Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

leonik
9. bře 2010

teď se mně to odeslalo dřív, než jsem chtěla 😝

lenkadv: a to dost 😠 když zas přehodím korbu po směru, tak mně zas kmitá jedno kolo 😝 Co jsi pořídila za sporťáček, a za kolik jsi ten v-cross prodala, jestli se můžu zeptat?

marselina
9. bře 2010

jo tak sporták mi táhne do leva,pořád jsem to sváděla a svádím na blbě nafouklá kolečka.zajímavý ale je,že když na podvozku nemám žádnou korbu tak to podvozek nedělá,teda aspon nám a na základě tohoto nám nebyla kdysi dávno reklamace uznaná 😉 tak už to ted neřeším,ale fakt je že když je sportovní korba obrácená a máme k dispozici pouze jednu ruku,tak potom dost bolí

petulik.zlin
9. bře 2010

verisek: děkuju moc za názory, sedačka maxi cosi bude určitě lepším řešením, ale jde mi taky o to, aby se tato sedačka dala nasadit na podvozek V-travel. Jde to nějakým způsobem?

leonik
10. bře 2010

ahojky, tak jsme dneska odvezli kočár na třetí reklamaci 😝 Bylo nám řečeno, že jestli máme ložisko na kole v háji, tak to neuznají jako reklamaci, ale že je to běžný opotřebení kočáru 😠 Takže krom kola, nám snad dají do kupy tu věčně padající boudu a ten prodřenej košík 😒 Ještě jsme tam nechali napsat že nám kočár táhne k jedný straně. Tak jsem zvědavá, jak se k tomu vyjádří 😒

marselina
11. bře 2010

leonik:uvidíš že tím že kočík táhne na jednu stranu to dají za vinu špatně nafouklá kola,ale nikdo ti je od nich nenafoukne tak jak mají být,vrátí tit o nafouklý tak jak jim to tam dáš,tak to udělali nám.
nám táhne taky na jednu stranu a to jsem včera poctivě dohuštovala.satomtný podvozek nám ale jede rovně,tak že by byl křivý sporták i hluboká korba?? 😉

lenka.dv
11. bře 2010

Leonik, koupila jsem sporťák Graco Trekko a jsem fakt spokojená, na to, že jsem byla dřív proti trojkolkám 🙂 Možná má teda pár maličkostí, co mě trošku vadí, ale není to nic hrozného. V cross jsem prodala za 5tis.

leonik
11. bře 2010

marsel: no uvidíme, co nám napíšou k tomu táhnutí na stranu 😝 paní v obchodě tam napsala, že nám to dělá i po správně dohuštěných kolech 😖

lenkadv: to graco vypadá taky zajímavě, tak hlavně aby spokojenost vydržela 🙂ten v-cross jsi prodala ještě za dobrý peníze, hlavně že jsi se ho zbavila 🙂

marselina
11. bře 2010

a já mám už taky vadu na kole,ale asi moje chyba.ten plášt mám jakýsi neforemný,nevypadá jako kolo ale ovál 😀 tož nám to krásně houpe do strany,ale to bude mnou,jak jsem hustila a hustila.sakra.

kaatulkaa
23. bře 2010

Ahojky!
Holky chtěla jsem se k tomuhle kočárku zeptat na pár věcí(možná to bude někde na předešlých stránkách, ale je toho na čtení moc).
1. Jde hluboká korba, sportovní i autosedačka posadit po a proti směru jízdy?
2. Má hluboká korba větrání na boudičce?
3. Jde kočárek alespoň trochu "houpat"?

