Kočárek Valco 2013 Snap, máte zkušenosti?

evelp
1. únor 2013

Zdravím maminy, ženy. chci se zeptat, zda máte některá zkušenosti s kočárkem VALCO 2013 SNAP?

kettm
15. kvě 2014

@ebsian viděla jsem ho na živo a je úžasnej!

kettm
15. kvě 2014

@karchinka náhradní boudičku jsem našla na netu za 699,-

verry
26. kvě 2014

@sara2222 ahoj taky bych měla zajem o pasek na polohovaní nožek-prosím o info do IP 🙂 díky

kettm
29. kvě 2014

Tak já jezdím už skoro 2 týdny a naprostá bomba, zatím jsem nenašla nic, co by mi na něm vadilo🙂

majki88
4. čer 2014

@kettm. Jee to máte krásně vyřešené 🙂 moc bych chtěla sehnat taky takovou podložku i ten pásek, četla jsem tu že paní prodává, ráda bych koupila jestli je tedy ještě je. A nezlobte se prosím 😀 jsem zde nová a zaujala mě vaše diskuze. Právě teď taky chceme koupit snapik, ale stále se rozhodujem ještě nad valco baby rebel, odradilo mě, že je prý dost malý a rok a půl staré dítko se tam nevejde a mojemu prdolovi je 13měsíců, íkdyž přitel si ho zamiloval. Tak stále nevím, jen čtu, čtu a čtu. Je to moc těžké 😀

zonky
15. čer 2014

@sara2222 Zdravím, ještě máte nějaký? měla bych zájem... a cena?? děkuji

valentynka81
3. črc 2014

Dobrý den, chci se zeptat je tady nějaká maminka ze Strakonic a okolí, která má kočárek Valco Baby Snap 4 a byla by ochotná ukázat mi ho naživo, protože v obchodě nikde není k vidění.
Děkuji J.
valentynka@centrum.cz

avokacar
8. črc 2014

ahojte, chci se zeptat na kolečka, prý jsou pěnová. Můj dotaz - neojedou se příliš brzo? A co zelená barva, nebledne? Dá se stříška vyčistit (vyprat) ? moc moc děkuji

krutovav
2. srp 2014

Dobrý den,chci se zeptat jestli by šlo ke kočárku přidělat stupátko a které by to bylo(jaká značka)?Děkuji moc za odpověď.Veronika

sabatice
3. srp 2014

Dobrý den, máte ještě někdo k prodeji Valco Snap 4? 😎

jabadabadoo
29. zář 2014

Už ho máme doma, zatím veliká spokojenost, jen nevím jak vyřešit kam dát tašku. U kočárku jsem ji pověsila, tady nejsou žádné úchytky...Jak to řešíte?Vše dáte dolů?Radši bych měla pití, plány, ubrousky atd. po ruce.

nuteverka
22. říj 2014

@sara2222 dobry den mate jeste nejaky popruh?

sara2222
22. říj 2014

@nuteverka ano popruhy prodavam, mam inzerat tady na bazaru, poslu vam zpravu s odkazem 🙂

cutie_01
6. lis 2014

Ahoj, chci se zeptat na plastenku - kupovaly jste tu original k Valcu nebo nejakou univerzalni?

lenina2512
18. lis 2014

Dobrý den zajímalo by mě jaky mate fusak v kočárku ten co mám mi sjíždí porad dolů a nejde tam upevnit ☹ prosím o radu děkuji 🙂

cutie_01
27. lis 2014

@lenina2512 Ahoj, mam podobny problem. Mam tam fusak od znacky Seed (ke kocarku teze znacky, ktery je ted "uskladnen") a jednak sjizdi a druhak kdyz jim prostrcim ty pasy (pas jde odendat tak, ze se vyvlikne v te horni casti, je vevnitr jisten takovou prezkou), tak mi to kvuli umisteni der v tom fusaku pekne zkrati ten pas co je okolo pasu a mala tam je desne na fest ☹

tereskacz
13. pro 2014

holky, a nevadi pri jizde, ze nejsou odpruzena kolecka? Nedrnca ro moc treba na trave? Dokupovala jste nektera ta nafukovaci kolecka? Je to co k cemu? Teprve se rozhoduji o koupi a trochu me trapi, ze jsem v nekterych diskuzich cetla, ze je konstrukce mekka a casto se ohne a pak, ze neni odpruzeny, preci jen casto krosime travu... Jo a jeste dotaz, nevadi vam, ze neni polohovaci madlo? Syn ma 13 kg, tak se trochu bojim, ze bude problem s takto vysokym madlem nadzvedavat kocarek pri najizdeni na obrubnik, do autobusu a pod.

