Kočárek Valco 2013 Snap, máte zkušenosti?

evelp
1. únor 2013

Zdravím maminy, ženy. chci se zeptat, zda máte některá zkušenosti s kočárkem VALCO 2013 SNAP?

katka_21
2. únor 2013

Dobrý den, pravděpodobně nedostanete moc odpovědí od maminek, které již mají s kočárkem Valco Snap praktické zkušenosti. Je to novinka tohoto roku, v našem eshopu ho uvedeme do prodeje nyní během února. Pokud by jste měla jakékoliv dotazy, můžete se na mě kdykoliv obrátit 😉

karchinka
9. únor 2013

@katka_21 ten kočárek vypadá moc hezky, vybírám teď lehké golfky/sporťák na cestování a mám ho mezi favority... viděla jsem i oficiální video... je tam i nějak vyřešeno polohování nožiček, že? na videu byl takový malý nánožníček - by mě zajímalo, jestli je v základní výbavě a jak funguje, jestli alespoň trošku drží ty nožky nahoře a nebude to padat... jinak mě ještě zajímalo, jestli opravdu kočárek i s boudičkou váží něco málo přes 6 kg, jak to uvádí výrobce.. jinak se mi tam moc nelíbilo to větrání vzadu zapnuto jenom dole na sucháč, přijde mi, že tam musí na dítě po stranách foukat... nemá to verze 2013 nějak dořešeno? na YouTube jsem viděla jenom starší verze, tak jestli to nepředělali

katka_21
9. únor 2013

@karchinka Polohování nožiček bohužel Valco Snap nemá, dá se to řešit tím malým nánožníčkem, který jste zřejmě viděla na videu, ale ten patří do příslušenství, které se do ČR zatím nedováží. Jinak celkově kočárek včetně boudičky a nasazených koleček váží skutečně 6,6 kg, je opravdu lehounký a skvěle se ovládá. Větrání v boudičce překrývá roletka na suché zipy, dle mého názoru dobře přilne a ze stran by nemělo foukat 😉

karchinka
9. únor 2013

@katka_21 moc děkuji za odpověď 🙂 a opravdu tam ten malý nánožníček není? na oficiálních stránkách jsem ho nenašla k dokoupení a paní na videu ho tahala schovaný pod nožní opěrkou, byl tam nějak přidělaný/vestavěný

katka_21
9. únor 2013

@karchinka Bohužel není součástí, patří mezi volitelné příslušenství. Ano, připíná se druky k opěrce nohou.

karchinka
9. únor 2013

to je škoda :( ještě mám dva malé dotazy a pak už nebudu otravovat 🙂 jak je to s odpružením? je kočárek nějak odpružen? a pak pláštěnka - všimla jsem si, že není ve výbavě a nenašla jsem přímo na Snap 4 k dokoupení @katka_21

katka_21
10. únor 2013

@karchinka Dobrý den, jen se ptejte, jsem tu od toho 🙂. Kolečka u Snap 4 nejsou odpružená, ale ložiska zajišťují lepší valivost jednotlivých koleček. Plášťěnka je součástí výbavy kočárku. 😉

karchinka
22. únor 2013

@evelp tak jsme ho koupili 🙂 zatím jsme ho projeli jenom včera, ale celkem pořádně, a je moc fajn 🙂 pláštěnka teda v základní výbavě není, prý na to sedí nějaká emitex maxi, ale to jsem ještě nekoumala, jinak polohování nožiček vyřešeno je, nedá se dát úplně vodorovně, ale je to celkem dost zvednuté - dá se tam vyboulit taková podpěra u košíku, která ty nožičky drží a je to celkem dost pevné, pak taky vzadu jsou opravdu při položení do lehu na bocích díry, ale není to tak hrozné a asi vyřešíme nějakou tou klamerkou, když bude třeba... jinak teda klady převažují nad zápory, moc hezky se s ním jede, je lehounký, pohodlný, ta velká boudička je super a v létě asi nebudem muset tahat žádnou clonu navíc 🙂

olinaf
12. zář 2013

Polohování nožiček Valco snap 4 má, když se vypoulí síťka sice to není pravý úhel ale nožičky má dítko zvednuté. Jinak se to dá řešit taškou, v které mám pláštěnku a deštník a deku (abych neměla přecpaný košík) a tím zvednu nožky, nebo se to dá řešit šňůrkami. Přikládám foto 🙂
Jinak kočárek je super jak do města tak i do terénu, je lehoučký takže nemám problém už do normálního autobusu a neřeším už schody 🙂 akorát jednu malou vadu na kráse to má, po 14 dnech začal vrzat někde kolem kloubu ale musím zjistit kde. Přikládám fotky

elischka
3. lis 2013

@evelp my jsme ho pořídili před 14 dny a je bezvadný. Škoda, že jsem ho neobjevila dřív.o) Nevím jestli je to pro Vás ještě aktuální.o)

