Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

petyna
1. srp 2008

ještě k těm nafukovacím kolům, podcenili jsme měření a nevejde se nám do výtahu! Tak holky měřte 😀 Jinak kola dobrý, ale v terénu malej lítá v boudě jak tenisák 😀 , ale to je asi normální.

nastenka
2. srp 2008

Joj, to som teraz na vážkach. Bola som rozhodnutá pre tento kočík, je pravda, že som ho ešte nevidela naživo, ale na obrázkoch je fakt pekný.
A k tomu, že sa nedá prehodiť rúčka, je jasné, to sa nedá taký kočík ťahať za sebou žiadny /ani peg perego.../, treba si dokúpiť slnečník, alebo kým je to bábo malinké, dobre stiahnuť strechu, prápadne som tam dávala nejakú peknú tenučkú dečku, alebo šátok.
To vypratie si musím dobre všimnúť, ako sa to dáva dolu.
Ak máte niekto Ďalší skúsenosti, tak napíšte.....

artee779
4. srp 2008

tak se zda, ze neni rozhodnuta jako rozhodnuta 😀 holky, ja jsem narazila zase na jiny typ kocarku, ktery me naprosto uchvatil, takze se omlouvam, ale ten V-cross jsem uz obhlizet nebyla, takze nemuzu rict, jak je to s tou pratelnou vlozkou. Nakonec jsme stravili asi hodinu v jinem obchode a na V-cross uz nezbylo a nakonec ho asi objednavat nebudeme. Uz me z toho vazne trefi slak asi. No ale tohle je naprosta bomba. Totalne univerzalni kocar, ktery ma snad vsechno, co jsem hledala. Je to Gesslein (nemecka znacka), u nas na internetu pry neni k sehnani, takze ho moc lidi nezna. www.gesslein.de. no, ma ruzne typy podvozku a co je nejlepsi, ze dostanete dvoje ruzny kola k jednomu kocaru. Jsou vsechny 4 nafukovaci (klasika do terenu) a pak muzete predni dve nafukovaci vymenit za mensi otaceci o 360 stupnu (super do mesta a na nakupy). Presne tohle reseni jsem hledala, ale jelikoz to nide nebylo, tak jsem sla po kompromisu, coz bylo predni dvojkoko otaceci o 360, jako ma v-cross. Pak u typu podvozku F6 je prehazovaci rukojet i korba. Nam se libi typ F2, jelikoz je vyssi. Typy F6 delaji s vloznou taskou, ale maji ted i limitovanou edici s normalni hlubokou korbou. Na strankach to neni videt, ale v obchode ho pani mela. Ale ta korba je dost nizko posazena, ze se clovek musi hodne ohybat, takze jsme vybrali ten F6. Ten ma jeste super vychytavku - normalni nakupni kosik (takovy jako v obchode, do ruky), ktery se da pridelat dolu ke klasickemu kosi na kocaru a muzete s nim behat po obchode a vesele nakupovat. No proste, kdybyste mela nektera zajem o vice info, pisnete mi a ja vam reknu. Par obrazku mam v albu. No, pekne jsem se rozepsala 😀 ale jsem uchvacena. tak zatim ahoj

betina
4. srp 2008

ahoj artee 🙂

dívala jsem se na stránky,prosím tě a kde jsi kočík viděla a kolik stojí prosím?

díky

hezký den

artee779
4. srp 2008

maji ho v pardubicich, prodejna DUHA, ulice Češkova 1328. Ten typ, ktery jsme vybrali my (hluboka korba+sportak = cca 16 tisic + autosedacka cca 4 tisice), dohromady necelych 20 tisic. Pak muzes dokoupit ten nakupni kosik (asi 1000,- a prebalovaci taska asi 1500,-). Plastenka je myslim v cene a pak je v cene nejake povleceni na polstarek a perinku. Na netu jsem se jeste docetla, ze na podvozek jde pripevnit i autosedacka maxi cosi. Neni to nejlevnejsi, ale za ty vymozenosti, ktere to ma, mi to ted stoji. Cenove je to srovnatelne treba s Jané nebo Teutonia bych rekla.

pipet
6. srp 2008

Ahoj, tak já si brousím zuby na V-travel (4 kola, všechna nafukovací). Nekupovaly jste některá kočárek v Polsku? Na netu stojí cca 995 zlotých (asi 7000, ale nevyšťourala jsem, jestli je to i autosedačkou. I tak by to ale vyšlo levněji než u nás...) Máme to kousek do Těšína. Jen tak jsme oběhli tržnici, ale všude na nás vytasili Firkon. Tak jestli náhodou někdo neví, kde ho mají?