Predem Vam moc diky za zkusenosti.
Tereza

kalipso
13. pro 2014

@tereskacz s kočárkem jezdím 3 měsíce a celkem jsem si zvykla. Ale mám ho jen jako golfky a hlavně dcerce už jsou 2 roky, tak už je to jen takové rychlopřemysťovadlo v nouzi a nic moc od toho neočekávám. Pro menší dítě bych ho nechtěla. Drncá dost, prostě není odpružený a myslím, že ani nafukovací kola to nezachrání. Ta rukojeť je taky na houby, měřím 168cm a je celkem vysoko, takže právě při nájezdu na obrubník musím hodně zatlačit směrem dolů, což jsem u kočárku co má polohovací rukojeť nezažila (dcerka má 10kg). Ale dá se to, je to hodně o zvyk. Ale když pominu tyhle nedostatky, tak je to ok, jako lehký a skladný kočár do MHD je OK. Jen mě teda zlobí ta plastová spona, která drží polohování zad, často se uvolní a záda se položí do lehu, ale to je asi jen vadný kus, protože jsem to u nikoho jiného ještě neslyšela, že by jim to taky dělalo.

katka_21
16. pro 2014

@tereskacz Pokud preferujete raději nafukovací kolečka do terénu a polohovací rukojeť, můžu Vám doporučit kočárek Valco Quad X 😉 Již je v prodeji. (příp. je také možnost dokoupit sadu nafukovacích kol pro Snap 4)

svolena
16. pro 2014

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je ve verzi 2015 nějak lépe vyřešen nákupní košík. Pokud vím, u starších typů Valco Snap 4 nemá zpevněné dno a není dobře přístupný.
Děkuji.
Lenka

dyje
17. pro 2014

Ahoj, jak velké/vysoké dítě se do Valco snap 4 pohodlně vejde?? Malá má ve 2 letech něco přes 90cm, tak mne zajímá, kolik tam bude mít místa... A někdo tady měl ještě připomínku, že kočárek je spíše pro vysoké rodiče - mám 170cm, jak to tedy je? Díky moc za odpověď. 🙂

cutie_01
17. pro 2014

@dyje Mam cca 168 cm a Valco 🙂

dyje
17. pro 2014

@cutie_01 A spokojenost? Bez výhrad?? 😉 Dítě je jak velké/vysoké - kolik má ještě ve Valco snap místa? Dík za odpověď. 🙂

cutie_01
17. pro 2014

@dyje Mista ma dost, ma cca 78 cm 🙂 Spokojenost, je lehky a dobre ovladatelny, akorat teda mam podobne poznatky jako @kalipso co se tyce najezdu na obrubnik.

kalipso
18. pro 2014

@dyje dcerka měří 85cm a v sedě není problém, to je tam místa nad hlavou plno, ale pokud bys ji položila, tak si myslím, že už ji to bude zavazet. Chtělo by to určitě vyzkoušet.

tereskacz
19. pro 2014

@kalipso diky moc! Na konec jsem ho koupila. Potrebovala jsem lehky kocar, ktery mohu slozeny lehce nest na rameni nebo pridelat ke kocaru. Manza odveze syna (bez 2 mesicu 2 roky) do skolicky a ja pro nej jedu s mimcem se sourozeneckym kocarem. Pak hodim deti do sourozeneckeho kocaru, valco na rameno a pospicham na metro 🙂 docela to jde. Pocitam, ze za pul roku uz nebudeme potrebovat sourozenecky kocar, malemu bude 9M a prejde do valca. Takovy je plan 🙂

tereskacz
13. led 2015

@krutovav ahoj, mohu zeptat,jake stupatko jsi k Valcu poridila? Zrovna resim stejny problem. Diky
Teres

krutovav
14. led 2015

@tereskacz nemám žádný,na můj dotaz nikdo neodpověděl a nakonec jsem zvolila jinej kočárek,jen z důvodu,že mam dvojčátka,jinak bych tento moc chtěla

kimby
6. únor 2015

včera jsem se byla podívat na nové Valco Snap 4 2015, konečně vyřešili to polohování nožiček, je tedy plně polohovatelný (záda i nohy), potkala jsem s ním i nějakou maminku, tak mi o něm řekla, že pomine li tvrdost podvozku, není kočárku co vytknout, vzhledem k tomu, že se jedná o golfky, je perfektní

kaztov
14. únor 2015

Ahoj, dneska jsme se byli kouknout na Valco Snap 4 2015 a zamilovali jsme se 🙂. Jen řešíme, jestli na něj nemáme dokoupit ty nafukovací kolečka - má je někdo prosím? jak jste spokojeni?

A pak pořád řeším, že tam není polohovací madlo. Ale jinak se mi jeví moc príma 🙂.