elischka
3. lis 2013

@olinaf koukám, že na madle máte nějaký "obal", to je samovýroba nebo součást vybavení? My tam nic takového neměli.o)

olinaf
3. lis 2013

To jsem objednala na www.webroucek.cz . http://www.webroucek.cz/detail/3949001/potah-na...
sice je maličko větší kolem madla ale to nevadí účel to splní i tak 🙂

olinaf
3. lis 2013

@elischka To jsem objednala na www.webroucek.cz . http://www.webroucek.cz/detail/3949001/potah-na...
sice je maličko větší kolem madla ale to nevadí účel to splní i tak emoticon

katulkar
10. led 2014

@olinaf Také jsme ho teď pořídili. Mě to nohy teda docela vadí, že jsou tak špatně řešené, proto se chci zeptat, jak jste tam dostali tu šňůrku? Když jsme tam zkusili dát tašku, tak malá měla nohy taky docela spadené, tak přemýšlím nad šňůrkou, ale moc nechápu, jak ji tam dostat... díky za odpověď.

olinaf
10. led 2014

@katulkar Tašku jsem vycpala, dala jsem tam pláštěnku, deku, deštník a tašku hodně pověsila pod nožičky. Tak šňůrku jsem našla na jiném webu ale co jsem koukala tak se to provlíkne jak je ohyb u nožiček a je tam pás kam se připnou kšíry je tam díra a tou se dá provlíknout šňůrka na madlo a na konec nožiček... (nevím jestli jsem to napsala srozumitelně 😒 ) připojuji fotky...

olinaf
10. led 2014

Nevíte, kde by se v ČR dal koupit nánožníček na Valco Snap 4?

olinaf
1. únor 2014

Nánožníček, sice není originál, ale účel splní 😉

olinaf
1. únor 2014
pincola
1. únor 2014

\holky máte některá ten hnědej? myslíte, že je i na holku?

yagga
1. únor 2014

@katka_21 dobrý den chtěla jsem se vás zeptat,zda bude v březnu k dostání tento kočárek s černou konstrukcí. A zda u těchto nových kočárků nebudou ty polohovací nanoznicky již součástí. A eventuelně zda se bude nějak lišit cena. Děkuji

katka_21
1. únor 2014

@yagga Dobrý den, od března budou skutečně dostupné Snap 4 s černou konstrukcí, cena by měla zůstat stejná. Polohovací nánožníčky jsou volitelné příslušenství ke kočárku a do ČR se bohužel prozatím nedováží. Zkusím zjistit od dodavatele, zda to bude do budoucna v plánu.

katka_21
1. únor 2014

@pincola Hnědý Snap 4 rozhodně doporučuji také pro holčičku 😉 Barevně se hodí se pro obě pohlaví.

yagga
1. únor 2014

@katka_21 tak na jiné diskuzi zjistili,že k dokoupení již je,někde a někdo říkal že by mohl být s těmi novými kočárky součástí,ale to bylo psáno jen nejistě,proto jsem se ptala. Tak moc děkuji. Polohování vyřeším asi.jinak.A ty kočárky s černou konstrukcí budou dostupné i u vás již začátkem března?

katka_21
1. únor 2014

@yagga Tak o těch nánožníčkách opravdu nemám zatím žádnou oficiální informaci, že budou dostupné... Příští týden mám schůzku s dodavatelem, tak se určitě pozeptám a dám Vám pak vědět. Jinak Snap 4 s černou konstrukcí bychom měli naskladnit začátkem března i v našem eshopu 😉

loafeer
1. únor 2014

Ahoj, my ho máme- modrý a jsem naprosto spokojená....Měla jsem strach, že ho už tolik neužijem, ale je úžasně lehký, skladný, v létě jsem s ním chodila i běhat, takže za nás max spokojenost

krmv
1. únor 2014

A ma polohovaci rukojet?

loafeer
1. únor 2014

nemá
Holky, je to v podstatě luxusní kočár, ale pořád golfák, já nevím, co byste od něj všchno nechtěly :o)

lucka_85
5. únor 2014

@katka_21 Jéé, taky bych pak prosila info, co zjistíte od výrobce, o tomto kočárku totiž uvažujeme, tak abychom věděli, zda se vyplatí počkat 😉

katka_21
6. únor 2014

@yagga
@lucka_85 Dobrý den, dle oficiální informace od dovozce nebude u nových Snap 4 součástí polohovací nánožníček ani nebude do ČR prozatím dovážen jako volitelné příslušenství. Klasický nánožík na kočárek je součástí produktu. Nově volitelným příslušenstvím budou barevné boudičky, které se budou moci dokoupit zvlášť dle libovolné barvy. Snap 4 na černé konstrukci budou dostupné v první polovině března, cena zůstává stejná jako doposud.

yagga
6. únor 2014

@katka_21 moc děkuji za info .Ještě mě teď napadlo,s tou černou konstrukcí jsou střišky ve stejných barvách jako dosud že.