co se ptám..diky diky moc

andy24
19. lis 2009

Ahojky holky
Skleni kolik stojej kola nevím počítám tak max do 300kč.Dneska jsem přišla na to proč mi kmitá jedno přední kolečko.Máme skřivenej plast nebo co to je uprostřed kola.Tak nevím jestli mi uznaj reklamaci.Tet stím ještě jezdím čekám až mi pošlou nový kolo to co si chci zaplatit a tohle bych reklamovala.A asi to bude takhle pořád dokola. ☹ Dneska jsem mluvila stím pánem kam posíláme sedačku na reklamaci a říkal že se bude snažit mi jí v Polsku vyměnit za novou.No tak to jsem zvědavá.Dneska jsem malou narvala do hlub.korby a je tam jako sardinka.No doufám že na sporták nebudem čekat měsíc. 😉

leonik
19. lis 2009

majanak: no pokud někdo čte tuto diskuzi, tak nevím, jestli ho prodáš 😀 Je tady jedna vada za druhou 😝 Těžko se prodávají ojetý kočáry. Já jsem náš dorjan starej prodala za 1800, a to byl jeden z nejhezčích bazaru. Pak jsem měla Moon, ten byl v super stavu, v záruce, stál nás 10tis. jen sporťák a dostala jsem za něj 2800 😒 Mrkni na MMB, tam ty V- crossy prodávají, ale moc o to lidi nestojí, co se tak průběžně dívám. Jó, to by musel být v super stavu a ještě za pár korun. Ale za tu cenu bych si ho raději nechala 😅 S těma pásama asi neporadím, mám je pořád v kupě, tak jak jsme to koupili, ještě jsem to ani nerozepínala 😅

Jo a přesně, když prodávají, jsou milí, a nevím co, a pak jdeš reklamovat, dívají se na tebe co otravuješ 😝

My vydržíme s kočárem do jara, pak se uvidí, jestli se ještě dvakrát do jara po... tak si ho tam můžou rovnou nechat 😅

apocalypsa
21. lis 2009

zdravím!
Mám asi hodně hloupý dotaz, ale dnes jsem byla s manželem obhlížet kočárky a zaujal nás V-Max od Baby Smile. Ozkoušeli jsme si ho, krásně lehce se ovládá, je lehoučký. Korba se dá použít v obou směrech, sestava má tři nánožníky, sklápěcí boudičky, nafukovací kola, atd. - prostě vše co jsem chtěla 😀
Pak jsme vlezli do druhého obchodu, kde jsem se na něj taky zeptala, ale neměli ho skladem, mluvil o něm jako o V-Max ... rozvedli jsme s prodavačem diskuzi, ukázal mi podobný, ale pořád mi nesedělo, to co říkal. Přišlo mi jako, když mluví o úplně jiném kočáře.
Doma jsem vlezla hned na net a jsem z toho nějaká zmatená. Nevím, jestli skutečně existují dva kočáry s názvem V-Max (používají se různá označení, zřejmě dle použitého podvozku V-Travel, V-Cross) od dvou různých výrobců ... jeden od firmy baby world a druhý od baby smile - přidávám odkazy:
http://www.e-broucek.cz/kocarky/kombinovane/koc...
http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zb...
Hledala jsem diskuze se zkušenostmi s tím V-Maxem od Baby Smile a našla jsem jich spoustu a taky mi přijde, jako když každá mamina mluví o jiném ...
Prosím poraďte.

sklenicka24
22. lis 2009

Apo: no je evident. vidět, že jsou každý jiný, bohužel ten od babysmile vidím poprvé, tak ti asi neporadím

apocalypsa
22. lis 2009

Dnes jsem oba kočárky důkladně "lustrovala" na netu a došla jsem k závěru, že lehký rozdíl je pouze ve vzhledu podvozku (spojovací tyč navíc) a jeho šířce. Jinak velikost korbičky, váha atd. - vše je totožné ... já zase viděla pouze od baby smile, ten od baby world jsem na vlastní oči neviděla a nemohla si ozkoušet.
Prosím, prosím o další zkušenosti s oběma typy kočárků 🙂

