Kočárek Valco snap 4 - máte zkusenosti?

krmv
6. únor 2014

přemýšlím o koupi tohoto sportovního kočárku, který mě v prodejně učaroval, pokud ho někdo máte můžete prosím napsat své zkušenosti. zajímá mě jak se s ním jezdí třeba po štěru a jak jste resili ze nejde zvednout nanoznik a mam strach zda vydrzi madlo pred ditetem kdyz jde jen jedna strana oddelat. dekuji moc za poznatky a pokud by ho nekdo prodaval, tak pisnete. dekuji

blahova_andrea
6. únor 2014

my máme valco zee, ale jistě ti odpoví spousta spokojených maminek, protože snap teď potkáváme na každém kroku 😉 co vím, tak to polohování nožiček maminky vyřešily tak, že buď vyboulí cosi pod tou nožní opěrkou ze spodu a tím se to zvedne a nebo si dají popruh k madlu a druhou stranu upevní na tu opěrku a ten popruh to vlastně drží nahoře. já jsem tyhle vychytávky načetla pozdě, jinak bychom ho měli asi taky 😀 pro nás to polohování bylo dost důležité, tak jsme nakonec vzali jeho "bráchu"

karchinka
6. únor 2014

@krmv ahoj, máme už skoro rok, za mě je to ten nej kočárek, hodně jsme s ním teď i cestovali, x-krát přestupy letadlem, byli jsme i u moře, písek zvládnul obstojně, i když na písku asi trpí každý kočár, štěrk taky zvládá, jemnější ale hůř (podobně jako ten písek). Madlo jde oddělat celé, obě strany, zatím jsme s ním neměli problém, často ho otevírám jako branku, když malý vystupuje (na nový kočár je ale dobré koupit nějaký obal na madlo, protože mi do té pěny malý vykousl dírku). Nožičky zvednout jdou hezky, ta podnožka je volná, takže se dá zvednou přivázáním provázku přes madlo a spodní tyčku kočárku (asi to nezní moc srozumitelně, ale prostě šikovná maminka si poradí 🙂 my to tak používáme denně, já bych psychicky nezvládla, kdyby malému při spaní visely nožky. Na emiminu najdeš velmi rozsáhlou diskuzi, je tam i x tipů na vylepšení kočárku, taky tam píšou i o různých problémech. Já za sebe můžu říct, že jsme zatím jediný problém neměli, máme červenou boudičku a všichni píšou o vyšisování právě červených a zelených, ale já ji o víkendu umyla a vypadá jako nová, barva nepouštěla a ani jsem si nevšimla žádného vyšisování, je jako nová.

krmv
autor
6. únor 2014

@karchinka jen mam jeste obavy zda v lete se nebude moc potit ditko, kdyz ej vevnitr sustak, ale to muzu mit jen ja blby pocit ze.
a o te cervene taky uvazuji

karchinka
6. únor 2014

@krmv ušila jsem malému do kočárku podložku... jinak holky, co mají snapa, si ji třeba objednávaly na mmb... já tam i přišila šňůrku na zvednutí té nožní části, takže jsem pak už neřešila žádnou šňůrku navíc... jinak bych asi z toho šusťáku v létě taky neměla nej pocit, ale asi i bez podložky by to šlo

blahova_andrea
6. únor 2014

@krmv podložka pod dítě by měla být asi v každém kočárku. myslím, že to líp vnímá maminka a je líp i děťátku. my šili taky doma sami, ale teď se už dají koupit krásné i použité a nebo si nechat ušít na objednání a není to tak drahé. ve sporťáku jsem nic neměla, nelíbilo se mi to a dávala jsem pod malého ručník, ale to byl pak zas problém s popruhy, takže do golfáku bylo jasné, že bez podložky ani ránu 😉

krmv
autor
6. únor 2014

@blahova_andrea
a nemate nejaky odkaz na ty podlozky do kocaru, dekuji

blahova_andrea
6. únor 2014

@krmv viděla jsem nějakou na bazaru tady na mk, nové se prodávají na mimibazaru, dokonce jsou teď myslím v akci, taky o ní uvažuju, jinak jistě i v obchodech, kde prodávají valco. jestli sem odkaz nikdo nehodí, tak až budu moct najít, tak najdu. teď letím na vlak, tak není čas 😉

