Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

slecna.ala
10. dub 2009

Gabik76: Děkuji za typ, dneska jsem se tam byla podívat a měli tam i ten Verano. Celkem se mi líbil, akorát oproti V-crossu mi nepřišla ta konstrukce tak stabilní. Ale jak píše veverka, zase Firkon má jiné vychytávky. Tak teď už se jen mezi nimi rozhodnout.Ještě jsme se byla dívat na DorJan Danny Sport a taky nevypadá špatně, akorát už se mi ta konstrukce zdála hodně masivní, ale dá se. Josu to stejné konstrukce jen rozhodují detaily. Tak ať všechny dobře vybereme a hlavně ať jsme spokojené.

sunnye
10. dub 2009

slecna.ala: máš recht 😉

veverka83
11. dub 2009

Gipik se neozývá, takže je možné, že už to má za sebou, co? 😎

Holky přeju vám kráááásné velikonoce!!!!

qipik
13. dub 2009

ne ne ještě nemám! 😒 ale ve středu už pujdu do nemocnice...mimi se v bříšku líbí 😀

veverka83
13. dub 2009

Jéé já už vážně myslela, že máš splněno 😀 to musí být šílené, to čekání, že?Já bych teda byla šíleně nervozní

marselina
14. dub 2009

veverka:tak jsem se konečně kukla na ty kola,musí být nafouknuty maximálně do 0,7ATM.

veverka83
14. dub 2009

marsi jsi zlatíčko, tak snad to zvládnem 😎

qipik
16. dub 2009

ahoj,tak zas nic,ale pokud do pondělí nevyleleze na svět,tak budou vyvolavat ☹ ...pořad se nic neděje.....je to horší než těch celých 9 měsíců..čekat a čekat 😖 .... 🙄 tak pak dam vědět.. ahoj

veverka83
16. dub 2009

Je, tak moc držím palečky, at všechno dobře dopadne 😉 😉

sunnye
17. dub 2009

ahoj holky, tak jsem byla zase včera kvůli kočárkům. Hlavně teda kvůli V-crossu a Veranu. Tak v obchodě, kde mají hlavně V-cross mi pán tvrdil, že Firkony jsou poruchové a ukazoval, kde přesně se v konstrukci lámou. V obchodě, kde prodávají hlavně Firkony, paní říkala, že V-cross už jen doprodávají, protože jsou poruchové. Tak a teď si vyberte. Každopádně Verano to kritizované místo v konstrukci nemá, podvozek je dělaný už jinak než ty starší modely. Jsem z toho stejně ale pěkně zmatená. ☹

veverka83
17. dub 2009

Ahojky, to máš těžko, to víš, že ti budou doporučovat to, co mají v obchodě, přece tě nepošlou ke konkurenci.Podle mně na každém kočárku najdeš nějakou chybu. 😉 😉

gabik76
17. dub 2009

sunny souhlasím s veverkou,každý si chválí to své 😉 dej na první dojem,sama poznáš se kterým se ti manipuluje líp,který ti líp vyhovuje...já zkoušela oba a hlasuji pro verano...ale sto lidí sto chutí,znáš to...

sunnye
17. dub 2009

no právě. Podělat se ti může něco i na kočárku za 30tis. Já jsem rozhodnutá pro Verano, chci ho co nejdřív koupit, abych už nad tím nemusela přemýšlet. Ve Dvoře Králové ho mají do konce dubna za 6990Kč, tak tam zajedeme.
Gabi, tobě se to už taky blíží co? Ještě zvládáš normální "provoz"? 🙂

gabik76
17. dub 2009

Sunny to je nejlepší řešení,koupit a pak už ti to nebude vrtat hlavou...my koupili a já hned šla mazat těch milion odkazů a diskuzí na téma kočárek 😀 a je mi fajn 😀 Jinak já už moc nezvládám nic 😅 den ode dne je to horší a modlím se at už to konečně přijde 😉 jsem jak slon v porcelánu 😖 Jinak dobrá cena za ten kočík 🙂 A jakou barvu bereš?

sunnye
17. dub 2009

S barvou je to právě problém. Výběr moc není. Asi nakonec světle zelinkavý, nebo černo-oranžový. Líbí se mi i oranžovo-béžový, ale mám strach,že se bude hodně špinit. Uvidím, až jak budou vypadat "naživo", internet hodně zkresluje.

