Kočárek Verve od Romer. Máte zkušenost?

kyri
21. dub 2008

hezký a lehoučký futuristický vozítko o kterým uvažujem - máte s ním někdo zkušenost?

http://www.ajuty.cz/shop/kocarek-verve.detail.7...

besinecek
21. dub 2008

ahoj, já ho taky chtěla, ale nakonec jsem změnila názor. Je totiž jen dobrý na rovné plochy, tzv. letištní terén. A my bydlíme na vesnici, takže ani náhodou. Nakonec jsem koupila ABC design mobile.

irus
21. dub 2008

Kyri máme ho rok, jako takový druhý "nastandartní"kočárek. Na běžné vození ho nedoporučuji. Je výborný na hladký terén. Používám ho do supermarketů-absolutně hladké povrchy, sezení na zahradě-aby na nás malý viděl a k doktorům-na čekání na chodbách.Je lehoučký, snadno složitelný,super do auta i do mini kufru, ale nikam daleko s ním nedojedeš a malá kolečka kopírují každou nerovnost..Terénní mám ted novou čtyřkolku od Xlander a jsem moc spokojená.

kyri
autor
27. dub 2008

hm, díky za reference.
sice bydlíme v praze, chtěla bych něco lehkého do tramvaje/metra, abych nebyla s nějakým obr kočárem jak stěhovák

... ale třebas naše ulice je jak tankodrom, tak teď nevim 😅

amj
28. dub 2008

Kyri - mám ho, bydlíme v praze, jsem s nim spokojená. bydlíme na 8, žádnej uplně super rovnej teren tu není, ale do tram, bus a metra je super. Nemusim se nikoho prosit aby mi pomohl, je úžasně lehoučkej a praktickej. a složit se dá taky super, takže když jedem s holkama na nákup, vejdou se nám v poho 2 kočáry do auta.
Já můžu jen vřele doporučit 😀

amj
28. dub 2008

jo, jen mě tak napadlo, když jsi z prahy, můžem se někde sejít, a můžeš si ho zkusit prubnout 🙂

johanda
28. dub 2008

kyri- taky jsem o něm uvažovala, vyzkoušela, nekoupila. 😉 Do rozkopaných ostravských ulic je fakt na nic. Do MHD asi dobrý, jen mi přišel trochu vachrlatý a bála jsem se, že z něj prcka vyklopím. Ale ten pocit mám u všech tříkolek.

kyri
autor
29. dub 2008

jé, amj, to zní dobře - já ještě zavolám do shopu, jestli ho maj na krámě, kdyžtak ho prubnem tam, a kdyby ne, tak se sejdem, ju?
jsem teda ze 4 - braník, to je dost daleko, ale někde na půl cesty bychom mohly najít slušnou městskou zeleň na prochajdu - přinejhorším karlák 😀

johi, dík, zatím to vypadá, že verve moc neobstál 😕
škoda, se mi líbí...

amj
29. dub 2008

v poho... bysme určo něco vymyslely. každop se s nim jinak jezdí v krámě a jinak ve městě 😀 dej vědět 😀

kelly1
21. črc 2008

🙂