Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

marselina
4. kvě 2009

taky bych tolik peněz nedala.vždy jsem toužila po trojkolce a tahle mimo firkon který jsem nechtěla byl nejlevnější.v polsku mají moc trojkolek,hodně ten firkon a pak ještě nějaké jiné,naši jezdí často do polského těšína tak se mi tam na ně dívali,můj favorit byl ale tento,přesto že je to polský výrobek ho nikde nesehnali

sorini2
4. kvě 2009

jo, já jsem na tom stejně taky jsem vždy chtěla trojkolku, už jenom proto že se sní lépe zatáčí než s klasickým kočárkem, které byli tak před 5 lety. My jsme s bohumína tak do těšína to máme kousek a ještě blíž to mám do chalupek a dál.( jsme hraniční město) Koukala jsem v Zablekově(nevím jak se to píše) a pěšo z bytu 30 minut sice moc velký výběr nebyl ale,docela pěkné jeden mi tam padl do oka a nebyl drahý(7000 hluboká korba, sporťák, nánožník, kabela,pláštěnka, autosedačka, dva roky záruka) ale nemůžu říct jaká to byla značka. kamarádka byla tuším v Rybniku(ještě za tím zabielkově) a tam pry jsou super kočárky, tak se tam asi vypravíme a kuknem. Manžel to vzdal už teť, že by na to neměl žaludek, zná mě a já sebe taky, tak se nabídla kamarádka co kdysi dělala v obchodě pro mimiska tak alespoň poradí, ale stejně to bude se mnou na flašku, jsem strašně nerozhodná ☹ prý dostanu doma 10000 a ani o korunu více. tak se aji těším, říkali jsme že pojedeme o prázdninách, tak jsem zvědavá.
Přeji pěkný večer všem 🙂

marselina
5. kvě 2009

tak to jsou super ceny za těch 7000kč se vším všudy.to můžeš nakoupit potom ještě věcičky miminku.
nejvíc se mi líbí na tom polsku že i když koupíš kočárek 2měsíce nebo i dýl před porodem,záruka se ti počítá až dnem narození miminka,tak mi to tam řekla ta paní.
taky bývám nerozhodná,ale i přesto že v obchůdku kde jsme byli pro v cross měli moře kočárků,stejně jsem vzala ten pro který jsem původně jela 🙂

sorini2
5. kvě 2009

tak to jsem a ni nevěděla od kdy to počítají, skvělé info, jinak se mi i docela líbí tady ten http://www.batolatko.cz/FIRKON-VECTOR-3-AIR-ATR..., tak uvidíme. 🙂 i ta cena je přijatelná, ale za měsíc najdu jiný a tady ten nebude aktuální, takže nemůžu teťka na sto péro říct tady ten budu mít nebo chci tady ten.

marselina
5. kvě 2009

jo přesně tyhle v polsku mají,mamka mi nafotila hned ten první a pak ten oranžový.my jsme ale hodně vysocí manža má 191cm a já 173 takže nepřipadal v uvahu protože by na nás byl hodně nízký,nechci se u miminka a kočárku hrbit,už tak chodím v předklonu 🙂

sorini2
5. kvě 2009

To docela chápu, My jsme s manželem stejně vysocí,(172cm- 174cm manžel) a ta výška neodpovídala jen manželovi nebo i Vám nebo tobě? 🙂

marselina
5. kvě 2009

i na mě se mi zdál kočárek hodně nizoučký,uvidíš až ho vyzkoušíš

sorini2
5. kvě 2009

jj, uvidíme snad ho budou mít v polsku, do kladna určitě nepojedu 🙂 a v Ostarvě co je prodejna tak mi napsali že mi ho objednají ale pouze závazně a to se zálohou, to se na to můžu vybodnout., Zajíce v pytli kupovat nebudu.