gabik76
17. dub 2009

těch barev postupně přibývá,v polsku měli i barvy které jsem na netu neviděla...mi se moc líbil ten tmavě růžový s černou,nebo zeleno černý,tak potom pisni,jak jste vybrali,třeba i do ip,kdybych tady na tu diskuzi už zapoměla 😉

cervenec
21. dub 2009

Ahoj holky, nevíte,kde bych mohla v-cross okouknout v okolí Brna, Břeclavi?Děkuju.Hezký den.

leonik
21. dub 2009

cervenec: my kupovali V-cross v Brně na Vackově ul. je tam kamenná prodejna 😉

zuzanic
22. dub 2009

ahoj holky. hlásím, že už vesele trajdáme s v-crossem a je naprosto božííííííí! zatím teda jezdíme 14 dní, ale nemám si na co stěžovat! s aretací, bez aretace, s tvrdším nebo měkčím pérováním....prostě paráda!

leu
22. dub 2009

ahoj holky tak se musim podellit o radost - dnes jsme si byli pro objednaneho V-crossa a jsme nadseni...tak uvidime jak vyjedeme do sveta...

cervenec
23. dub 2009

Leonik děkuju 😉

leonik
24. dub 2009

ahoj, tak my museli nakonec kočár reklamovat. Jak jsem tady psala že nám kmitá kolečko a skřípe korba 😖Měli jsme zkříženou konstrukci, v obchodě teda tvrdili že se s tím ještě nesetkali 😒 Reklamaci nám vyřídili rychle, do týdne jsme měli kočárek doma, vyměnili nám celý podvozek 🙂

alti
24. dub 2009

Já jsem s V-crossem taky nadšená, ale ... musím napsat, že naše mimi ho nemá rádo. I když má odpružení není to vyloženě houpací kočárek a to našemu mimču nevyhovuje. Takže na vycházky kolem domu vyrážíme se starým kočárem ještě po dcerce. Vyhovuje nám sedačka do auta a na procházky po obchodech ap. Stále doufám, že jak přejdeme na sportovní nástavbu bude to OK.

zuzanic
27. dub 2009

alti tak to náš filip zase nemá rád sedačku. když je v ní půl hodiny, tak je to pohoda. ale potom už se začne kroutit a chtěl by se pořádně protáhnout.

marselina
27. dub 2009

leonik:máš trojkolu nebo čtyřkolku???My máme trojkolku a táhla nám trošku na jednu stranu,zjistili jsme že máme blbě nafouklý kola a ted to začíná dělat znovu.

leonik
27. dub 2009

marselina: my máme čtyřkolku. Tak jste zkoušeli znova dofouknout, nebo myslíš že to bude jiná příčina? My měli první kočár s pevnými koly a taky nám táhl na jednu stranu.

sorini2
3. kvě 2009

zdravím všechny, dneska jsem tady poprve a koukala jsem na to jak probíráte kočárky a chtěla jsem se zeptat, jestli někdo kupoval a nebo se koukal v polské Těšíně na kočárky 🙂 jo a taky jsem se chtěla zeptat MARSELINA kolik jste dali za ten kočárek je moc pěkný, vůbec nevím do jakého mám jít, Manžel je na noční a já brouzdím na netu a koukam sice máme ještě dosti času, ale jak je nuda, děkuji

kettm
4. kvě 2009

Ahoj holky, začala jsem jezdit s V crossem tak jsem se přišla podělit o poznatky 😀

Nejprve pozor na přefoukání koleček, tatínek to totiž přepískl a zkroutili se nám ráfky, ještě že jdou objednat náhradní díly. Jinak jsem zatím moc spokojená, jezdí se s ním skvěle 😵 Nelituju.

marselina
4. kvě 2009

sorini2:my jsme dali za kočárek 11000kč se vším všudy i se sedajdou.ted ho ale seženeš za7nebo 8000kč komplet.holky tu někde psaly obchudky kde jsou na ně akce.
děkuji za pochvalu,myslela jsem si ja kse bude kočárek špinit,ale zaím dobrý,prala jsem jen jednou nánožník od hluboké korby,(zašpinil mi je náš synek,když na něj chytil mokrou a špinavou rukavičkou) 😠 😠 🙂

sorini2
4. kvě 2009

děkuji moc za odpověď, uvidíme u kterého skončíme, zajedem se podívat i do polska, 🙂 🙂 těch kočárku je strašně hodně, ale jedno vím jistě, že nejsem tak blbá abych dala za kočár 20000, opravdu nechápu jak někdo dá tolik za kočár, no je jde vlastně asi jen o frajeřinu,