Kočárek Valco 2013 Snap, máte zkušenosti?

evelp
1. únor 2013

Zdravím maminy, ženy. chci se zeptat, zda máte některá zkušenosti s kočárkem VALCO 2013 SNAP?

karchinka
6. únor 2014

@katka_21 a nevíte, kolik by mohly stát ty náhradní boudičky?

katka_21
6. únor 2014

@yagga Snap 4 na černé konstrukci očekáváme s následujícímí barvami stříšek - růžová, lila, červená, hnědá a stříbrná (ostatní barevné odstíny se dají dokoupit jako volitelné příslušenství).

katka_21
6. únor 2014

@karchinka Doporučená maloobchodní cena náhradní boudičky je 699,- Kč.

yagga
6. únor 2014

@katka_21 moc děkuji,naprosto vyčerpávající odpověď. Takže moje vyhlídlá modrá zrovna nebude. No ještě to promyslím.

katka_21
6. únor 2014

@yagga Není vůbec zač. V případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám plně k dispozici 😉

krmv
6. únor 2014

@katka_21 Takze jestli to chapu dobre, tak od zacatku brezna bude tento kocarek v cerne konstrukci ve stejnych barvach boudicek. polohovani zadicek a vse ostatni bude stejne. Jen nanoznik nebude soucasti vybavy. a plastenka bude ve vybave pri koupi. Bude cena vyssi nez nyni valco snap 4.dekuji mooc

blannie
6. únor 2014

@katka_21 od kdy budou prosím k dispozici náhradní boudičky? je to pro mne skvělá zpráva 😀

katka_21
7. únor 2014

@krmv Začátkem března budou dostupné Valco Snap 4 na černé konstrukci, boudičky v barvě - růžová, lila, červená, hnědá, stříbrná.
Na stříbrné konstrukci jsou dostupné barvy boudiček - modrá, růžová, lila, červená, hnědá, stříbrná a zelená.
Jinak zůstává vše stejné, rozšiřuje se pouze nabídka kombinací barev kočárku. Klasický nánožník JE součástí kočárku. Původně jsme se tady v diskuzi bavily o takovém malém nánožníčku, který slouží pro polohování opěry nohou a vytvoření delší ložné plochy, ale ten se do ČR prozatím nedováží. Pláštěnka je volitelné příslušenství a dokupuje se zvlášť. Prodejní cena Snap 4 zůstává v našem obchodě stejná.

katka_21
7. únor 2014

@blannie Náhradní boudičky očekáváme také v první polovině března 😉

kapokapo
7. únor 2014

@katka_21 dobry den, ja som vam zu neadvno pisala email... nezistila ste nic nove ohladom tych nanoznickov na polohovanie noziciek? Ci si to predsa dodavatel nerozmysli? Tie kociariky nove s ciernou konstrukciou ale budu kompatibilne s tym nanoznickom? Kebyze si to objednam z USA napr... dakujem.)

katka_21
7. únor 2014

@kapokapo Dobrý den, jak jsem již psala v diskuzi, polohovací nánožníčky se prozatím nedováží. Do budoucna to není vyloučeno, avšak v dohledné době to nebude. Nevím, jaké jsou dodávány modely pro trh v USA, ale Snap 4, které se zde nyní prodávají jsou kompatibilní s příslušenstvím v nabídce australského Valco Baby.

a_lexa
7. únor 2014

@olinaf Nechápu, jak můžeš vkládat cizí fotky do této diskuse bez předchozí konzultace s majitelem fotek!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 Minimálně je slušnost se zeptat!!!!!!!

krmv
7. únor 2014

@katka_21 jeste se prosim chci zeptap na madlo pred ditetem zda se da oddelat cele,protoze v prodejne jsem si zkousela jen ho oddelat z jedne strany.