A to je asi vše 🙂

eloana
24. bře 2010

ahoj holky -koukam s koleckama je ted problem asi vsude. Kdyz se na to podiva odbornik -rekne ,ze to je blbost, jak jsou ty kolecka delana. Nejlepsi jsou klasicka dratena kolecka -jenze to uz moc kocarku nema

staninka77
24. bře 2010

Ahojky.
Kaatulu-Tak za prvé se dá obrátit a jedeš i po směru.
Hluboká bouda nemá žádné větrání ale jen sporták to má to větrání.
A za třetí jde to jen maličko houpat ale podle mého to nepotřebuješ. 😉

davihomama
24. bře 2010

Dobrý den přeji... potřebuji nutně poradit ... jeslti má někdo zkušenost s kočárkem V-Cross 912 je to ta tříkolka... prosímmmm... děkuji moc

majanak
25. bře 2010

Ahoj, dlouho jsem nepsala holky..jak se máte?
Já ted dloouho s véčkem nejela. mám další 2 kočárky (blázen) a hlavně jsem ted nosila v krosně. Ale dnes jsem dala V do pucu, otočila po smeru jízdy, napolohovala do úplného sedu, přidělala tu tyčku držící. Naložila děcko (připnula jsem ho 3 bodakem, ty dolní dva jsem už dřív v nějakým amoku vydělala - a nevím jak zandat zpět) A naprostý LUXUS pohoda, krásně se mi jelo, kočárek i pěkně vypadá, prostě nemám problém. Teda kolečka by potřebovala zlehka přifouknout. Takže já s ním neměla nic špatně (až na tu vyrvanou boudu, už jsem o tom asi mluvila, ale to jsem si udělala sama tím že su totální nervák).
V zámě sloužula taky dobře, akorát emitexovej fusak fakt nebyla dobrá volba 😠 vůbec tam neseděl..

leonik
25. bře 2010

majanak: no nám došel kočár před dvěma dny z třetí, a uznaný reklamačky 😝Spravili nám ložisko na kole, padací boudu a dokonce nám vyměnili za novej nákupní koš 🙂 museli jsme si koupit kvůli tomu golfáč, abysme měli s čím jezdit. Takže jak jsem byla zvyklá teď jezdit s těma třesoucíma golfkama, tak jak došel sporťák, malýho jsem tam hned posadila a jeli jsme ho projet 😅 Je to velkej rozdíl, taková loď 😀 Používáme ho teďka akorát v poledne na spaní 🙂 Ty ses teda rozjela s těma kočárama 😀

majanak
25. bře 2010

no leo, ty dva další jsou po kamaradkach - jeden takovy sportacek a ten další je uplny golfac - bez strisky ..takže třea na zimu to nebylo..
asi jde fakt o kus..i když bych teda řekla že ty zmetky převažují, páč mi přijde že jen já a marselina jsme nemely vážnější trable..

aaalenkaaa
6. dub 2010

Ahoj,

ač jsem pročetla vaši diskuzi, nakonec jsme tento kočárek pořídili...V-travel
Jeli jsme do Opatpvic pro firkon verano, chtěla jsem ho, že jsem na netu vyčetla že má největší hlubokou korbu, ale paní prodavačka mě vyvedla z omylu a ukázala mi že jsou s V-crossem rozměry stejné!Porovnávala tu vložku na ležení v korbě.
No a manžel mě přehlasoval, ten firkon se mu moc nelíbíl a navíc má složitější skládání, pro samotnou ženskou s dítětem dost náročné.
takže máme V-travel,hned nás tam okouzlila konkrétní barevná kombinace, kterou jsme si vybrali, nemuseli jsme si nechávat šít potah dle našeho přání - když nám paní dala ten stoh vzorníků látek, tak mi bylo jasný, že z tý hromady to asi nevyberu🙂

Máte někdo V-cross z Opatovic? Líbí se mi, že všechny opravy i reklamace vyřizují na místě do 60 minut!!! Což po této diskuzi kde hodně reklamujete rozhodlo koupit ho tady, a ne o něco levněji na netu - posílat pak na reklamace kočárek poštou nebo PPL není moc praktické. Takhle si tam zajedem a za hodinu odjedem prý s opraveným.