marselina
8. kvě 2009

pak písni jak sis vybrala 🙂

sorini2
10. kvě 2009

určitě, ale to bude ještě trvat!!! 🙂 🙂 🙂

bazantik
14. kvě 2009

Ahoj holky, taky teď zrovna vybíráme kočárek a líbí se mi V Cross, má prostornou hlubokou korbu. Nevím, proč teď všechny kočárky dělají s tak malými korbičkami. Ale proč jsem píšu, ve vašich příspěvcích píšete, že V Cross má dobré odpružení, když jsem se na něj dívala v obchodě zdál se mi docela tvrdý, když jsem se ptala, zda jde odpružení nějak nastavovat (tvrdost) tak mi bilo řečeno že nedá. Tak se ptám, jak to tedy je, dá se tvrdost odpružení nastavit nebo nedá a dá se s kočárkem trochu houpat? U nás jsou ve měste hodně dlažební kostky (žádné rovné chodníky) a také chceme vyrážet do přírody, lesní cesty a tak. Tak nechci, aby mimčo bylo nějak vyhrkané. 😉 Moc díky za odpověď.

marselina
14. kvě 2009

bazantik:mám v crosku a regulovat trošku houpání jde,jsou tam takový kolečka a když je pootočíš houpe mín neo víc.já houpu hooodně často 😀 😀

leonik
14. kvě 2009

marselina: vozíš ještě malého v hluboké korbě, nebo už ve sporťáku? Náš malý má 4 měsíce a přijde mně že už je tam hodně natěsno, jak na výšku tak na šířku 😀 Nemůže se ani pořádně protáhnout, jak je tam stísněnej. Na sporťák se mně to zdá ještě dost brzo 😒

marselina
14. kvě 2009

leonk tobík má 5,5měsíce a pořád vozím v hluboké korbě,místo tam ještě má na šířku ale víc než na dýlku.nEŽ VYTÁHNEME SPORTÁK POTRVÁ TAK 2MĚSÍCE.VČERA jsem teprve i vyndavala se sedačky novoroz.vložku,pořád se mi do toho nechtělo a zatím mu tam nezavazela i přes jeho 7,5kg a 68cm 😀

leonik
15. kvě 2009

marselina: tak to mně tam malej tak dlouho nevydrží 😖 Máš vyndaný ten látkový potah v té hluboké korbě, nebo to se nevyndává 😕

luca30
25. kvě 2009

Ahoj holky,

je tu některá z Vás, která má v cross čtyřkolku na 4 naf. kolech ?? myslím, že je to v max nebo v travel..jak jste s ním spokojení???

marselina
25. kvě 2009

leonik:já tam ten látkový potah mám 🙂

leonik
25. kvě 2009

luca30: já mám čtyřkolku V- cross travel. Malej je ještě v hluboké korbě, ale už má 70 cm a skoro 9kg a korbička jen 76, takže je tam už dost natěsno. Zkoušeli jsme ho dát do sporťáku. Je hrozně úzký! Malej je tam natěsnanej teda hrozně. Tak uvidíme jestli se mu tam bude líbit. Doufám že nebudem muset kupovat větší kočár. Jinak jezdí se s ním hezky, akorát ještě ten košík drhne o přední kola a to tam vozím jen pláštěnku.

marselina: my jsme ho vytáhli, dalo to trochu práce, ale zdá se že se ta korba trošku zvětšila 🙂

sarka171
25. kvě 2009

Ahoj, taky přemýšlíme o kočárku v-cross. Jaké máte zkušenosti s jízdou v terénu (polní a lesní cesty a tak)? Moc se nám líbí, ale v obchodech nás odrazují od tohoto typu koleček do přírody. Díky

marselina
25. kvě 2009

luca teda vaše miminko je cvalda,my v půlce šestého měsíce máme 7600g 😀 až mu bude těsnej tak aspon vím že mám vytahnout potah 😉
sarka:jezdíme k manžovým rodičům na hory,mám ted trojkolku ale díky nafukovacím kolm se tam jedí suprov a to je tam hoodně kamenitý terén a samé kopce 🙂 ,u mě s kočíkem zatím spokjenost.košík nám drhne o přední klečka jenom když tam vozím něco těžšího,např.pití v pet lahvích.