u vas je moznost objednani jen pres eshop, jsme z Brna tak me to zajima spis kdyby nahodou kvuli reklamaci. dekuji

a_lexa
7. únor 2014

@krmv sice nejsem katka_21, ale ano, madlo jde oddělat celé a dát pryč. Jinak odklopit ho můžeš také na kterou stranu budeš potřebovat - jde to na obě. 😉

loafeer
7. únor 2014

@karchinka já někde našla za 1000kč

katka_21
8. únor 2014

@krmv Ano, přesně jak píše a_lexa, madlo před dítě je celé odnímatelné 😉

katka_21
8. únor 2014

@krmv V případě objednávky můžete kočárek objednat přes náš eshop. V případě reklamace je postup následující:
Kočárek, či jeho reklamovanou část zašlete na naši provozovnu v Plzni, kde po obdržení zásilky zaevidujeme reklamaci a pokud je oprávněna, provede se oprava nebo výměna reklamovaného výrobku. Poté je produkt zaslán zpět. Na vyřízení reklamace je ze zákona 30 dnů. Samozřejmě bychom se snažili, snížit tuto dobu na minimum a vyřídit případnou reklamaci v co možná nejkratší době.
Pro Vaši informaci, na kočárek Valco Snap 4 dosud není v naší prodejně evidována žádná reklamace.

miskabradacova
10. únor 2014

Dobrý den, Já mám valco baby snap 4 už 6 měsíců a mohu jen vřele doporučit všem je lehoulinký prostorný .Měla jsem možnost porovnat s kočárkem booga boo což je prý nejsnažší kočárek na ovládání a myslím že je to srovnatelné opravdu 1 rukou ovládáte a jedete v druhé ruce můžete držet klidně druhé starší dítko.Já využívám volnou ruku k telefonování.🙂 To že se nožky nedají dát do vodorovné polohy nevadí malé dítko je nemá tak dlouhé a staršímu to nevadí my jsme ho používaly od 6 měsíců ale švagrová v Australii už od narození 🙂VŘELE DOPORUČUJI 🙂

miskabradacova
10. únor 2014

@katka_21 Dobrý den mohu se zeptat stříška na snap 4 se dá dokoupit i jiná ??za 699kč?, Děkuji Michaela

katka_21
10. únor 2014

@miskabradacova Dobrý den, ano, již brzy budou dostupné náhradní stříšky jako volitelné příslušenství k Snap 4, na sklad je očekáváme v první polovině března.

kapokapo
16. únor 2014

@katka_21 Dobrm dovazate aj na slovensko? Aka je cena postovneho?

katka_21
16. únor 2014

@kapokapo Dobrý den, ano, po individuální domluvě dodáváme i na Slovensko. Napíšu Vám do IP.

kacka.l
17. únor 2014

Holky prosím je větší než nuna? jde mi o sedačku, děkuji.

krmv
17. únor 2014

@katka_21 chci se zeptat jak to je se striskou zda se musi impregnovat - a cim, kvluli desti, protoze me nekdo v diskuzi znejistit, zejim striska vzdy prosakla pri desti. dekuji

katka_21
17. únor 2014

@krmv Dobrý den, doporučuji při dešti používat pláštěnku, jako u ostatních kočárků. Není vhodné stříšku impregnovat ani jinak ošetřovat proti vodě. Bouda má sice prodloužení na zip, které ale neslouží proti dešti, ale chrání dítě před sluncem, nebo větrem apod. Ke kočárkům Snap 4 jsou dostupné originální pláštěnky, nebo je možné pořídit jakoukoliv jinou univerzální pláštěnku pro sportovní kočárky (např. Emitex apod.)

katka_21
18. únor 2014

@kacka.l Valco Snap 4 má o něco prostornější sedátko než Nuna, rozměrově - šířka 34 cm a délka zádové opěrky 48 cm (oproti rozměrům sedátka Nuny - šířka 32 cm x délka 44 cm).

ebsian
7. bře 2014

Nemáte maminky některá kočárek v barvě pink, nebo lila?

hemetre
9. bře 2014

@katka_21 Dobry den, mohla by som poprosit ip kolko by vyslo postovne na Sk, a kedy budu dostupne kociky s čiernym podvozkom, dakujem 🙂

kackaromca
10. bře 2014

@katka_21 Dobrý den,zajímá mě zda valco je spíš sporták nebo golky?? Do jaké kategorie si jej mám zařadit spíše?? Děkuji moc

kackaromca
10. bře 2014

@katka_21 golfky