karchinka
6. únor 2014

@krmv třeba tady: http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
kdyby to nefungovalo, tak jsem prostě na mmb napsala valco snap podložka 🙂 nebo holky ve snapí diskuzi na miminu poradí, kde kdo kterou koupil

bjoucik.15
20. únor 2014

já Valco mám a super.... Koupila jsem ho dceři když jí bylo 8 měsíců a paráda... Je lehkej, dobře se skládá a je i do mírného terénu 🙂 podložku mám přímo Valco Baby a paráda,dokonce se nemusí vytahovat pásy,aby se dala do kočárku,ale celá se rozepne 🙂 mám stříbrnou barvu,takže se vyšisování nemusím bát a v létě tam malé bude dobře.... Fakt ho doporučuju. Určitě si ho nechám na další dítko 🙂

krmv
autor
23. únor 2014

muzu tady nekoho poprosit aby me zmeril madlo, snapika jeste nemam doma, ale chtela bych si uz usit na to potah, dekuji mooc

tanis
13. bře 2014

@krmv ahoj, taky ho ještě nemám, ale měřili mi ho holky na emiminu a je to 49cm a 11cm obvod

lasirena
12. dub 2014

Máme a velké zklamání. Po složení kočárku jsme zjistili, že jedno zadní kolečko dělá osmičku. Celý kočárek se tím pádem otřásal a byl nestabilní. V servisu nám kočárek vyměnili za nový kus, protože závada byla neodstranitelná, nebylo to jen v kolečku, ale v celé konstrukci. Když jsme vyměněný nový kočár doma složili, měl totožnou vadu jako ten první. Možná máme jen tak velkou smůlu, nebo je tato série špatně vyrobená. Ale v servisu nám řekli, že není pravda, že by na tyto kočárky nebyly reklamace, spíš naopak. Právě tato závada je velice častá a prý se taky kazí brzy. Proto za sebe nikomu nedoporučuju, zbytečně vyhozených 5 tisíc. Jo a prý je to kočár jen pro jedno dítě, déle nevydrží, to je taky info ze servisu. Takže doufám, že dostaneme peníze zpátky a koupíme nějaký jiný...

sara2222
15. dub 2014

ahoj holky, pokud se vam hodi poruh na podlozku pro zvednuti nozicek na valco snap, tak me komtaktujte do zpravy

kisli
16. dub 2014

My ho mame tedy velmi kratce, ale s kocarkem se dobre jezdi, je krasne lehky. Zvedani nozicek jsem vyresila obdobne jako sara2222. Akorat jsem na oba konce poprohu dala obycejnou karabinku jako je treba u helmy, takze se to muze kdykoliv rozepnout a nebo zapnout. Diky nastavitelnemu krouzkou mohu nozicky pritahovat a zase odtahovat, takze v poradku. Na madlo jsem radeji take usila ochranny kryt, aby se to lepe udrzovalo. A co tyce sedatka, tak tam mam podlozku z Babypoint Fortuny a krasne tam pasuje. Vyborna je ta prodlouzena striska, jak na vitr, tak na slunce. Uvidime co casem udela polohovani zad (tomu pasku moc neverim a hlavne me trochu vydesilo to, ze jsou zadicka z kartonoveho papiru). Mala uz ma kocarek spis jako dekoraci, protoze uz dost chodit, ale na prepravovani v autobuse je vazne vyborny. Urcite si ho necham i pro druhe dite. :D

jukl
16. dub 2014

@kisli Záda z kartonového papíru? 😕 Já tam mám tedy takovou tu plastovou desku, co se dává třeba jako výztuha dna a boků ve vložných taškách, celkem pevný silný plast.

vend
15. říj 2014

REKLAMACE KOČÁRKU: Ahoj holky, od března tohoto roku máme Valco snap baby 4 kočárek. Je to zhruba měsíc, co se nám rozbila brzda, manžel ji provizorně spravil a včera se to rozbilo tak, že nemůžeme kočárek vůbec zabrzdit, jinak bychom se už nerozjeli. Máte s tím některá zkušenosti, že by Vám zlobila brzda? Problém je, že jsme jej koupili v Olomouci v Delfínkovi (kamenný obchod), ale jsme 100 km od Olomouce. Volala jsem tam, moc se netvářili, skoro mně vynadali, že to asi špatně používáme, ale ať to pošleme poštou – jenom tu brzdovou část…Prosím o rady a zkušenosti, kočár nutně potřebuju a nevím, co bez něj budu minimálně měsíc dělat :,(