leonik
25. kvě 2009

sarka taky s ním občas jezdíme v horším terénu, přední kolečka se dají zaaretovat. Ale pokud budete jezdit často po nerovném terénu, tak bych si spíš pořídila kočár s pevnými koly 🙂 Tenhle kočár je spíš tak do města, ty přední kolečka přece jen nejsou tak velká aby projely všude.

luca30
25. kvě 2009

marselina...on spíš než cvalda je dlouhý...my teda sice má teď nějakých sedm kilo v pátém měsíci, ale znám i takové co měli i víc...třeba ve 4 měsících 7,7 kilo takže těžko říct.. 😀 😀

marselina
25. kvě 2009

luca:promin o tom cvalíčkovi to mělo být leonik,jejich drobeček má ve 4,5měsících 9kg 😀 😀

marselina
25. kvě 2009

náš první synek byl taky cvalda,to co měl ve 4měsících nemá náš tobiášek v pulce 6. 🙂 🙂 fakt ale je že kubíček nebyl kojený od 6týdne,tobiášek je zatím kojený pořád 😉

leonik
25. kvě 2009

marselina tak náš malý je jenom kojený, od narození 😀 Nevím z čeho to nabral 😕 😀

marselina
26. kvě 2009

leonik:bud ráda že mu tak chutná 🙂

mulisacek
26. kvě 2009

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat jestli nevíte kde se dá sehnat v cross nebo v travel v ústí nad Labem nebo v okolí taky se my moc líbí a chtěla bych ho omrknout

zuzinek
27. kvě 2009

Ahoj maminy, přidám sem svou praktickou zkušenost se čtyřkolkou. Tento kočárek jsme kupovali vloni v červenci, když malé byly 4 měsíce a potřebovali jsme skladnější kočárek do auta. S hlubokou korbičkou problém nebyl, jenom mi chybělo odvětrávání boudičky, jak to má sporťák. Proti sluníčku jsme koupili slunečník a slouží doteď.
Se sporťákem jsme začali jezdit v říjnu, když se ochladilo a do hluboké se mi nevešel fusak, v pohodě si tam Andrejka hověla, ale jelikož jsme jezdili proti směru, byl hůř ovladatelný. Jakmile už seděla, nevešel se nám tam už ani ten fusak, tak jsme přes zimu dávali teplou deku.
Řekla bych, že odpružení je dostačující, zpočátku se zdá tvrdší, ale ono to časem povolí. Teď jezdíme po směru, aby měla prdelka výhled a zvládáme veškerý terén. Měla bych pouze vítku k dostupnosti košíku, fakt se tam nedostanu a když, tak mám ruce odřený 😒
Doufám, že kočárek vydrží i na druhé dítko, hlavne hluboká korbička. Teď se poohlížíme po skladnějším a lehčím sporťáčku/golfkách.... Jelikož bydlíme na vesnici, tak ho skládáme do auta docela často a mě už to fakt nebaví 😅
Myslím, že žádný kočárek není dokonalý, i přes ty nějaké nedostatky bych rozhodně neměnila 🙂
Asi už tu bylo apsáno vše, ale případné dotazy ráda zodpovím 😀

zuzinek
27. kvě 2009

A ještě bych dodala, že teď mají v Opatovicích i samotný sporťák za 3900!!! 🙂

sorini2
28. kvě 2009

marselina: tak jsem na konec koupili X-lander zelenočerný, trojkolku. ale měla jsem vybrán herqules, ale je s nima problém je to kolekce 2008 a už neseženeš nikde nánožník, a hl.korbu v té barvě co jsme chtěli, tak jsme od toho upustili. ale jsem spokojena. je docela lehký a do výtahu nám taky bez problému vleze, teť jsme ho zaparkovali u babči na barák. Už jen ten obsah 🙂