Kočárek Valco snap 4 - máte zkusenosti?

krmv
6. únor 2014

přemýšlím o koupi tohoto sportovního kočárku, který mě v prodejně učaroval, pokud ho někdo máte můžete prosím napsat své zkušenosti. zajímá mě jak se s ním jezdí třeba po štěru a jak jste resili ze nejde zvednout nanoznik a mam strach zda vydrzi madlo pred ditetem kdyz jde jen jedna strana oddelat. dekuji moc za poznatky a pokud by ho nekdo prodaval, tak pisnete. dekuji

lasirena
22. zář 2016

@environika nam uznali reklamaci ihned vymenili nam kus za kus ale ten dalsi to mel taky tak jsme chteli zpatky penize...je to krasny kocarek ale za ty penize bych cekala neco kvalitnejsiho nebo jsme meli jen 2x smulu?

environika
23. zář 2016

@lasirena no ved toto.. inak je ten kocik uzasny.. ja zatial len komunikujem cez email, cakam na odpoved z picolla a potom pojdem do servisu.
ten kocik je lahucky, pekny, dobre sa sklada (teda konk ten moj typ valco baby ultra snap 4) ..az nato nestastne koliesko.. vdaka kt. asi zabaca kocik mierne nabok..

nikolapalickova
1. lis 2016

@sara2222 Dobrý den, sijete jeste pasky na nozky. Dekuji.

eliska2306
18. únor 2017

Máme Valco snap kočár zatim jsem sním spokojená ,ale sháníme nafukovací kola. Nikde nejsou k mání. Prodej ukončen. Nevíte o někom kdo prodává?

msimankova
19. únor 2017

@eliska2306 na fb je skupina My mame Valco, tuhle jsem tam videla, ze se daji objednat, ale chce to tam pohledat, nebo zeptat rovnou 🙂

eliska2306
20. únor 2017

Zkusím pohledat na fb díky za info