Kočárek Valco 2013 Snap, máte zkušenosti?

evelp
1. únor 2013

Zdravím maminy, ženy. chci se zeptat, zda máte některá zkušenosti s kočárkem VALCO 2013 SNAP?

katka_21
10. bře 2014

@kackaromca Dobrý den, Valco Snap 4 je sportovní kočárek, ale díky jeho vlastnostem jako je nízká váha, skladnost apod. je možné ho využívat jako golfky. Ale oficiálně je to sporťák 😉

kackaromca
10. bře 2014

@katka_21 díky,já právěžze sporták prodávám, tak hledám golfky,ale líbí se mi valco...ale zas si říkám,jestli to má cenu 🙂 a spíš nekoupit rovnou nějaký hole.. Malé je rok,sice ještě nechodí..no,uvidíme.. 🙂děkuji moc

katka_21
10. bře 2014

@kackaromca Snap 4 má oproti klasickým golfovým holím navíc výhodu, že má spojenou rukojeť, tím se lépe ovládá i s možností jednou rukou. Pokud Vaše dcerka ještě nechodí, myslím, že by jste Snap 4 využila naplno (samozřejmě i potom v době chození). Přeji Vám šťastné rozhodování a v případě jakýchkoliv dotazů se na mě můžete kdykoliv obrátit 😉

tonny
10. bře 2014

Kočárek máme již od loňského podzimu a max.spokojenost. Odjezdila jsem s nim celou zimu.

kackaromca
10. bře 2014

@katka_21 díky moc, právě to chci vše zkouknout naživo,ale už mám asi vybráno předem 😉

cheyenne
10. bře 2014

@katka_21 Můžu se zeptat, zda je kočárek vhodný i pro děti, co zatím ještě sami moc nesedí?

katka_21
10. bře 2014

@cheyenne Ano, Snap 4 je díky plně sklopné opěrce zad vhodný pro děti, které ještě nesedí.

zabka1206
10. bře 2014

dobry den, dnes som videla tento kocik nazivo, velmi sa mi paci, len sa chcem opytat, tie cvoky na strieske a ten zips, prislo mi to take velmi svietiace, nezahrdzavie to casom, nemate to nejake spinave po case pouzivania? ja som videla zelenu variantu, celkom pekna, ale nespini sa to moc myslim strieska, ci sa nezaspini ta svetla farba, alebo nevybledne? a tiez by som sa chcela opytat na to sedenie, sedacia cast je skoro rovna (niektore kociky ju maju akoby vyspadovanu dovnutra, tym dietatko lepsie sedi, lebo ho to netaha dopredu), nie je s tym problem u deticiek, nemaju potom tendenciu sediet zhrbene v krizovej oblasti? a ako to vyzera napr. s fusakom v zime, je tam dost miesta na sedacej casti? dakujem

dejna20
19. bře 2014

@zabka1206 videla si ho niekde na svk?

zabka1206
20. bře 2014

@dejna20 pisem IP

mahtob1
24. bře 2014

ahoj holky, mám dotaz na majitelky snapíka, jakou jste koupili vložku? zdá se mi, že pro větší pohodlnost by byla potřeba, ale z teutonky mi do kočárku nesedí. díky moc za tipy!

nifadita
24. bře 2014

@katka_21 Poprosim ta o cenu postovneho na SK v eurach a tiez cenu celeho kociarika v eurach. vdaka

katka_21
25. bře 2014

@nifadita Napíšu Vám do IP.

ivkakivka
26. bře 2014

@katka_21 môžete aj mne poslať prosím cenu aj s poštovným?

katka_21
26. bře 2014

@ivkakivka Ano, napíšu Vám do IP.

vinushka
2. dub 2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné koupit korbičku i v oranžové barvě? Dále bych se chtěla zeptat, do kolika měsíců/let dítěte je možné kočárek používat?

