Kočárek Valco 2013 Snap, máte zkušenosti?

evelp
1. únor 2013

Zdravím maminy, ženy. chci se zeptat, zda máte některá zkušenosti s kočárkem VALCO 2013 SNAP?

fwllo
14. únor 2015

@kaztov doporučuji na fb skupinku My máme VALCO SNAP 🙂 Snapa jsem kupovala vloni v listopadu, madlo mi nevadí vůbec.. Nafukovací kolečka nemám, tak neporadím, ale v té skupince je mají holky hodně.. Máme ten novější s polohováním nožiček a je to super..

marketa085
14. únor 2015

Kamarádka si ho dnes kupovala a loňský model Valco Snap nemá polohování na nožičky, jen když se zvedne takjovvá síťka u nohou a model 2015 co si koupila má i polohování na nožičky, ale je o něco dražší. Mají je teď na netu s 14% slevou.

kaztov
15. únor 2015

@fwllo děkuji za info. A jste prosím členem te skupinky na fb? Mohla by jste me přidat? Diky

kaztov
15. únor 2015

@marketa085 já jsem našla model 2015 nejlevnější za 5399 a v ceně je i plastenka. Ja jen resim, jestli kvůli peipadne reklamaci mám kupovat kočárek z e-shopu např. z Olomouce, když my jsme z Ostravy.

kaztov
15. únor 2015

@fwllo už mi schválili zadost a jsem tam 🙂

marketa085
15. únor 2015

@kaztov Myslím, že je to jedno. Nečetla sem nikde, že by na něj byly reklamace. Na www.baby-centrum.cz mají 14% slevu Ten nový model s tou slevou vyjde asi na 4600 a ten starý o pár set míň, ale koupila bych spíš ten nový model. 🙂

marketa085
15. únor 2015

@kaztov musíš si tam dát nějaké heslo na hlavní stránce je Valentýnská sleva.

kaztov
15. únor 2015

@marketa085 už mám zakoupeno, díky 🙂, ten novy model a ještě jsem se rozsoupla, origo plastenku, nafukovací kola a držák na piti všechno se slevou 14% 😉

marketa085
15. únor 2015

Tak to je bezva. jj, četla jsem, že to mají na všechno tu slevu. 🙂 Určitě budeš spokojená, jezdí se s ním dobře. 🙂

matire
Autor odpověď smazal
Zobraz
veronikahalt
2. bře 2015

@katka_21 , Chcem sa Vás spýtať, pozerala som Vašu stránku, šporťák Valco Quad X som tam v ponuke nevidela. V akých farbách by ste ich vedeli zadovážiť?

Pozerala som, že sa vyrábajú len v čiernej, sivej, tmavo-fialovej farbe... ale na org. stráne som našla aj červený... Vedeli by ste zohnať aj ten? Každopádne vedeli by ste mi povedať aj cenu pre Quad X?
A ako to je s košíkom naspodu? Je už vystuženejší ako Snap 4?

A ako sa správa materiál na sedadielku? Tiež sa z neho dieťa bude šmýkať?

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.
V.

katka_21
2. bře 2015

@veronikahalt Dobrý den, kočárek Quad X se v současné době dováží ve fialové a šedé barvě v kombinaci s černou. V našem e-shopu jsou oba v nabídce, stačí zadat do vyhledávacího políčka slovo "quad".
Prodejní cena kočárku je 8.999,- Kč. Košík je součástí kočárku. Quad X je velmi podobný kočárku Snap 4, dle mého názoru je i o něco bytelnější a velkou výhodou jsou velká nafukovací kola, která jsou již v ceně. Materiál sedátka je stejný jako u Snap 4.

veronikahalt
2. bře 2015

@katka_21 Ďakujem za odpoveď, myslela som, či je ten košík stabilnejší ako u Valco Snap 4... škoda, že aj materiál sedátka nevylepšili... myslím, že aj cena je fajn, ak rátam, že ak by som kúpila Snap 4 a plus nafukovacie kolieska, tak to výjde skoro narovnako, akurát plus výhody rukoväte, madielka a aj košíka zrejme.
Chcela by som však vedieť, či si Quad X už niekto kúpil a akú má skúsenosť ... Rozmýšľame, že si ho objednáme...

petrahankova
8. dub 2015

prosím nepredávate niekto nafukovacie kolesa na snap4?

matire
Autor odpověď smazal
Zobraz
markovka84
24. dub 2015

Na mall.cz maji ted slevneny Valco Snap 4 Sport? Ma nafukovaci kola. Cena 5999,- Dnes nam prisel domu a vypada dobre, jsem zvedava na jizdni vlastnosti.

veronikahalt
24. dub 2015

Ja mám nakoniec Snap Sport z mall.sk, predala som z neho červenú striešku a kúpila ružovú z mall.sk v akcii a som veľmi veľmi spokojná ... 😀. A nafukovačky sú super.

japona
19. kvě 2015

Ahoj uživatelky kočárku Valco Snap 4, mám dotaz, jak je to s "drncavostí" v mírném terénu (rozbité chodníky atd.)? Mám golfky chicco multiway, ale uvažuji o koupi nového kočárku kvůli spojené rukojeti. Máte, prosím, některá zkušenost, zda je to horší/ lepší/ stejné, asi jako to chicco? Případně máte některá porovnání valco se sportovními kolečky X chicco multiway? Lze existovat i s těmi nenafukovacími koly? S chiccem jsem byla na popojíždění spokojená (na opravdový terén mám jiný kočár), ale ta rukojeť🙂 Díky moc

katka_21
20. kvě 2015

@japona Dobrý den, jízdní vlastnosti s nenafukovacími kolečky jsou u kočárku Snap 4 v porovnání s Chicco Multiway přibližně stejné. Hodí se spíše na zpevněné povrchy, ale zvládnou i jízdu v terénu. Vyloženě do přírody se dají dokoupit nafukovací kola, ale pokud máte do terénu jiný kočárek, myslím že se Snap 4 budete spokojena 🙂

japona
21. kvě 2015

@katka_21 Děkuji za odpověď, to jsem presne chtěla vědět🙂 Jde mi jen o to popojizdeni po městě, do mhd, do auta na prejezdy atd. To chicco zvlada v pohodě. Na opravdovy terén mám hartana. O nafukovacích kolečkách jsem uvazovala, ale: 1)jsou těžší, 2)dají se pichnout, 3)nejsou momentalne dostupna, proto jsem se ptala, zda je snap pouzitelny i bez nich🙂 Ještě jednou díky za odpověď. Ted už jen vybrat barvu🙂

olinaf
3. únor 2016

Ženy a víte o tom, že již na kočárek Valco Snap 4 se dá koupit adaptér a hluboká korba? Takže s kočárku uděláte dvojkombinaci. Jenže to by výhradní dovozce PICCOLLO nesměl zaspat . 😠 😠 😠 😠 . Už se to prodává od loňského roku, ale bohužel jen pro americký trh.. (stejně jako ty malé nánožníčky pro kočárky z roku 2013-2014, kdy se prodával bez polohování nožiček. ( Takže, kdyby výhradní dovozce byl co proto, byly by maminky ještě víc nadšené a víc spokojené a myslím si, že by se 100% prodával. A hlavně, když jsem do firmy PICCOLLO psala dotaz zda se sem bude korba dovážet.. do dnes mi nikdo neodpověděl... 😠 ☹ ☹

olinaf
3. únor 2016

No nevypadá luxusně? 🙂

olinaf
4. únor 2016

Tak už je v prodeji... 🙂