loafeer
15. říj 2014

my kočárek máme a jsme velmi spokojení. je lehounký, skladný, fakt super....na madlo jsme pořídili návlek, stejně jako podložku do kočárku, aby neseděl na tom šusťáku. Co se týče polohování nožiček, tak pod nohama jde vyboulit takové to s těma plastickýma tečkama nebo jak to popsat nebo to lze vyřešit tím páskem, jak je na fotu viz výše. Jinak lehký terén celkem zvládá, ale není to klasický sportak s velkýma nafukovacíma kolama....jinak za nás spokojenost, plánujem jen dokoupit ty nafukovací kola...
Jako je fakt, že mi kočár ale přijde předražený, kdyby nový stál Do 4tis, tak to beru, za 5tis mi to přijde dost přemrštěné- třeba ta plastová brzda- o ni se taky bojím, že ji jednou ulomím...

mabeli
16. říj 2014

@vend pošli to přímo do servisu http://www.valco.cz/kontakt.html. To není na prodejci, aby to posoudil, ten to opravovat nebude, reklamaci pouze musí přijmout a předat k vyřízení. Já mám se servisem ty nejlepší zkušenosti a jsou teda extra rychlí, já jsem měla během jednoho týdne reklamaci vyřízenou v pořádku zpět.

mantaray
10. led 2015

Dobrý den, nechystá se tu někdo k prodeji VS 4? V chlapeckých barvách, děkuji 🙂

kuna66
10. led 2015

@mantaray jukni na fcb skupinky my máme valco tam hodně prodávají nebo je ted na mallu akce ten novej typ za seuper cenu

mantaray
10. led 2015

@kuna66 děkuji moc! už jsem v pár bazarech na fcb ale bez úspěchu, nemáš typ na nějak konkrétní? jsem v kočárkománii a milujeme kočárky

kuna66
10. led 2015
zuzinazuza
15. únor 2015

@kuna66 Prosím, nemohla byste mě přidat do skupinky? Moc děkuji, žádost jsem odeslala.
Zuzana

kuna66
15. únor 2015

napiš mi na fejsu ráchel kůsová

sss0408
3. bře 2015

také jsem poslala na fb žádost. Děkuji

petrahankova
8. dub 2015

prosim nepredava niekto nafukovacie kolesa na snap 4?

monx
23. dub 2015

@bjoucik.15 Ahoj,mohla bych se tě s odstupem roku zeptat na zkušenosti se Snapem? Bylo tu dost příspěvků ohledně kvality, takže by mne zajímalo, jak vypadá kočárek po roce používání. A jak je to s tím terénem, na polňačku se to dá vzít? Předem díky, Monika

bjoucik.15
23. dub 2015

@monx ahoj, já ho už dávno nemám 🙂 Prodala jsme ho, protože nebyl dobrý pro mě... Jak byl lehoučký tak mi zatáčel a když jsem držela psa v jedné ruce a vezla kočár druhou tak mi na nakloněné cestě ( a že jich tu máme hodně) ujížděl a dokonce šel i na bok, do toho manžel stále kopal do brzdičky a odmítal ho vozit, takže šel z domu... Ale polňačky semnou zvládl, ikdyž velký sporťák je lepší 🙂

cutie_01
15. zář 2015

@vend Ahoj, chci se zeptat, co přesně se u té vaší brzdy rozbilo a jak to s nakonec dopadlo? Dnes odpoedne se mi brzda asi také rozbila ☹ Před domem jsem kočárek na chvíli zabrzdila a když jsem chtěla obdrzdit, tak jsem si všimla, že to jedno zadní kolečko je pořád zabržděné...nějak se to tam zaseklo a nejde to zpět...tím pádem kočárek samozřejmě nejede :( Ráda bych se pokusila to aspoň spravit doma, abych nemusela posílat do servisu...
@mabeli Takže na případnou reklamaci člověk vůbec nemusí přes prodejce, ale může rovnou na reklamační oddělení viz http://www.valco.cz/kontakt.php? Co ty jsi měla Valcem?

environika
22. zář 2016

@lasirena Ja som kupila kocik
valco ultra snap 4 a mam presne tento problem odzaciatku lave zadne koleso ma osmicku...