Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

sklenicka24
17. pro 2009

Jo taaak, no vypadá to, že asi jo 😉 🙂

Jakou sis vybrala barvičku??

martinas.
17. pro 2009

Mám celý černý a vypadá úžasně, a ta boudička na sporťáku je krasně zapravená a nic tam neplandá, jak tu holky popisovaly

sklenicka24
18. pro 2009

Jůů, tak to máš štěstí, hlavně, abys byla spokojená 🙂

marselina
18. pro 2009

už asi soudruzi zjistili kde udělali chybu,tak to napravili 😀 😀 😀 😀
u golfek mám tu boudičku taky suprově vyřešenou,látka mi tam nikde neplandá,je krásně tvrdá a přidělaná suchým zipem

sklenicka24
18. pro 2009

Mar 😀 😀 😀 😀

marselina
18. pro 2009

😎

sklenicka24
18. pro 2009

No tak to jste mě teď rozhodili. J8 s tím kočárem počítala, sakra sakra.... musím ho n ěkde vidět, abyh si ho ošahala 😀

sklenicka24
22. pro 2009

Holky dnes jsem byla po dlouhé době s kočárem spokojená. Pak dám fotečky.

Vychytala jsem ten hadr, pěkně jsem ho podložila a vypadá o moc lépe. Také jsem zarazila ten kšil dovnitř, jako to má Leo a klidně sjem mohla Vojtulovi dát střechu pěkně nahoru. A také, když ten kšilt vrazíte dovnitř, tak se ta bouda pěkně vyšponuje. Je to fakt o moc lepší.

leonik
22. pro 2009

ahoj skleni: tak to jsme dvě 😀 Dneska jsem odepla ten šílenej hadr, co visí na boudě, a vypadá ten sporťák mnohem líp 😅 Tak jak jsem to dneska oddělala, tak jsem pořád chodila kolem kočáru a dívala se jak to najednou o hodně líp vypadá 😀 😀 😀 Zítra nafotím a taky hodím do alba 🙂 Jinak ten kšilt nedávám vůbec, páč na Vojty nevidím, dávám ho pokud je velkej vítr 🙂 Těším se na fotky 😉

Jo a víte že ta boudička jde naklopit hodně dopředu?Já to zjistila teprve nedávno 😀 Pokud je vichorec, nebo sněží, tak je to paráda 🙂

sklenicka24
22. pro 2009

Leo: jj, to už jsem také jednou zkusila, jsem myslela, že jsem to zničila, ale ono to jde v pohodě. To jsou najednou vychytávky, když už děti začínají odrůstat což???

sklenicka24
22. pro 2009

Ty jo, ty fotky jsou děsné, zítra udělám nové. Moc se mi to nepovedlo 😒

leonik
22. pro 2009

skleni: já jsem to zjistila náhodou 😀 Chtěla jsem pořádně vypnout boudu a jak jsem za to víc zabrala, posunulo se to hodně dopředu 😅 Ještě s ním budem nakonec spokojení 😀 😀 😀 Až na tu látku v tý boudě mě teda deptá pořád 😝 Jak to musím zastrkovat 😝 Fotky dodáš ještě dneska?

leonik
22. pro 2009

jé, tak jsme psaly zároveň 😀 Tak počkám na zítra 😉

sklenicka24
22. pro 2009

Leo: zítra to vyfotím znovu, pěkně venku. Teď už mažu. Jdeme zkouknout filmík. Dobrou noc

leonik
22. pro 2009

skleni: jo, já jdu na gotta 😅 Dobrou 😉

sklenicka24
22. pro 2009

Tak to by mi neprošlo. 😉 🙂

sklenicka24
23. pro 2009

Hážu fotečky do alba, tak jukněte. 🙂

VŠEM KRÁSNÉ A VESELÉ VÁNOCE 😵 😵 😵 😵

marselina
24. pro 2009

holky tak tu hadru vozím odeplou taky a kdyby chtěl náhodou tobík spát tak ji vozím v tašce na kočíku.že to jde přetáhnout vím a dokonce zua tu tyčku mám zaháklý fusak aby mi nesjížděl.s tou stříškou jste mě ale překvapily,je to fakt super ji zastrčit,hned to vypadá líp.
jinak vám všem přejeme krásné a pohodové vánoce,bohatého ježíška vám ale hlavně těm našim pokladům. 😀

sklenicka24
26. pro 2009

Ahojky, tak jak jste si to užili?? co kočárkY, zatím drží????

leonik
26. pro 2009

ahojky skleni: jak jsme si to užili jsem psala vedle 😀 Kočár nám začal dost vrzat, proháněli jsme se s ním po lese 😀 No a fotky nový úpravy samozřejmě ještě nemám, páč jsem si vždycky zapomněla vzít foťák ven. Takže zítra nafotím 😉 Jinak jsem se koukala k tobě do albíčka a ta úprava co jsi provedla na boudě vypadá skoro stejně jak ta naše po odepnutí toho hadru z boudy 😉

sklenicka24
27. pro 2009

Leo: no tak šup šup a koukej fotit 😉 🙂

leonik
27. pro 2009

skleni: za chvíli jdem ven, tak si už jdu chystat foťák, ať ho zas nenechám doma 😝 😀

sklenicka24
27. pro 2009

Hurááááááááááááááááá 😉

leonik
27. pro 2009

skleni: tak to tam mám, tak mrkni 🙂

sklenicka24
27. pro 2009

Leo: děkuji, je o super, fakt to vypadá o moc lépe. Hele a docela m+ě překvapilo, jak tu část, jak je tam to okénkko máš přetažené přes jedno to železo v boudě, mě to tam vůbec nejde, jako by byla malá

leonik
27. pro 2009

skleni: tak teď nevím co myslíš 😲 😅 Jestli to chápu dobře, ten vršek boudy? Ten mám přes dvě ty železa 😅 Jedno je v tom kraji, jak je kšilt, druhý je o kus dál

sklenicka24
27. pro 2009

Jj, přesně tak

qipik
3. led 2010

ahoj,taky Vám podvozek tak vrže? a nebrzdí mi jedno kolečko...asi zas reklamaca :/ 😠

dajdda
3. led 2010

Ahoj,ano vrže,celej se kýve,ze strany na stranu a máme prásklý rám,hrůza.Teď jsme koupily nový sporťák,tak půjde v-cross na reklamaci.

leonik
3. led 2010

ahoj, nám taky vrzal, ale u nás to bylo kolečkama. Manžel je namazal a dobrý 🙂

dajdda: co jste koupili za sporťák?Já se taky pořád poohlížím po nějakým, ale hodně prostorným 🙂