pajav
6. dub 2014

@katka_21 Dobrý den, mám prosím dotaz, třeba mi poradíte. Kamarádka si koupila Valco Snap 4 a jezdí s ním dva dny a kočárek má jakoby na zadním kolečku osmici nebo jak to popsat, když jede, tak vibruje v rukou, háže sebou. Koupila ho přímo na prodejně, dá se to řešit jedině reklamací? Já ten kočárek mám také ale tohle mi určitě nedělá. Děkuji za odpověd. Pavla

katka_21
7. dub 2014

@vinushka Dobrý den, boudičky v oranžové barvě se do ČR prozatím nedováží, na všechny dostupné barvy se můžete podívat na tomto odkazu http://www.pidishop.cz/pidishop/0/0/3//9/0/?hle...
Kočárek má nosnost 20 kg, takže je možné ho používat to tří let dítěte, nebo i déle 😉

katka_21
7. dub 2014

@pajav Dobrý den Pavlo, v tomto případě bych se obrátila přímo na prodejnu, kde byl kočárek zakoupen. Je možné, že se jedná o nějakou výrobní vadu, ale těžko posoudit takhle na dálku... 😒 Zatím jsem se s tímto u Snap 4 nesetkala.

vinushka
7. dub 2014

Můžete mi prosím na tento kočárek doporučit nějakou síťku proti hmyzu? Díky

nigitta
7. dub 2014

holky Valco Snap nebo Cybex Calisto? 🙂

hlasil
7. dub 2014

@nigitta Zkoušela jsem oba, Calisto se nám složený nevešel do kufru na šířku, jedině na úhlopříčku, což je k ničemu, když chceš vozit i něco dalšího. Valco je lehčí, skladnější, má velký košík, je levnější, ale zase má horší výbavu a materiály. Záleží tedy, co od kočárku čekáš. 😉

vinushka
9. dub 2014

Dobrý den, můžete mi prosím doporučit nějakou síťku proti hmyzu - pro SNAP 4? Díky

domi_nka
9. dub 2014

Ráda bych poprosila o radu, ty co kočárek máte již s nánožníkem (model 2013/14), netušíte prosím který model je novější a zda-li jsou nějaké rozdíly technické či ve výbavě u kočárků se stříbrnou a černou konstrukcí? Druhý dotaz, jestli do kočárku moc nefouká (výrobce sice uvádí od narození), doporučili byste ho i pro 6 měsíční miminko? Budu moc ráda za poradu. Děkuji.

ebsian
9. dub 2014

Nevíte, zda je někde už teď skladem snap 4 s černou kontrukcí v růžové variantě? Díky

sara2222
14. dub 2014

Ahoj holky, vyrobila jsem si popruh na opěrku nožiček k valco snap. Jedná se o kvalitní tuhý popruh z polypropylenu, na jednom konci má pevnou zátěžovou sponu k seřízení na jakoukoliv polohu. Na druhém konci má zapínání na dva druky s vyšším stiskem - ten se zapne kolem madla kočárku. Konce jsou zatavené a prošité pro pohodlné rozepínání. Pokud by se Vám taky hodil, tak Vám jej pošlu, udělala jsem jich víc 🙂

kackap1
12. kvě 2014

Dobrý den maminky,
mám kočárek více než rok, nejprve jezdila dcerka od 1,5 roka do skoro 2 a ted v něm vozím mimčo od necelých 6 měsíců. S kočárkem mám jen skvělé zkušenosti, lehce se skládá, je lehoučký, prostorný, polohovatelný do lehu, takže s fusakem klidně bych jezdila i dříve. Polohování nožiček jsem vyřešila páskem připnutým na madlo a zespodu pod nožičkami. Ideál do města a když máte starší prťata určitě oceníte postranní šňůru jako držátko 🙂. Materiál boudičky je supr - vypadá lehce přitom neproprší lehčí deštík, nevyšisuje a ta rozdělatelná boudička - skvělý vynález. Mám nánožník od Pinkie - skvěle padne.
Doporučuji.

ma_ia
12. kvě 2014

@sara2222 Pásek je skvělej, no kdybys mi jeden prodala, byla bych nadšená...🙂

kettm
15. kvě 2014

Včera jsem si ho přivezla domů a jsem z něj nadšená, jediný co se mi nezdá je to zvednutí na nožičky, asi vyřeším jako holky výše, že to podložim taškou😉 těším se až vyjedme. Sehnala jsem u nás poslední stříbrný.

kettm
15. kvě 2014

@sara2222 jéé já bych měla zájem, ozvěte se mi, domluvíme se na ceně😉