nastenka
9. srp 2008

Tak, a videla som V-cross naživo v Zlíne. Zrovna tam mali 2 a to otrasné farby. Predavač bol asi tak neochotný, že som sa ho na všetko musela vypytovať, stále odbiehal niekde dozadu, akoby mal na PC rozohraté šachy, no mali sme z toho otrasný pocit. V podstate o tom kočíku neviem nič a to som sa tam trepala kvôli tomu 80 km. Vraj na farbu, ktorú by som chcela by som čakala min.3 týždne. A aj to opracovanie.... no Poliaci sú Poliaci.....
Neviem, ale nenadchlo ma to, teraz hľadám zn. MOON a keď nájdem, asi sa rozhodnem pre to.
A čo sa týka predavača, podľa mňa má skočiť, predviesť celý kočík z vrchu aj zo spodu a to tam nebol nikto okrem nás.

miselpechy
12. srp 2008

ahojky!zrovna včera jsem si objednala přes net v-cross depemo č.829 černý,s bílo-šedivýma kytičkama!!měla jsem možnost prohlédnout si ho i v obchodě a je opravdu nádhernej!!!a co víc,manželovi se líbí také!!!tak doufám,že vy,co ho už máte,tak jste s ním spokojeny a prckové taky

judit22
13. srp 2008

Ahojky, nevíte, jestli mají tento kočárek k prohlédnutí někde v okolí Plzně, případně v Praze??díky

sonisek
16. srp 2008

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda lehátko sportovní verze se dá dát do úplného lehu?? Díky moc.

artee779
19. srp 2008

ahoj. kdyz jsem se po nem shanela v praze, tak akorat v prodejne mall.cz ho meli vystaveny, ale nebyla jsem tam. Kdyz si na mall.cz zadas do vyhledavace zbozi slovo v-cross, tak ti vyjede kocar a k tomu dotazy od lidi, kde se pise, ze ho obcas mivaji vystaveny na obchode, ale ze tam nikdy moc dlouho nevydrzi a proda se. Tak kdybys tam jela, nejdriv si to radsi over po telefonu, jestli ho tam zrovna maji. V plzni nevim. Pak jich maji hodne vystavenych v Chrudimi v prodejne kocarku N.E.C. Tam jsem ho byla okukovat ja.

marselina
4. zář 2008

tak co maminky,které máte v cross jste naprosto spokojené??příští týden jedeme kupovat kočárek a pořád nevím jestli v crosku nebo jinou trojkolku.

lenkabu
4. zář 2008

Mně se v-cross hrozně líbí,škoda že nebyl když jsem byla těhule...nebo jsem ho teda vůbec nezaregistrovala.Jen jako sporťák se asi sehnat nedá co?

jadviga
5. zář 2008

Ahoj,

my jsme ho nakonec koupili - stále se mi líbí - naštěstí, ale zatím nemůžu říct zkušenosti, mimi je ještě v bříšku 😵

ribka
5. zář 2008

Ahoj, u nás mají ve Vesně (Opatovice n. labem okr. Pardubice) V-cross
za 9.800 , vypada super, asi taky budem kupovat- čtyřkolku

lenkabu
6. zář 2008

ribka:z Vesny mam kocar a mam spatny zksuenosti s reklamaci.....slibili ze to bude zalezitost par dni nakonec to byl mesic pac poslali na opravu spatne oznacenej kocar...komunikace s nima taky hrozna 😖

jankapavol
6. říj 2008

Holky,tak co?Spokojenost s kocarkama?My ho asi taky koupime,je suprovej

marselina
7. říj 2008

tak my už máme vcross doma,jsem ráda že jsem ho koupili,mimi je také stále v bříšku,ale co jdu k rodičům,tak si jdu pohoupat,je super že je i houpací.

pipet
7. říj 2008

Ahojky, tak my nakonec máme tu čtyřkolku, fotky na http://pipet.rajce.net Budu nakukovat na případné dotazy... 😉

luca30
8. říj 2008

Ahoj stále se rozhoduji mezi tímto kočárkem a x-lander xa, chtěla bych ho ve čtyřkolce s nafukova. koly. Tak prosím piště jaké máte zkušenosti s tímto kočárkem. Děkuji.