andy24
22. lis 2009

Skleni,tak co volala si tomu pánovi ohledně nových kol.Mi jsme sporták poslaly zítra tam budu volat a trošku je otravovat,na kolo čekám taky ☹

sklenicka24
23. lis 2009

Andy: to víš, že ne, vůbec jsem neměla ča ☹ ☹ ☹

andy24
23. lis 2009

Skleni,tet mi pán psal.Do Polska jezdí každej pátek v pondělí mi to pošle.Tak mu napiš email.Adresa je na svět kočárku Ostrava.Pán je strašně hodnej. ☹ Já jenom doufám že až pošle sedačku že ta spona už bude v pořádku 😉

sklenicka24
24. lis 2009

Andy: moc tě prosím sežeň mi tu adresu, nechce sem i to hledat. Moc děkuji

andy24
24. lis 2009

Skleni- email je crystalposter@seznam.cz.pán odepisuje po 17h.

sklenicka24
24. lis 2009

Jůůůůůůůůůů, jsi zlatá, moc moc děkujiiiiii 🤐

sklenicka24
24. lis 2009

Tak jsem tam písla, jsem zvědavá, kdy odepíše a co.

Máš hezkou fotečku 😵

andy24
25. lis 2009

Ahojky
skleni pak písni co ti odpověděl.Já jsem s pánem 2 krát mluvila a pán je hodnej 😵 .Zdá se mi že je cizinec,možná bude dokonce polák.Mi jezdíme tet v hlub.korbě do polo.golfáče co mám po starší holce se mi jí moc dávat nechce.V hlu.korbě je jako sardinka ,doufám že ten sporták opravdu do 30.11 dorazí a už to bude v pohodě. 😉

sklenicka24
25. lis 2009

Andy: budu držet pěstičky. Já bych ho tam nenarvala ani omylem.

Pán mi odepsal, ale vyjdou draho. Zkusila jsem napsat té paní, co ho máme my a u nih je to téměř o 400,- levnější

andy24
25. lis 2009

Skleni a kolik ti napsal že by stálo 1 kolo.

sklenicka24
25. lis 2009

On mi napsal, že celá sada by byla i s poštou za 1.000-

andy24
25. lis 2009

Já jsem se ho ani neptala kolik kolo bude stát,prostě jsem si jedno obědnala.Pak ti písnu kolik jsem za něj platila.A pak hned to naše zase pošlu na reklamaci.A ti jsi chtěla jenom 2 kola nebo i ti větší.Poštovní je tak 100kč.tak to by jedno stálo 450kč.

sklenicka24
25. lis 2009

Myslím, že je to za všechny čtyři. Ale psala jsem mu, že pouze ty přední, tak nevím.

andy24
25. lis 2009

Skleni já ti pak písnu kolik mě to stálo.
Terezce rostou zuby tak dneska a včera to stálo za to,pořád bulí.Tet jdu se starší dělat ukol tak to bude zábava,manžel je ještě v práci.Tak malá se asi uřve v postýlce ☹

sklenicka24
25. lis 2009

Andy: to je beruška, tak ať máte brzy klid. Nám leze 4 a také nic moc. A co gelík, zkoušela jsi nějaký??? nám celkem pomáhá, al euž diošel.

andy24
25. lis 2009

Sleni a jaký gel používáte.Zítra musím něco koupit.

sklenicka24
26. lis 2009

Andy: Calgel

sklenicka24
29. lis 2009

Andy: tak jak jsi dopadla?? a co ty zoubky???

martinas.
30. lis 2009

http://www.tipstore.cz/?Page=30&show_detail=649
Ahoj, chtěla bych si koupit kočárek v-cross.Nemáte některá tuto kombinaci? Nejsou na ní ty bílé proužky moc výrazné?
Bohužel se nemůžu rozhodnou pro žádnou jnou barevnou kombinaci, tak musím jít do černé.
A nevíte náhodou jaký je rozdíl mezi výrobci Baby world a Baby smile?