Kočárek vhodný do terénu, jaký byste doporučili?

hribecekbeztecek
12. led 2015

Dobré dopoledne, očekáváme miminko, naše první a já se rozhoduji jaký kočárek koupit. Trávím hodně času se psem na loukách a v lese a nerada bych to měnila po narození dítěte. jaký kočárek byste doporučili a kam pro něj Ostrava, Frýdek-Místek?

kamilka007
13. led 2015

Teutonia Mistral P - co jsme se přestěhovali za město na něj nedám dopustit, ani pole není problém. Jinak z levnějších je moc šikovný Roan Marita, máme ho na chalupě a funguje podobně dobře.
@hribecekbeztecek

tabeu
13. led 2015

@hribecekbeztecek Ahoj, taky jsme z Beskyd a koukáme po kočárku vhodném do terénu se psem 🙂 Pořád jsme nevybrali ☹ Ale byli jsme se dívat na kočárky v Ostravě v Sambaby. Je tam i nějaký Hartan, ale asi jiný než chcete..

kassulda
13. led 2015

Za mna Inglesina Magnum, projede vsechno🙂 Nepride mi tazka na manipulaciu. Skusala som v terene aj 3-kolku a pride mi, ze 4-kolka je stabilnejsi, napriklad na naklonenej rovine sa 3-kolky lahsie vyvratia.

marmoset
13. led 2015

@sammaelka Nekvalitni polsky vyrobek. Pokud nechcete dítě vozit jen po městě po chodníku, tak si ho poříďte. Kolečka jezdila šejdrem už po rozbalení, brzda blbne, kolečka ucházela, sporťák něco šíleného, jelikož když díte dáte do polohy pololeže, tak se mlátí hlavou o kovovou konstrukci... Dítě mi ve sporťáku i připoutané sjíždělo, jelikož ty pásy jsou taky šílenost... Už nikdy. Mnoho lidí si stěžuje na kvalitu podvozku...

marmoset
13. led 2015

@marmoset Omlouvám se za chybu...Pokud chcete dítě vozit jen po městě, tak si ho možná pořiďte. Ale musíte mít chodníky bez děr....

frufrunka
13. led 2015

Naprosto souhlasím s @konidana - mám stejnou zkušenost. Měla jsem právě zmíněného Hartana a kvůli terénu jsem měla dva podvozky, do města VIP a do terénu Racer. Doba ovšem o 6 let pokročila a jak koukám na ten Racer GTS, tak není to ten, co má buď dvě menší otočná kolečka s možností aretace a nebo se tam dá nasadit náprava se dvěma velkými koly? Kupovala jsem kočárek před rokem a půl, na nějakého takového Hartana jsem právě koukala. Potřebovali jsme ho ale hned a ten Hartan nebyl na prodejně, tak jsem místo něj koupila Gesslein F6 se stejným systémem. Na městské výlety dvě malá kolečka, na houby, do lesů, luk, na hory a hlavně do sněhu pak velká náprava, kde kola mají stejný rozchod... 🙂 Je to úžasná vychytávka, mnou hodně používaná, škoda, že to nedělali už tenkrát! 🙂

frufrunka
13. led 2015

@hribecekbeztecek Jinak ještě korba - sporťák. Prvně jsem měla u Hartana hlubokou korbu a pak sportovní sedačku, u Gessleina teď rovnou sportovní sedačku a do ní vložnou tašku. Obojí má svoje pro a proti, korba je rozhodně o hodně hezčí, taška zase asi praktičtější, to už je na každém. Samotný sporťák jsem ani na jedno dítě (mám 3) nepotřebovala, vždycky jsem si kočárkové období vystačila se sportovní nástavbou. Pravdou je, že ač hodně cestuji, v autě mi nejde o místo, tam ho mám dost a nevyužívám MHD, to jen velmi výjimečně po Praze a 2x do roka se to rozhodně dá... 🙂

hribecekbeztecek
autor
14. led 2015

@nany123 Tak já se ani tak moc nebrání. Jen znám své fyzické možnosti a stav zad, takže nepočítám s tím, že bych ho unosila dlouho.
Ale doma jsme dali hlavy dohromady a došli k závěru, že kočárek, který chceme prostě neexistuje 🙂 a tak musíme slevit z kriteriíí.
Rozhodně jsme ochotni investovat do kvality a prostě budu muset procházky přizpůsobit situaci a prokláddat nosítko/šátek s kočárem, který teda nějkou tu polňačku a louku dá.
Všem děkuji za tipy 🙂

jancip
14. led 2015

Meli jsme Roan a max. spokojenost. Je to redy pomerne velky a tezky kocar, ale s terenem nemel zadny problem, ani kdyz se jelo po oranici nebo pres zaveje.

hribecekbeztecek
autor
14. led 2015

@tabeu Do Ostravy se chytáme, ale až v březnu. Jdu tam na kontrolu a není čas jezdit tam několikrát 🙂.
Řešíte úplně to samé jako já. Taky máme psa a teď s ním trávím každou volnou chviličku na louce, v lese. Vím, že v červenci, po porodu se to změní a toho času zase tolik nebude, abych se věnovala psovi jako dosud, ale na druhou stranu si myslím, že procházky v lese bychom zvládat měly. jak jsem psala výš, změnili jsme kritéria a už mi stačí, že s ním projedu polní cestu a louku, zbytek si odnosíme 🙂 a pak si to malé odšlape 🙂
Já jsem se do Hartanu zamilovala. Teď jsem si prohlížela Gessleina a vypadá dobře, cenově si jsou dost podobné. Jen nevím jestli ho budou mít v OV nebo budeme muset nakonec procestovat republiku.

tabeu
14. led 2015

@hribecekbeztecek Do července máte času dost 🙂 Ale mi už se to krátí, už ho opravdu musím koupit a pořád nejsme rozhodnutí 😒 Je to horší jak vybrat auto..Taky jsem si říkala, že budu prcka na polích nosit, ale teď jak dostávájí moje záda zabrat jen s pupkem, si nejsem jistá, jak dlouho unesu dítko 😀

hribecekbeztecek
autor
14. led 2015

@tabeu tak po polich bych chtela tlacit,ale na hory si budu brat chlapa s nositkem 😀🙂 Jo auto jsem si vybrala rychleji.

michael2611
8. únor 2015

Jedo Bartatina, můj nejmilovanější kočárek, projede všechno i hustý les. Jsme z Frýdlantu nad Ostravicí 🙂

michael2611
8. únor 2015

http://www.babyplace.cz/podvozek-s-reminky-a-sp...
jedo-bartatina-plus-plus-hluboka-korba-memo-plus-autosedacka-avionaut-jet-2015

alexxx87
8. únor 2015

Ja mam modry grako treko a spokojenost.na jaro hi chci prodavat kdybyste chtela