janakla
20. říj 2008

Pipet: kde jste sehnali kočárek čtyřkolku? Všude vidím jen trojkolák?
Díky

andeliin
20. říj 2008

janakla: ta čtyřkolka je V-travel hoď si to do vyhledávače a pak mrkni na zboží není mezi nimi žadný rozdíl jen v těch kolech 😉

pipet
20. říj 2008

janakla - jak píše andeliin, hledej pod názvem v-travel (i když na tom podvozku je nápis V-cross, nechápu=) Koupili jsme ho na internetu. (nevím, jestli můžu napsat konkrétní obchod?)

tiliamajka
27. říj 2008

Ahojte holky,

tak jsem dnes projela ve Vesně v Opatovicích V-cross zdvojenou trojkolku a čtyřkolku s natáčecími koly, no a jak jsem byla přesvědčená, že zdvojené kolo vpředu reaguje líp, tak teda ne. Ve verzi nafukovací je to přední zdvojené až moc velké (spíš robusní)- i se mi jako podvozek zdá těžší- a při manipulaci na místě (myslím při otáčení) teda daleko lépe reaguje ta čtyřkolka se všemi nafukovacími a předními otáčecími (ta jsou o něco větší než při vezri s nenafukovacími koly). Takže nakonec jdu teda do V-cross travel. Jo a čím jsem nadšená, že V-cross krásně pruží - je dvojí nastavení, i to tvrdší je měkčí než třeba u Mikádo Oxford, a to se to pak při provozu ještě ochodí, nový pruží méně.

tiliamajka
29. říj 2008

Ahojky,

holky, kdo už máte doma V-cross čtyřkolku s nafukovacími koly, jaká je prosím váha podvozku (mělo by to být i v záručáku či návodu). Na většině e-shopech udávají váhu podvozku 12,5kg (to by mi pak ale ten kočár přišel daleko těžší), na dotaz mi z gobaby.cz odpověděli, že s nafukovacími koly podvozek váží 9kg. Tak jsem z toho teda jelen. Díky

kettm
6. lis 2008

Ahoj holky, tak jsme včera ve Vesně v Opatovicích koupili Vcross na 4kolech, jen za tu hodinu co jsme tam byli prodali 4 kusy, tak doufám, že jsme vybrali dobře, posoudit zatím nemůžu, mimčo je ještě v bříšku, obsluha perfektní, cena za trojkombinaci necelých 10 tisíc, ještě mám objednanou autosedačku protože neměli zrovna barvu, co jsem chtěla. Podvozek uvádějí 12,5 kila ale vůbec mi to nepřijde, původně jsem chtěla tříkolku ale ta čtyřkolka se mnohem lépe ovládá, zatáčí a hlavně se kočárek nepřevrací, což dělají ty 3kolky. Servis kočárku je do 60 minut kdyby něco, ale prý nejsou moc poruchový. Jinak jsem chtěla říct, že jsme objezdili asi 6 prodejen kočárků a v těch Opatovicích, nejlepší přístup a nejlepší ceny, pán nic nenutil, vyzdvyhl klady i zápory, takhle by to podle mě mělo v obchodech být a ne nabízet jen to nejdražší zboží😉 Až kočárek zajedu určitě dám vědět co a jak.

pipet
6. lis 2008

Tak já včera podvozek - čtyřkolku zvážila a má 11kg. Takže kecají všichni, ani 12,5 ani 9 😀

petreva
8. lis 2008

Ahoj holky, začali jsme probírat kočárky a mám z toho hlavu dost pomotanou...
V-kross se dělá jako 3 i 4 kolka, že? Nesrovnávali jste některá V-kross s Mikádo Boston nebo Implast Bolder? Dva posledně zmiňovaní se mi zdají, tedy korbičky, totožné. Neviděly jste je někdo vedle sebe a koukli jak jsou velký?

pipet
8. lis 2008

petreva - já chtěla 4 kola, a ta natáčecí kola u v-cross jsou mnohem lépe ovladatelná než natáčecí náprava implastu (alespoň pro mě) Implast má tu korbu hodně "otevřenou", bála jsem se, že tam bude malé foukat... a nemá madlo na přenášení. U nás vyhrál v-cross, ale nejdřív jsem oba kočárky omrkla naživo. Na netu se mi víc líbil Implast=)

krista
10. lis 2008

lentik • Dnes v 16:01
Ahoj holky, moc se mi líbí kočárek V-cross, ale pořád nevím, jestli koupit trojkolku nebo čtyřkolku. Naživo jsem ho viděla jen jako trojkolku. Mimčo čekáme na začátku prosince a já pořád nevím jakou verzi vybrat. Jestli máte některá s tímhle kočárkem zkušenosti napište mi, budu moc ráda.