Kočárek V-travel nebo DorJan

aleachimka
23. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat na kočárek V-travel od výrobce babyworld jestli ho někdo používáte a jaké s ním máte zkušenosti. A jestli se dá vidět na vlastní oči v obchodě někde v Moravskoslezském kraji nejlíp v okolí Ostravy nebo Opavy. Moc se mi líbí na netu ten černý s velkýma kytičkama. Nebo je lepší DorJan? Děkuju za příspěvky.

anieanne
23. kvě 2012

Já mám V-Travel, a jsem moc spokojená, projeli jsme s ním slušné terény 🙂 Vytkla bych mu pouze dvě věci - 1. horší přístup do košíku, když je nandaný sporťák po směru jízdy, a 2. že i sporťák se rozkládá na boudu a podvozek, narozdíl třeba od Jané nebo X-Landera, který se skládají dohromady. Teda jde složit i dohromady, ale zabere tak dost místa. Ale jinak bych neměnila 🙂

aleachimka
autor
23. kvě 2012

@anieanne Koukala jsem, že už máš jedno miminko vozila jsi ho v tom kočárku celou dobu nebo jste si koupili pak jiný? A gratuluju vidím že čekáte druhé? 😉 Máš zase V-travel nebo jiný kočárek?

anieanne
23. kvě 2012

@aleachimka Děkuju 🙂 Okolo roku pak jsme koupili golfky, jsou lepší do krámu a podobně, ale jestli myslíš jiný klasický kočár, tak to jsme nepořizovali. A teď malá bude jezdit zase v něm 🙂

aleachimka
autor
23. kvě 2012

@anieanne tak supr to jsem ráda 🙂 manželovi se totiž strašně líbí jak vzhledově tak i cenou zatím máme čas tak se poptávám akorát nevím kde ho v Ostravě vyzkoušet nemůžu najít žádnou prodejnu budu muset hledat víc 🙂 díky za názor.

dlabinecka
23. kvě 2012

Ahoj moje segra má v-cross (totéž jen ve trojkolce) vozí v něm ted druhé dítě a začíná se jí rozpadat, ale teda musim říct, že vydržel fakt hodně! Jezdila s nim denně x kilometrů, jsme z Krkonoš, jezdila terénem, rozsoleným sněhem, vydržal hodně, ale nic není nesmrtelné 🙂

tajemna30
23. kvě 2012

Ahoj, my máme Dorjan, jen hnědo - krémový, a za mě maximální spokojenost. V korbičce jsme vydrželi dlouho cca myslím 9 měsíců, u hlubého kočárku nemám co vytknout. Sporták je hodně robustný, ale na ježdění po vesnických polnačkách a nerovných terénech ideální. Bydlet v městě volím jiný kočárek, ale takto spokojenost. Ale určitě to chce potom pořídit golfky - na cestování a jakékoliv přemístování jinde než u nás je Dorjan - sporták nevhodný. My pořídili Nunu - takže na cestování, po pevných cestách, obchodácích atd. máme Nunu, do terénu dojran sporták. Záleží co od kočárku očekáváš. Já velmi ocenila že malá (je v červnu) my celou zimu vydržela krásně kryta v hlubokém kočárku až do jara, a krásně se jí tam při procházkách spinkalo.

aleachimka
autor
23. kvě 2012

@dlabinecka Tak musím říct že do V-cross bych nešla měla ho moje segra a po dvou měsících ho prodavala byl úplně nestabilní a kdyby byla malá větší měli jsme pocit že jak se nakloní na jednu stranu tak se převrátí i s kočárkem. Musím říct že teď má Jane - slalom a s touhle trojkolkou se jezdí bezvadně. Manžel chce ale 4kolku a nějakou levnější, já chci zas kvalitu tak mě právě zaujali tyto dva kočárky. Určitě když už tak bych radši podvozek V-travel bydlíme na vesnici a pořád se přejíždí z jednoho chodníku na druhý 🙂

aleachimka
autor
23. kvě 2012

@tajemna30 Tak supr naše miminko se má narodit začátkem listopadu tak mám jistotu že se mi celou zimu do kočárku vejde i s fusakem. A u toho kočárku se mi líbí že lze prodloužit lůžko tak v jednom roku bych to další zimu mohla ještě využít. Taky bydlíme na vesnici tak by to ani nevadilo akorát budu hodně cestovat k našim tak uvidím jak jsou skladné a jestli se mi vejdou do auta 🙂 Jinak díky za radu jsem ráda že slyším i kladné recenze na levnější kočárky 😉

dlabinecka
23. kvě 2012

@aleachimka Tak jané a v-cross se rozhodně srovnávat nedá, to je jasný, ale co se týče polských kočárků, tak v -cross jue podle mě jeden z nejlepších trojkolek. Taky bydlím na vesnici, trojkolku mám a v přejíždění silnice teda problém nevidim 😉 A ani mi teda nepřijde nijak extra nestabilní. Nevim, no. Jsou to poláci, a oboje, a znát to je, o tom žádná. Já bych si třeba dneska nevybrala ani jeden z kočárků, které jsi napsala 😉

aleachimka
autor
24. kvě 2012

Tak to asi vidím víc na ten DorJan myslím že je prostornější než v-travel. Barvičku rozhodnem asi v obchodě. Možná nám padne do oka úplně jiný kočárek. No uvidíme

kacena00
8. črc 2012

@dlabinecka @aleachimka a jaký podobný v-travelu a nebo dorjanu například?
kámoška má jané, sporťák si chválila ale u hlubokýho ji štve, že je docela newstabilní...zkoušela sem kodrcat malou a málem sem ji vyklopila, tak ji¨í musím dát za pravdu...

já asi nic nevyberu
😀 😀 😀 😀

u obou výše jemnovaných se mi líbí design a cena taky v pohodě...

dlabinecka
8. črc 2012

@kacena00 Bud Jane nomad nebo concord fusin -ale je to teda jinej cenovej level 😝

janulap
7. zář 2012

@aleachimka ahoj,ja sa tiez rozhodujem medzi v-travel a nejaky iny...bol v zalohe aj dorjan,ale tam mi mmainky pisali,ze v autosedacke sa dietatko poti a klže.Prosim ta,aky si si nakoniec vybrala?Mne sa velmi paci ten v-travel 😵

aleachimka
autor
10. zář 2012

@janulap ahojky tak my jsme nakonec vybrali 4runner od bebebeni mám ho v albu tak se můžeš mrknout. Autosedačku jsme koupili cybex. 😉