Kdy jste přecházeli z hlubokého do sporťáku? Tak cca v 6 měsících? Mimčo bude srpnové, tak to asi celou zimu ve fusaku v hluboké neodjezdíme, co?

marselina
6. dub 2010

aaalenkaaa:my jsme vydrželi v hluboké korbě cca do 8měsíce,záleží jak je dítko velké.

leonik
6. dub 2010

aaalenkaaa: malej byl v hluboký korbě do 5,5 měsíce. S těma reklamacema to je dobrý, pokud by vám to tak rychle spravili. Ale přeju, ať vás radši žádná reklamace nepotká 😉 Nám první reklamaci vyřídili během 14 dní, ale ty další dvě už ne, na kočár jsme čekali pokaždý skoro měsíc 😖 máme ho taky z kamennýho obchodu, ale posílali ho vždycky na opravu úplně jinam 😖

lenkabu
6. dub 2010

Já nemám v-cross,jen reaguju na zmínku o Opatovicích.......měla jsem od nich kočár a reklamace do 60 min nevyřizují, horko těžko jsme si vyargumentovali náhradní kočár,původní měl být hotový do týdne,byl z toho měsíc,podávali pořád špatné informace............tam bych si už kočár nevzala 😉

aaalenkaaa
7. dub 2010

lenkabu.... 😒 tos mě nepotěšila, máme to i v záručáku napsané, že po předchozí tel. domluvě je to do 60 minut, že mají s výrobcem vyjednáno, že nemusí posílat jemu ale opravují u nich

lenkabu
7. dub 2010

naši opravu posílali,ještě výrobnce nějak popletl kočáry...................bylo to v r. 2008 třeba se polepšili,ale pochybuju 😕

majanak
17. dub 2010

hola holky, žijete? jezdíte? nebo už jste kočáry pustily do škarpy? Já jsem teda čím dál spokojenější (zvlášt po dnešku co jsem si zajezdila s prakticky totožnám maxi-cosi 😕 ) jen ted pohledat vložku do autosedačky. 😀 😒 zabalím ho a předám dál, nebo si ho dám do sklepa a počká na další mimi (asi tak 100 let 😝 ).
máte se?

marselina
19. dub 2010

tak já jsem už kočárek před 14dny prodala a teď se vozíme v golfáčku.Sklenička už kočík taky prodala. 😎

katuska85
19. dub 2010

Ahoj všem 🙂 dlouho jsem tu nebyla jak se tu máte? MARSELINA:to je tan sporták vážne tak spatnej?? 😕 už jsem byla pro v-cross nabeton rozhodnutá ale ted začínám zas váhat když to tu čtu ☹

leonik
19. dub 2010

ahoj holky 🙂 koukám, že se jedna za druhou kočárku zbavujete 😕 My ho zatím ještě pořád máme, malej v něm přes den spí na balkoně 😅 Jinak jezdíme s golfáčem. Ještě si ho budem muset chvíli nechat, na letošní zimu, páč s golfáčem bysme ve sněhu neprojeli 😒 A s chozením to u nás taky není zatím žádná sláva 😝 😅

marselina
20. dub 2010

katuska:já jsem s kočárkem byla spokojená,ale prodali jsme ho dokud je ještě v záruce pak se už kočárky špatně prodávájí.v zimě bych už tobíka do sportáku s fusakem nenarvala,tak nač ho zbytečně schovávat.

eatygrenee
20. dub 2010

ahoj, já si chtěla tento kočárek také koupit a ve dvou obchodech nám ho prodavačka nedoporučila. Jedná se udajně o nejvíce poruchový kočárek na trhu, mají an něj nejvíce reklamací a nejvíce na podvozek !!

mirka755
20. dub 2010

ahojky
když jsem loni vybírala kočárek, měla jsem favority V-travel a co máme Tako X-jumper. V obchodě se dušovali, že Tako je na prd, že V-crossy jsou nejlepší. Nemají žádné reklamace atd. Když to tady čtu, tak jsem ráda že jsem je neposlechla

kubinkov
20. dub 2010

S tím počtem reklamací to proti jiným značkám asi nebude takový rozdíl, protože těch V-cross ( a spol.) jsou fakt všude zástupy. Nevím čím si to zasloužil zrovna tenhle kočár, ale asi oslňuje cenou a barvami.

cervenec
3. kvě 2010

Holky než jste prodaly kočárky 😀 jakou jste měly pláštěnku na sporták?nějakou univerzální?díky 😉 jinak my jsme stále v hluboké,už 2 x jsem zkoušela sporták a tak se mi nelíbí - říkám mu žirafičí krabice 😝 ,že snad malou budu vozit v hluboké furt 😀